[ Close ]
👂
Understand spoken English, and speak!
Stop wasting your time! Instead:
  • Correct your pronunciation in English
  • Learn sentences from daily life
  • Memorize for good
  • Speak and listen to a ton of English!
Learn English and change your life, click here:

Ви хочете вивчити англійську мову? Ось з чого почати.

Сім речей, які ви повинні перестати робити, якщо хочете вивчити англійську 🤫

Ви хочете вивчити англійську? Не завжди слід додавати нові речі до своїх навчальних звичок. Часто потрібно видалити деякі.

Або, як кажуть англомовні:

Sometimes, less is more.

Отже, що ви робите, коли не працюєте задля досягнення своїх цілей? Що ви домовляєтесь робити, що заважає вашому успіху у вивченні англійської мови?

Ось список із семи речей, які ви повинні припинити робити, щоб почати робити реальний прогрес англійською мовою . Деякі з цих видів діяльності легше кинути, ніж інші, але варто спробувати.

1. Припиніть перегляд телевізора

Увімкнути телевізор - це простий вибір. Перестрибування каналів викликає звикання і робить нас пасивними, простими глядачами нашого власного життя. Кожна хвилина перед екраном втрачає 60 секунд, які ви могли б використати для досягнення своїх цілей.

Іронія полягає в тому, що перегляд телевізійних програм англійською мовою, які ви обираєте і не мають реклами, може легко перетворити витрачений час на дорогоцінну та розумну практику англійської мови. Це означає, що перегляд телевізора на вашій мові - це даремна втрата часу, тоді як перегляд телевізора з англійською мовою дійсно може підвищити ваш рівень англійської!

Припиніть користуватися Facebook

Facebook - це нова грудна трубка (телевізор). Це використовує нашу потребу в контакті з людьми, не кажучи вже про наші особисті дані.

За винятком того, щоб забезпечити вам вільну хвилину для перерви у ванній, реклама не є тим, що ви хочете у своєму житті. На відміну від перегляду телевізора, де ви знаєте, що пора лягати спати, оскільки ваше улюблене шоу закінчилося, ви постійно стикаєтесь із синім світлом, яке руйнує якість вашого сну.

Якщо ви можете повернути весь той мертвий час, ви можете використати його, щоб практикувати більше англійської мови.

Ви можете зустріти своїх друзів у реальному житті. Що стосується знайомств з новими людьми, ви можете робити це на таких сайтах, як Зустрітись .

3. Перестати мати токсичні стосунки

Критикувати завжди легше, ніж діяти. Знущатися з іноземців, які говорять по-англійськи, легко, але говорити краще за них важко.

Люди, які продовжують говорити вам, що вам не вдасться вивчити англійську (хоча вони ніколи не пробують нічого нового), не заслуговують на вашу дружбу.

Зробити це завжди важко, але терпіти їхні жорстокі коментарі - це те, що вони заслуговують того, чого вони не заслуговують. Якщо навколо вас є люди, які підривають ваш моральний дух і висмоктують з вас енергію, як п’явки, то вам слід просто відпустити їх. Це енергія, яку ви можете вкласти в інше місце, тож дистанціюйтеся від них.

Це залишить місце для кращих друзів та стосунків, як англійською, так і вашою рідною мовою.

4. Припиніть працювати над іншими мовами

Для того, щоб справді прогресувати англійською, зосередьтесь лише на англійській.

Ви хочете трохи поспілкуватися з німецькою та трохи іспанською мовами? Що, навчитися вільно говорити англійською ще недостатньо складно? Припиніть робити потроху всього, бо в підсумку ви нічого не досягнете. Дайте все, що у вас є для вивчення англійської мови, і досягніть, наскільки зможете. Більше відмовок!

Після вивчення англійської ще буде час на нові мови. І після досягнення комфортного рівня вашої першої іноземної мови додавати інші буде набагато простіше.

5. Припиніть витрачати свої гроші

Вам не потрібна ця латте на шість доларів, щоб розпочати свій день. Наші его та рекламні стратегії не роблять нам ласки і змушують витрачати гроші, над якими ми так наполегливо працювали.

Будьте вдумливі перед тим, як витратити. Мінімізуйте відходи. Інвестуйте в себе.

Заощаджені гроші дозволять вам робити речі, які є більш значущими, і довше займатися англійською мовою та ще більше вдосконалювати свої знання мови.

6. Припиніть читати, не вимовляючи

Англійська мова вимовляється не так, як написано, і написана не так, як вимовляється.

Читання англійською мовою - це уявлення вимови на відміну від її знання. Це, швидше за все, залишить вас незрозумілим іноземним акцентом.

Зробіть собі послугу та інвестуйте в покращення своєї вимови . Вивчіть основи фонетики англійської мови, перевірте вимову слів, які вивчаєте, і навчіться вухами. Світ розмовної англійської мови відкриється для вас.

7. Припиніть користуватися рідною мовою

Ваша рідна мова заважає вам розкрити весь свій потенціал у вивченні іноземних мов.

Припиніть користуватися рідною мовою. Відпустіть якір. Практикуйте англійську мову скрізь і весь час, яким би не був ваш поточний рівень.

Перебуваючи за кордоном , уникайте таких людей, як ваша чума. Перебуваючи у своїй країні, мінімізуйте час, витрачений на розмову рідною мовою, наскільки це можливо, починаючи з власних думок та внутрішніх монологів.

У ці періоди відсутності рідної мови вам все одно доведеться висловлюватися та споживати нову інформацію, але ви будете змушені робити це, використовуючи англійську мову.

Для того, щоб навчитися говорити "так", ви також повинні знати, як сказати "ні".

Вжити заходів!

Якщо ви хочете вдосконалити свою англійську мову і нарешті почувати себе спокійно під час розмови, перегляньте наш курс, який називається Click & Speak .

Останнє

Якщо вам сподобалась ця стаття і вона виявилася вам корисною, подумайте, поділіться нею з людьми, яких знаєте!


Подяка

Формат цієї статті надихнув стаття англійською мовою Medium , зателефонував 13 речей, від яких слід відмовитись, якщо хочеш досягти успіху .

Profile picture for Fabien Snauwaert

Fabien Snauwaert

Author

Machine Translation

Translated from the English

Last modified: June 17, 2021, 11:41 am