[ Close ]
👂
Understand spoken English, and speak!
Stop wasting your time! Instead:
 • Correct your pronunciation in English
 • Learn sentences from daily life
 • Memorize for good
 • Speak and listen to a ton of English!
Learn English and change your life, click here:

Які найкращі англійські аудіоресурси і де їх можна знайти?

Ресурси для прослуховування англійської мови 🎧

Read this article in English: English listening resources 🎧.

Виникають проблеми з розумінням розмовної англійської? Ось декілька чудових ресурсів для прослуховування англійської мови, які допоможуть вам покращитись!

Слухання англійської мови є важливою частиною навчання , настільки ж важливою, як і мовна практика. Пошук хороших англійських аудіоресурсів є одним із ключів до отримання чудової вимови англійською мовою .

І ми дуже цінуємо важливість розмовної англійської мови! Ми дбаємо про знання англійської фонетики , хорошу вимову та розуміння .

У цьому дусі, ось компіляція найкращих англійських аудіоресурсів (часто з допоміжним текстом), де ви можете слухати аудіофайли англійською мовою.

Сайти англійської вимови

Хоча будь-який хороший словник повинен містити інструмент для прослуховування вимови слів , я хотів би представити вам те, що ми називаємо англійськими словниками вимови .

Вони дозволяють слухати більше прикладів, ніж ті, що є в традиційних онлайн-словниках. Вони дозволять вам шукати і знаходити вимову слів на ваш вибір. І це аудіозаписи, зроблені англійською мовою з різними акцентами з усього світу. Ваше завдання - наслідуйте їх і намагайтеся максимально наблизитися до оригінальної вимови!

Wiktionary англійською

Англійське видання Вікісловника, доступне за адресою en.wiktionary.org , природно є одним із найкращих онлайн-словників англійської мови, оскільки воно включає:

 • вимова, з одним або кількома аудіофайлами для прослуховування;
 • одна або кілька фонетичних транскрипцій, щоб допомогти вам розрізнити почуте;
 • нотатки про відмінності від одного регіону до іншого (американський англійський, британський, а іноді навіть австралійський, новозеландський тощо);
 • і, звичайно, визначення слова.

Щоразу, коли у вас виникають сумніви, шукайте їх у Вікісловнику - ваше розуміння та вимова прослуховування, безсумнівно, покращаться з часом!

Forvo

Forvo - це багата платформа, яка має звуковий банк, організований за категоріями та мовами.

Незважаючи на інвазивну рекламу, ви можете знайти безліч можливих акцентів на одне і те ж слово, аудіо-приклади, потенційно невелике визначення англійською мовою (але не завжди).

Ресурси для прослуховування англійської мови

Forvo (словник вимови)

Що чудово Forvo це його гігантська база даних . Щодо англійської мови, ви можете знайти 278 190 вимов для 167 937 різних слів. Деякі слова мають один запис (що вже набагато краще, ніж відсутність!), А інші приклади мають широкий вибір записів. Ось приклад зі словом awesome .

Коротше кажучи, якщо ви хочете знайти вимову слова, це точно включено Forvo !

Як невеликий бонус, ви можете попросити вимову нового слова або додаткового для існуючого слова, яке ще не здається вам достатньо переконливим. У вас також є можливість допомогти тих, хто вивчає свою рідну мову, записуючи пропоновані слова і фрази.

Єдиний потенційний мінус - якість цих записів непередбачувана.

Projet Shtooka

Projet Shtooka збирає записи 18 мовами, зокрема англійською.

Ресурси для прослуховування англійської мови

Project Shtooka (словник вимови)

Принцип роботи цієї платформи досить простий:

 • Виберіть мову та знайдіть слово у верхньому правому куті екрана;
 • натисніть на Пошук ,
 • послухайте вимову слова, натиснувши на динамік біля слова.

Нарешті, щоб перевірити, який акцент використовується, клацніть на синю точку праворуч на панелі відтворення, щоб визначити, звідки походить динамік.

Це дуже практично і просто у використанні!

Добре, це приємно, ви скажете мені, але робота над окремими словами відбувається повільно і недостатньо. Хіба ми не можемо навчитися вимові за допомогою речень, типових прикладів , взятих із реального вмісту, наприклад, YouTube чи фрагментів фільмів ?! Well, I'm glad you asked!

Знайдіть тексти зі звуком англійською мовою

Ось один із найкращих способів розслабитися з розмовною англійською мовою, якщо ви вже вмієте читати - слухайте аудіоресурси англійською мовою з відповідним текстом .

RhinoSpike

Раджу отримати профіль на Rhinospike.com що дасть вам доступ до нових англійських аудіоресурсів, а також до багатьох інших мов.

