[ Close ]
👂
Understand spoken English, and speak!
Stop wasting your time! Instead:
 • Correct your pronunciation in English
 • Learn sentences from daily life
 • Memorize for good
 • Speak and listen to a ton of English!
Learn English and change your life, click here:

Як покращити свою англійську читаючи. Якою має бути моя перша книга англійською мовою?

Читання англійською мовою 📚

Read this article in English: Reading in English 📚.

Повне керівництво з читання англійською мовою, щоб покращитись, із пропозиціями щодо найкращих книг для читання англійською мовою!

Існує багато способів вивчити та вдосконалити свою англійську мову. Звичайно, ви можете вивчати словниковий запас та граматику або розмовляти з тубільцями, але читання англійською мовою - ще один чудовий спосіб вдосконалення, про який ми говоримо недостатньо! Це дозволяє зв’язати вже вивчену вимову з письмовою версією слова. Інша велика перевага полягає в тому, що ви можете зробити це самостійно, і ви можете читати про будь-яку тему, яка вам подобається. Якщо вас цікавлять поточні події, чому б не прочитати новини англійською мовою? Якщо ви захоплені кулінарією, чому б не знайти рецепти з нью-йоркського сирника в оригінальній версії?

Важливо знайти способи практикувати англійську, який вам справді подобається - перегляд фільмів, телешоу, читання коміксів або просто розмова з тубільцями! Ось чому ми збільшимо кожен із цих ресурсів, щоб показати вам, як максимально використати його та навчитися говорити по-англійськи як професіонал!

Як ви вже з'ясували, сьогодні все про читання. Точніше, ми побачимо, яку книгу читати англійською мовою відповідно до вашого рівня, а також веб-сайти та інші ресурси, які ви можете використовувати для початку.

Читання англійською мовою: чому? Як

Читання статті, скажімо, The New York Times може здатися страшним, якщо ви все ще вивчаєте мову. Не хвилюйтеся, однак, це цілком нормально. Щоб залишатися вмотивованим та насолоджуватися усіма перевагами, які може принести читання англійською мовою, краще робити справи повільно, крок за кроком. Ось чому вам слід намагатись відповідати вашому читанню рівню вашого розуміння .

Читання англійською мовою для початківців та експертів

Добре, все готово, ви відчуваєте готовність відкрити свою першу книгу англійською мовою, але ви насправді не знаєте, з чого почати. Ось кілька порад та підказок, які допоможуть вам покращити свою англійську мову у цікавій формі .

Читайте і слухайте одночасно

Читання англійською мовою

Аудіокниги дозволяють чути все, що ви читаєте, і це ігровий інструмент!

Перш за все, корисно поєднувати читання та слухання , це допоможе вам збагатити словниковий запас англійської мови та покращити вимову одночасно!

У цьому є чудовий інструмент - аудіокниги ! Найкращим підходом було б почати з книги, яку ви вже прочитали рідною мовою, або книги, з якою ви вже знайомі. Ви зможете зрозуміти більше, бо можете вгадати значення нових або незнайомих слів. Розслабтесь із книгою та навушниками, і нехай вас перенесуть в інший Всесвіт! Ось кілька веб-сайтів для пошуку аудіокниг на ваш смак:

 • Безкоштовні аудіокниги англійською мовою:
 • Платні аудіокниги англійською мовою:

Якщо ви переживаєте, що читання книги буде занадто довгим або занадто важким, ви можете також почати з перегляду відео із субтитрами англійською мовою.

Ось кілька відео, присвячених вивченню англійської мови:

Rachel's English

Accent's Way English with Hadar

Або ви також можете переглянути ці відеоролики, зроблені як носіями мови, так і для них:

Jenna Marbles - розваги

It's Okay To Be Smart - наука

Simple History - історія

Не хвилюйтеся - найближчим часом є статті, присвячені вивченню англійської мови за допомогою відео на YouTube! 👀

Переконайтеся, що субтитри зроблені особою, яка опублікувала відео. Автогенеровані субтитри часто є неточними.

А якщо ви хочете покращити своє розуміння слухання англійською мовою, перегляньте наш посібник із розуміння розмовної англійської мови ! 👂

Книги для тих, хто вивчає англійську

Багато видавців мають власні колекції двомовних книг , спеціально розроблених для учнів. Ось кілька порад:

А якщо ви говорите по-французьки, ви можете ознайомитися з нашою спеціальною статтею на цю тему !

