[ Close ]
👂
Understand spoken English, and speak!
Stop wasting your time! Instead:
 • Correct your pronunciation in English
 • Learn sentences from daily life
 • Memorize for good
 • Speak and listen to a ton of English!
Learn English and change your life, click here:

Як вибрати пісні для покращення вашої англійської мови

Як вивчати англійську з музикою 🎵

Read this article in English: How to learn English with music 🎵.

Як вивчати англійську з музикою - повний метод з найкращими піснями, щоб покращити свою англійську!

Люди, які володіють хорошими знаннями англійської мови, часто є тими, хто потягнувся слухати багато музики з англійськими текстами. Замість того, щоб залишати речі на волю випадку, візьміть контроль над своєю освітою та навчіться користуватися музикою та піснями англійською мовою, щоб покращити свої мовні навички, розважаючись завдяки моєму методу.

Моя особиста історія

Прорвіться на інший бік ...

Це, без сумніву, тексти пісень, які допомогли мені почати "говорити по-англійськи". Захоплююча пісня плюс цікавість дізнатись, що означають тексти пісень, яку я намагався заспівати, навіть не розуміючи їх, було веселим та спонукальним початком моєї подорожі з вивчення англійської мови.

Випадково виявилося, що у мене є всі тексти та тексти соліста Doors Джима Моррісона, і що ці ресурси написані як англійською, так і французькою (моєю рідною мовою). Перед кожним оригінальним текстом я мав переклад французькою мовою, який відповідав макету сторінки англійського тексту.

Якщо я не розумів деяких рядків пісні, мені просто потрібно було заглянути в цю книгу, і це допомогло мені зрозуміти суть усієї фрази, навіть якщо я не міг обов’язково зрозуміти все слово в слово. І це вже англійська мова - розуміння ідеї того, що ви читаєте чи говорите.

І це були не єдині переваги:

 • Вимова . Кожного разу, коли я не був впевнений у вимові слова, Джим Моррісон прийшов на допомогу, щоб показати мені, як вимовляти.
 • Правопис . Мене там не було, щоб навчитися, я просто насолоджувався співом, сприймаючи це більш-менш серйозно, і пісні просто продовжували зростати на мені. Однак, оскільки я постійно читав одні й ті самі тексти пісень знову і знову, правопис застряг у мене.
 • Словниковий запас . Я навчився цього майже підсвідомо, з легкістю і під час розваги. Чи можете ви придумати більш природний спосіб запам’ятовувати словниковий запас, ніж цей? Маючи пісню, яка вам подобається, яка застрягла у вас в голові, яку ви гудете, що завжди є ідеальним приводом для її повторення, навіть якщо це лише у вашій свідомості, ви нагадуєте собі про значення тексту.

Шановні викладачі англійської мови, зробіть собі послугу і запитайте у своїх найкращих учнів, що вони використовують для досягнення вищого рівня, ніж той, який від них очікують, і найчастіше ви виявите, що музика - це їх таємна зброя.

З усіх цих причин, на мою скромну думку, вивчення англійської мови з піснями є найкращим способом розпочати чи перезапустити вивчення англійської мови.

Вивчення англійської мови з музикою дозволяє вам відновити мотивацію, отримувати задоволення та регулярно переглядати . Всі три є частиною основи успішної освіти з англійської мови.

Пісні для вивчення англійської мови

Коли я опублікував свій бестселер Коментар devenir bilingue en anglais у 2007 році (ця стаття адаптована з цієї книги), я був обмежений форматом книги. Сьогодні я хотів би це компенсувати, насолоджуючись форматом цього інтерактивного блогу та Інтернету загалом. Якщо вам цікаво дізнатися більше способів інтуїтивно практикувати англійську, розважаючись, перегляньте мою іншу книгу Як вивчити англійську .

Я підготував для вас список виконавців та популярні англійські пісні, щоб допомогти вам застосувати метод.

