[ Close ]
👂
Understand spoken English, and speak!
Stop wasting your time! Instead:
  • Correct your pronunciation in English
  • Learn sentences from daily life
  • Memorize for good
  • Speak and listen to a ton of English!
Learn English and change your life, click here:

Vai vēlaties apgūt angļu valodu? Lūk, kur sākt.

Septiņas lietas, kas jāpārtrauc darīt, ja vēlies apgūt angļu valodu 🤫

Vēlaties apgūt angļu valodu? Jums nevajadzētu vienmēr papildināt savus mācīšanās paradumus ar jaunām lietām. Bieži vien dažas no tām ir jāatceļ.

Vai, kā saka angliski runājošie:

Sometimes, less is more.

Ko jūs darāt, kad nestrādājat, lai sasniegtu savus mērķus? Ko jūs piekrītat darīt, kas traucē jūsu panākumiem angļu valodas apguvē?

Šeit ir saraksts ar septiņām lietām, kuras jums vajadzētu pārtraukt darīt, lai sāktu gūt reālus panākumus angļu valodā. Dažas no šīm darbībām ir vieglāk atmest nekā citas, taču ir vērts mēģināt.

1. Pārtrauciet skatīties TV

Ieslēgt televizoru ir viegla izvēle. Kanālu skatīšanās rada atkarību un padara mūs pasīvus, tikai skatītājus savā dzīvē. Katra minūte pie ekrāna ir zaudētas 60 sekundes, kuras jūs varētu izmantot savu mērķu sasniegšanai.

Ironija ir tā, ka, skatoties TV programmas angļu valodā, kuras esat izvēlējies pats un kuras ir bez reklāmām, var viegli pārvērst laiku, ko izšķērdējat, vērtīgā un inteliģentā angļu valodas praksē. Tas nozīmē, ka skatīties TV savā valodā ir laika izšķiešana, bet skatīties TV angļu valodā var reāli paaugstināt jūsu angļu valodas līmeni!

Pārtrauciet lietot Facebook

Facebook ir jaunais boob tube (televīzija). Tas izmanto mūsu vajadzību pēc cilvēciskiem kontaktiem, nemaz nerunājot par mūsu personas datiem.

Izņemot gadījumus, kad jums tiek piedāvāta brīva minūte tualetes pārtraukumam, reklāmas nav tas, ko jūs vēlaties savā dzīvē. Atšķirībā no televizora skatīšanās, kad jūs zināt, ka ir pienācis laiks iet gulēt, jo jūsu mīļākais raidījums ir beidzies, jūs nepārtraukti esat pakļauti zilajai gaismai, kas bojā jūsu miega kvalitāti.

Ja jūs varētu atgūt visu šo mirušo laiku, jūs to varētu izmantot, lai vairāk praktizētu angļu valodu.

Jūs varat satikt savus draugus reālajā dzīvē. Lai iepazītos ar jauniem cilvēkiem, varat to darīt tādās vietnēs kā Meetup.

3. Pārtrauciet uzturēt toksiskas attiecības

Vienmēr ir vieglāk kritizēt, nekā rīkoties. Izsmiet ārzemniekus, kuri runā angliski, ir viegli, bet runāt labāk par viņiem ir grūti.

Cilvēki, kuri jums nepārtraukti stāsta, ka jums neizdosies apgūt angļu valodu (bet paši nekad nemēģina neko jaunu), nav pelnījuši jūsu draudzību.

Vienmēr ir grūti izdarīt izvēli, bet, paciešot viņu nežēlīgos komentārus, ir dot viņiem atzinību, ko viņi nav pelnījuši. Ja jūsu apkārtnē ir cilvēki, kas grauj jūsu morāli un izsūc no jums enerģiju kā pīpenes, tad jums vienkārši vajadzētu viņus pamest. Šo enerģiju jūs varētu ieguldīt citur, tāpēc distancējieties no viņiem.

