Антикурс англійської мови - найкращий спосіб стати двомовною англійською мовою - це вчитися, отримуючи задоволення від безлічі заходів

Як вільно володіти англійською мовою 🙋

Read this article in English: How to become fluent in English 🙋.

Як ви вільно володієте англійською мовою? Завдяки захоплюючим ресурсам, які дозволять вам стати двомовними англійською мовою!

Уявіть, що ви витрачаєте десять років на вивчення англійської мови в школі, а потім, коли ви нарешті вийдете з системи освіти, ви все ще не можете говорити англійською. Потім, одного разу, ти вирішуєш знову вибрати англійську, і що ти робиш? Ви починаєте відвідувати класичні уроки англійської мови так, ніби повертаєтесь до школи. Божевільний, вам не здається?

Існує відома фраза, яка ідеально пасує сюди:

Insanity is doing the same thing over and over again and expecting different results.

Ви знайдете курси англійської мови корисними лише до певного моменту - вони можуть допомогти вам ознайомитись з граматикою, можливо, з деяким базовим словниковим запасом, але це майже все. На уроках іноземної мови люди рідко розмовляють, часто трапляється, що певні аспекти вивчення англійської мови, такі як розмовна мова чи акценти, залишаються нехтуваними. Не кажучи вже про те, що може стати нудно! У нас часто залишається відчуття, що ми виконуємо роботу , що ми маємо це робити, як звичну роботу - як би ти не хотів зупинитися?

Як вільно володіти англійською мовою

Навіщо продовжувати відвідувати класичні уроки англійської, якщо вони не працюють у вас?

Сьогодні ми хотіли б, щоб ви вивчили інші способи вивчення англійської мови. Подивіться на це як на курс англійської мови !

Як покращити розмовну англійську

Ось найкращі методи вдосконалення навичок розуміння англійської мови :

Як вільно володіти англійською мовою

Які альтернативи класам англійської мови?

Вивчайте англійську через музику

Ми всі любимо слухати музику! Отже, як же використовувати його , щоб поліпшити свою англійську звук для вас? Ви можете насолоджуватися музикою, щоб покращити свою англійську, будь-який жанр, який ви можете віддати перевагу. Коли ви слухаєте і співаєте разом з улюбленими піснями, ви практикуєте свій акцент , вивчаєте лексику та граматику безболісно, навіть не усвідомлюючи!

Спочатку ви можете використовувати двомовні версії текстів, як англійською, так і рідною мовою. Це дозволить вам звикнути до різних структур, знайдених в англійській мові, проаналізувати, як утворюються речення, як висловити свої ідеї англійською мовою тощо.

Як тільки ви почуєтеся комфортно, починайте читати тексти лише англійською мовою, щоб повністю зануритися в цю мову .

Це чудова техніка, тому що завжди буде відкриватися нова музика, тому вам ніколи не буде нудно!

Вивчайте англійську мову за допомогою телевізора

Чи відчуваєте ви коли-небудь почуття провини, коли вмикаєте телевізор, щоб переглянути улюблене шоу, щоб наприкінці дня відпочити? Є так багато продуктивних речей, які ми могли б зробити зі своїм часом, так? Хороша новина полягає в тому, що ви можете перетворити своє задоволення від вини на практику англійської мови.

Є так багато можливостей:

Найбільшою перевагою телебачення є візуальний аспект . Навіть якщо ви не розумієте всіх слів, ви можете здогадатися, що відбувається завдяки міміці акторів, ситуації та навіть звуковим ефектам.

Однією з переваг багатьох телевізійних шоу у порівнянні з фільмами є простий сюжет . Особливо це стосується ситкомів. Вони, як правило, стежать за повсякденним життям одного чи кількох персонажів, за допомогою коротких і простих діалогів.

Вивчайте англійську з YouTube

Телебачення - це добре, але мова, яку ми там чуємо, трохи ... перебільшена. Ви напевно помічали, що у фільмах та телевізійних шоу рідною мовою - вони не надто реалістичні, і було б якось дивно чути, як хтось так говорить у реальному житті.