Ресурси для прослуховування англійської мови

RhinoSpike (Аудіо тексти для тих, хто вивчає англійську)

Після цього перейдіть на вкладку у верхній частині пункту « Перегляд за мовою» та виберіть « Англійська», а потім « Транскрипції» .

А потім - дикуватися!

Зазвичай існує два типи формату:

 • або відео на YouTube із стенограмою нижче,
 • або аудіофайл тексту (часто складений або, можливо, уривок з роману).

Тут тема не така важлива. Хоча це правда, що вивчаючи тему, яка нам подобається, ми, як правило, ще більше насолоджуємось процесом занурення в англійський контент , вражений голосом англомовного. Найголовніше - це ознайомитись з розмовною англійською мовою.

Я радий представити вам цю платформу, зокрема, оскільки вона пов’язує таких людей, як ви і я, з усього світу. Це дозволяє нам вивчати близько сорока мов, і ми маємо доступ до тонни аудіоресурсів англійською мовою або більшістю мов, які ви можете подумати.

Як завжди, англійська мова має найбільший вміст, але це навіть краще для нас! Отже, використовуйте сайт і використовуйте максимум від нього - клацніть, говоріть і повторюйте!

Клацання, прослуховування, повторення та вивчення англійської мови як спосіб вільного спілкування. Це секретні складові успіху навчання англійської мови в Інтернеті Click & Speak який має більше 17 годин діалогів, 5000 найбільш часто вживаних слів, які дозволять вам оволодіти 96% розмовної англійської мови, детальна робота з фонетики та багато іншого! [ Докладніше ... ]

Youglish

Попередній ресурс, Rhinospike , пропонує два типи формату, а саме відео YouTube із наведеними нижче транскрипціями та ще один чудовий сайт, який спеціально розроблений для того, що називається Youglish .

Youglish має перевагу в розмірі - ви можете шукати слово англійською мовою та слухати його в контексті відео на YouTube . Це пропонує вам перевагу контексту та якості (акценти, різні голоси) . Ідеальне поєднання для перевірки вимови слова, насолоджуючись кількома хвилинами цікавого змісту (наприклад, багатьох TEDTalks часто з’являються в результатах).

Ресурси для прослуховування англійської мови

Youglish це платформа, яка дозволяє аналізувати тексти американської англійської мови зі звуком!

Для кожного слова платформа пропонує вам приємний список результатів відео для того, щоб прослухати питання, про яке йдеться ... тоді ви можете продовжувати переглядати відео для розваги та насолоджуватися якоюсь багатою, природною, якісною англійською мовою - просто як нам подобається!

YouTube

Оскільки ми говоримо про YouTube , дозвольте мені поділитися з вами ще одним рішенням щодо пошуку англійських ресурсів для прослуховування та роботи над вашим розумінням та вимовою ... і все це за допомогою простих аудіофайлів MP3 англійською мовою . Це досить просто:

Якщо ви знайшли улюблене відео на YouTube, перетворіть його на аудіоресурс для вивчення англійської мови !

Вам подобається YouTube? Ось наша добірка деяких найкращих англомовних ютуберів !

Використовуйте веб-сайт для завантаження відео YouTube, яке вам подобається , наприклад https://www.y2mate.com/en68, яке дозволяє конвертувати відео- чи аудіоресурси у файли MP3. У нашому випадку виберемо аудіо.

Це дозволяє створити резерв аудіофайлів для використання знову і знову, а також працювати над своїм акцентом за допомогою нашої техніки. Трохи нижче в статті ми пояснимо вам, як легко працювати з вимовою та акцентом англійською мовою за допомогою файлів MP3.

Тим часом, як щодо перегляду фільму? Давайте додамо кінематографічний штрих до нашого пошуку англійських аудіоресурсів!

Знайдіть фрагменти з фільмів англійською мовою

You amuse me, Mr Bond! - Погляд на вбивство

I'm gonna make him an offer he can't refuse - Хресний батько

You're only supposed to blow the bloody doors off! - Італійська робота

Сюрприз! Перш ніж переглянути повну статтю про те, як вивчати англійську мову з фільмами (яка скоро з’явиться), ми маємо невеликий попередній перегляд із деякими фрагментами фільмів.

Ще раз ідея полягає в тому, щоб зосередитися на справжній англійській вимові слів , коли вони є частиною речення.

Вибрані мною витяжки здебільшого тривають не більше 10 секунд, тож це дозволить вам зосередитись на якості вашої роботи, а не на кількості. :)

Moviesoundclip

Moviesoundclip.net це моя улюблена платформа для пошуку фрагментів фільмів та їх прослуховування.

Ця онлайн-платформа пропонує найкращий баланс між якістю та кількістю . Насправді таких сайтів десятки, але якість записів часто низька, а вибір фрагментів досить вузький.

