[ Close ]
👂
Understand spoken English, and speak!
Stop wasting your time! Instead:
 • Correct your pronunciation in English
 • Learn sentences from daily life
 • Memorize for good
 • Speak and listen to a ton of English!
Learn English and change your life, click here:

Kādi ir labākie angļu valodas audio resursi un kur tos atrast?

Angļu valodas klausīšanās resursi 🎧

Read this article in English: English listening resources 🎧.

Jums ir grūtības saprast angļu valodu? Lūk, daži lieliski angļu valodas klausīšanās resursi, kas palīdzēs jums to uzlabot!

Angļu valodas klausīšanās ir būtiska mācību procesa daļa, tikpat svarīga kā runāšanas prakse. Labu angļu valodas audio resursu atrašana ir viens no atslēgas elementiem, lai apgūtu lielisku angļu valodas izrunu.

Un mēs ļoti augstu vērtējam angļu valodas runas nozīmi! Mums rūp angļu valodas fonētikas zināšanas, laba izruna un izpratne.

Šādā garā šeit ir apkopoti labākie angļu valodas audioresursi (bieži vien ar pavadošo tekstu), kur var klausīties audio failus angļu valodā.

Angļu valodas izrunas vietnes

Lai gan ikvienā labā vārdnīcā jābūt iekļautam līdzeklim, ar kura palīdzību var noklausīties vārdu izrunu, es vēlos iepazīstināt jūs ar tā saucamajām angļu valodas izrunas vārdnīcām.

Tās ļauj noklausīties vairāk piemēru nekā tradicionālajās tiešsaistes vārdnīcās. Tās ļaus jums meklēt un atrast izvēlēto vārdu izrunu. Un tie ir audioieraksti, ko ieskaņojuši angļu valodas runātāji ar dažādiem akcentiem no visas pasaules. Jūsu uzdevums - atdarināt viņus un mēģināt pēc iespējas tuvināties oriģinālajai izrunai!

Wiktionary angļu valodā

Wiktionary izdevums angļu valodā, kas pieejams vietnē en.wiktionary.org, protams, ir viena no labākajām angļu valodas tiešsaistes vārdnīcām, jo tajā ir iekļautas:

 • izrunu ar vienu vai vairākiem audio failiem, kurus var noklausīties;
 • vienu vai vairākas fonētiskās transkripcijas, lai palīdzētu atšķirt dzirdēto;
 • piezīmes par atšķirībām starp dažādiem reģioniem (amerikāņu angļu, britu vai dažkārt pat Austrālijas, Jaunzēlandes u. c.);
 • un, protams, vārda definīcija.

Katru reizi, kad jums rodas šaubas, meklējiet to Wiktionary - laika gaitā jūsu klausīšanās izpratne un izruna neapšaubāmi uzlabosies!

Forvo

Forvo ir bagātīga platforma, kurā ir skaņu banka, kas sakārtota pēc kategorijām un valodām.

Neraugoties uz uzbāzīgajām reklāmām, jūs varat atrast daudzus iespējamos viena un tā paša vārda locījumus, audio piemērus, iespējams, nelielu definīciju angļu valodā (bet ne vienmēr).

English listening resources

Forvo (izrunas vārdnīca)

Lieliska ir Forvo milzīgā datu bāze. Angļu valodā var atrast 278 190 izrunas 167 937 dažādiem vārdiem. Dažiem vārdiem ir tikai viens ieraksts (kas jau ir daudz labāk, nekā ja nav neviena!), savukārt citiem piemēriem ir plašs ierakstu klāsts. Šeit ir piemērs ar vārdu awesome.

Īsāk sakot, ja vēlaties noskaidrot kāda vārda izrunu, tas noteikti ir Forvo!

Kā nelielu bonusu varat lūgt jauna vārda izrunu vai papildu izrunu kādam jau esošam vārdam, kas jums vēl nešķiet pietiekami pārliecinošs. Jums ir arī iespēja palīdzēt savas dzimtās valodas apguvējiem, ierakstot ieteiktos vārdus un frāzes.

Vienīgais iespējamais trūkums - šo ierakstu kvalitāte ir neparedzama.

Projet Shtooka

Projet Shtooka apkopoti ieraksti 18 valodās, tostarp angļu valodā.