Отже, щоб перейти на наступний рівень, ви можете переглядати відео YouTube ! Що чудово в цьому, так це те, що ви можете бачити реальних людей, які сидять перед своєю камерою і говорять так, як говорили б своїм друзям. Мова справжня, з поточним сленгом та природними виразами.

Відкрийте для себе найкращі канали YouTube, щоб попрактикувати свою англійську !

Як вільно володіти англійською мовою

Ви можете знайти уроки англійської мови навіть на YouTube!

Вивчайте англійську мову за допомогою аудіокниг

Ви коли-небудь відчуваєте, що у вас недостатньо часу для вивчення англійської мови?

Прослуховування аудіокниг англійською мовою - чудовий спосіб практикувати де завгодно та в будь-який час. Просто вкладіть навушники і подивіться, як ваші щоденні завдання перетворюються на можливості практикувати свою англійську!

Вивчайте англійську з подкастами

У вас часто виникає відчуття, що ви витрачаєте час даремно ? Прогулянки, покупки, очікування автобуса, поїздки на роботу ... Якщо ви порахуєте, це може додати до декількох годин мертвого часу на день!

Подкасти - чудовий спосіб добре використати цей час. Ви знайдете подкасти на всі види тем різної тривалості, і в основному вони безкоштовні.

Короткий список чудових подкастів, щоб потренувати свою англійську:

Але ми повернемося до подкастів у спеціальній статті в майбутньому!

Вивчайте англійську, спостерігаючи за комедіантами-стендапами

Сполучені Штати є батьківщиною стендапу, також відомого як one-(wo)man-show . На вас чекають десятки років виступів англійською мовою, і ви можете бути впевнені, що вершки врожаю будуть там.

Дослідіть деяких найкращих англомовних коміків з усього світу та вправляйте свою англійську в цікавій формі:

Вивчайте англійську під час приготування їжі

Якщо ваша пам’ять візуальна та тактильна (ви пам’ятаєте через дотики та маніпуляції) і якщо вам подобається готувати, чому б не почати готувати цікаві страви англійською? Пориньте у тисячі рецептів англійською мовою, доступних на полотні, і нехай ваш смак буде у світовому турі! Це була б прекрасна можливість вивчити всю лексику, пов’язану з кухнею та їжею, і у вас більше ніколи не виникне проблем із замовленням в ресторані англійською мовою!

Чи знали ви, що в середньому ми витрачаємо близько 2 годин на день, виконуючи щоденні завдання, їзди на роботу, в дорогу, за покупками тощо. Все це час, який ми можемо використати для практикування англійської мови , використовуючи щойно перераховані методи!

Як вільно володіти англійською мовою

Слухайте англійську мову скрізь, щоб вільно володіти англійською мовою!

Як краще розуміти письмову англійську мову

Читайте комікси

Якщо ви хочете почати читати англійською мовою , але романи все ще здаються занадто складними, то комікси - це чудовий початок, щоб зануритися у світ письмової англійської мови! Візуальна підтримка дуже допомагає (якщо ви не розумієте слова, тоді допоможуть ілюстрації), діалоги короткі, а сюжет захоплюючий!

Читайте новини англійською мовою

Наступним етапом є інформування англійською мовою . Якщо задуматися, новини набагато легше зрозуміти, ніж вигадки, оскільки мова зрозуміла і конкретна . Ви також часто будете читати про теми, про які ви вже чули, щоб не занурюватися у невідомі води.

Як ви можете собі уявити, існує велика кількість англомовних засобів масової інформації, і ви завжди можете мати доступ до останніх новин, якщо шукати їх англійською мовою.

Читайте Вікіпедію англійською мовою

Найбільша енциклопедія у світі - вся інформація, яку ви можете попросити кінчиком пальців!

Прочитайте про теми, які вас цікавлять, в англійській версії Вікіпедії . Статті є більш повними та регулярніше оновлюються, ніж статті іншими мовами.

Читайте художню літературу англійською мовою

Що може бути краще, ніж насолоджуватися улюбленими творами мовою оригіналу? Роблячи це, ви дізнаєтесь не тільки нову лексику, а й нові граматичні конструкції та вирази!