Ці перші пропозиції пропонують вибір класики англійської літератури, тоді як наступні - це тексти, спеціально написані для учнів :

 • Кембриджські англійські читачі колекція упорядковує книги з колекції відповідно до їх рівня складності. Текст написаний лише мовою оригіналу, але ви також можете завантажити аудіоверсію на сайт і застосувати нашу техніку читання та прослуховування одночасно .

 • Якщо вам цікаво читати історії на англійській мові для початківців, TipTongue це чудовий ресурс, який ви повинні перевірити! Це колекція книг англійською мовою для підлітків. Ці історії, природно, поєднуються у французькій та англійській мовах і дозволяють читачеві потроху засвоювати словниковий запас. Останній розділ повністю написаний англійською мовою і оглядає всю частину історії, що залишилася. Книги цієї колекції упорядковані за рівнем CEFR . Аудіоверсія цих книг також доступна для завантаження на сайті.

Читання англійською мовою

Колекції двомовних та одномовних книг для учнів англійською мовою

Електронні книги англійською мовою

... або коли технології хочуть лише те, що найкраще для вас!

Яким би не був ваш рівень англійської мови, завжди знайдуться слова, яких ви не знаєте. І, будьмо чесними, хто має достатньо терпіння, щоб відкривати словник кожного разу, коли з’являється нове слово? Немає нічого більш прикрого, ніж зупинка сеансу читання, щоб знайти слово у словнику. Ви можете сказати, щоб скласти список слів, які потрібно шукати пізніше? Гаразд, але ми в кінцевому підсумку забуваємо про контекст, у якому ми їх бачили, тому в підсумку ми не вчимось багато чому на цьому.

Ось тут на допомогу приходять читачі електронних книг! Все, що вам потрібно зробити, це виділити загадкове слово, і ваш пристрій для читання електронних книг надасть вам відповідний словниковий запис. Якщо ви віддаєте перевагу використанню двомовного словника, ви зможете побачити переклад слова або одномовний словник, щоб ви могли прочитати визначення слова англійською мовою. Скільки часу це займе? П’ятнадцять секунд. Скільки слів ви вивчите після цього? Десятки! Якщо ви хочете записати їх, щоб ви могли до них повернутися пізніше, все, що вам потрібно зробити, це виділити їх кінчиком пальця, і слово буде додано до ваших нотаток - як магія! ✨

Неважливо, чи віддаєте ви перевагу Fnac або Amazon , а може, я повинен сказати Kobo або Kindle , Ви виявите, що зчитувачі електронних книг надзвичайно практичні та прості у використанні (нічого подібного до планшетів). Читачі електронних книг - це справжні засоби навчання, які ставлять технології на ваш бік!

Читання англійською мовою

Kindle або Kobo , який із них є найкращим англійським електронним читачем на ваш погляд?

Важливість вимови

Ми завжди повинні вимовляти слова, незалежно від того, читаємо їх вголос чи в голові. Можливо, це досить просто на вашій рідній мові, але це може бути складно, коли вам доведеться робити це мовою, яку ви все ще вивчаєте. Ось чому вам слід зосередитись на методах навчання, які наголошують на вимові та розмовній мові. Роблячи це, стане легше пов’язати написане слово з його вимовою.

Прикладом такого методу є Клацніть і говоріть , що дозволяє засвоїти 5000 найбільш часто вживаних слів англійською мовою, використовуючи метод, заснований як на розмовній, так і на письмовій мові. Іншими словами, ви збагачуєте свій словниковий запас англійською мовою, одночасно покращуючи свою вимову!

Ось чому всі наші статті в цьому блозі роблять сильний акцент на важливості вимови.

Як користуватися Інтернетом для читання англійською мовою

Читання - це не лише книги, існує також Інтернет! А враховуючи той факт, що половина Інтернету написана англійською мовою, ви не могли б сказати, що матеріалів недостатньо. Тож, вперед! Блоги про кулінарію, подорожі чи спосіб життя, міжнародні новини чи скандали про відомих людей - це ваш вибір. Боїшся загубитися через величезну кількість інформації в Інтернеті? Ось наш путівник, наші поради щодо читання англійською мовою у Всесвітній павутині!