English listening resources

Project Shtooka (izrunas vārdnīca)

Šīs platformas darbība ir diezgan vienkārša:

 • Izvēlieties valodu un meklējiet vārdu ekrāna augšējā labajā stūrī;
 • noklikšķiniet uz Meklēt,
 • noklausieties vārda izrunu, noklikšķinot uz skaļruņa blakus vārdam.

Visbeidzot, lai pārbaudītu, kāds akcents tiek lietots, noklikšķiniet uz zilā punkta atskaņošanas joslas labajā pusē, lai noteiktu, no kurienes ir runātājs.

Tas ir ļoti praktiski un viegli lietojams!

Labi, tas ir jauki, jūs man teiksiet, bet darbs ar atsevišķiem vārdiem ir lēns un nepietiekams. Vai mēs nevaram mācīties izrunu, izmantojot teikumus, kopīgus piemērus, kas ņemti no reāla satura, piemēram, no YouTube vai filmu fragmentiem?! Well, I'm glad you asked!

Atrast tekstus ar audio angļu valodā

Lūk, viens no labākajiem veidiem, kā vieglāk apgūt sarunvalodu angļu valodā, ja jau protat lasīt, - klausieties audio resursus angļu valodā ar atbilstošo tekstu.

RhinoSpike

Es iesaku jums iegūt profilu Rhinospike.com kas nodrošinās jums piekļuvi jauniem angļu valodas audio resursiem, kā arī daudzām citām valodām.

English listening resources

RhinoSpike (audioteksti angļu valodas apguvējiem)

Pēc tam noklikšķiniet uz cilnes augšpusē Browse by language (Pārlūkošana pēc valodas) un izvēlieties angļu valodu un pēc tam Transcriptions (Transkripcijas).

Un tad - dodieties mežonībā!

Parasti ir divu veidu formāti:

 • vai nu YouTube video ar transkripciju zemāk,
 • vai teksta audio fails (bieži vien izdomāts vai varbūt romāna fragments).

Tēma šeit nav tik svarīga. Lai gan ir tiesa, ka, mācoties par tēmu, kas mums patīk, mēs parasti mēdzam vēl vairāk izbaudīt iegrimšanas procesu angļu valodas saturā, šūpojoties angļu valodā runājoša cilvēka balss pavadībā. Vissvarīgākais, kas ir jādara, ir iepazīt sarunvalodu angļu valodā.

Es priecājos, ka varu jums īpaši parādīt šo platformu, jo tā apvieno tādus cilvēkus kā jūs un es no visas pasaules. Tā ļauj mums apgūt aptuveni četrdesmit valodas, un mums ir pieejami tonnām audioresursu angļu valodā vai lielākajā daļā valodu, ko varat iedomāties.

Kā parasti, vislielākais satura apjoms ir angļu valodā, bet tas mums ir vēl labāk! Tāpēc izmantojiet vietni un gūstiet no tās maksimālu labumu - klikšķiniet, runājiet un atkārtojiet!

Klikšķiniet, klausieties, atkārtojiet un apgūstiet angļu valodu kā ceļu uz valodas zināšanu apguvi. Tās ir angļu valodas apmācības tiešsaistē panākumu slepenās sastāvdaļas. Click & Speak kurā ir vairāk nekā 17 stundas dialogu, 5000 biežāk lietotie vārdi, kas ļaus apgūt 96 % sarunvalodas angļu valodas, detalizēts darbs ar fonētiku un daudz kas cits![Vairāk informācijas... ]

Youglish

Iepriekšējais resurss, Rhinospike, piedāvā divu veidu formātu, proti, YouTube videoklipus ar transkripcijām zemāk, un vēl viena lieliska vietne, kas ir īpaši izveidota šim nolūkam, saucas Youglish.

VietnesYouglish priekšrocība ir tās lielums - jūs varat meklēt vārdu angļu valodā un klausīties to YouTube video kontekstā. Tas sniedz jums konteksta un kvalitātes priekšrocības ( akcentus, dažādas balsis). Ideāla kombinācija, lai pārbaudītu vārda izrunu, vienlaikus baudot dažas minūtes interesanta satura (piemēram, rezultātos bieži parādās daudzi TEDTalks ).

English listening resources

Youglish ir platforma, kas ļauj analizēt amerikāņu angļu valodas tekstus ar audio ierakstiem!