Ось декілька порад, щоб максимально використати читання англійською мовою:

 • Ми не радимо шукати кожне невідоме слово у словнику . Ви ризикуєте швидко втратити інтерес до читання!
 • Не складайте словникових списків! Сумніваюсь, що ви зрозуміли кожне окреме слово, коли читали свій перший роман рідною мовою. Ви не шукали слів у словнику, і це не заважало навчанню, правда? Так само ви, природно, пам’ятаєте важливі слова і в англійській мові.
 • Якщо ви не одразу зрозуміли слово, спробуйте визначити його корінь . Це також може бути невідома форма слова, яку ви вже знаєте.

Kill two birds with one stone! Читайте вголос, щоб потренуватися у вимові та акценті, насолоджуючись захоплюючим сюжетом.

Як вільно володіти англійською мовою

Електронні книги - чудовий спосіб вивчити англійську безкоштовно!

Як покращити своє письмо англійською мовою

Коли ви пишете, ви фактично практикуєте кілька навичок - висловлюєте свої ідеї, формуєте граматично правильні речення, збагачуєте свій словниковий запас та вдосконалюєте свій правопис. Все це з часом дозволить вам краще перекладати також англійською мовою!

Ось кілька хороших місць, де ви можете практикувати свою письмову англійську мову:

Де ви можете практикувати свою письмову англійську з іншими?

 • На форумах - якщо ви хочете поділитися своїми ідеями чи думками на певну тему, пишіть на форумах! Більш сучасний еквівалент форумів, які ви напевно знаєте, - це групи Facebook або Telegram. Ви легко можете знайти англомовну групу з людьми, які поділяють ваші інтереси та пристрасті.

 • У чатах - ви легко знайдете англомовного приятеля та обмінюєтесь електронною поштою з ними.

 • У Twitter - це не зовсім перше місце, яке спадає вам на думку, коли ви хочете практикувати свою письмову англійську мову, але розміщення коротких повідомлень у Twitter, незалежно від теми, може бути чудовою вправою, яка вимагає від вас бути чітким і лаконічним. Ви можете поговорити про політичну проблему або про те, що ви щойно замовили в ресторані. Майте на увазі, що в Twitter люди використовують багато скорочень та мову SMS! Ось кілька прикладів:

  • OMG = Oh my God
  • Ikr = I know, right?
  • Irl = In real life
  • LOL = Laugh out loud

  Соціальні медіа також є одними з перших місць, де ви можете відкрити нові сленгові терміни.

 • На Lang-8 - Lang-8 - це веб-сайт, який дозволяє вам писати короткі тексти на тему на ваш вибір, і носії мови виправлять їх для вас. Взамін ви отримаєте можливість виправити тексти тих, хто вивчає вашу власну мову.

Майте на увазі, що кожен із цих сайтів має власний мовний реєстр, який вимагає різного роду привітань! Дуже нейтральним привітанням, яке можна використовувати майже з будь-ким, є:

Best (regards),
[ТВОЄ ІМ'Я]

Як ви можете практикувати свою письмову англійську мову самостійно?

Якщо ви ще не відчуваєте готовності спілкуватися з кимось іншим англійською мовою, ви можете почати з кількох вправ, щоб отримати впевненість у своїх навичках письма:

 • Робіть диктанти . Вони допоможуть вам зосередитися на орфографії та граматиці, не турбуючись про те, щоб самостійно скласти речення. Це хороший спосіб вивчити нові способи самовираження, що буде корисно, коли ви зробите крок, щоб почати писати. Є багато сайтів, які пропонують робити диктанти . Перевага полягає в тому, що ви можете насолоджуватися цією вправою на будь-якому рівні, і це не вимагає багато часу!

 • Пишіть свої щоденні завдання англійською мовою . Організуйтесь і одночасно практикуйте свою англійську. Напиши те, що маєш щодня. Ця вправа не вимагає просунутого рівня і допоможе запам’ятати щоденні фрази. Відповідаючи на питання What did you do today? стане шматочком пирога!

Як вільно володіти англійською мовою

Нерозуміння написаного не є вагомою причиною не мити посуд!

Писати іноземною мовою може бути дуже лячно, ми це знаємо, тому радимо скористатися засобом перевірки правопису !

