[ Close ]
👂
Understand spoken English, and speak!
Stop wasting your time! Instead:
  • Correct your pronunciation in English
  • Learn sentences from daily life
  • Memorize for good
  • Speak and listen to a ton of English!
Learn English and change your life, click here:

Mācīties angļu valodu ar tekstu un audio

Diktāti angļu valodā 📝

Read this article in English: Dictations in English 📝.

Diktāti angļu valodā ir lielisks veids, kā vingrināt pareizrakstību un klausīšanās izpratni. Atrodiet mūsu labāko vietņu sarakstu!

Ja meklējat veidu, kā praktizēt angļu valodu, kas ir vienkāršs, efektīvs, neaizņem pārāk daudz laika, ļauj praktizēt rakstīšanu, klausīšanās izpratni un pareizrakstību, tad diktāti ir atbilde uz visiem jūsu jautājumiem!

Jūs neapšaubāmi esat pildījis dažus diktātus, kad mācījāties skolā vai augstskolā, un, visticamāk, tolaik tie jums šķita sāpīgi, grūti un pat kaitinoši, taču tagad nekas vairs netraucē jums veikt īsus un interesantus diktātus. Tie palīdzēs jums labāk izprast angļu sarunvalodu un labāk rakstīt.

Šodien es iepazīstināšu jūs ar vairākām vietnēm, lai veiktu diktātu, Tie ir bezmaksas un ir tonna satura.

Vietnes ir iedalītas kategorijās pēc dzimtā valodas runātāja akcenta, tāpēc izvēlieties sev tīkamāko akcentu (bet mēģiniet mainīt, lai jūs varētu pierast pie visiem):

Amerikāņu angļu valoda

English Club

Šīs vietnes izmantošana neapšaubāmi ir viens no labākajiem veidiem, kā maksimāli izmantot tās 10-15 minūtes, ko pavadāt sabiedriskajā transportā. Lieliski, ka, veicot diktātus angļu valodā, jūsu pūles summēsies un jūsu pareizrakstība un izpratne ievērojami uzlabosies salīdzinoši īsā laika posmā.

Dictations in English

Praktizējiet angļu valodu ar diktātiem

Jūs varat izvēlēties savu līmeni - iesācēju (īsi vienas vai divu rindu ieraksti), vidēji pieredzējušo (vienas vai divu frāžu ieraksti) vai pieredzējušo ar gariem vienas vai divu rindkopu ierakstiem.

Rong-Chang

Šo vietni ir diezgan viegli izmantot - jums ir pieejami 200 īsi diktātu uzdevumi! Šīs vietnes priekšrocība ir tā, ka pēc teksta ievadīšanas mazajā kvadrātā jūs uzreiz saņemat atgriezenisko saiti, tāpēc varat redzēt savas kļūdas un mācīties no tām.

Dictations in English

Rong-Chang - diktāti angļu valodā

English Express YES!

Neraugoties uz visām reklāmām, šī vietne piedāvā daudz satura, tajā ir četri līmeņi, diktātu transkripcijas un vārdu krājuma saraksts! Jums ir plašs tēmu klāsts, sākot no pamata tēmām, piemēram, cilvēku apraksti, līdz pat sarežģītām tēmām, piemēram, zemesriekstu uzturvērtība!

Lūk, kā jūs varat izvēlēties līmeni:

Dictations in English

Angļu valodas diktātu vingrinājumi


Ja esi tāds pats kā es un tev traucē reklāmas, šeit ir neliela lieta, kas tev varētu būt noderīga - an Ad blocker!

Šis ir pārlūkprogrammas paplašinājums. Šeit ir dažas saites uz dažādiem reklāmu bloķētājiem, kurus varat instalēt atkarībā no jūsu izmantotās pārlūkprogrammas:

Atvadieties no kaitinošajām reklāmām!


Learn American English online

Šīs vietnes līmeņu sistēma ir mazliet... neparasta!

