[ Close ]
👂
Understand spoken English, and speak!
Stop wasting your time! Instead:
  • Correct your pronunciation in English
  • Learn sentences from daily life
  • Memorize for good
  • Speak and listen to a ton of English!
Learn English and change your life, click here:

Знайдіть відповідь за години.

Скільки часу потрібно для вивчення англійської мови? ⌚

Скільки часу для вивчення англійської мови? З’ясуйте, скільки часу потрібно для вільного спілкування англійською мовою зі статистикою, за години!

Скільки часу потрібно для вивчення англійської мови? Давайте зрозуміємо одне з самого початку - ви ніколи не закінчуєте вивчати мову . Завжди будуть нові слова та вирази для вивчення.

Англійська мова не є винятком. По-перше, тому, що неможливо знати все про мову, по-друге, навіть якщо ти все знав, нові вирази з’являються постійно. (Якщо ви любите вивчати англійську, це хороша новина, ви будете мати нескінченне джерело задоволення!).

Отже, давайте трохи змінимо питання:

Скільки часу потрібно для того, щоб навчитися вільно розмовляти англійською?

Наприклад, скільки часу до досягнення рівня, який є достатньо високим, щоб зрозуміти телефонну розмову? Або як довго, доки ви зможете переглядати фільми без субтитрів та розуміти їх так само, як і розуміти вміст рідною мовою? Скільки часу потрібно для досягнення кожного з європейських рівнів?

Рахуйте в годинах, а не в роках

Я впевнений, що ви вже «роки» вивчали англійську, але це не правильна оцінка вашого рівня англійської. Вивчення англійської мови протягом десяти років у школі, ніколи не розмовляючи, не враховується.

Ось невелике порівняння, щоб проілюструвати, чому це так. Уявіть, ви вчитесь грати на гітарі - якщо ви придбали свій інструмент п’ять років тому, але він провів чотири з них на горищі, було б несправедливо сказати, що ви вчилися грати вже п’ять років, чи не ?

Набагато точнішою оцінкою нашого прогресу з англійської мови було б рахувати години .

Це щастя, адже саме так серйозні дослідники теж займаються цією темою. Перш ніж говорити про дорослих, майте на увазі, що дитина витрачає від 12 000 до 15 000 годин, вивчаючи рідну мову [джерело - Дайан Ларсен-Фріман (1991)]. Це те, про що слід пам’ятати, коли бачиш, що цифри вище трохи вищі.

Офіційні кошториси

Американські оцінки ( FSI )

Foreign Service Institute (FSI) є філією Державного департаменту США з репутацією викладача іноземних мов. Якщо дипломат повинен вивчити мову через зміну своєї позиції, це FSI що навчить їх. Якби Джеймс Бонд був американцем, він, мабуть, навчився б там (або, якщо ні, в Defense Language Institute військовий еквівалент FSI, де він, мабуть, натрапив би на Джейсона Борна!).

FSI була заснована в 1946 році та щороку навчає понад 2000 людей, більш ніж на 60 мовах. Навчання тривають від 8 до 44 тижнів, залежно від рівня студента та мети, яку вони хочуть досягти. Курси проводяться у формі колективного курсу в інтенсивному ритмі (мінімум чотири години на день), і студент, як очікується, працюватиме над своїми мовними навичками стільки ж, скільки і в свій особистий час (мінімум три години на день ). Так, це означає сім годин практики на день! Мета полягає в тому, щоб студент сформував практичні навички, оскільки він буде використовувати дану мову для роботи.

Що також цікаво в FSI полягає в тому, що багато їх учнів знають більше однієї мови (в середньому вони знають дві-три). Це означає, що ми говоримо про досвідчених людей, що робить статистику ще більш надійною.

В одному зі своїх звітів FSI дайте нам наступні оцінки, щоб досягти достатньо високого рівня для роботи на мові (рівень S-3 на FSI масштабу, який був би C1 або навіть просто B2 у європейській системі CEFR):

Скільки часу для вивчення англійської мови

Джерело: * Уроки, отримані з п'ятдесяти років теорії та практики викладання державної мови *, Фредерік Х. Джексон та Марша А. Каплан

Це означає, що якщо ви вже говорите на одній з мов категорії I (французька, німецька, італійська тощо), вам буде легше вивчати англійську мову, враховуючи той факт, що ці мови, як правило, не мають фонетичного написання, і вони мають багато спільного лексики. Вам знадобиться близько 600 годин, щоб достатньо добре розмовляти англійською, щоб мати змогу працювати в ній.