Як вільно володіти англійською мовою

Пишіть, щоб покращити свою англійську

Як краще розмовляти англійською

Усі прийоми, про які ми щойно згадали, допоможуть вам краще розмовляти англійською мовою !

Як працювати над своїм англійським акцентом

З чого слід почати, якщо ви хочете покращити свій англійський акцент ?

Слухайте багато контенту англійською мовою та звикайте до його специфічних звуків . Навчання ідентифікувати та розрізняти різні звуки - це перший крок до навчання їх артикуляції. Не засмучуйтесь, справді можливо, що хтось, хто не є носієм мови, втратить свій іноземний акцент і навчиться говорити англійською (або будь-якою іншою мовою) з бездоганним акцентом!

Якщо вам важко вимовляти звук англійською мовою, зверніть увагу на те, як його вимовляють носії мови - як вони рухають губами, ротом, язиком для артикуляції та спробуйте визначити, звідки звуки. Це кілька чудових способів перевірити свою вимову.

Вам також слід вибрати конкретний акцент, який ви хочете набути. Наприклад, у нашому курсі Click & Speak використовується американська англійська, але від вас залежить, який акцент вам подобається найбільше. Якщо ви переїжджаєте в англомовну країну, було б найбільш розумно вивчити місцевий акцент, але якщо ви хочете вивчити англійську з будь-якої іншої причини (для подорожей, на роботу чи просто для розваги), американський акцент є одним із найпростіших для сформулювання.

Що робить акценти різними? Це гарне запитання. Як тільки ви зрозумієте, чому різні акценти звучать по-різному, буде набагато легше їх наслідувати та сформулювати.

Кілька ключових моментів:

 • Голосні - основна відмінність між наголосами полягає у вживаних голосних. Саме вони несуть мелодію мови.
 • Слово наголос - іноді воно може відрізнятися від діалекту до діалекту.
 • Сленг та лексика загалом.

Шукаючи слово у словнику, не забувайте не лише дивитись на його значення, а й на фонетичну транскрипцію, бажано в IPA ! Це дозволить вивчити звуки, які вживаються в слові, і де розставити наголос.

Як вільно володіти англійською мовою

Як ви можете вільно володіти англійською мовою, не виїжджаючи за межі своєї країни

Зустрічі англійською мовою

Хороший акцент на англійській мові - це чудово, але для того, щоб вільно володіти мовою, ви повинні говорити ! Тут ніяк не обійти.

Наприклад, якщо ви живете у такому великому місті, як Париж, Берлін, Токіо чи Мехіко, надзвичайно просто знайти носіїв англійської мови, з якими можна зустрітися. Почувши, як хтось розмовляє англійською, запитайте їх, звідки вони, чи насолоджуються вони містом / регіоном, чи потрібна їм допомога. Ми всі люди, і всі ми любимо зустрічати нових людей та заводити нових друзів.

І так, звичайно, завжди знайдуться люди, які ігноруватимуть вас або будуть грубими, але ви більше ніколи їх не побачите. Як сказала мати Джексона Брауна (а не Марка Твена, як багато хто вважає):

Twenty years from now you will be more disappointed by the things that you didn't do than by the ones you did do.

Як вільно володіти англійською мовою

Ви шукаєте курс англійської мови у вашому місті? Чому б просто не завести там кількох друзів!

Думайте англійською

Більшість наших думок насправді не вимагають просунутого рівня. Якщо задуматися, це здебільшого буденні речі - що нам потрібно придбати в супермаркеті, наші щоденні завдання, кому нам потрібно телефонувати тощо. Спробуйте або подумати про те, що вам потрібно зробити, англійською мовою, або перекласти це англійською мовою в твоїй голові. Це дуже ефективна вправа, оскільки ви зможете визначити слова, яких вам не вистачає, щоб говорити на певну тему. Це також корисно, бо, якщо ви про щось думаєте, то, швидше за все, ви захочете поговорити про це також з іншими! Подивіться на цю вправу як на спосіб підготуватися до майбутніх розмов англійською мовою в реальному житті!

Як вільно володіти англійською мовою

Починати треба з простих думок!

Sorry, I don't understand you!