Katram vārdam platforma piedāvā jauku video rezultātu sarakstu, lai noklausītos attiecīgo vārdu... tad jūs varat brīvi turpināt skatīties video, lai izklaidētos un baudītu bagātīgu, dabisku, kvalitatīvu angļu valodu - tieši tādu, kāda mums patīk!

YouTube

Tā kā mēs runājam par YouTube, ļaujiet man dalīties ar jums ar vēl vienu risinājumu, kā atrast angļu valodas klausīšanās resursus un strādāt pie savas izpratnes un izrunas... un tas viss ar vienkāršiem MP3 audio failiem angļu valodā. Tas ir pavisam vienkārši:

Ja atrodat YouTube videoklipu, kas jums patīk, pārveidojiet to par audio resursu angļu valodas apguvei!

Vai jums patīk YouTube? Lūk, mūsu izlase ar dažiem no labākajiem angļu valodā runājošajiem YouTuberiem!

Izmantojiet kādu tīmekļa vietni, lai lejupielādētu sev tīkamus YouTube videoklipus, piemēram, https://www.y2mate.com/en68, kas ļauj pārvērst video vai audio resursus MP3 failos. Mūsu gadījumā izvēlēsimies audio.

Tas ļauj jums izveidot audio failu rezervi, ko izmantot atkal un atkal, kā arī, izmantojot mūsu tehniku, strādāt pie sava akcenta. Nedaudz tālāk rakstā mēs jums izskaidrosim, kā viegli strādāt pie savas izrunas un akcenta angļu valodā, izmantojot MP3 failus.

Bet pagaidām, kā būtu, ja paskatītos kādu filmu? Piešķirsim kinematogrāfisku pieskārienu mūsu angļu valodas audio resursu meklējumiem!

Atrodiet fragmentus no filmām angļu valodā

You amuse me, Mr Bond! - A View to a Kill

I'm gonna make him an offer he can't refuse - The Godfather

You're only supposed to blow the bloody doors off! - The Italian Job

Pārsteigums! Pirms apskatīsim pilnu rakstu par to, kā mācīties angļu valodu ar filmu palīdzību (kas drīzumā tiks publicēts), mēs piedāvājam nelielu priekšskatu ar dažiem filmu fragmentiem.

Vēl vienu reizi - ideja ir koncentrēties uz vārdu īsto angļu valodas izrunu, kad tie ir teikuma daļa.

Izvilkumi, kurus esmu izvēlējies, lielākoties nav garāki par 10 sekundēm, lai jūs varētu koncentrēties uz kvalitāti, nevis kvantitāti :).

Moviesoundclip

Moviesoundclip.net ir mana iecienītākā platforma, lai atrastu filmu fragmentus un tos klausītos.

Šī tiešsaistes platforma piedāvā vislabāko līdzsvaru starp kvalitāti un kvantitāti. Patiesībā ir desmitiem tādu vietņu kā šī, taču ierakstu kvalitāte bieži vien ir slikta un fragmentu izvēle ir diezgan šaura.

English listening resources

Angļu valodas apguve ar filmu citātiem

Vislabākais ir tas, ka pat tad, ja jūs nezināt filmu (vai varbūt pat neatpazīstat tās nosaukumu angļu valodā), jums būs jautri vienkārši klausīties angļu valodas audio, īsto tīrās angļu valodas skanējumu, kas skan no aktiera lūpām darbībā, asprātības pilnā citātā. Un pēc divām vai trim noklausīšanās reizēm tas patiešām var izraisīt vēlmi noskatīties visu filmu!

Drīzumā es par to atkal pastāstīšu pilnīgākā rakstā, bet līdz tam laikam:

 • izvēlieties filmu, lai arī kāda tā būtu,
 • jums ir divas iespējas: vai nu noklausīties fragmentu, to nesaņemot, vai arī to lejupielādēt. Otrā iespēja ir ieteicamāka un efektīvāka, pēc brīža pastāstīšu, kāpēc.
 • Un lūk, jums ir tikai dažas sekundes garš fragments, kuru varat klausīties, cik vien vēlaties, līdz spējat atkārtot aktiera teikto tādā pašā ātrumā kā viņš.

Wavelist

Wavelist ir vietne, kas ir diezgan līdzīga iepriekšējai.

