[ Close ]
👂
Understand spoken English, and speak!
Stop wasting your time! Instead:
 • Correct your pronunciation in English
 • Learn sentences from daily life
 • Memorize for good
 • Speak and listen to a ton of English!
Learn English and change your life, click here:

Найкращі 67 фільмів для вивчення англійської - культові фільми, комедії, драми ...

Вивчайте англійську з фільмами 🎞️

Read this article in English: Learn English with movies 🎞️.

Ви хочете вивчати англійську з фільмами? Ось наша добірка найкращих 67 фільмів, якими ви можете вільно користуватися!

Привіт дорогі друзі! Чи багато вільного часу у вас на вихідних? Ви вже переглядали всі ситкоми та телешоу англійською мовою, які ми вам рекомендували? Бажаєте перейти на наступний рівень? Ну, я радий запропонувати вам нове джерело розваг для вивчення англійської мови у вільний час , без особливих зусиль. Ось список із 67 фільмів, які допоможуть покращити вашу англійську !

З субтитрами або без них, для початківців, середніх та просунутих учнів ви точно знайдете те, що шукаєте.

Навіщо дивитися фільми мовою оригіналу?

Якщо ви хочете мати змогу говорити по-англійськи без особливих зусиль, самостійного читання буде недостатньо, вам потрібно багато слухати . Перегляд фільмів англійською мовою допоможе вам досягти колосального прогресу в цікавій формі :

 • Ви знайдете фільми, які вам подобаються, з нової точки зору, із справжніми голосами акторів , реальними лініями, справжніми ідіоматичними виразами ...
 • Ви забудете про почуття провини перед переглядом телевізора, тому що будете вдосконалювати свою англійську! Якщо хтось запитає, що ви робите, ви навіть можете сказати, що працюєте над своїми знаннями мови, і це справді було б правдою!
 • Прослуховування великої кількості фільмів англійською мовою дозволить вам попрацювати над розмовною мовою. Це важливо для того, щоб виробити гарний акцент ! Поступово ви помітите, що все краще і краще розумієте діалоги, і це так захоплююче - ви на шляху до того, щоб вільно володіти англійською мовою !
 • Коли ви вивчаєте англійську мову з фільмами, ви вивчаєте нову лексику, нові фрази, різні інтонації залежно від контексту, кращу граматику, способи використання різних часів тощо.

Підводячи підсумок, перегляд фільму мовою оригіналу - це рішення, яке дозволяє зануритися в цю мову , насолоджуючись розважальним вмістом, що змушує забути, що ви вивчаєте англійську мову .

І що краще, ніж перелік легендарних фільмів англійською мовою, для початку?

З чого почати ...

Отже, ви збираєтесь дивитись фільми мовою оригіналу? Вітаємо !

Це важливий крок у вашій подорожі з вивчення англійської мови. Це може лякати , бо ми часто боїмося, що не все зрозуміємо . Однак не хвилюйтеся, якщо ви не зрозуміли весь фільм з першого разу!

Мета - не все зрозуміти, а піддатися англійській мові ! Попрактикуйтесь у розмовній мові, потренуйтесь у вже знайомому вам словниковому запасі (з метою його зміцнення) ... Звичайно, знайдуться слова, які ви не розумієте, і ви захочете зробити паузу, повторити, шукати слова в словник ... але спробуйте знайти правильний баланс . Якщо ви шукаєте занадто багато слів, які вас збентежать, якщо ви дозволите занадто багато речей піти, ви не збираєтеся вдосконалюватися.

Зверніть увагу, що, дотримуючись своєї мети, те, що здавалося важким на початку, буде виглядати так легко лише через кілька тижнів . Я вибрав фільми з культовими рядками, які ви можете дивитись знову і знову, так що насолоджуйтесь !

Через кілька місяців інтенсивного занурення ваш прогрес буде настільки великим, що ви відчуєте, що дивитесь фільм рідною мовою ... хоча насправді англійською! Тож, не здавайтесь, ваші зусилля будуть переформульовані! Помістіть цю статтю у вибране, щоб ви могли легко повернутися до неї та вибрати новий фільм.