Не можете знайти носіїв англійської мови у вашому регіоні? Якщо ви почуваєтесь сміливо і хочете перевірити рівень чужої мови на англійській мові, спробуйте замовити в ресторані чи кав’ярні англійською мовою, або, можливо, запитайте вказівки англійською (навіть якщо це ваше місто!).

Тільки уявіть, що ви не розумієте рідної мови! Це маловідома техніка, яка допоможе вам вдосконалити свою англійську, але корисна, якщо у вас немає «носія мови».

Пориньте в англійську мову

Ось ще кілька способів оточити себе англійською мовою, щоб створити маленький англомовний міхур, де б ви не знаходились!

Встановіть усі свої пристрої англійською мовою

У середньому ми дивимось на свої телефони кожні 12 хвилин. Це може бути витраченим часом в Інтернеті або цінною практикою англійської мови - це вирішувати вам!

Встановіть комп’ютер, телефон, планшет тощо англійською мовою. Ви були б здивовані кількістю слів, які ви запам’ятаєте!

Використовуйте Інтернет, щоб практикувати свою англійську мову

Ми постійно користуємось Інтернетом, тож якщо ви використовуєте його англійською мовою , це додаткова практика! Ось чому і як Інтернет може стати платформою, де ви можете практикувати англійську мову:

 • До нього легко дістатися та користуватися ним. Якщо ви читаєте цю статтю, то ви вже маєте доступ до Інтернету, тому ви можете використовувати всі методи, про які ми розповідали.
 • Нескінченна інформація та можливості. Більшість методів, про які ми говорили, доступні в Інтернеті.
 • Спілкування - світ справді став маленьким місцем. Ми можемо поговорити з людиною, яка перебуває на іншому кінці світу в режимі реального часу. Буде такою ганьбою, якщо ти не скористаєшся цим!
 • Вибір мови - ви напевно вже користуєтесь усіма цими можливостями, які пропонує Інтернет. Залишилось лише просто змінити мову!

Як вільно володіти англійською мовою

Насолоджуйтесь курсами англійської мови в Інтернеті!

Словники

Вам цікаво, який словник англійської мови вибрати? Якщо ваш рівень дозволяє це, спробуйте використовувати одномовні словники, коли ви шукаєте слово - це допоможе вам оточити себе англійською ще більше. Потроху вам більше не потрібно буде перекладати все в одній мові на іншу у вашій голові, і ви справді почнете думати англійською мовою!

Відеоігри англійською мовою

Яким би не було ваше хобі (танці, кулінарія, малювання тощо), ви можете знайти його імітаційну гру англійською мовою! Це допоможе вам вивчити конкретну лексику, пов’язану з цією галуззю, ви заведете нових друзів, які поділять ваші інтереси, а також зможете насолоджуватися візуальним аспектом. Наприклад, якщо ви граєте Sims , усі об’єкти мають ярлики англійською мовою, що допоможе вам запам’ятати словниковий запас. Більше того, це так весело - ти можеш годинами робити це і цього разу, не відчуваючи провини!

Як вільно володіти англійською мовою

Відеоігри - альтернатива курсам англійської мови для будь-якого віку!

Можливості практикувати англійську насправді є навколо вас ! Ви можете робити майже все, що завгодно, англійською мовою, навіть не перебуваючи в англомовній країні. Вивчення англійської мови не повинно бути чимось нудним. Навпаки, чим більше вам це подобається, тим більше часу ви витратите на це, а отже, тим більше ви вдосконалюєтесь!

Ми сподіваємось, що ви знайшли кілька цікавих технік, які допоможуть вам поєднати задоволення та прогрес!

Дивитися також

Якщо вам сподобався наш курс з англійської мови та наші методи, як вільно володіти англійською мовою, тоді вам слід також перевірити:

 • Метод Click & Speak - наша власна повна навчальна програма, яка допоможе вам нарешті легко зрозуміти та розмовляти справжньою англійською мовою. Ви отримаєте доступ до 7066 монологів та 365 діалогів, які є жвавими, захоплюючими та дозволять вам вільно спілкуватися.
Profile picture for Dimitar Dimitrov

Dimitar Dimitrov

Author

Machine Translation

Translated from the English

Last modified: June 10, 2021, 10:55 am