[ Close ]
👂
Understand spoken English, and speak!
Stop wasting your time! Instead:
 • Correct your pronunciation in English
 • Learn sentences from daily life
 • Memorize for good
 • Speak and listen to a ton of English!
Learn English and change your life, click here:

Parimad 67 filmi inglise keele õppimiseks - kultusfilmid, komöödiad, draamad...

Õppige inglise keelt filmidega 🎞️

Read this article in English: Learn English with movies 🎞️.

Kas soovite inglise keelt õppida filmide abil? Siin on meie valik 67 parimat filmi, mille abil saad vabalt inglise keelt omandada!

Tere kallid sõbrad! Kas teil on nädalavahetusel palju vaba aega? Olete juba vaadanud kõik ingliskeelsed komöödiafilmid ja telesaated, mida me teile soovitasime? Tahate minna järgmisele tasemele? Noh, ma olen põnevil, et pakkuda teile uut meelelahutust, et õppida inglise keelt vabal ajal ilma suurema vaevata. Siin on nimekiri 67 filmist, mis aitavad parandada teie inglise keelt!

Subtiitritega või ilma, algajatele, edasijõudnutele või edasijõudnutele, leiad kindlasti selle, mida otsid.

Miks vaadata filme originaalkeeles?

Kui soovite, et inglise keelt saaksite vaevata rääkida, ei piisa ainult lugemisest, vaid te vajate palju kuulamine sisendit. Ingliskeelsete filmide vaatamine aitab teil teha tohutuid edusamme, ja seda lõbusal viisil:

 • Sa avastad endale meeldivaid filme uuest vaatenurgast, näitlejate tõeliste häälte, tõeliste repliikide, tõeliste idiomaatiliste väljenditega.. .
 • Te unustate süütunde telerivaatamise pärast, sest te parandate oma inglise keelt! Kui keegi küsib, mida sa teed, võid isegi öelda, et töötad oma keeleoskuse kallal, ja see oleks tõesti tõsi!
 • Suurte ingliskeelsete filmide kuulamine võimaldab teil töötada oma kõnekeele kallal. See on hädavajalik, et arendada head aktsenti! Vähehaaval märkad, et saad dialoogidest üha paremini aru ja see on nii põnev - oled teel inglise keele oskuseni!
 • Kui õpid inglise keelt filmidega, õpid uut sõnavara, uusi väljendeid, erinevaid intonatsioone sõltuvalt kontekstist, paremat grammatikat, kuidas kasutada erinevaid ajavormi jne.

Kokkuvõttes on filmi vaatamine originaalkeeles lahendus, mis võimaldab teil sukelduda keelde, nautides meelelahutuslikku sisu, mis paneb teid unustama, et te õpite inglise keelt.

Ja mis oleks parem kui nimekiri legendaarsetest ingliskeelsetest filmidest, millega alustada?

Kust alustada...

Niisiis, sa kavatsed vaadata filme originaalkeeles? Palju õnne!

See on oluline samm teie inglise keele õppimise teekonnal. See võib olla hirmutav, sest sageli kardame, et ei saa kõigest aru. Kuid ärge muretsege, kui te ei saa esimesest korrast kogu filmist aru!

Eesmärk ei ole kõike mõista, vaid ennast inglise keelega kurssi viia! Harjutage kõnekeelt, harjutage juba teadaolevat sõnavara (et seda kinnistada)... Loomulikult tuleb ette sõnu, millest te ei saa aru, ja te tahate teha pausi, korrata, otsida sõnu sõnaraamatust... aga püüdke leida õige tasakaal. Kui vaatad liiga palju sõnu järele, siis heidutad, kui lased liiga palju asju ära, siis sa ei parane.

Pane tähele, et oma eesmärgist kinni pidades tundub see, mis alguses tundus raske, vaid paar nädalat hiljem nii lihtne. Olen valinud kultuslike repliikidega filme, mida saab ikka ja jälle vaadata, nii et nautige!

Mõne kuu intensiivse süvenemise järel on teie edusammud nii suured, et teil on tunne, nagu vaataksite filmi oma emakeeles... samas kui see on tegelikult inglise keeles! Nii et ärge andke alla, teie pingutused saavad ümber sõnastatud! Pane see artikkel oma lemmikute hulka, et saaksid hõlpsasti tagasi tulla ja valida oma uue filmi.

Selleks, et aidata teid, olen liigitanud nimekirja raskuse järjekorras. See aitab teil säilitada motivatsiooni ja keskendumist.