Якщо ви шанувальник певного виконавця і хочете зрозуміти тексти однієї з їх пісень, то потроху досліджуйте ВСІ їх пісні. Ви збираєтеся досягти тонни прогресу. Пінкі клянусь!

Ось кілька моїх пропозицій:

 • Вивчайте англійську з Queen
 • Вивчайте англійську з Майклом Джексоном
 • Вивчайте англійську з Емінемом

(Я збираюся дати вам більше подробиць щодо пошуку текстів пізніше в цій статті.)

Мені довелося увійти до списку найкращих художників, з якими вивчатимуть англійську, але я міг би також включити The Doors , Jimi Hendrix , Led Zeppelin , U2 , Muse , Nirvana , David Bowie , ABBA або Rage Against The Machine . Але що спільного у цих художників? Всі вони мають багаті дискографії з культовими піснями. Це те, що я б порекомендував, щоб м'яч котився.

Музичні комедії - ще один чудовий спосіб покращити свою англійську. Коли мені було 16, я знав усі пісні з мюзиклу Hair напам'ять, і завдяки цьому я вивчив тонну англійської - моя англійська була на шляху до того, щоб стати досконалою!

Якщо є група, шанувальницею якої ви дозволили досягти значного прогресу в англійській мові, залиште своє ім’я в коментарях. Можливо, інші читачі також із задоволенням виявлять їх.

Де знайти тексти пісень

Відповідно до вашого рівня, вам захочеться вивчати англійську з текстами пісень, з перекладом чи без нього.

З перекладами

Де ви можете знайти тексти пісень із перекладами для ваших улюблених англомовних виконавців? В ідеалі, ви хочете знайти двомовне видання, де макет сторінки буде відповідати оригінальному тексту, як приклад з Джимом.

На жаль, ці двомовні версії зустрічаються досить рідко, і коли для вашого улюбленого виконавця немає двомовного видання, найкращим рішенням буде звернутися до Інтернету, щоб знайти тексти пісень та переклади рідною мовою, а потім роздрукувати їх .

На папері чи в цифровій формі? Перевага паперової версії полягає в тому, що ви можете носити її з собою куди завгодно. Ви також можете робити копії, додавати нотатки та складати їх у кишеню. Ви також можете носити телефони, але, відволікаючи увагу через сповіщення, очевидно, що важче коментувати тексти на телефоні.

Безумовно, ** найкращий сайт для пошуку пісень пісень англійською мовою з перекладами Musicmatch . Він показує лірику англійською мовою ліворуч, і, коли вона доступна, праворуч переклад різними мовами, паралельно, вирівняний до оригінального тексту, з чітким інтерфейсом:

Вивчайте англійську з музикою
Знайдіть текст пісні англійською мовою з перекладами

Це не означає, що сайт ідеальний (якість перекладу різниться, сайт містить багато оголошень), але кращого щодо перекладів я не бачив.

Якщо ви не можете знайти пісню за вашим вибором (деякі пісні недоступні через права виконавців), ви можете виконати простий пошук у Google із назвою пісні + "переклад", і, безсумнівно, ви зустрінете таку конкурентів Musixmatch.

Обов’язково використовуйте Adblock щоб позбутися спливаючих оголошень на цих сайтах.

Англійською

Дуже легко знайти веб-сайти, які пропонують лише тексти пісень англійською мовою . Це ті сайти, до яких ви хочете звернутися, як тільки ваш рівень це дозволяє, оскільки, хоча це може здатися очевидним, важливо пам’ятати, що чим більше ви здатні керувати вмістом англійською мовою без допомоги рідної мови , кращий.

Для того, щоб допомогти вам, ось кілька музичних запасів англійською мовою, які слід пам’ятати:

 • lyrics
 • Для того, щоб знайти текст пісні англійською мовою, ви можете просто знайти заголовок пісні + слово lyrics . Наприклад, who let the dogs out lyrics .
 • song
 • track
 • LP ( Long Playing ) диск із 33 оборотами та, за розширенням, альбом.

