[ Close ]
👂
Understand spoken English, and speak!
Stop wasting your time! Instead:
  • Correct your pronunciation in English
  • Learn sentences from daily life
  • Memorize for good
  • Speak and listen to a ton of English!
Learn English and change your life, click here:

Õppige inglise keelt teksti ja audioga

Dikteerimine inglise keeles 📝

Read this article in English: Dictations in English 📝.

Inglise keele dikteerimine on suurepärane võimalus harjutada õigekirja ja kuuldu mõistmist. Leia meie nimekiri parimatest saitidest!

Kui otsite inglise keele harjutamise viisi, mis on lihtne, tõhus, ei võta liiga palju aega, võimaldab teil harjutada kirjutamist, kuuldu mõistmist ja õigekirja, siis on diktaadid vastus kõigile teie küsimustele!

Kahtlemata olete neid teinud, kui käisite koolis või ülikoolis, ja tõenäoliselt leidsite, et need on sel ajal valusad, rasked ja isegi tüütud, kuid nüüd ei takista teid miski tegemast lühikesi ja huvitavaid dikteerimisi. Need aitavad sul paremini mõista räägitavat inglise keelt ja kirjutada paremini.

Täna tutvustan teile mitmeid saite dikteerimise tegemiseks, Nad on tasuta ja neil on tonnide kaupa sisu.

Saidid on kategoriseeritud emakeelse kõneleja aktsendi järgi, nii et valige oma lemmikaktsent (aga proovige siiski vahelduseks, et saaksite kõigi aktsentidega harjuda):

Ameerika inglise keel

English Club

Selle saidi kasutamine on kahtlemata üks parimaid viise, kuidas kasutada maksimaalselt ära need 10-15 minutit, mis te ühistranspordis veedate. Inglise keele dikteerimise suurepärane asi on see, et teie pingutused lisanduvad ning teie õigekiri ja arusaamine paranevad märkimisväärselt, ja seda suhteliselt lühikese aja jooksul.

Dictations in English

Harjutage inglise keelt dikteerimisega

Saate valida oma taseme, kas algaja (ühe või kahe rea lühikesed salvestused), keskastme (ühe või kahe fraasi salvestused) või edasijõudnu, ühe või kahe lõigu pikkade salvestustega.

Rong-Chang

Seda saiti on üsna lihtne kasutada - teil on juurdepääs 200 lühikesele dikteerimisharjutusele! Selle saidi eelis on see, et kui olete oma teksti väikesesse ruutu sisestanud, saate kohe tagasisidet, nii et saate näha oma vigu ja neist õppida.

Dictations in English

Rong-Chang - dikteerimine inglise keeles

English Express YES!

Hoolimata kõigist reklaamidest pakub see sait palju sisu: neli taset, diktatsioonide transkriptsioonid ja sõnavara nimekiri! Teil on suur valik teemasid, alates põhilistest, nagu inimeste kirjeldused, kuni edasijõudnute teemadeni, nagu maapähklite toiteväärtus!

Siin saate valida taseme:

Dictations in English

Inglise keele diktsiooniharjutused


Kui sa oled nagu mina ja sind häirivad reklaamid, siis siin on üks väike asi, mis võib sulle kasulik olla - an Ad blocker!

See on brauseri laiendus. Siin on mõned lingid erinevatele reklaamiblokeerijatele, mida saate paigaldada sõltuvalt kasutatavast brauserist:

Hüvasti tüütute reklaamidega!


Learn American English online

Selle saidi tasemesüsteem on natuke... ebatavaline!

Tavaliste tasemete beginner, intermediate, and advanced asemel on teil tasemed blue, red jne. - justkui teeksite karatet!

Alustamiseks vali oma tase. Siis on teil ligipääs pika dikteerimisnimekirja juurde. Seejärel saate valida endale meelepärase pealkirja.

Dictations in English

Inglise keele diktaadid internetis

Klõpsake mängimisnupule, kuulake ja... klaviatuurile. Et näha dikteerimise transkriptsiooni/parandamist, tuleb klõpsata paremal oleval puuviljal (sõltuvalt tasemest võib see olla õun, apelsin, sidrun jne).

Dictations in English

Dikteeritud tekstid inglise keeles

Selle saidi väikeste veidrustega harjutate kiiresti. Seejärel saate nautida rikkalikku sisu, mida sait pakub.

Briti inglise keel

Kõigile Inglismaa fännidele, neile, kes plaanivad sinna minna või lihtsalt eelistavad inglise keele briti versiooni, on siin mõned saidid, mis aitavad teil paremini mõista British English:

Breaking News English

See sait pakub tekste päevakajaliste sündmuste kohta, nii et saate harjutada inglise keelt ja samal ajal ennast maailmas toimuva kohta informeerida. Veelgi enam, seda uuendatakse regulaarselt, nii et iga kahe-kolme päeva tagant leiate uue dikteeringu.

Dictations in English

ESL-diktaadid

learnenglish.de

Algajatele ja edasijõudnutele pakub see sait huvitavaid tekste, mis räägivad sageli inglise kultuurist. Saate isegi valida salvestuse kiiruse. See on üsna praktiline, sest saate dikteerimiseks kuulata aeglasemat versiooni, siis kui teate kõik uudissõnad ja väljendid, saate seda nagu podcasti normaalses kiiruses kuulata, et kontrollida.

Dictations in English

Lihtne dikteerimine inglise keeles

Muud aktsendid

Victoria.ac.nz

Erinevaid tasemeid näete lehe ülaosas:

Dictations in English

Diktaadid erinevates inglise keele aktsentides

Kui olete valinud oma taseme, saate kuulata kvaliteetseid tekste huvitavatel teemadel, nagu Vaikne ookean, ohustatud liigid või iidsed tsivilisatsioonid.

Kas olete varem kuulnud Kiwi accent? See on slängisõna, mida inglise keele kõnelejad kasutavad Uus-Meremaa kohta. See on suurepärane võimalus seda avastada, tehes sellel saidil mõned dikteerimised.

YouTube

Kui sulle ei meeldi ükski neist saitidest, võid alati lihtsalt vana head YouTube'i kasutada! Oleme koondanud mõned parimad YouTube'i diktaadid esitusloenditesse:

Ameerika inglise keele diktaadid

Briti inglise keele diktaadid

Dikteerimised teistes murretes ja aktsentides

Kahjuks ei suutnud me leida dikteerimisi, mida on teinud inimesed Austraaliast, Šotimaalt, Walesist või muudest vähem levinud aktsentidest. Kui te teate mõnda, jätke kommentaar, et aidata meil meie nimekirja täiendada!

Kiireks edasiminekuks tehke üks või kaks diktaati päevas. Olge järjekindel ja teie töö tasub end ära. Te ei kuule inglise keelt enam kunagi samamoodi!

Vaata ka

Lisaks inglise keele dikteerimisele saate kiiresti parandada ka oma kuuldu mõistmist, kasutades selleks järgmisi vahendeid:

Profile picture for Dimitar Dimitrov

Dimitar Dimitrov

Author

Machine Translation

Translated from the English

Last modified: November 2, 2021, 4:54 pm