[ Close ]
👂
Understand spoken English, and speak!
Stop wasting your time! Instead:
  • Correct your pronunciation in English
  • Learn sentences from daily life
  • Memorize for good
  • Speak and listen to a ton of English!
Learn English and change your life, click here:

Ar norite mokytis anglų kalbos? Štai nuo ko pradėti.

Septyni dalykai, kuriuos turėtumėte nustoti daryti, jei norite išmokti anglų kalbos 🤫

Norite mokytis anglų kalbos? Į savo mokymosi įpročius neturėtumėte nuolat įtraukti naujų dalykų. Dažnai kai kuriuos reikia pašalinti.

Arba, kaip sako anglakalbiai:

Sometimes, less is more.

Ką veikiate, kai nesiekiate savo tikslų? Ką sutinkate daryti, kas trukdo sėkmingai mokytis anglų kalbos?

Pateikiame septynių dalykų, kuriuos turėtumėte nustoti daryti, kad pradėtumėte daryti realią pažangą mokantis anglų kalbos, sąrašą. Kai kurių iš šių veiklų atsisakyti lengviau nei kitų, bet pabandyti verta.

1. Nustokite žiūrėti televizorių

Įjungti televizorių yra lengvas pasirinkimas. Kanalų peržiūra sukelia priklausomybę ir paverčia mus pasyviais, paprastais savo gyvenimo žiūrovais. Kiekviena minutė prie ekrano - tai 60 prarastų sekundžių, kurias galėjote panaudoti savo tikslams pasiekti.

Ironiška tai, kad žiūrėdami jūsų pasirinktas televizijos programas anglų kalba, kurios yra be reklamų, praleistą laiką lengvai galite paversti brangia ir išmania anglų kalbos praktika. Vadinasi, žiūrėti televizorių gimtąja kalba yra laiko švaistymas, o žiūrint televizorių anglų kalba galima iš tiesų pakelti savo anglų kalbos lygį!

Nustokite naudotis "Facebook

Facebook yra naujasis boob tube (televizija). Jis naudojasi mūsų poreikiu bendrauti su žmonėmis, jau nekalbant apie mūsų asmeninius duomenis.

Išskyrus tai, kad suteikia laisvą minutę tualeto pertraukai, reklamos nėra tai, ko norite savo gyvenime. Priešingai nei žiūrėdami televizorių, kai žinote, kad laikas eiti miegoti, nes mėgstama laida baigėsi, jūs nuolat veikiami mėlynosios šviesos, kuri gadina jūsų miego kokybę.

Jei galėtumėte susigrąžinti visą tą negyvą laiką, galėtumėte jį panaudoti tam, kad daugiau praktikuotumėte anglų kalbą.

Galite susitikti su draugais realiame gyvenime. Susipažinti su naujais žmonėmis galite tokiose svetainėse kaip Meetup.

3. Nustokite palaikyti toksiškus santykius

Visada lengviau kritikuoti nei veikti. Juoktis iš užsieniečių, kurie kalba angliškai, lengva, bet kalbėti geriau už juos - sunku.

Žmonės, kurie nuolat kartoja, kad jums nepavyks išmokti anglų kalbos (o patys niekada neišbando nieko naujo), nenusipelno jūsų draugystės.

Visada sunku pasirinkti, bet toleruodami jų žiaurius komentarus suteikiate jiems pagarbą, kurios jie nenusipelno. Jei aplink jus yra žmonių, kurie žlugdo jūsų moralę ir kaip pijokai siurbia iš jūsų energiją, turėtumėte juos tiesiog paleisti. Tai energija, kurią galėtumėte investuoti kitur, todėl atsiribokite nuo jų.

Taip atsiras vietos geresniems draugams ir santykiams tiek anglų, tiek gimtąja kalba.

4. Nustokite mokytis kitų kalbų

Norėdami iš tiesų daryti pažangą anglų kalboje, susitelkite tik į anglų kalbą.

Norite pamėgdžioti ir vokiečių bei ispanų kalbas? Ką, išmokti laisvai kalbėti angliškai dar nėra pakankamai sudėtinga? Nustokite daryti visko po truputį, nes galiausiai nieko nepasieksite. Atiduokite viską, ką turite, mokydamiesi anglų kalbos, ir pasiekite kuo daugiau. Daugiau jokių pasiteisinimų!

Išmokus anglų kalbą dar liks laiko naujoms kalboms. O pasiekus patogų savo pirmosios užsienio kalbos lygį, pridėti kitas bus daug lengviau.

5. Nustokite švaistyti pinigus

Jums nereikia tos šešių dolerių latte kavos, kad pradėtumėte savo dieną. Egoizmas ir reklamos strategijos mums nedaro malonės ir verčia švaistyti pinigus, kuriuos taip sunkiai dirbome.

Prieš išleisdami pinigus, būkite apgalvoti. Sumažinkite švaistymą iki minimumo. Investuokite į save.

Sutaupyti pinigai leis jums užsiimti prasmingesniais dalykais, ilgiau praktikuoti anglų kalbą ir toliau tobulinti kalbos įgūdžius.

6. Nustokite skaityti netardami

Anglų kalba nėra tariama taip, kaip ji parašyta, ir nėra rašoma taip, kaip ji tariama.

Skaitymas anglų kalba yra tarimo įsivaizdavimas, o ne jo žinojimas. Dėl to greičiausiai turėsite nesuprantamą užsienio kalbos akcentą.

Padarykite sau paslaugą ir investuokite į tarimo tobulinimą. Išmokite anglų kalbos fonetikos pagrindų, pasitikrinkite studijuojamų žodžių tarimą ir mokykitės naudodamiesi savo ausimis. Jums atsivers šnekamosios anglų kalbos pasaulis.

7. Nustokite vartoti gimtąją kalbą

Jūsų gimtoji kalba trukdo išnaudoti visas galimybes mokantis užsienio kalbų.

Nustokite vartoti gimtąją kalbą. Atleiskite inkarą. Praktikuokite anglų kalbą visur ir visada, kad ir koks būtų jūsų dabartinis lygis.

Būdami užsienyje venkite žmonių iš savo šalies kaip maro. Būdami savo šalyje, kiek įmanoma sumažinkite laiką, kurį praleidžiate kalbėdami gimtąja kalba, pradėdami nuo savo minčių ir vidinių monologų.

Tokiais laikotarpiais, kai nesinaudosite gimtąja kalba, vis tiek turėsite poreikį išreikšti save ir vartoti naują informaciją, tačiau būsite priversti tai daryti naudodami anglų kalbą.

Kad išmoktumėte pasakyti "taip", turite mokėti pasakyti ir "ne".

Imkitės veiksmų!

Jei norite patobulinti savo anglų kalbos žinias ir pagaliau jaustis laisvai kalbėdami, peržiūrėkite mūsų kursą, pavadintą Spustelėkite ir kalbėkite.

One last thing

Jei šis straipsnis jums patiko ir pasirodė naudingas, apsvarstykite galimybę pasidalyti juo su pažįstamais žmonėmis!


Padėka

Šio straipsnio formatą įkvėpė straipsnis anglų kalba svetainėje Medium, pavadinimu 13 Things You Should Give Up If You Want To Be Successful.

Profile picture for Fabien Snauwaert

Fabien Snauwaert

Author

Machine Translation

Translated from the English

Last modified: November 2, 2021, 6:57 pm