Для того, щоб допомогти вам, я класифікував цей перелік у порядку складності. Це допоможе вам зберегти мотивацію та концентрацію.

Найкращі фільми для вивчення англійської мови (за рівнем складності)

Найкращі фільми для вивчення англійської - це культові з їх багатими та цікавими діалогами. Це такі фільми, які ви можете дивитись годинами, не втомлюючись від них!

У цьому дусі я запрошую вас ознайомитись із переліком 67 найкращих фільмів для вивчення англійської мови . Ці фільми зроблять ваші вечори веселими, збагатять ваші знання про англійське кіно та допоможуть вам вільно володіти англійською мовою найближчим часом.

Щасливого запою!

Фільми англійською мовою для початківців

Ось добірка найкращих фільмів для вивчення англійської мови для початківців - герої говорять не надто швидко, вимова досить чітка, а мова не надто технічна, переважно звичайна (не надто випадкова, не надто офіційна) .

Back to the Future (Trilogy - 1985-1989-1990)

Витяжка з Back to the Future

Doc, I'm from the future, I came here in a time machine that you invented!

Якщо в цьому списку є одна сага, яку насправді не потрібно представляти, це ця! Зізнайся, DeLorean , майбутнє бачення здається нам абсолютно божевільним зараз, а Doc здається трохи шаленим ... Це, безумовно, змушує тебе захотіти переглянути його ще раз, але цього разу англійською!

The Secret Life of Walter Mitty (2013)

Витяжка з The Secret Life of Walter Mitty

Hey, Todd. I can't really talk right now. I'm on my way to a volcano.

Від нетовариського до неймовірного. Це надзвичайно надихаюча історія людини, яка відправляється в авантюру заради роботи. Але за межами цієї поїздки це в основному історія сором’язливої людини, яка ризикує своїм життям, сподіваючись змінити це. З чого складається ця справжня зміна? Я залишу це вам відкрити!

The Simpsons Movie (2007)

Вивчайте англійську з The Simpsons

If you ask me, everybody in this theater is a giant sucker, especially YOU!

Так, це трохи фальшиво ... Так, це якийсь гротескний гумор ... але вони жартують, добре проводять час, і тому що ми говоримо про Сімпсони , ми не маємо навіть десяти секунд без шаленого рядка (саме в потрібному місці!) англійською мовою.

From Paris With Love (2010)

Checkmate, Motherfucker!

Чудовий шпигунський фільм, в якому дипломат знайомиться зі шпигуном, спритним, який добре справляється зі своєю роботою, але також зарозумілим, грубим і блефуючим. Звичайно, вони можуть зіпсувати чарівність Парижа, але ми постійно піддаємось дії, актори часто жартують, що здебільшого є цілком зрозумілим.

The Seven Year Itch (1955)

Витяг з The Seven Year Itch

I'm in serious trouble. I'm married. I've been married for seven years.

У 50-х роках процвітаючий чоловік два тижні опиняється без дружини та дитини. Потім він зустрічає милу даму, яка насправді є його новою сусідкою ( чудова Мерилін Монро! ). Але цей чоловік почувається винним через своє бажання мати ближчі стосунки зі своїм сусідом. Отже, він повинен обманювати чи ні?

New York I Love You (2008)

Витяг з New York I love You

I'm single now, so... dinner?

Фільм, який чітко виділяється - кілька невеликих історій одна за одною, які дозволяють нам виявити незвичайну особистість громадян одного з найбільших міст світу. Ви можете їх слухати, дивитись і намагатися зрозуміти ... Фільм поетичний і захоплюючий!

When Harry Met Sally (1989)

Витяг з When Harry Met Sally

No man can be friends with a woman he finds attractive, he always wants to have sex with her.

Ви випадково бачили витяг з фільму, де молода жінка абсолютно перебільшено імітує оргазм у переповненому ресторані? Так, це цей фільм!

Велика дружба, яка намагається стати чимось більшим, але без успіху.

Протягом 10 років існує лише одне звисаюче питання - вони створені один для одного чи ні?