Розширення, які допоможуть вам краще зрозуміти те, що ви читаєте

Що насправді є розширенням? Це невелика програма, яка інтегрована у ваш веб-браузер, щоб надати йому деякі додаткові функції. Вони можуть бути безкоштовними або платними, сумісними лише з одним браузером або всіма ними, але що впевнене, це те, що ці маленькі інструменти можуть бути дуже корисними. Ось невеликий вибір (якщо не вказано, представлені розширення сумісні з основними браузерами).

Mate

Mate чудовий вчитель-помічник мови . Це дає вам переклад будь-якого слова одним клацанням миші, а також дозволяє вам почути його. У ньому зберігаються всі слова, які ви шукали, разом із їх перекладами, тому ви можете повернутися до них пізніше та переглянути їх.

Він також пропонує надзвичайно практичний та зручний інструмент перекладу. Ви можете ввести слово або фразу, яку ви хочете перекласти, і ви отримаєте підказку, як вимовити це англійською мовою.

Читання англійською мовою

Mate додає двомовний словник у ваш браузер

Читання англійською мовою

Можеш запитати Mate перекласти слово англійською мовою

Readlang

(доступно лише для Chrome )

Readlang це як більш розроблена версія Mate. Використовуючи його, ви можете отримати переклад вибраного слова, а також груп слів (до 6 слів для безкоштовної версії). Запропоновані переклади мають відносно хорошу якість і можуть бути дуже корисними для розуміння складніших речень.

На зворотному боці ви також можете використовувати його в іншому напрямку, коли ви хочете перекласти щось з іншої мови англійською. Скажімо, ви читаєте щось рідною мовою і цікавитесь, як це сказати англійською?

Так само, як на Mate , Ви можете зберегти свою історію (шукані слова) і повернутися до них пізніше, у вигляді списку слів або флеш-карток, щоб навчити свою пам’ять.

Читання англійською мовою

Readlang перекладає терміни, які ви виділяєте в тексті

Readlang також пропонує тексти, організовані відповідно до рівня та теми (література, поточні події, культура, музика, кіно тощо), які ви можете прочитати. Деякі з них пропонують навіть записану версію, щоб ви могли одночасно читати і слухати одне і те ж!

Читання англійською мовою

Readlang пропонує добірку тексту англійською мовою на різних рівнях

Grammarly

Grammarly спочатку був онлайн-інструментом перевірки правопису англійською мовою. Однак вони розробили це розширення, і тепер воно дозволяє отримати англійське визначення слова, на яке ви натискаєте, а також синоніми. Ця остання функція може бути дуже корисною під час написання.

Враховуючи той факт, що розширення повністю англійською мовою, це більше інструмент, пристосований для людей, які вже мають високий середній рівень . Однак це допоможе вам досягти наступного рівня у навчанні - припиніть намагатися перекласти все та інтегрувати значення іншою мовою. Це велике досягнення, як тільки ви пройдете цей етап!

Читання англійською мовою

Grammarly інтегрує одномовний словник у ваш браузер

Перші книги для читання англійською мовою

Ось кілька ідей для легкого читання книг англійською мовою - від великих класиків, "перетворювачів сторінок" (книг, які ви просто не можете відкласти до кінця) та книг, які нещодавно були адаптовані до фільмів.

Книги з екранізацією фільмів або телешоу

Читання англійською мовою

Ви хочете вивчати англійську з Гаррі Поттером? Чому б не прочитати книги!

Велика перевага читання книг, що мають екранізації, полягає в тому, що ви вже знайомі з сюжетом. Майте на увазі, що адаптації часом далекі від оригінальної історії, але в будь-якому випадку ви почуватиметеся менш загубленими. Ось кілька порад:

 • Гаррі Поттер , Дж. К. Роулінг

 • Сутінки , С. Мейєр

 • 50 відтінків сірого , Е. Л. Джеймс

 • Гордість і упередження , Дж. Остін

 • Казка служниці , М. Етвуд

 • Чарлі та шоколадна фабрика , Р. Даль

 • Товариство літературних та картопляних шкірок з Гернсі , М.А. Шаффер та А.Берроуз

Класика

Якщо ви бажаєте відкрити для себе класику англійської літератури , ось кілька простих романів для читання в оригінальній версії:

 • Старий і море , Е. Хеммінгуей

 • Острів скарбів , Р. Л. Стівенсон

 • Дракула , Б. Стокер

 • Гонча Баскервілів , А. Конан Дойл

 • Ферма тварин , Г. Оруелл

 • Картина Доріана Грея , О. Уайльд

Читання англійською мовою

Якщо вам подобаються пригодницькі історії чи жахи, класика вас не розчарує!