Ресурси для прослуховування англійської мови

Вивчайте англійську з цитатами з фільмів

Найкраще в тому, що навіть якщо ви не знаєте фільму (або, можливо, навіть не впізнавши назву англійською мовою), ви отримаєте задоволення, просто слухаючи англійське звучання , справжній звук чистої англійської мови, що виходить з вуст актор у дії, у цитаті, сповненій дотепу. І після двох-трьох прослуховувань це справді може викликати бажання переглянути весь фільм!

Незабаром я знову поговорю про це в більш повній статті, але до того часу:

 • виберіть фільм, яким би він не був,
 • у вас є два варіанти: або прослухати витяг, не завантажуючи, або ви можете завантажити його. Другий варіант рекомендований і є більш ефективним , через секунду я скажу вам, чому.
 • І ось, у вас є фрагмент довжиною всього кілька секунд, який ви можете слухати скільки завгодно, поки не зможете повторити сказане актором з такою ж швидкістю, як і вони .

Wavelist

Wavelist - це сайт, який цілком схожий на попередній.

Незважаючи на те, що кількість записів трохи менше, на цій платформі також є приємний вибір фрагментів фільмів. Це хороша альтернатива Moviesoundclip якщо ви не можете знайти конкретний фільм або якщо ви просто хочете трохи змінити ситуацію.

І, звичайно, ви завжди можете завантажити цитати у форматі MP3, щоб створити колекцію цитат, які ви будете знати та зможете легко вимовляти.

Тепер я хотів би показати вам техніку, яку слід негайно застосувати для роботи з цими аудіофайлами та придбання справжнього акценту .

Метод покращення вимови англійською мовою

Так...

 • Ви вирішили завантажити аудіофайл із Rhinospike щоб покращити свою вимову?
 • А може, у вас є аудіофайл із чудового відео на YouTube ?
 • А може, підбірка фрагментів фільмів, завантажених на ваш комп’ютер?

Чудово!

Тепер я хотів би представити вам програмне забезпечення, яке допоможе вам насолодитися усіма можливостями англійської мови для прослуховування на ваш вибір і, таким чином, придбати гарний акцент та правильну вимову англійською мовою.

Audacity

Audacity це просте безкоштовне програмне забезпечення, яке ви можете завантажити звідси . Це дозволяє зосередитись на вибраній вами частині звуку англійською мовою, щоб повторити лише ту частину, яка вас цікавить.

Роблячи це, ви більше не залежите від аудіофайлу, коли слухаєте і повторюєте: звуковий файл залежить від вас, ви визначаєте, з чого починати, де закінчувати, коли відтворювати або робити паузу тощо. .. Це ідеально (і навіть важливо) для того, щоб мати ту саму вимову, що і у файлах MP3 .

Усі ресурси, які ми бачили до цього часу, привели нас до цього. У вас є ресурси, тепер ви повинні використовувати їх для вдосконалення! У цій статті у вашому розпорядженні справжня мовна лабораторія!

Слухайте більше англійської для покращення

Ось, ви вивчили весь мій арсенал сайтів та платформ, які допоможуть вам знайти англійські аудіоресурси і, таким чином, насолоджуватися англійським контентом англійською мовою більш активно, використовувати їх, контролювати та працювати над вашим розмовним Англійська!

Підкасти та аудіокниги

Існує ще один тип аудіоресурсів, чудовий для покращення розуміння розмовної англійської мови (і вашого словникового запасу), це подкасти та аудіокниги . Звичайно, вони більш просунуті (довші, містять більше словникового запасу), коли ми беремо до уваги методи, які ми вивчали, тому ми поговоримо про них пізніше, у наступних статтях.

Навчання англійської мови з вимовою / аудіо

Ви хочете слухати англійську, щоб покращитись ? Це добре ... але, можливо, ви хочете не витрачати свій час, постійно пересуваючись між кількома ресурсами, шукаючи аудіо англійською мовою, завантажуючи його ... вибираючи цікаві частини, які варто перевірити, подивившись, чи добре ви зрозуміли, шукає фонетику слів, перекладів, турбується про граматику тощо.

Якщо ви читали це далеко, ви дійсно можете зробити собі послугу, перевіривши нас. Ми створили в Інтернеті навчальний курс англійської мови, який втілює в собі все хороше, що я щойно згадав, і навіть більше. Це приносить вищезазначені переваги англійських аудіоресурсів, заощаджуючи час, структуру та практичний аспект. Ви входите в систему і тренуєтесь - і все! Я дозволю вам відкрити для себе курс: Click & Speak .

Аудіоресурси англійською мовою

Profile picture for Sébastien Milhomme

Sébastien Milhomme

Author

Machine Translation

Translated from the English

Last modified: April 26, 2021, 10:54 am