Friends with Benefits (2011)

Витяг з Friends with Benefits

No emotions, just sex.

Давайте змінимо це маленькою комедією! Двоє людей вирішують, що вони не створені для романтичних стосунків, і вирішують дружити ... з трохи спецій! Але коли двоє друзів живуть разом, діляться життям та своїми секретами ... Ми все ще говоримо про дружбу?

The Italian Job (1969/2003)

Витяг з The Italian Job (2003)

^ (1969) Ви повинні лише здути криваві двері!
(2003) Я хочу побачити вигляд обличчя цієї людини, коли його золота не буде. Він забрав у мене мого батька, я беру це. ^

Обидві версії пропонують велику кількість розваг та напружень. У кримінальному житті вас не прощають легко. Після того, як його зрадили, Майкл Кейн або Марк Уоберг в останній версії прагне помститися. Справа в тому, що це вже не вбивство, а пограбування ...

The Great Gatsby (2013)

Витяг з The Great Gatsby

But Mr. Gatsby doesn't exist. [...] I cannot find anyone who knows anything real about Mr. Gatsby.

Азартний гравець, кілька екстравагантних вечорів, інтригуючий сусід, все, що складає таємне життя багатої людини. Однак походження багатства цієї людини невідоме. Отже, що це за надмірний спосіб життя у 20-х роках на чолі з Гранд Гетсбі, який ми спостерігаємо протягом усього фільму?

Bourne (5 фільмів)

Витяг з The Bourne Identity (2002)

Чудова сага, де кожен фільм переносить нас до Джейсона Борна (втіленого блискучим Меттом Деймоном ), дуже талановитого шпигуна, який знає, як уникнути будь-якого ризику, як битися без милості, і який ніколи не дозволяє собі потрапити в пастку. Однак після аварії він відчуває себе повністю загубленим - він забуває свою особу і опиняється за ним за ЦРУ.

Фільми для тих, хто вивчає англійську мову середнього рівня

Перш ніж грати в одному з цих фантастичних фільмів, щоб вивчити англійську, ось що можна очікувати від цієї категорії - персонажі, які говорять швидше та чіткіше формулюють (трохи), вимова, яка стає менш зрозумілою, і навіть деякі вульгарні вирази. Однак це природний спосіб говорити, тому чудово піддаватися цьому і мати можливість це зрозуміти!

Viva Las Vegas (1964)

Витяг з Viva Las Vegas

^ Чи можете ви позичити мені машину, доки моя знову не буде працювати?
- Ми зробимо краще. Я із задоволенням повезу вас куди завгодно. ^

З чудовими декораціями, сенсаційними акторами ( серед них Елвіс Преслі !), Захоплюючою музикою, це одна вражаюча історія. Ось, що ви називаєте чудовим коктейлем, сконцентрованим у старомодному фільмі, який просто залишає вас усміхненими!

Rebel Without a Cause (1955)

Витяг з Rebel Without a Cause

I got the bullets!

Ми їдемо з Вегасу в Лос-Анджелес, з Преслі до Діна , Джеймса Діна . Молодий чоловік у розпал підліткової кризи, шукає причину для життя. Комусь сподобається той факт, що він гарний хлопець, а хтось оцінить його грубий характер.

Bond, James Bond (24 фільми)

Витяг з James Bond

Vodka Martini, shaken, not stirred.

Найзахоплююча сага. Ми говоримо, що ми будемо дивитись кожен фільм лише один раз, але через кілька днів (або тижнів) ви вмираєте, щоб переглянути їх ще раз, усі 24 фільми (і підраховуючи). А чому б і не - це стильний персонаж з прекрасним британським акцентом!

Всі фільми з саги ви можете знайти тут .

In Time (2011)

Витяг з In Time

Time is now the currency. We earn it and spend it. The rich can live forever. And the rest of us?

Занурення у майбутнє, майбутнє, коли люди не старіють, але їх дні рахуються (буквально), і ви платите за свій час. Як ти можеш вижити?

Terminator 2: Judgement Day (1991)

Витяг з Terminator 2: Judgement Day

Come with me if you want to live.