Європейські оцінки ( ALTE )

Але не будемо зупинятися на досягнутому. Ви всі, напевно, чули про ^ Загальноєвропейську систему мов (CEFR) ^.

Отже, скільки часу потрібно для досягнення кожного з рівнів CEFR англійською мовою?

Скільки часу для вивчення англійської мови

Джерело: * Асоціація тестувальників мови в Європі ( ALTE ) * цитується у * Вступному посібнику до CEFR для викладачів англійської мови *, Кембриджський університетський прес

Ось та сама таблиця у текстовому форматі, скільки часу потрібно для вивчення англійської мови:

Рівень англійської Вкладені години
С2 Від 1.000 до 1.200 годин
C1 Від 700 до 800 годин
В2 Від 500 до 600 годин
B1 Від 350 до 400 годин
А2 Від 180 до 200 годин
А1 Від 90 до 100 годин

Скільки часу для вивчення англійської мови? (у годинах)

Значення, зазначені в таблиці, є сукупними. Якщо ви вже володієте рівнем В2 англійською мовою, вам знадобиться від 100 до 300 годин, щоб досягти рівня С1. Guided Learning Hours означає час, проведений на уроці чи виконання домашнього завдання.

Якщо вам було цікаво, скільки навчальних годин вам потрібно для вивчення англійської мови, ви, нарешті, отримаєте відповідь!

Іншими словами, згідно з цими оцінками, якщо ви починаєте з нуля, вам знадобиться від 1000 до 1200 годин для вивчення англійської мови до рівня С2.

Особисті оцінки

What gets measured gets managed. (Peter Drucker)

Я впевнений, що ведення журналу нашої діяльності дозволяє нам вдосконалюватися. Це дозволяє нам поставити речі на перспективу. Хороший спосіб почати - виміряти те, що ми зробили. Я беру записки того, що роблю російською та угорською мовами з 2013 року, і міг оцінити, що робив до цього.

Ось мої оцінки кількості годин, накопичених з мого початку роботи з цими мовами (1 січня 2015 року):

Мову Орієнтовний рівень Вкладені години Оцінка FSI / CEFR
Угорська B1 (прямує до B2) 646 годин 700-800 годин (B1)
російський A2 (на паузі) 356 годин 360-400 годин (A2)

Скільки часу для вивчення мови?

Якщо ми подивимось на оцінки, наведені FSI , ми бачимо, що вам знадобиться приблизно вдвічі більше часу для вивчення угорської чи російської, ніж для вивчення англійської чи французької. І якщо ми подвоїмо оцінки для англійської за CEFR, це означає 700-800 годин, щоб досягти B1 угорською мовою, або 360-400 годин, щоб досягти A2 російською. Це означало б, що я трохи нижче середньої кількості годин. Вам доведеться пройти один із офіційних тестів, щоб підтвердити це. Але, загалом, мій досвід підтверджує FSI і ALTE оцінки , я можу сказати, що вони надійні.

Ви хочете перевірити власний рівень за шкалою CEFT, щоб знати, скільки часу потрібно для досягнення того чи іншого рівня? Ви можете використовувати цей документ: Самооцінка-контрольний список.pdf .

Підтримуйте свій рівень

Всі ці оцінки можуть здатися знеохочуючими, адже хто хоче взяти участь у 1000-годинному виклику? Хто впевнений, що вони зможуть дотримуватися своєї мети досить довго, не надто засмучуючись? У той час, коли, здається, все йде занадто швидко, а наша здатність концентруватися стає слабшою і слабшою, це здається майже неможливим.

Хороша новина полягає в тому, що вам не потрібно оволодівати англійською, щоб почати насолоджуватися нею!

Я роками практикував письмову англійську, перш ніж я зміг спілкуватися з носіями мови в реальному житті. За той час я міг навчитися створювати веб-сайти, користуватися Photoshop, редагувати відеоігри та навіть читати свої перші книги англійською мовою. Коротше кажучи, я міг насолоджуватися багатьма збагачувальними заходами ! Я знав, що моя англійська мова не ідеальна, але я також знав, що можу робити з нею корисні речі. Більше того, я б не зміг зробити все це французькою мовою (потрібна інформація ще не була доступною моєю рідною мовою).

Якщо я повернусь до прикладу з угорською мовою, з рівнем А1-А2 , я міг би зустріти десятки людей і пережити кілька незабутніх пригод. Це швидко дозволило мені робити все по-угорськи. Звичайно, це було важко (іноді, навіть дуже важко), але це було по-справжньому захоплююче. Це допомогло мені створити спогади, які я буду плекати протягом усього свого життя, і це привело мене переїхати до країни Угорщини через три роки - те, що я тоді не планував і чого б ніколи не сталося, якби мені було соромно мій рівень володіння мовою.