Parimad filmid inglise keele õppimiseks (raskusastme järgi)

Parimad filmid inglise keele õppimiseks on kultusfilmid, mille dialoogid on rikkalikud ja huvitavad. Selliseid filme võid vaadata tundide kaupa, ilma et neist väsiksid!

Selles vaimus kutsun teid üles avastama 67 parima filmi nimekirja, millega inglise keelt õppida. Need filmid muudavad teie õhtud lõbusaks, rikastavad teie teadmisi inglise kino kohta ja aitavad teil juba lähitulevikus inglise keelt ladusalt omandada.

Head vaatamist!

Inglise keelsed filmid algajatele

Siin on valik parimaid filme inglise keele õppimiseks algajatele - tegelased ei räägi "liiga" kiiresti, hääldus on üsna selge ja keel ei ole liiga tehniline, enamasti tavaline (mitte liiga vabaaja, mitte liiga ametlik).

Back to the Future (Trilogy - 1985-1989-1990)

Väljavõte Back to the Future

Doc, I'm from the future, I came here in a time machine that you invented!

Kui selles nimekirjas on üks saaga, mida ei olegi vaja esitleda, siis see on see! Tunnista, DeLorean, see tulevikuvisioon tundub meile praegu täiesti hullumeelne ja Doc tundub natuke hullumeelne... See tekitab kindlasti soovi seda uuesti vaadata, aga seekord inglise keeles!

The Secret Life of Walter Mitty (2013)

Väljavõte The Secret Life of Walter Mitty

Hey, Todd. I can't really talk right now. I'm on my way to a volcano.

Mittesotsiaalsest uskumatuks. See on äärmiselt inspireeriv lugu mehest, kes läheb töö pärast seiklema. Kuid lisaks sellele reisile on see peamiselt lugu häbelikust mehest, kes riskib oma eluga lootuses seda muuta. Milles see tõeline muutus seisneb? Selle jätan teie teada!

The Simpsons Movie (2007)

Õppige inglise keelt koos The Simpsons

If you ask me, everybody in this theater is a giant sucker, especially YOU!

Jah, see on natuke võlts... Jah, see on natuke groteskne huumor... aga nad teevad nalja, lõbutsevad ja kuna me räägime The Simpsons, ei jää me isegi kümme sekundit ilma hullumeelse repliigita (just õiges kohas!) inglise keeles.

From Paris With Love (2010)

Checkmate, Motherfucker!

Suurepärane spioonifilm, kus diplomaat kohtub spiooniga, kes on agar, kes oskab oma tööd hästi, kuid kes on ka ülbe, ebaviisakas ja bluffeeriv. Muidugi, nad võivad rikkuda Pariisi võlu, kuid me oleme pidevalt tegevusega kokku puutunud, näitlejad teevad sageli nalja, mis on enamasti üsna selge.

The Seven Year Itch (1955)

Väljavõte The Seven Year Itch

I'm in serious trouble. I'm married. I've been married for seven years.

50ndatel aastatel leiab jõukas mees end kaks nädalat ilma oma naise ja lapseta. Siis kohtub ta veetleva daamiga, kes on tegelikult tema uus naaber(uhke Marilyn Monroe!). Kuid see mees tunneb end süüdi, sest ta soovib naabrile lähedasemat suhet. Kas ta peaks siis petma või mitte?

New York I Love You (2008)

Väljavõte filmist New York I love You

I'm single now, so... dinner?

Film, mis paistab selgelt silma - mitu väikest lugu üksteise järel, mis võimaldavad avastada maailma ühe suurima linna elanike ebatavalist isiksust. Saab neid kuulata, vaadata ja püüda neid mõista... Film, mis on poeetiline ja põnev!

When Harry Met Sally (1989)

Väljavõte dokumendist When Harry Met Sally

No man can be friends with a woman he finds attractive, he always wants to have sex with her.

Kas te olete juhtunud nägema filmi väljavõtet, kus noor naine simuleerib orgasmi täiesti liialdatult rahvarohkes restoranis? Jah, see on see film!

Suur sõprus, mis üritab saada millekski enamaks, kuid ilma igasuguse eduta.

Kümme aastat on ainult üks rippuv küsimus - kas nad on teineteise jaoks loodud või mitte?

Friends with Benefits (2011)

Väljavõte filmist Friends with Benefits

No emotions, just sex.