Класичне продовження серед старих науково-фантастичних фільмів. Це відбувається в сучасному світі, де штучний інтелект, створений людиною (ШІ), повертається шляхом подорожі в часі з апокаліптичного майбутнього, щоб знищити тих молодих людей, які прагнуть не допустити цього майбутнього підйому машин. Провокує на роздуми, бурхливий, але зворушливий!

The Thomas Crown Affair (1968-1999)

Витяг з The Thomas Crown Affair (1999)

^ (1999) Шкода, як правило, трата часу. Ви придумали, що скажете своєму правлінню, коли вони дізнаються, що ви заплатили мені на 30 мільйонів більше, ніж пропонували інші?
(1968) Це смішна брудна маленька робота. ^

Пограбування і таємниця. Два чарівні слова, які змушують вас думати, що вам не буде нудно зі Стівом Маккуїном (який грав у попередній версії) або Пірсом Бронсманом у головній ролі.

Indiana Jones (Квадрилогія)

Extract from ^Indiana Jones and the Last Crusade

^ Я їду за тією вантажівкою.
- Як?
- Не знаю. Я вигадую це на ходу. ^

Поїздки, великі знахідки, кумедні моменти, але в основному хороша доза дії протягом усього фільму. Своєрідний шпигунський фільм у формі археологічних експедицій.

Ви можете знайти всі фільми з Indiana Jones сага тут .

Clerks (1994)

Витяги з Clerks

You'd feel a lot better if you'd just rip into the occasional customer. - Why? I don't bother them, and they don't bother me.

Перед молодим бакалейщиком стоїть низка проблем як у приватному, так і в професійному житті. Ви можете насолоджуватися численними філософськими діалогами, що виходять з вуст молодих людей, яким щойно минуло 20 років. Перлина в незалежному американському кіно, яка розповідає історію молодих людей, які шукають шлях до життя. Не кажучи вже про хорошу дозу розмовної мови та сленгу!

Fight Club (1999)

Витяг з Fight Club

You’re not your job, you’re not the car you drive, you’re not the content of your wallet…

Психологічний ляпас, який одразу ж розглядався як велика класика з моменту виходу 20 років тому. У фільмі вони борються (у прямому сенсі), щоб перемогти марнославство суспільства споживацтва, і вони збираються, щоб очолити глобальні зміни. Це справді шкідливе суспільство для громадян?

Goodfellas (1990)

Витяг з Goodfellas

As far back as I can remember, I always wanted to be a gangster.

Вірність та сімейний дух, це єдине, що є впевненим. Goodfellas , один з найбільших гангстерських фільмів, - класика, яку люди цінували та обожнювали! Деякі сцени досить криваві, але цей сімейний бізнес та його роздуми про велике стан дозволяють нам, як глядачам, подорожувати паралельним світом, який є досить тривожним, але все- таки існував.

У цьому фільмі немає жодної хвилини, коли ви не почуєте розмов або сленгу, щедро обсипаного жорстокими рядками!

Фільми для досвідчених учнів англійської мови

Тут ви можете знайти приглушену мову, потік діалогу, який у 10 разів швидший у порівнянні з попередніми фільмами, словниковий запас може бути випадковим, науковим або навіть юридичним. Цей розділ не для тих, хто враховує мовну технічність цих англійських фільмів , але через кілька місяців практики нарешті настане час зробити великий стрибок!

І залиште мені невеликий коментар під цією статтею, щоб розповісти, як це відчувалося!

Pulp Fiction (1994)

Витяг з Pulp Fiction

^ І ви знаєте, як у Парижі називають чверть митника з сиром?
- Вони не називають це Квартальним митницею з сиром?
- Ні, чоловіче, вони отримали метричну систему. Вони б не знали, що за чорт, що на честь чверть мандрівника.
- Як вони це називають?
- Вони називають це "Королівський з сиром. ^

Ще один гангстерський фільм, настільки ж популярний, будь то вишукані діалоги чи культові сцени, які іноді поєднують гумор з кров’ю. Гіперактивне життя кількох персонажів цього фільму ніколи не змушує нас нудьгувати.