Краще шукати тексти пісень англійською мовою, оскільки вони, як правило, частіше правильні.

Genius чудовий сайт, яким можна скористатися, оскільки він також пропонує пояснення (англійською мовою) для текстів. Інтерфейс хороший, приємний, звук пісні і пісні організовані за альбомами. Сайт розпочався з пояснень для пісень реп-пісень, але зараз охоплює всі стилі музики.

Автоматично

Musixmatch , який ми бачили раніше, пропонує кілька цікавих програм. Ви можете встановити їх комп’ютерну програму (OS X або Windows) або їх телефонну програму (iOS, Android), щоб автоматично відображати тексти пісень під час відтворення пісні на Spotify або iTunes. На жаль, програма не пропонує перекладів (які ви все ще можете знайти на їхньому сайті) і обмежена лише Spotify та iTunes.

Якщо ви любите слухати музику на YouTube , використовуйте плагін Lyrics Here для Firefox або плагін Musixmatch Lyrics для Chrome . Ці розширення показують тексти пісень англійською мовою, коли ви автоматично перебуваєте на YouTube .

Вивчайте англійську з музикою
Плагін Lyrics Here на Firefox

Увімкнено Тексти пісень тут ( Firefox ), кнопка для повторного відкриття тексту (якщо ви коли-небудь закриєте вікно) знаходиться в адресному рядку (лише коли ви перебуваєте на відео YouTube). На ^ Musixmatch Lyrics ^ (Chrome) тексти пісень відображаються на фактичному відео.

Інший варіант: якщо ви використовуєте Шазам (програма для ідентифікації назви пісні), натисніть на назву пісні, і ви потрапите на сторінку з більш детальною інформацією, включаючи текст пісні.

Нарешті, Геніальність (про яку ми вже згадували раніше) пропонує програму для iPhone, яка дозволяє слухати музику під час читання текстів, навіть з поясненнями!

Метод

Виберіть пісню, яка вам подобається, виконавця, якого ви любите, захоплюєтесь або поважаєте. Бажано, художник, який має багату дискографію з великою кількістю текстів. (Якщо ви фанат psy trance electro-neurofunk drum & bass instrumental acoustics , вам доведеться залишити свою пристрасть осторонь!).

Якщо ви не можете вирішити, просто візьміть одну з моїх пропозицій зверху.

Ви знайшли свій вибір? Добре! Програйте пісню і відкрийте текст. Давайте подивимося метод і як вивчати англійську з музикою.

З чого почати

Суть цього методу вивчення англійської мови з піснями полягає в тому, щоб бути цікавим !

Ступінь, якою ви дозволите своїй допитливості, залежатиме від вашого поточного рівня володіння англійською мовою. Метод, загалом кажучи, однаковий для всіх:

МЕТОД НОМЕР ПЕРШИЙ

1. Прослухайте пісню, без тексту.

 • Англійська орфографія - це катастрофа, і ви не можете на неї розраховувати. Отже, почніть із прослуховування англійської мови.
 • Спробуйте розрізнити, що можете - окремі слова, потім сегменти фрази, потім цілі речення.

2. Прослухайте пісню ще раз, але цього разу дотримуйтесь текстів.

 • Мета тут - виправити зв’язок між тим, як слова пишуться, і тим, як вони вимовляються насправді.
 • Хитра частина полягає в тому, що ми схильні думати, що лірика правильна, а звук неправильний. Це помилка. Англійською мовою говорять так, як вона є. Орфографія повинна представляти текст, але на практиці це не робить хорошої роботи.
 • Навчіться вимовляти тексти, використовуючи тексти пісень. Довіряйте текстам, які ви слухаєте.

3. Спробуйте зрозуміти значення лірики.

 • Спробуйте зрозуміти спочатку без перекладу і запитайте себе, що можуть означати слова. Уявіть, що ви детектив - ви намагаєтеся вгадати, що може означати мова, і саме це робить вивчення мов таким звиканням - це як гра!
 • Потім перевірте переклад, щоб зрозуміти, чи зрозуміли ви, чи вивчаєте по дорозі нові слова та вирази.