Vahelduseks natuke komöödiat! Kaks inimest otsustavad, et nad ei ole loodud romantiliseks suhteks ja otsustavad olla sõbrad... natuke vürtsi! Aga kui kaks sõpra elavad koos, jagavad elu ja oma saladusi... Kas me räägime ikkagi sõprusest?

The Italian Job (1969/2003)

Väljavõte filmist The Italian Job (2003)

^(1969) Sa pidid ainult kuradi uksed ära puhuma!
(2003) Ma tahan näha selle mehe nägu, kui tema kuld on kadunud. Ta võttis minult isa, mina võtan selle. ^

Mõlemad versioonid pakuvad palju meelelahutust ja põnevust. Kuritegelikus elus ei andestata kergelt. Pärast reetmist otsib Michael Caine ehk uuemas versioonis Mark Wahberg kättemaksu. Asi on selles, et tegemist ei ole enam tapmisega, vaid röövimisega...

The Great Gatsby (2013)

Väljavõte filmist The Great Gatsby

But Mr. Gatsby doesn't exist. [...] I cannot find anyone who knows anything real about Mr. Gatsby.

Hasartmängur, mõned ekstravagantsed õhtud, intrigeeriv naaber, kõik see, mis moodustab rikka mehe salajase elu. Selle mehe rikkuse päritolu on aga teadmata. Milline on siis see ülemäärane elustiil 1920. aastatel, mida Grand Gatsby elab ja mida me näeme kogu filmi jooksul?

Bourne (5 filmi)

Väljavõte filmist The Bourne Identity (2002)

Suurepärane saaga, kus iga film viib meid Jason Bourne'i le (keda kehastab geniaalne Matt Damon), väga andekale spioonile, kes teab, kuidas põgeneda, ükskõik millise riskiga, kuidas võidelda halastamatult ja kes ei lase end kunagi lõksu lasta. Pärast õnnetust tunneb ta end aga täiesti kadununa - ta unustab oma identiteedi ja satub CIA jälgimise alla.

Filmid inglise keele keskastme õppijatele

Enne kui mängite ühte neist fantastilistest filmidest inglise keele õppimiseks, siis siin on, mida võite sellest kategooriast oodata - tegelased, kes räägivad kiiremini ja artikuleerivad (veidi) vähem, hääldus muutub ebaselgemaks ja isegi mõned vulgaarsed väljendid. See on aga loomulik viis, kuidas inimesed räägivad, seega on tore end sellega eksponeerida ja sellest aru saada!

Viva Las Vegas (1964)

Väljavõte allikast Viva Las Vegas

^Kas te laenate mulle autot, kuni minu auto on jälle töökorras?"
- Meil läheb paremini. Ma sõidutan sind hea meelega sinna, kuhu sa tahad minna.

Uhke lavastus, sensatsioonilised näitlejad(Elvis Presley muuhulgas!), kaasakiskuv muusika, see on üks kaasahaarav lugu. Siin on see, mida te nimetate suurepäraseks kokteiliks, mis on koondatud vanaaegsesse filmi, mis jätab teid lihtsalt naeratama!

Rebel Without a Cause (1955)

Väljavõte dokumendist Rebel Without a Cause

I got the bullets!

Me läheme Vegasist Los Angelesse, Presley' st Deanini, James Deanini . Noormees keset teismelise kriisi, kes otsib põhjust, miks elada. Mõnele meeldib, et ta on hea välimusega mees, teised hindavad tema toorest iseloomu.

Bond, James Bond (24 filmi)

Väljavõte filmist James Bond

Vodka Martini, shaken, not stirred.

Kõige kaasahaaravam saaga. Ütleme, et vaatame iga filmi ainult korra, kuid mõne päeva (või nädala) pärast avastad end, et tahaksid neid kõiki 24 filmi (ja veel rohkemgi) surnuks uuesti vaadata. Ja miks ka mitte - tegemist on ilusa briti aktsendiga stiilse tegelasega!

Kõik saaga filmid leiad siit.

In Time (2011)

Väljavõte filmist In Time

Time is now the currency. We earn it and spend it. The rich can live forever. And the rest of us?

Sukeldumine tulevikku, tulevikku, kus inimesed ei vanane, vaid nende päevad on loetud (sõna otseses mõttes) ja sa maksad oma aja eest. Kuidas sa suudad ellu jääda?

Terminator 2: Judgement Day (1991)

Väljavõte filmist Terminator 2: Judgement Day

Come with me if you want to live.