The Social Network (2010)

Extract from ^The Social Network

He developed the site in one night and he did it while he was drunk.

Справжня історія створення Facebook . Геніальна демонстрація Марка Цукерберга та його партнера Едуардо - зовнішні впливи, повсякденне життя студентів Гарварду середнього класу і перш за все підприємницьке захоплення, яке ми спостерігаємо у фільмі, щоб показати силу цього продукту, який використовує весь світ сьогодні. Однак чому все розпочалося із серйозного скандалу?

Ocean's (1960 + Трилогія 2001-2004-2007)

Витяг з Ocean's 11 (2001)

^ Ви очікуєте, що ми просто вийдемо з казино з мільйонами доларів на нас?
- Так. ^

Кожен зі своєю спеціальністю у галузі грабежу! Завдяки мрійливій обстановці (все починається в Лас-Вегасі!) Та постійній кмітливості ви ніколи не втомитесь переглядати та переглядати ці три фільми. Як вони збиратимуться грабувати найбільш захищені казино та палаци у світі?

Inception (2010)

Практикуйте англійську з фільмами - Inception

Well, dreams, they feel real while we're in them, right? It's only when we wake up that we realize something was actually strange.

Вам доведеться переглянути цей фільм принаймні три рази, щоб мати змогу слідкувати за ним від початку до кінця. Це 2 години 30 зображень та діалогів, які бентежать глядача (стимулюючим та цікавим способом), коли реальність застаріла, а сила наших мрій домінує у впливі на долю кількох людей. Але хто вони?

Some Like It Hot (1959)

Витяг з Some Like It Hot

^ Розмовляють два ЧОЛОВІКИ:
Чи маю я вам щось сказати! Що сталося?
- Я заручений.
- Вітаємо!
- Хто щаслива дівчина?
- Я! ^

Двоє відчайдушних артистів вирішують переодягнутися в жінок, щоб грати в музичній групі, яка повністю складається з жінок в Маямі. Все це - втекти від групи бандитів. Результатом цього є безглузді діалоги, винахідливість і зовсім трохи гумору щодо спокус цих двох чоловіків, які справді намагаються приховати свою справжню особистість. І, як бонус, нескінченний шарм Мерилін Монро .

Glengarry Glen Ross (1992)

Витяг з Glengarry Glen Ross

You stupid fucking cunt. You, Williamson, I'm talking to you, shithead. You just cost me $6,000. Six thousand dollars, and one Cadillac.

У форматі, який трохи жорстокий з моральної точки зору, ми знаходимо в цьому фільмі велику кількість розмовних виразів та глибоких розмов. Економічна криза, надмірна ієрархія, пристрасні продавці, які навіть вчиняли б злочини, щоб отримати бажане ... хто винен?

The A Team (2010)

Витяг з The A Team

Give me a minute, I'm good. Give me an hour, I'm great. Give me six months, I'm unbeatable.

Квартет з незрілою зовнішністю, але з реальними намірами подолати бандитів за допомогою найбільш малоймовірних засобів, найбільш вибухонебезпечних та найбільш винахідливих! Найкраще зі спеціальних об'єднань, які, однак, опиняться у в'язниці ... Що сталося?

Good Will Hunting (1997)

Витяг з Good Will Hunting

One day, I'm gonna wake up and I'm gonna be 50. And I'll still be doing this shit.

Зворушлива історія про дитину з передмістя, повстанця, який надзвичайно обдарований, але живе у знедоленому районі. Одного разу відомий професор математики виявляє свій потенціал. Завдяки одному зі своїх друзів він спробує повернути цього молодого підлітка на правильний шлях, щоб він міг використати свій винятковий потенціал, лише виявивши, що підліток не дозволить собі так легко штовхатися.

Scarface (1983)

Витяг з Scarface

Who put this thing together? Me, that’s who! Who do I trust? Me!

Ось приклад rags to riches історія. Звичайно, це не найморальніший фільм на цю тему, але ви можете прослідкувати всю пригоду кубинського мігранта, який починається з нижньої частини шкали і сліпуче піднімається вгору, поки він не закінчить керувати одним найбільшого американського наркокартеля, який лише тримається на довірі. Але що станеться, якщо ця довіра буде порушена.