4. Повторіть, повторіть, повторіть!

 • Визнавайте та відзначайте прогрес, який ви досягаєте з кожним новим прослуховуванням.
 • Спробуйте запам’ятати принаймні тексти, які повторюються найбільше.
 • Співайте, якщо хочете. Найпростіший спосіб запам’ятати щось - зробити це особистим.

Не поспішайте застосувати цей метод до своєї першої пісні. Давай!


💡 Порада

Замість того, щоб завжди перевіряти тексти пісень англійською мовою в Інтернеті, створіть колекцію на своєму комп’ютері.

Це дозволить вам краще самоорганізуватися, позбутися оголошень, відредагувати тексти пісень, щоб їх виправити (макет, фактичні тексти пісень, переклад) та зібрати їх в одному місці. Неважливо, чи будете ви це робити в текстових файлах або файлах Word, просто зробіть це! Завдяки кращій організації ви втрачаєте менше часу, а вивчення англійської стає приємнішим.

Цією підказкою я завдячую відомому гітаристу, і це призвело мене до значного прогресу з гітарою. Адаптація цього до мов допомогла мені вивчити більше них.


Ваша місія

Ваша місія як учня - перепрограмувати свій мозок, щоб побачити сенс, коли ви чуєте чи читаєте щось англійською.

Ось кілька звичок, які допоможуть вам:

 • Зосередьтеся більше на англійському тексті, а не на перекладі (витрачайте на це більше часу).
 • Коли ви натрапляєте на невідоме слово, після спроби зрозуміти значення за допомогою контексту:
  • Використовуйте переклад, щоб зрозуміти значення.
  • Подивіться, як ви уявляєте це слово на рідній мові подумки (наприклад, для візуального слова з’явиться зображення).
  • Коли ви ще раз читаєте англійське слово, згадайте це уявне уявлення (а не слово рідною мовою).

Вивчення англійської мови полягає в асоціації англійського слова (вимовленого чи прочитаного) з його поданням.

Приклад:

У своїй пісні Шоу повинно тривати , Співає Фредді Меркьюрі My soul is painted like the wings of butterflies. Коли ви читаєте ці тексти, спробуйте уявити душу (не обов’язково легку, я знаю) і, головне, спробуйте візуалізувати крила метелика (трохи легше). Уникайте помилок у читанні butterfly , butterfly , butterfly , що робить butterfly маю на увазі? З’єднайте його із зображенням метелика. Природно пов’язати слово з поняттям рідною мовою (це спонтанно), і корисно перевірити, чи зрозуміли ви, але в довгостроковій перспективі ваша мета - побачити прямо, подумки , метелика, коли почуєте слово butterfly англійською.

Вивчайте англійську з музикою
Ви бачите butterfly ?

Я говорю про бачення та візуальне, тому що часто це спосіб, яким ми представляємо собі слово чи ідею, але це може бути також за допомогою відчуття, звуку або за допомогою деяких інших наших почуттів. Метою гри є асоціювання англійських слів із поняттями (ідеями, спогадами, поданнями, візуальними елементами, відчуттями, звуками), а не з простими перекладами. Думати про сенс, ідея важливіша за переклад, оскільки саме вона дозволить вам мислити безпосередньо англійською мовою.

Мислення англійською мовою - це просто створення розумових фільмів, поки ви використовуєте англійські слова.

Ось і все для суті методу! Якщо є щось незрозуміле, залиште це в коментарях.

В довгостроковій перспективі

Якщо ви грали в гру і застосовували метод із піснею, ви вже почали накопичувати певний словник, таким чином, що набагато веселіше, ніж класичні курси англійської мови.

На жаль, одного "робочого" сеансу недостатньо.

Регулярність є ключовою у вивченні англійської мови!