Klassikaline järg vanemate ulmefilmide seas. Toimub tänapäeva maailmas, kus inimese loodud tehisintellekt (AI) naaseb ajarännaku kaudu apokalüptilisest tulevikust, et hävitada need noored inimesed, kes püüavad takistada seda tulevast masinate tõusu. Mõtlemapanev, vägivaldne, kuid liigutav!

The Thomas Crown Affair (1968-1999)

Väljavõte filmist The Thomas Crown Affair (1999)

^(1999) Kahetsus on tavaliselt ajaraiskamine. Kas sa oled juba välja mõelnud, mida sa ütled oma juhatusele, kui nad saavad teada, et sa maksid mulle 30 miljonit rohkem, kui teised pakkusid?
(1968) See on naljakas räpane väike töö.^

Röövimine ja salapära. Kaks maagilist sõna, mis jätavad mõtlema, et sa ei tüdine Steve McQueeniga (kes mängis varasemas versioonis) või Pierce Bronsmaniga peaosas.

Indiana Jones (Quadriloogia)

Extract from ^Indiana Jones and the Last Crusade

^Mina lähen selle veoauto järele.
- Kuidas?
- Ma ei tea. Ma mõtlen seda välja. ^

Tripi, suured leiud, naljakad hetked, aga enamasti hea annus actionit kogu filmi vältel. Omamoodi spioonifilm arheoloogiliste ekspeditsioonide vormis.

Kõik filmid saagast Indiana Jones leiad siit.

Clerks (1994)

Väljavõtted Clerks

You'd feel a lot better if you'd just rip into the occasional customer. - Why? I don't bother them, and they don't bother me.

Noor toidupidaja seisab silmitsi mitmete väljakutsetega nii oma era- kui ka tööelus. Saate nautida arvukaid filosoofilisi dialooge, mis tulevad 20ndad eluaastad just läbinud noorte inimeste suust. Ameerika sõltumatu kino pärl, mis jutustab lugu noortest inimestest, kes otsivad oma teed elus. Rääkimata heast annusest kõnekeelest ja slängist!

Fight Club (1999)

Väljavõte filmist Fight Club

You’re not your job, you’re not the car you drive, you’re not the content of your wallet…

Psühholoogiline lööklaul, mida 20 aastat tagasi ilmudes peeti kohe suureks klassikaks. Filmis võitlevad nad (sõna otseses mõttes) tarbimisühiskonnas valitseva edevuse vastu ja kogunevad, et juhtida globaalset muutust. Kas see on tõesti kodanike jaoks kahjulik ühiskond?

Goodfellas (1990)

Väljavõte filmist Goodfellas

As far back as I can remember, I always wanted to be a gangster.

Lojaalsus ja perekonnavaim, see on ainus asi, mis on kindel. Goodfellas, üks suurimaid gängsterfilme, on klassika, mida inimesed hindavad ja jumaldavad! Teatud stseenid on üsna verised, kuid see pereäri ja selle peegeldused suurest varandusest võimaldavad meil vaatajatena reisida paralleelmaailmas, mis on üsna häiriv, kuid oli siiski olemas.

Selles filmis ei ole ühtegi minutit, kus te ei kuuleks mõnda kõnekäändu või slängi, mis on heldelt üle jõhkrate repliikide puistatud!

Filmid inglise keele edasijõudnutele

Siin võite leida summutatud keelt, dialoogivoolu, mis on 10 korda kiirem kui eelmistes filmides, sõnavara, mis võib olla juhuslik, teaduslik või isegi juriidiline. See osa ei ole mõeldud kellelegi, arvestades nende ingliskeelsete filmide keelelist tehnilisust, kuid pärast paari kuu pikkust harjutamist on lõpuks aeg teha suur hüpe!

Ja jätke mulle selle artikli alla väike kommentaar, et öelda mulle, kuidas see tundus!

Pulp Fiction (1994)

Väljavõte Pulp Fiction

^And you know what they call a Quarter Pounder with Cheese in Paris?
- They don't call it a Quarter Pounder with Cheese?
- Nah, man, they got the metric system. Nad ei teaks, mis kurat see veerandpundar on.
- Kuidas nad seda nimetavad?
- Nad nimetavad seda "Royal juustuga

".

Veel üks gangsterfilm, mis on sama populaarne, olgu siis oma rafineeritud dialoogide või kultuslike stseenide pärast, kus vahel seguneb huumor ja veri. Mitmete tegelaste hüperaktiivne elu selles filmis ei jäta meid kunagi igavaks.

The Social Network (2010)

Extract from ^The Social Network

He developed the site in one night and he did it while he was drunk.