Де знайти фільми англійською мовою

Якщо ви хочете насолодитися величезним вибором фільмів для вивчення англійської мови та переконайтесь, що знайшли кожну назву цього списку, ви можете відкрити такі веб-сайти (онлайн-платформи), які ви можете використовувати для потокової передачі чи завантаження фільмів.

Основними платформами для перегляду фільмів є:

Ці сайти пропонують певні переваги, які ви не можете ігнорувати - вони легальні , із субтитрами , повною роздільною здатністю HD, і досить часто вони пропонують можливість завантажити фільм і переглянути його необмежену кількість разів.

Також велика діяльність по обміну фільмами мовою оригіналу в соціальних мережах, таких як peer2peer або сайти піратських потокових трансляцій. Шанувальники записують всілякі фільми, а згодом пропонують їх для завантаження ... Однак це не є законним і може мати юридичні наслідки.

Отже, для менш популярних фільмів або тих, що старіші, яких ви не можете знайти на класичних платформах, ваша єдина альтернатива - знайти VHS або DVD!

Фільми чи телешоу?

Будь-який фільм зробить свою справу, якщо ви захоплені цим , але я сподіваюся, що цей ретельний вибір принесе вам години розваг та практики англійської мови.

Нагадуємо, ідеальним замовленням для перегляду вмісту англійською мовою є:

 1. Почніть із ситкомів англійською мовою - вони короткі, наочні та смішні.
 2. Потім зверніться до телевізійних шоу англійською мовою - одні й ті ж актори і сюжет протягом епізодів, у вас є час, щоб звикнути до них.
 3. І нарешті, зіграйте кілька фільмів англійською мовою - з різними акторами, темами та акцентами.

З субтитрами чи без них?

Я часто чую людей, які захоплюються тими, хто розуміє фільми мовою оригіналу, і їм не потрібно читати субтитри. Б'юся об заклад, що ви вже намагалися подивитися фільм англійською мовою та уникаєте читання субтитрів, і, напевно, ви дійшли висновку, що на даний момент це для вас було занадто важко чи виснажливо.

Очевидно, що найкращим способом практикувати англійську з фільмами буде перегляд їх мовою оригіналу без субтитрів .

Однак, якщо вам все ще потрібна текстова підтримка для перегляду фільму англійською мовою, спробуйте помістити субтитри англійською, а НЕ рідною мовою! Частіше за все, якщо у вас виникають проблеми з розумінням англійської мови під час перегляду, це не обов’язково через нове слово, а головним чином той факт, що актори недостатньо чітко формулюються, їхній потік занадто швидкий або через фоновий шум! Отже, читаючи субтитри англійською мовою, ви отримаєте хорошу допомогу для перегляду кінофільмів, адже ви зможете прочитати те, що вони говорять, не перекладаючи . Це надзвичайно ефективний спосіб, ви дійсно покращите своє вухо, що згодом дозволить забути все про субтитри!

Я закликаю вас дивитись фільми мовою оригіналу, без субтитрів, щоб покращити певне поле - розуміння акцентів. Навчившись їх розпізнавати, ви пов’яжете кожен з регіоном, країною, соціальним класом, збагатите свої загальні знання і не побачите цих фільмів так само, як раніше. Насолоджуйтесь ними, щоб трохи змінити ситуацію, дослідити кілька різних жанрів фільмів, щоб ви могли помножити всесвіти та контекст. Ви побачите, що фільми створюють враження реальніші за телевізійні шоу, що насправді, за своєю природою, є гарною підготовкою до розмовної англійської мови.

Щасливого перегляду!

Що з вами ...

А ти - який твій улюблений фільм англійською? Яким ви вперше переглянули фільм мовою оригіналу? Що ви думаєте про субтитри під час перегляду фільму? Буду радий прочитати про вашу думку по темі в коментарях!

Profile picture for Sébastien Milhomme

Sébastien Milhomme

Author

Machine Translation

Translated from the English

Last modified: May 20, 2021, 11:07 am