Інтернет-ресурси

Шукаєте книгу англійською мовою в Інтернеті? Ось кілька порад:

Почніть читати англійською мовою

В Інтернеті ви можете знайти цілі веб-сайти, призначені для тих, хто вивчає англійську мову, з текстами, адаптованими до різних рівнів . Ці сайти - чудовий спосіб зробити наступний крок у вашій читацькій подорожі, повністю англійською мовою.

 • News in levels - тут ви знайдете статті англійською мовою для початківців про поточні події. До тієї самої теми звертаються три різні статті, кожна з яких фокусується на різному рівні, разом із аудіопідтримкою.

 • British Council Magazine пропонує статті, які глибоко висвітлюють культурні теми. В кінці кожної статті ви отримаєте запитання, які дозволять вам перевірити загальне розуміння тексту.

 • Learn in English , цей веб-сайт пропонує статті на різні теми (поточні події, історія, культура тощо), організовані відповідно до їх рівня складності. Кожна стаття також має аудіоверсію, тому її можна слухати одночасно з читанням тексту. Більше того, ви отримаєте додаткові відео, де пояснюються деякі терміни. В кінці статті ви отримаєте пояснення щодо найскладніших умов (англійською мовою).

Для більш просунутого читання

Інтернет - це надзвичайне місце обміну, де кожен може висловити свою думку та продемонструвати свої таланти. Це стосується і літератури! Все більша кількість сайтів пропонує своїм користувачам писати та публікувати свої роботи в мережі. Потім читачам пропонується ознайомитись з історіями всіх жанрів і, можливо, навіть поділитися тим, що вони про них думають.

Ось деякі з найбільш популярних:

- CreepyPasta - опубліковані історії відносно короткі та нові, на тему паранормального та жаху. НЕ рекомендується для чуйних душ!

- FanFiction - це цілий інший жанр, оскільки він пропонує своїм відданим шанувальникам серію книг, щоб писати та ділитися своїми історіями, натхненними улюбленими супергероями. Ви можете знайти продовження, преквели та виділення багатьох романів.

І оскільки Інтернет також є найкращим місцем для обміну культурою з великої літери C, The Gutenburg project взяв на себе завдання розпорядження найбільшою кількістю робіт у відкритому доступі . На їх сайті ви можете знайти понад 50 000 книг, написаних усіма мовами, як електронні книги, абсолютно безкоштовно. Більше того, волонтери завершили цей фантастичний проект, записавши аудіоверсію багатьох книг. Існує понад 24000 аудіофайлів читань книг The Gutenberg project (Деякі книги мають кілька аудіоверсій, вам потрібно вибрати ту, яка вам найбільше подобається!).

Читання англійською мовою

Уявіть собі найбільшу бібліотеку, про яку ви могли мріяти, з безліччю безкоштовних книг англійською мовою - the Gutenberg project відкриває вам свої двері!

Якщо ви шукаєте новіші твори для читання англійською мовою, ви можете зануритися у Всесвіт Amazon і весь його розділ, повністю присвячений книгам англійською мовою . Там ви можете знайти паперові книги, Kindle версії та ще більше аудіокниг!

Висновок

Ми щойно побачили, як можна вивчати англійську мову за допомогою книг та інших типів текстів. Незалежно від того, яка тема вас цікавить, читання всього, що вам трапляється, допоможе вам покращити свою англійську мову, будь то покращення вашого словникового запасу, граматики чи просто вашої вільності.

Що з вами? Яку першу книгу ви коли-небудь читали англійською мовою? Який сайт ви збираєтеся використовувати далі? Будь-які запитання. Поділіться з нами своїми планами і не забувайте - читання завжди має бути цікавим!

Побачити більше

Якщо ви хочете прочитати більше англійською мовою, ви можете переглянути ці веб-сайти, щоб знайти книги англійською мовою :

Profile picture for Karine Le Moigne

Karine Le Moigne

Author

Machine Translation

Translated from the English

Last modified: February 28, 2021, 11:13 am