Ierastā līmeņa vietā beginner, intermediate, and advanced, jums ir līmeņi blue, red, utt. - it kā jūs nodarbotos ar karatē!

Lai sāktu, izvēlieties savu līmeni. Tad jums būs pieejams garš diktātu saraksts. Pēc tam varat izvēlēties sev tīkamu nosaukumu.

Dictations in English

Angļu valodas diktāti tiešsaistē

Noklikšķiniet uz atskaņošanas pogas, klausieties un... uz tastatūras. Lai redzētu diktātu transkripciju/korekciju, ir jānoklikšķina uz augļa labajā pusē (atkarībā no līmeņa tas var būt ābols, apelsīns, citrons utt.).

Dictations in English

Diktātu teksti angļu valodā

Jūs ātri pieradīsiet pie šīs vietnes nelielajām dīvainībām. Pēc tam varēsiet izbaudīt bagātīgo saturu, ko vietne piedāvā.

Britu angļu valoda

Visiem Anglijas faniem, tiem, kas plāno tur doties vai vienkārši dod priekšroku britu angļu valodas versijai, šeit ir dažas vietnes, kas palīdzēs jums labāk saprast British English:

Breaking News English

Šī vietne piedāvā tekstus par aktuālajiem notikumiem, lai jūs varētu vingrināt angļu valodu un vienlaikus informēt sevi par pasaulē notiekošo. Turklāt tā tiek regulāri atjaunināta, tāpēc ik pēc divām līdz trim dienām jūs atradīsiet jaunu diktātu.

Dictations in English

ESL diktāti

learnenglish.de

Iesācējiem un vidēji veciem skolēniem šī vietne piedāvā interesantus tekstus, kuros bieži tiek runāts par angļu kultūru. Jūs pat varat izvēlēties ieraksta ātrumu. Tas ir diezgan praktiski, jo, lai veiktu diktātus, varat klausīties lēnāku audio versiju, bet pēc tam, kad zināt visus jaunvārdus un izteicienus, varat klausīties kā podkāstu normālā ātrumā, lai pārbaudītu.

Dictations in English

Viegli diktāti angļu valodā

Citi akcenti

Victoria.ac.nz

Dažādos līmeņus varat apskatīt lapas augšpusē:

Dictations in English

Diktāti ar dažādiem angļu valodas akcentiem

Kad esat izvēlējies savu līmeni, varat klausīties augstas kvalitātes tekstus par interesantām tēmām, piemēram, Kluso okeānu, apdraudētajām sugām vai senajām civilizācijām.

Vai esat jau dzirdējuši Kiwi accent? Tas ir žargona termins, ko angliski runājošie lieto, lai pateiktu Jaunzēlande. Šī ir lieliska iespēja to atklāt, veicot dažus diktātus šajā vietnē.

YouTube

Ja jums īsti nepatīk neviena no šīm vietnēm, vienmēr varat vienkārši izmantot veco labo YouTube! Mēs esam apkopojuši dažus no labākajiem diktātiem YouTube vietnē, izveidojot atskaņošanas sarakstus:

Diktāti amerikāņu angļu valodā

Diktāti britu angļu valodā

Diktāti citos dialektos un ar citiem akcentiem

Diemžēl mums neizdevās atrast Austrālijas, Skotijas, Velsas vai citu mazāk populāru akcentu diktātus. Ja jūs zināt kādu no tiem, atstājiet komentāru, lai palīdzētu mums papildināt mūsu sarakstu!

Lai ātri progresētu, veiciet vienu vai divus diktātus dienā. Esiet konsekventi, un jūsu darbs atmaksāsies. Jūs nekad vairs nedzirdēsiet angļu valodu tāpat kā agrāk!

Skatīt arī

Papildus diktātiem angļu valodā jūs varat arī ātri uzlabot klausīšanās izpratni, izmantojot šādus resursus:

Profile picture for Dimitar Dimitrov

Dimitar Dimitrov

Author

Machine Translation

Translated from the English

Last modified: November 2, 2021, 7:12 pm