Lai gan ierakstu skaits ir nedaudz mazāks, arī šajā platformā ir laba filmu fragmentu izvēle. Tā ir laba alternatīva Moviesoundclip ja nevarat atrast kādu konkrētu filmu vai vienkārši vēlaties mazliet dažādot piedāvājumu.

Un, protams, jūs vienmēr varat lejupielādēt citātus MP3 formātā, lai izveidotu citātu kolekciju, ko jūs zināsiet un varēsiet viegli izrunāt.

Tagad es vēlos parādīt tehniku, ko nekavējoties pielietot, lai strādātu ar šiem audio failiem un iegūtu autentisku akcentu.

Metode, kā uzlabot izrunu angļu valodā

Tātad...

 • Jūs esat nolēmis lejupielādēt audio failu no Rhinospike, lai uzlabotu savu izrunu?
 • Vai varbūt jums ir audio fails no kāda lieliska YouTube videoklipa?
 • Vai varbūt jūsu datorā ir lejupielādēti atlasīti filmu fragmenti?

Lieliski!

Tagad es vēlos iepazīstināt jūs ar programmatūru, kas palīdzēs jums maksimāliizmantot jūsu izvēlētos angļu valodas klausīšanās resursusun tādējādi iegūt labu akcentu un pareizu angļu valodas izrunu.

Audacity

Audacity ir vienkārša bezmaksas programmatūra, ko varat lejupielādēt no šejienes. Tā ļauj jums koncentrēties uz jūsu izvēlētu angļu valodas skaņu daļu, lai atkārtotu tikai to, kas jūs interesē.

Tādējādi klausoties un atkārtojot jūs vairs neesat atkarīgs no audio faila: skaņas fails ir atkarīgs no jums, jūs pats kontrolējat, kur sākt, kur beigt, kad atskaņot vai apturēt utt.... Tas ir lieliski (un pat būtiski), lai izruna būtu tāda pati kā MP3 failos.

Visi līdz šim redzētie resursi mūs ir noveduši līdz šim punktam. Jums ir resursi, tagad ir jūsu ziņā tos izmantot, lai pilnveidotos! Šajā rakstā jūsu rīcībā ir īsta valodas laboratorija!

Klausieties vairāk angļu valodas, lai pilnveidotos

Lūk, jūs esat izpētījuši visu manu vietņu un platformu arsenālu, kas palīdzēs jums atrast angļu valodas audio resursus un tādējādi aktīvāk baudīt angļu valodas saturu angļu valodā, izmantot tos, kontrolēt un strādāt pie savas sarunvalodas!

Podkāsti un audiogrāmatas

Ir vēl viens audioresursu veids, kas lieliski noderēs, lai uzlabotu angļu sarunvalodas izpratni (un vārdu krājumu), un tie ir podkāsti un audiogrāmatas. Protams, tie ir sarežģītāki (garāki, satur vairāk vārdu krājuma), ja ņemam vērā tehnikas, ko esam izpētījuši, tāpēc par tiem runāsim vēlāk, nākamajos rakstos.

Angļu valodas apmācība ar izrunu/ audio

Vai vēlaties klausīties angļu valodu, lai pilnveidotos? Tas ir labi... bet varbūt jūs vēlaties izvairīties no laika tērēšanas, nemitīgi dodoties turp un atpakaļ starp vairākiem resursiem, meklējot audio angļu valodā, lejupielādējot to... izvēloties interesantās daļas, kuras ir vērts pārbaudīt, skatoties, vai esat labi sapratis, meklējot vārdu fonētiku, tulkojumus, uztraucoties par gramatiku utt.

Ja esat izlasījis līdz šim, jūs patiešām varat izdarīt sev pakalpojumu, pārbaudot mūs. Mēs esam izveidojuši angļu valodas mācību kursu tiešsaistē, kurā ir ietvertas visas manis tikko minētās labās lietas un vēl vairāk. Tas apvieno iepriekš minētās angļu valodas audio resursu priekšrocības, laika ietaupījumu, struktūru un praktisko aspektu virsū. Jūs piesakāties un praktizējat - tas ir viss! Ļaušu jums pašiem atklāt šo kursu: Click & Speak.

Audio resources in English

Profile picture for Sébastien Milhomme

Sébastien Milhomme

Author

Machine Translation

Translated from the English

Last modified: November 2, 2021, 7:11 pm