[ Close ]
👂
Understand spoken English, and speak!
Stop wasting your time! Instead:
  • Correct your pronunciation in English
  • Learn sentences from daily life
  • Memorize for good
  • Speak and listen to a ton of English!
Learn English and change your life, click here:

Вивчайте англійську з текстом та звуком

Диктанти англійською мовою 📝

Read this article in English: Dictations in English 📝.

Диктанти англійською мовою - чудовий спосіб відпрацьовувати орфографію та розуміння аудіювання. Знайдіть наш список найкращих сайтів!

Якщо ви шукаєте спосіб практикувати англійську, який є простим, ефективним, не займає занадто багато часу, дозволяє вправлятись у письмі, розумінні аудіо та орфографії, то диктанти - це відповідь на всі ваші запитання!

Ви, безсумнівно, робили дещо, коли навчались у школі чи в університеті, і, напевно, тоді вони вважали їх болючими, важкими і навіть дратуючими, але зараз ніщо не заважає вам робити короткі та цікаві диктанти. Вони допоможуть вам краще розуміти розмовну англійську мову та краще писати .

Сьогодні я представляю вам декілька сайтів для диктування. Вони безкоштовні та містять масу вмісту.

Сайти класифікуються за акцентом носія мови, тому вибирайте ваш улюблений акцент (але намагайтеся щось змінити, щоб ви могли звикнути до всіх них):

Американська англійська

Англійський клуб

Користування цим веб-сайтом, без сумніву, є одним із найкращих способів максимально використати ці 10-15 хвилин, які ви проводите в громадському транспорті. Чудова річ у виконанні диктантів англійською мовою полягає в тому, що ваші зусилля складатимуться, а правопис та розуміння різко покращуватимуться за відносно короткий проміжок часу.

Диктанти англійською мовою

Вправляти англійську з диктантами

Ви можете вибрати свій рівень, між початковим (короткі записи одного або двох рядків), середнім (записи однієї або двох фраз) або вдосконаленим, із довгими записами одного або двох абзаців.

Ронг-Чанг

Цей веб-сайт досить простий у використанні - у вас є доступ до 200 коротких вправ для диктантів ! Перевага цього сайту полягає в тому, що після введення тексту на маленькому квадратику ви отримуєте миттєвий зворотний зв’язок , завдяки чому ви можете бачити свої помилки та вчитися на них.

Диктанти англійською мовою

Rong-Chang - диктанти англійською мовою

English Express ТАК!

Незважаючи на всі свої оголошення, цей сайт пропонує багато вмісту, з чотирма рівнями, транскрипціями для диктантів та списком словникового запасу! У вас широкий вибір тем, від основних, таких як опис людей до просунутих, таких як харчова цінність арахісу!

Ось як ви можете вибрати рівень:

Диктанти англійською мовою

Вправи на диктант англійської мови


Якщо ви схожі на мене, і вам реклама відволікає, ось маленька річ, яка може вам виявитися корисною - Блокування реклами !

Це розширення браузера. Ось кілька посилань на різні блокувачі реклами, які ви можете встановити залежно від браузера, яким ви користуєтесь:

Попрощайтеся з настирливою рекламою!


Вивчайте американську англійську в Інтернеті

Система рівня на цьому сайті трохи ... незвична!

Замість звичних рівнів beginner, intermediate, and advanced , у вас є рівні blue , red тощо - ніби ти займаєшся карате!

Для початку виберіть свій рівень. Тоді ви матимете доступ до довгого списку диктантів. Потім ви можете вибрати заголовок, який вам сподобався.

Диктанти англійською мовою

Диктанти англійської мови в Інтернеті

Клацніть на кнопку відтворення, слухайте і ... на клавіатурі. Щоб побачити транскрипцію / виправлення диктантів, потрібно клацнути на фрукті праворуч (залежно від рівня, це може бути яблуко, апельсин, лимон тощо).

Диктанти англійською мовою

Тексти диктантів англійською мовою

Ви швидко звикнете до маленьких примх цього сайту. Тоді ви зможете насолодитися багатим вмістом, який може запропонувати сайт.

Британська англійська мова

Для всіх шанувальників Англії, тих, хто планує поїхати туди або просто віддає перевагу британській версії англійської, ось кілька сайтів, які допоможуть вам краще зрозуміти British English :

Останні новини англійською мовою

Цей сайт пропонує тексти про поточні події, тому ви можете практикувати англійську мову та інформуватись про те, що одночасно відбувається у світі. Більше того, він регулярно оновлюється, тож ви знайдете новий диктант кожні два-три дні.

Диктанти англійською мовою

ESL-диктанти

learnnenglish.de

Для початківців та середніх учнів цей сайт пропонує цікаві тексти, які часто говорять про англійську культуру. Ви навіть можете вибрати швидкість запису. Це досить практично, тому що ви можете слухати повільнішу версію звуку, щоб виконувати диктанти, тоді, коли ви знаєте всі слова та вирази новин, ви можете слухати це як підкаст із звичайною швидкістю, щоб перевірити.

Диктанти англійською мовою

Легкі диктанти англійською мовою

Інші акценти

Victoria.ac.nz

Ви можете побачити різні рівні у верхній частині сторінки:

Диктанти англійською мовою

Диктанти з різними англійськими акцентами

Вибравши свій рівень, ви можете слухати високоякісні тексти на такі цікаві теми, як Тихий океан, види, що перебувають під загрозою зникнення, або стародавні цивілізації.

Ви чули Kiwi accent до? Це сленговий термін, який носіями англійської мови називають Нова Зеландія. Це прекрасна можливість відкрити це, продемонструвавши кілька диктантів на цьому сайті.

YouTube

Якщо вам не дуже подобається будь-який із цих сайтів, ви завжди можете просто використати старий добрий YouTube! Ми зібрали кілька найкращих диктантів на YouTube у списки відтворення:

Диктанти американською англійською мовою

Диктанти британською англійською мовою

Диктанти на інших діалектах та наголосах

На жаль, ми не змогли знайти диктанти людей з Австралії, Шотландії, Уельсу чи інші менш акцентовані акценти. Якщо ви їх знаєте, залиште коментар, щоб допомогти нам заповнити наш список!

Щоб швидко прогресувати, робіть один-два диктанти на день. Будьте послідовними, і ваша праця окупиться. Ви ніколи не почуєте англійську мову так само!

Дивитися також

Окрім диктантів англійською мовою, ви також можете швидко покращити своє розуміння аудіювання , використовуючи такі ресурси:

Profile picture for Dimitar Dimitrov

Dimitar Dimitrov

Author

Machine Translation

Translated from the English

Last modified: June 4, 2021, 10:53 am