Tõeline lugu Facebooki loomise taga. Mark Zuckerbergi ja tema partneri Eduardo geniaalne demonstratsioon - välised mõjud, keskklassi Harvardi tudengite igapäevaelu ja ennekõike ettevõtluse võlu, mida näeme kogu filmi jooksul, et näidata selle toote jõudu, mida tänapäeval kasutab kogu maailm. Miks aga algas kõik tõsise skandaaliga?

Ocean's (1960 + triloogia 2001-2004-2007)

Väljavõte veebilehelt Ocean's 11 (2001)

^Te ootate, et me läheksime kasiinost välja miljonite dollaritega?
- Jah.^

Igaühel oma eriala röövimise alal! Unenäolise lavastuse (kõik algab Las Vegases!) ja pideva nutikuse tõttu ei väsi sa kunagi nende kolme filmi vaatamisest ja uuesti vaatamisest. Kuidas nad hakkavad röövima maailma kõige paremini turvatud kasiinosid ja paleesid?

Inception (2010)

Harjuta inglise keelt filmidega - Inception

Well, dreams, they feel real while we're in them, right? It's only when we wake up that we realize something was actually strange.

Sa pead seda filmi vähemalt kolm korda vaatama, et seda algusest lõpuni jälgida. See on 2h30 pilte ja dialooge, mis ajavad vaataja segadusse (stimuleerivalt ja huvitavalt), kus reaalsus on aegunud ja meie unistuste jõud domineerib mitmete inimeste saatuse mõjutamisel. Aga kes nad on?

Some Like It Hot (1959)

Väljavõte filmist Some Like It Hot

^Kaks meest räägivad :
Kas mul on teile midagi öelda! Mis juhtus?
- Ma olen kihlatud.
- Palju õnne!
- Kes on see õnnelik tüdruk?
- Mina olen! ^
Kaks meeleheitel kunstnikku otsustavad end naisteks maskeerida, et mängida Miamis muusikagrupis, mis koosneb ainult naistest. Seda kõike selleks, et pääseda põgenema gängsterite grupi eest. Tulemuseks on mõned absurdsed dialoogid, leidlikkus ja päris palju huumorit nende kahe mehe kiusatustest, kes tõesti püüavad oma tõelist identiteeti varjata. Ja boonusena Marilyn Monroe lõputu võlu.

Glengarry Glen Ross (1992)

Väljavõte filmist Glengarry Glen Ross

You stupid fucking cunt. You, Williamson, I'm talking to you, shithead. You just cost me $6,000. Six thousand dollars, and one Cadillac.

Moraalsest vaatepunktist pisut jõhkras formaat, leiame selles filmis palju kõnekäände ja sügavaid vestlusi. Majanduskriis, ülemäärane hierarhia, kirglikud müüjad, kes tahte saavutamiseks isegi kuritegusid toime paneksid... kes on süüdi?

The A Team (2010)

Väljavõte filmist The A Team

Give me a minute, I'm good. Give me an hour, I'm great. Give me six months, I'm unbeatable.

Kvartett, mille välimus on ebaküps, kuid mille tegelik kavatsus on ületada kurjategijad kõige ebatõenäolisemate vahenditega, kõige plahvatusohtlikumate ja leidlikumate vahenditega! Parimad erilised üksused, kes aga jõuavad vanglasse... Mis juhtus?

Good Will Hunting (1997)

Väljavõte Good Will Hunting

One day, I'm gonna wake up and I'm gonna be 50. And I'll still be doing this shit.

Puudutav lugu äärelinna lapsest, mässajast, kes on äärmiselt andekas, kuid elab puudustkannatavas linnaosas. Ühel päeval märkab tema potentsiaali üks tuntud matemaatikaprofessor. Tänu ühele tema sõbrale püüab ta seda noort teismelist õigele teele suunata, et ta saaks kasutada oma erakordset potentsiaali, kuid avastab, et nooruk ei lase end nii lihtsalt ümber lükata.

Scarface (1983)

Väljavõte dokumendist Scarface

Who put this thing together? Me, that’s who! Who do I trust? Me!

Siin on näide rags to riches loost. Muidugi, see ei ole kõige moraalikam film sel teemal, kuid saab jälgida kogu seiklust Kuuba migrandist, kes alustab madalalt ja tõuseb pimestavalt ülespoole, kuni jõuab lõpuks ühe suurima Ameerika narkokartelli juhiks, mis vaid usaldusel püsib. Aga mis juhtub, kui see usaldus puruneb.