Один з висновків FSI чи це:

Неможливо замінити просто проведення часу за допомогою мови.

У будь-якому випадку вам доведеться витратити час на заняття англійською мовою, якщо ви хочете отримати результат. Вам потрібно 600 годин практики, щоб мати можливість працювати англійською мовою? Вам потрібно 1000 годин для оволодіння англійською мовою? Менше? Більше? Питання насправді не таке важливе.

Вам потрібно витратити час, використовуючи мову , і, натомість, люди, які люблять це робити, не рахуючи годин, мають перевагу. Якщо ви щось любите, не думайте про ціну.

Прийміть інвестиції в часі і що це представляє. Це допоможе вам працювати більш спокійно і перестати почувати себе винним. Ви все ще не оволоділи англійською мовою після закінчення школи? Це досить часто, майже норма. Це не твоя помилка. З тобою нічого поганого немає, це просто так. На добрі справи потрібен час.

Коли ви визнаєте, що вам доведеться витратити багато часу на роботу над своєю англійською мовою , стає простіше вибрати спосіб інвестування свого часу.

Ти хочеш:

... Якими б не були ваші уподобання, ви маєте повне право потурати їм. Чим більше ти щось робиш, тим більше ти це зміцнюєш і починаєш це робити легко. Найбільша помилка, яку ви можете допустити, коли хочете вивчити англійську, - це нічого не робити.

Як швидше вчитися?

Оцінки, які ми бачили вище, є хорошим орієнтиром. Вони походять з досвідчених організацій. Цифри можуть здатися великими, але завжди краще покладатися на консервативні оцінки . Це допомагає уникнути розчарувань та допомагає організуватися.

Сказано, як ти можеш їхати швидше ?

Ризик тут полягає в тому, щоб витратити свій час на пошуки чарівної формули, речі, товару, руйнування, яке дозволить вам навчитися, клацнувши пальцями, тоді як усі інші борються. Ідея може бути спокусливою, але оманливою. Знаєш, що? Я вже витратив занадто багато часу на пошуки чудодійного рішення, і це було великою помилкою! Якби такий трюк з оволодінням англійською мовою за п’ять хвилин на день справді існував, він був би досить популярним, щоб усі про нього знали і довго про нього говорили.

Підводячи підсумок: час, який ви витрачаєте на пошук чарівного рецепту, - це час, витрачений непрактикуючись.

Це сумно...

Чи існують методи (в яких немає нічого магічного), які дозволяють вивчати англійську мову швидше за інших більш розумно та організовано?

Наприклад, досягти рівня А1 за 90 годин замість 100 (заощаджуючи 10% часу) або рівня С2 за 1000 годин, а не за 1200 (заощаджуючи 16% часу)? Вам знадобиться більше часу, щоб вивчити цю тему, але ось кілька ідей, які допоможуть вам організуватися:

  • Дізнайтеся, як вчитися. Люди, які вміють вчитися, мають перевагу. Дізнайтеся, як розкласти складну тему на менші частини, які є простішими та зручнішими. Це називається chunking англійською мовою. Дізнайтеся, як працює ваша пам’ять, щоб краще запам’ятовувати.
  • Певні технології . Ефективність рознесених систем повторення була доведена давно, і все ж досі використовується недостатньо. Здатність приносити наші інструменти та наш вміст скрізь із собою також є великим плюсом, оскільки це дозволяє нам практикуватися частіше, частіше.
  • Фонетика, зокрема Міжнародний фонетичний алфавіт . Англійська мова не мовою, яка написана так, як вимовляється; письмова мова майже запрошує словесні помилки. Як ви можете сподіватися запам’ятовувати звуки, які ви не можете розрізнити? Знання англійського фонетичного алфавіту та основ фонетики дозволяє навчитися легше розрізняти речі в розмовній мові та чіткіше говорити .
  • Улюблена розмовна англійська . Англійська - жива мова. Навчання лише за допомогою тексту є непродуктивним. Робота над вашою розмовною мовою, проведення часу без тексту - дорогоцінне заняття, і немає жодних причин чекати рівня C1 / C2 або початку університету.

Отже, вам все ще цікаво, скільки часу потрібно, щоб вільно розмовляти англійською? Це вам потрібно показати нам! Чого ви чекаєте - приступаємо до роботи !

Profile picture for Fabien Snauwaert

Fabien Snauwaert

Author

Machine Translation

Translated from the English

Last modified: July 20, 2021, 6:55 am