[ Close ]
👂
Understand spoken English, and speak!
Stop wasting your time! Instead:
  • Correct your pronunciation in English
  • Learn sentences from daily life
  • Memorize for good
  • Speak and listen to a ton of English!
Learn English and change your life, click here:

Kas soovite inglise keelt õppida? Siin on, kust alustada.

Seitse asja, mida sa peaksid lõpetama, kui tahad inglise keelt õppida 🤫

Sa tahad inglise keelt õppida? Sa ei peaks alati uusi asju oma õppimisharjumuste juurde lisama. Sageli tuleb mõned eemaldada.

Või nagu ütlevad inglise keelt kõnelejad:

Sometimes, less is more.

Mida te siis teete, kui te ei tööta oma eesmärkide saavutamise nimel? Mida sa oled nõus tegema, mis on sinu edule inglise keele õppimisel takistuseks?

Siin tuleb nimekiri seitsmest asjast, mida sa peaksid lõpetama, et alustada tõelist edu inglise keeles. Mõnda neist tegevustest on lihtsam lõpetada kui teisi, kuid proovida tasub.

1. Lõpetage teleri vaatamine

Teleri sisselülitamine on lihtne valik. Kanalite hüppamine tekitab sõltuvust ja muudab meid passiivseks, pelgalt oma elu pealtvaatajateks. Iga minut ekraani ees on 60 kaotatud sekundit, mida oleksid võinud kasutada oma eesmärkide saavutamiseks.

Irooniline on see, et enda valitud ja ilma reklaamideta ingliskeelsete telesaadete vaatamine võib kergesti muuta raisatud aja väärtuslikuks ja intelligentseks inglise keele harjutamiseks. See tähendab, et oma emakeelse teleri vaatamine on ajaraiskamine, samas kui ingliskeelse teleri vaatamine võib tõesti teie inglise keele taset tõsta!

Lõpetage Facebooki kasutamine

Facebook on uus boob tube (televisioon). See kasutab ära meie vajadust inimkontakti järele, rääkimata meie isikuandmetest.

Välja arvatud see, et see pakub sulle vaba minutit tualettpausiks, ei ole reklaamid midagi sellist, mida sa oma ellu soovid. Erinevalt televiisori vaatamisest, kus te teate, et on aeg magama minna, sest teie lemmiksaade on lõppenud, puutute pidevalt kokku sinise valgusega, mis rikub teie une kvaliteeti.

Kui saad kogu selle surnud aja tagasi võtta, võid seda kasutada selleks, et rohkem inglise keelt harjutada.

Saate kohtuda oma sõpradega päriselus. Mis puutub uute inimestega kohtumisse, siis saate seda teha sellistel saitidel nagu Meetup.

3. Lõpeta mürgised suhted

Alati on lihtsam kritiseerida kui tegutseda. Inglise keelt rääkivate välismaalaste üle nalja teha on lihtne, kuid neist paremini rääkida on raske.

Inimesed, kes pidevalt ütlevad sulle, et sa ei suuda inglise keelt õppida (samas kui nad ise ei proovi kunagi midagi uut), ei vääri sinu sõprust.

See on alati raske valik, kuid nende jubedate kommentaaride talumine on neile au andmine, mida nad ei vääri. Kui teie ümber on inimesi, kes õõnestavad teie moraali ja imevad teie energiast välja nagu iilikud, siis peaksite neist lihtsalt lahti laskma. See on energia, mida võiksite investeerida mujale, nii et eemalduge neist.

See jätab ruumi parematele sõpradele ja suhetele, nii inglise kui ka emakeeles.

4. Lõpeta teiste keelte kallal töötamine

Selleks, et inglise keeles tõeliselt edasi areneda, keskendu ainult inglise keelele.

Tahad ka natuke saksa ja hispaania keelt harrastada? Mis, inglise keele ladusaks õppimine ei ole juba piisavalt keeruline? Lõpetage natuke kõike, sest lõpuks ei saavuta te midagi. Andke kõik, mis teil on, inglise keele õppimisele ja saavutage nii palju kui võimalik. Ei mingeid vabandusi enam!

Pärast inglise keele õppimist jääb veel aega uute keelte jaoks. Ja kui olete oma esimeses võõrkeeles jõudnud mugavale tasemele, on teiste keelte lisamine palju lihtsam.

5. Lõpetage oma raha raiskamine

Sa ei vaja seda kuue dollari suurust latte, et alustada oma päeva. Meie ego ja reklaamstrateegiad ei tee meile head teeneid ja panevad meid raiskama raha, mille nimel me nii kõvasti tööd tegime.

Olge enne kulutamist läbimõeldud. Minimeeri raiskamist. Investeeri endasse.

Kokkuhoitud raha võimaldab teil teha asju, mis on mõttekamad, ning harjutada inglise keelt kauem ja parandada veelgi oma keeleoskust.

6. Lõpetage lugemine ilma hääldamata

Inglise keelt ei hääldata nii, nagu seda kirjutatakse, ja seda ei kirjutata nii, nagu seda hääldatakse.

Inglise keeles lugemine on häälduse kujutamine, mitte selle teadmine . See jätab teile tõenäoliselt arusaamatu võõrkeelse aktsendi.

Tehke endale teene ja investeerige oma häälduse parandamisse. Õppige inglise keele foneetika põhitõdesid, kontrollige õpitavate sõnade hääldust ja õppige oma kõrva abil. Inglise keele kõnekeele maailm avaneb teile.

7. Lõpetage oma emakeele kasutamine

Teie emakeel on takistuseks teie täieliku potentsiaali saavutamisele võõrkeelte õppimisel.

Lõpetage oma emakeele kasutamine. Laske lahti sellest ankrust. Harjutage inglise keelt igal pool ja kogu aeg, olenemata sellest, milline on teie praegune tase.

Välismaal viibides vältige oma kodumaalt pärit inimesi nagu katku. Kui olete oma kodumaal, siis minimeerige võimalikult palju aega oma emakeeles rääkides, alustades oma mõtetest ja sisemistest monoloogidest.

Neil emakeelest eemalviibimise aegadel on teil ikkagi vajadus end väljendada ja uut teavet tarbida, kuid te olete sunnitud seda tegema inglise keelt kasutades.

Selleks, et õppida ütlema "jah", peate oskama ka "ei" öelda.

Võtke meetmeid!

Kui soovite parandada oma inglise keelt ja lõpuks ometi tunda end vabalt rääkides, vaadake meie kursust nimega Click & Speak.

One last thing

Kui sulle meeldis see artikkel ja see tundus sulle kasulik, siis palun kaalu selle jagamist oma tuttavatega!


Tunnustus

Selle artikli formaat on inspireeritud ingliskeelsest artiklist Medium, mis kannab pealkirja 13 Things You Should Give Up If You Want To Be Successful.

Profile picture for Fabien Snauwaert

Fabien Snauwaert

Author

Machine Translation

Translated from the English

Last modified: November 2, 2021, 4:55 pm