 • Вам потрібно близько 1000 годин для того, щоб оволодіти англійською мовою, і це можливо, лише якщо ви робите те, що вам подобається (або якщо ви зобов’язані це робити).
 • Запам’ятовування англійської мови вимагає перегляду. Як йде прислів'я, Repetition is the mother of skill .

Набагато простіше вивчити англійську мову і почати сподобатися, якщо ми робимо трохи регулярно, замість того, щоб робити час від часу.

Великою перевагою занурення в англійську мову та початку використання музики є те, що вам не потрібен високий рівень англійської мови , щоб насолоджуватися цим методом. Початкового рівня достатньо за умови, що ви використовуєте його з музикою англійською мовою, яка вам подобається (для мотивації).

Вивчення англійської мови за допомогою музики - хороший варіант, але, щоб досягти успіху, ви хочете зробити це довгостроковою звичкою . Для цього:

МЕТОД НОМЕР ДРУГИЙ

1. Продовжуйте застосовувати метод номер один із піснею, яку ви бачили, щоб переглянути її та запам’ятати надовго нові слова та вирази з неї.

 • Без повторення немає довготривалої пам’яті. Без довготривалої пам’яті ви даремно витрачаєте час.
 • Загалом кажучи, переглядаючи нову інформацію п’ять днів поспіль, ви пам’ятаєте побачене в довгостроковій перспективі.

2. Продовжуйте слухати пісні улюбленого виконавця.

 • Уникайте того, щоб пісня нудилася і не слухайте її весь час надто довго. Змініть ситуацію, щоб із задоволенням повернутися до своєї першої пісні.
 • Перевага полягає в тому, що ви завжди можете використовувати того самого виконавця, до акценту та вимови якого ви вже звикли. Більше того, це зробить їх знайомими вам (і так само зробить тексти та англійську мову більш звичними, що призведе до того, що ви не будете боятися говорити по-англійськи).
 • Коли ви слухаєте пісню, спробуйте представити відчуття лірики для себе, як ми бачили раніше (ідеї, спогади, подання, візуальні ефекти, відчуття, звуки тощо), щоб підсилити свою зв'язок між звуками (словами вимовляється) та значення (передане повідомлення). Ваша уява - ваш союзник.

3. Використовуйте метод номер один регулярно з новими піснями від виконавця.

 • Будьте цікаві, щоб дізнатись, що означає текст пісні.
 • Що стосується кількості, вона буде залежати від вашої наявності. Десять пісень на день, одна пісня на день, кілька пісень на тиждень, одна довга пісня на тиждень. Це вирішувати вам і бути чесними щодо роботи, яку, на вашу думку, ви зможете виконати. Запитайте себе: наскільки сильно ви хочете вивчити англійську?
 • Якщо можливо, розвивайте свою цікавість і своє бажання завжди знати більше. Наприклад, послухайте інтерв’ю артиста.

4. Скористайтеся своїм мертвим часом, щоб знайти моменти для вивчення англійської мови.

 • Коли справа доходить до вашого мертвого часу - відтворюйте музику, перебуваючи в громадському транспорті, перевіряйте текст, коли чекаєте в черзі, співайте під душем!
 • Під час занять, які дозволяють багатозадачність - спорт, приготування їжі, прибирання тощо.
 • Ваш рівень уваги буде не таким, як коли ви на 100% зосереджені на англійській мові, але це дозволить вам переглядати протягом усього дня та створювати заглибну бульбашку англійською мовою. Це потужно.

Якщо ви все зробите добре, тексти підуть у вашому розумі, і це вже початок думати англійською мовою.

Вивчайте англійську з музикою
Ти те, що слухаєш

Я рекомендую вам працювати в періоди, зосереджуючись на різних художниках . Можливо, у вас буде ваш період королеви, потім ваш Led Zeppelin або період Майкла Джексона. Коли ви працюєте таким чином, ви будете насолоджуватися повторенням (по-перше музики), і ви створите кілька приємних спогадів англійською мовою.