Tas atbrīvos vietu labākiem draugiem un attiecībām gan angļu, gan dzimtajā valodā.

4. Pārtrauciet strādāt pie citām valodām

Lai patiešām progresētu angļu valodā, koncentrējieties tikai uz angļu valodu.

Jūs vēlaties pamēģināt arī vācu un spāņu valodu? Ko, iemācīties brīvi runāt angliski jau nav pietiekami sarežģīti? Pārtrauciet darīt no visa pa druskai, jo galu galā jūs neko nesasniegsiet. Nododiet visu, ko varat, angļu valodas apguvei un sasniedziet tik daudz, cik vien varat. Nekādu atrunu!

Pēc angļu valodas apguves vēl būs laiks jaunām valodām. Un pēc tam, kad būsiet sasniedzis komfortablu līmeni savā pirmajā svešvalodā, pievienot citas būs daudz vieglāk.

5. Pārtrauciet izšķērdēt savu naudu

Jums nav vajadzīga tā sešus dolārus maksājošā latte, lai sāktu savu dienu. Mūsu egoisms un reklāmas stratēģijas nedara mums labu un liek mums izšķērdēt naudu, pie kuras esam tik smagi strādājuši.

Pirms tēriņu veikšanas esi pārdomāts. Minimizējiet izšķērdēšanu. Ieguldiet sevī.

Ietaupītā nauda ļaus jums darīt lietas, kas ir daudz jēgpilnākas, un ilgāk praktizēt angļu valodu un vēl vairāk uzlabot savas valodas prasmes.

6. Pārtrauciet lasīt bez izrunas

Angļu valodā netiek izrunāts tā, kā tas ir rakstīts, un netiek rakstīts tā, kā tas tiek izrunāts.

Lasot angļu valodā, izrunas izrunu iztēlojaties, nevis to zināt. Tas, visticamāk, radīs jums nesaprotamu svešvalodas akcentu.

Dariet sev pakalpojumu un ieguldiet līdzekļus savas izrunas uzlabošanā. Apgūstiet angļu valodas fonētikas pamatus, pārbaudiet pētāmo vārdu izrunu un mācieties, izmantojot ausis. Angļu sarunvalodas pasaule atvērsies jums.

7. Pārtrauciet lietot savu dzimto valodu

Jūsu dzimtā valoda traucē jums pilnībā izmantot savu potenciālu svešvalodu apguvē.

Pārtrauciet lietot savu dzimto valodu. Atmetiet enkuru. Praktizējiet angļu valodu visur un visu laiku, lai kāds būtu jūsu pašreizējais līmenis.

Esot ārzemēs, izvairieties no cilvēkiem no savas valsts kā no mēra. Esot savā valstī, pēc iespējas samaziniet laiku, ko pavadāt, runājot dzimtajā valodā, sākot ar savām domām un iekšējiem monologiem.

Šajos periodos, kad nebūsiet savā dzimtajā valodā, jums joprojām būs nepieciešamība izteikties un uzņemt jaunu informāciju, taču būsiet spiests to darīt, izmantojot angļu valodu.

Lai iemācītos teikt "jā", jums ir jāprot arī teikt "nē".

Rīkojieties!

Ja vēlaties uzlabot savu angļu valodu un beidzot justies brīvi, runājot, apmeklējiet mūsu kursu ar nosaukumu Noklikšķiniet un runājiet.

One last thing

Ja jums patika šis raksts un tas jums šķita noderīgs, lūdzu, apsveriet iespēju dalīties tajā ar saviem paziņām!


Pateicība

Šī raksta formāts tika veidots, iedvesmojoties no raksta angļu valodā vietnē Medium, kura nosaukums ir 13 Things You Should Give Up If You Want To Be Successful.

Profile picture for Fabien Snauwaert

Fabien Snauwaert

Author

Machine Translation

Translated from the English

Last modified: November 2, 2021, 7:13 pm