Kust leida ingliskeelseid filme

Kui soovite nautida hiiglaslikku valikut filme inglise keele õppimiseks ja olla kindel, et olete leidnud iga pealkirja sellest nimekirjast, võite avastada järgmised saidid (veebiplatvormid), mida saate kasutada filmide voogedastamiseks või allalaadimiseks.

Peamised platvormid filmide vaatamiseks on :

Need saidid pakuvad teatud eeliseid, mida ei saa eirata - nad on seaduslikud, subtiitritega, täis-HD ja üsna sageli pakuvad nad võimalust filmi alla laadida ja vaadata seda piiramatu arv kordi .

Samuti on olnud suur aktiivsus filmide jagamisel originaalkeeles sotsiaalmeedias, nagu näiteks peer2peer või piraatide voogedastuse saitidel. Fännid salvestavad igasuguseid filme ja pakuvad neid hiljem allalaadimiseks... See ei ole aga seaduslik ja sellel võivad olla õiguslikud tagajärjed.

Nii et vähem populaarsete või vanemate filmide puhul, mida te ei leia klassikalistel platvormidel, on teie ainsaks alternatiiviks VHS või DVD leidmine!

Filmid või telesaated?

Iga film sobib, kui olete selle vastu kirglik, kuid ma loodan, et see hoolikas valik toob teile tunde meelelahutust ja inglise keele harjutamist.

Lihtsalt meeldetuletuseks: ideaalne järjekord inglise keeles sisu vaatamiseks on järgmine:

 1. Alusta ingliskeelsetest sitcomidest - need on lühikesed, visuaalsed ja naljakad.
 2. Seejärel pöörduge Ingliskeelsed telesaated - samad näitlejad ja süžeed kogu episoodide vältel, teil on aega nendega harjuda.
 3. Ja lõpuks mängige mõned ingliskeelsed filmid - erinevate näitlejate, teemade ja aktsentidega.

Subtiitritega või ilma?

Ma kuulen sageli inimesi, kes imetlevad neid, kes mõistavad filme originaalkeeles, kes ei pea subtiitreid lugema. Vean kihla, et olete juba proovinud vaadata ingliskeelset filmi ja vältida subtiitrite lugemist ning olete ilmselt jõudnud järeldusele, et see oli teile hetkel liiga raske või väsitav.

Ilmselt oleks parim viis inglise keele harjutamiseks filmide puhul vaadata neid originaalkeeles ilma subtiitriteta.

Kui teil on siiski vaja tekstitoetust, et ingliskeelset filmi jälgida, siis proovige panna subtiitrid inglise keeles, MITTE oma emakeeles! Enamasti, kui sul on midagi vaadates raskusi inglise keelest arusaamisega, ei pruugi see olla tingitud uuest sõnast, vaid enamasti sellest, et näitlejad ei artikuleeri piisavalt, nende sõnavoog on liiga kiire või taustamüra tõttu! Seega, lugedes ingliskeelseid subtiitreid, on teil hea abi filmistseenide jälgimiseks, sest saate lugeda, mida nad räägivad, ilma tõlkimata. See on äärmiselt tõhus viis, te tõesti parandate oma kõrva, mis seejärel võimaldab teil unustada kõik subtiitrid!

Soovitan teil vaadata filme originaalkeeles, ilma subtiitriteta, et parandada konkreetset valdkonda - aktsentide mõistmist. Kui olete õppinud neid ära tundma, siis seostate iga aktsenti mõne piirkonna, riigi või ühiskonnaklassiga, rikastate oma üldteadmisi ja te ei näe neid filme enam samamoodi nagu varem. Nautige neid, et veidi vaheldust tuua, uurige mitmeid erinevaid filmižanre, nii et saate universumeid ja kontekste mitmekordistada. Sa avastad, et filmid jätavad reaalsema mulje kui telesaated, mis tegelikult on oma olemuselt hea ettevalmistus kõnekeeleks.

Head vaatamist!

Mis saab sinust...

Mis on teiega - milline on teie lemmikfilm inglise keeles? Milline oli esimene kord, kui vaatasite filmi originaalkeeles? Mida arvate subtiitritest filmi vaatamisel? Oleksin rõõmus, kui saaksin kommentaarides lugeda sinu arvamust sel teemal!

Profile picture for Sébastien Milhomme

Sébastien Milhomme

Author

Machine Translation

Translated from the English

Last modified: November 2, 2021, 4:54 pm