Якщо у вас залишилися негативні спогади про вивчення англійської мови зі школи , то вивчення англійської мови з музикою може допомогти вам почати наново та змінити ваші стосунки з англійською мовою. Музика дозволяє вам розвивати задоволення та відкладати те, що вам не подобається в англійській мові.

Якщо ви працюєте таким чином, за групою чи періодом, це дозволить вам бути досить серйозними у своїй роботі . Знати всі тексти художника, безумовно, приємно, але це теж важка робота, будьмо чесними. Краса вивчення англійської мови завдяки пісням полягає в тому, щоб ви вдосконалювали свою англійську, не маючи враження роботи.

Це, звичайно, лише мої рекомендації, але я використав їх для успішного вивчення англійської, угорської та російської мов, підтримуючи при цьому хороший рівень іспанської. Мови, які я знаю найкраще, - це також ті, якими я вивчав пісні.

Якщо у вас інший тип особистості, який змусив вас по-різному використовувати пісні англійською мовою, і ви все ще мали успіх, не соромтеся поділитися з ними коментарями.

Запитання та відповіді

Ось підбірка запитань, які я часто отримую на тему вивчення англійської мови з піснями з 2007 року.

Що робити, якщо я співаю без клавіш?

Я колись співав нетипово, коли мені було 16 років. Я не зміг налаштувати гітару чи читати музику. Але ти знаєш що? Це практика, яка робить ідеальним, вам просто потрібно попрацювати над англійською, щоб вільно володіти! Відтоді, практикуючись, я навчився грати на гітарі, одночасно співати, і навіть так я зустрів свою дружину! Ви можете навчитися чому завгодно.

А якщо ти не хочеш співати, то не треба. Ви все одно вивчите купу слів і зрозумієте багато речей із розмовної англійської, читаючи тексти.

Чи повинен я розуміти всі тексти пісні?

Зрештою, так, звичайно. Майте на увазі, що, поки ви ще навчаєтесь, ви повинні знайти баланс між рівнем складності та мотивацією :

 • Якщо це занадто важко, ви відмовитесь (зазнаєте невдачі).
 • Якщо це занадто просто, ви не вдосконалитесь (втрата часу).
 • І якщо ти занадто самовдоволений (ти дозволиш уникнути багато незрозумілих слів), ти будеш в ілюзії навчання.

Іншими словами, на це питання немає універсальної відповіді. Це ви повинні виміряти свої зусилля, щоб завжди вдосконалюватися, не хворіючи цим.

Хороші новини - коли ви регулярно будете працювати над своєю англійською мовою, вам траплятимуться одні й ті самі слова, і тоді ми або маємо можливість переглянути їх значення (видимий прогрес) або цікавість нарешті знайти їх визначення. Це як натрапити на старого друга, і саме тоді англійська мова стає насолодою.

Як я можу бути впевненим у вдосконаленні за допомогою цього методу?

Якщо ви хочете вдосконалити свою англійську мову за допомогою пісень, недостатньо просто слухати музику!

Ваш успіх із піснями пропорційний простим діям - яка частота пошуку пісень пісні?

Чим частіше ви регулярно їх шукаєте, тим більше ваше вухо відкриється і ваш мозок запам’ятає нову інформацію. Ви дійсно хочете перетворити це на звичку - і не лише для пісень, а й для англійської мови загалом.

Це занадто важко! Я нічого не розумію!

Якщо ви просунутий рівень (щоб мати просунутий рівень), ви хочете все зрозуміти.

Але якщо ви все ще новачок, зменшіть кількість, щоб досягти гарного балансу між труднощами та задоволенням. Наприклад, націльтесь на розуміння та спів усіх хорів.

Якщо ви працюєте регулярно, ви можете здивувати себе тим, що вдосконалюєтесь щотижня, можливо навіть щодня. Вивчення мови - це органічна робота, і, якщо ви докладете зусиль, ваше тіло самопристосується (ваш мозок покращиться і "відкриє вуха", ваші м'язи пристосуються до англійської вимови).

Я не люблю пісні.

Музика англійською мовою - це приємний спосіб досягти своєї мети, серед інших. Ви спробували метод серйозно? Спробуйте і дайте йому перевагу сумнівів, перш ніж відмовлятися.

Якщо ви справді пробували, і це просто не для вас, спробуйте знайти щось на свій смак. Вивчення англійської мови з музикою - цікавий варіант, але це не обов’язково.

Чи не навчуся я погано англійською, роблячи це?

Пісні, як і література, бувають різних жанрів. Він переходить від романтичної атмосфери до вульгарної, від вишуканої до сирої та від офіційної до невимушеної. Тож якщо ви задаєте це запитання (з початку гарне запитання - як ви розрізняєте рівень або мовний реєстр англійською мовою), задайте собі питання про весь вміст, який ви використовуєте, а не лише про пісні.

Якщо ви послухаєте реп, буде більше сленгу та вульгарних слів, ніж тематична пісня Телепузиків. Здорового глузду має бути достатньо, щоб це з’ясувати.

Перевірте значення та мовний реєстр пісень, які ви слухаєте. Усі хороші словники вказують регістр слова (вульгарний, заборонений тощо), якщо нічого не згадується, то це слово належить до нейтрального мовного реєстру).

В іншому випадку ви ризикуєте закінчити так:

Коли ви не розумієте на радіо текст пісні англійською мовою ...

Багато пісень містять сленгові слова або скорочення, які люди вимовляють, але не пишуть. Добре їх знати, оскільки носії мови використовують їх і в розмовній англійській мові. (Що стосується вульгарних термінів та виразів, це інше. Як правило, це гарна ідея розуміти їх, але не використовувати).

На закінчення слід сказати, що пісні англійською мовою є такими ж хорошими, як і інший вміст, але вони набагато доступніші.

Я не розумію, що ви маєте на увазі зі своїм уявленням про співвідношення значення-звук.

Врешті-решт, слово - це просто мітка, яка змушує нас асоціювати звук (вимовлений) або букви (написаний) з поняттям. Поки у нас не з’явиться телепатія, це те, що ми винайшли для кращого спілкування!

Якщо ви почуєте ім’я свого найкращого друга, ви візуалізуєте їх у своїй голові і почуватиметеся добре, наприклад. Якщо я скажу слово "какашка", ви, наприклад, зробите огиду (або, можливо, смієтеся).

Або, як сказав Шекспір, більш поетично: A rose by any other name would smell as sweet .

Метою вивчення англійської мови є створення нових асоціацій між новими словами та поняттями, які ви вже знаєте. Це воно.

Чи погано перекладати?

Ні, не як такої. Переклад - чудовий інструмент, оскільки * переклад дозволяє вам бути точнішим і переконатися, що ви все зрозуміли правильно.

Погано завжди перекладати, коли хочеш говорити, бо це занадто повільно. Замість цього ви хочете безпосередньо мислити англійською мовою (у цьому допомагає відповідь на попереднє запитання).

Здається, це занадто добре, щоб бути правдою. Чи можете ви вивчити всю мову завдяки пісням?

Ось межі та недоліки вивчення англійської мови з піснями:

 • Просодія (інтонація + ритм) - це природно. Висота голосу змінюється для того, щоб дотримуватися музики, а це означає, що звичайної висоти, яку люди використовують під час розмови по-англійськи, неможливо знайти (або, рідко можна знайти) під час прослуховування пісні. Деякі слова вимовляються довше, щоб відповідати ритму.
 • Тексти пісень часто розмиті, іноді є незв’язними. Мета авторів пісень полягає в тому, щоб тексти пісень звучали добре, ніж мали справжнє значення (як у поезії).
 • Інструменти іноді заважають правильно чути речі.
 • Спілкування є певним чином унікальним. Ні діалогу, ні співрозмовника, ні реальної ситуації.

Підводячи підсумок, англійська мова, яку ви знайдете у піснях, трохи не синхронізована порівняно із справжньою англійською. З огляду на це, переваги (легкість розпочати і дотримуватися цього, підвищений інтерес та увага студентів у порівнянні з курсами англійської мови, практикуванням розмовної англійської та кроком до остаточної розмови) переважують довгі недоліки. Вивчення англійської мови завдяки пісням - це досвід, найкращий спосіб почати насолоджуватися процесом вивчення англійської мови.

Ми можемо використовувати його роками і все одно вдосконалюватися.

Шановні батьки, ознайомте цю методику зі своїми дітьми. Музика навчить їх вимови, словникового запасу, і вони вивчать граматику в школі (що їм буде цікаво, так що це може допомогти їм зрозуміти те, чого вони не могли самостійно). Оснащені бажанням вивчати англійську мову із сотнями чи навіть тисячами годин практики за ними, вони закінчать школу з високим рівнем англійської мови.

Висновок

Дотримуючись цього методу вивчення англійської мови за допомогою музики, у вас, мабуть, виникнуть деякі більш-менш великі сумніви щодо вимови певних слів.

Побачивши його написане, ви подумаєте, що слово вимовляється певним чином, а потім, почувши його в пісні, зрозумієте, що між ними немає нічого спільного! Гірше того, вам може бути важко відрізнити скорочення між різними словами, вимовленими в одному реченні, навіть якщо текст перед вами. Будьте впевнені; це все лише тимчасово.

Рішення, якщо у вас є сумніви щодо вимови слова чи фрази, довіряйте співаним текстам.

З одного боку, якщо ви погоджуєтесь з піснями, ваше вухо (технічно, ваш мозок) адаптується до різних звуків англійською мовою, і воно навчиться правильно читати та чути.

З іншого боку, ви покращите свою вимову письмових текстів з рештою блогу, особливо за допомогою статей, присвячених фонетиці.

Узагальнити:

 • Отримайте пісню улюбленої англомовної групи.
 • Отримайте тексти пісень із перекладом рідною мовою, сміливо роздруковуйте їх.
 • Розшифруйте тексти пісень, зосередившись на їх значенні - пов’яжіть англійські слова із зображенням, яке спадає вам на думку, коли ви думаєте про їх значення.
 • Повторити. Слухайте, співайте або робіть обидва одночасно, але знайдіть спосіб насолодитися процесом!
 • Будь допитливим і намагайся завжди розуміти значення все більшої кількості текстів.

Як сказав мій викладач гітари: " музика - це насолода, яка може супроводжувати вас протягом усього життя. Хороша вона чи погана, вона завжди є джерелом розваги або втіхи. Музика допомагає нам стикатися і збагачувати наше життя". Те саме стосується пісень англійською мовою, незалежно від того, заспіваєте ви їх наверху легенів або тихо, ви завжди знайдете як джерело задоволення, так і спосіб розумно попрацювати над своєю англійською мовою.

Дивитися також

Ось декілька посилань, щоб дізнатись більше про вивчення англійської мови з музикою:

 • Genius - чудовий сайт із поясненнями пісень (англійською мовою). Прочитайте тексти пісень і з’ясуйте, що приховано за ними чи їхнє походження в піснях, які популярні чи ні у всіх стилях. Це чудовий ресурс для учнів середнього та просунутого рівня.
 • LyricsTraining дійсно приємний веб-додаток, який змушує вас диктувати пісні та має кілька рівнів складності.
 • Можливо, вам буде цікаво ознайомитися з курсом Click & Speak . Мій метод вивчення англійської мови. Я вивчив англійську мову за допомогою музики, телешоу та відеоігор. Це було дійсно весело, але потрібен час, щоб знайти вміст із перекладами з лексикою на цьому рівні. На Click & Speak я вже зробив для вас важку роботу, надавши вам чудовий вміст для практикування англійської мови, включаючи аудіо, фонетику та розумний розвиток словникового запасу та граматики.
Profile picture for Fabien Snauwaert

Fabien Snauwaert

Author

Machine Translation

Translated from the English

Last modified: July 2, 2021, 1:17 pm