[ Close ]
👂
Understand spoken English, and speak!
Stop wasting your time! Instead:
  • Correct your pronunciation in English
  • Learn sentences from daily life
  • Memorize for good
  • Speak and listen to a ton of English!
Learn English and change your life, click here:

Mokykitės anglų kalbos su tekstu ir garsu

Diktantai anglų kalba 📝

Read this article in English: Dictations in English 📝.

Diktantai anglų kalba - puikus būdas lavinti rašybą ir klausymo supratimą. Raskite geriausių svetainių sąrašą!

Jei ieškote lengvo, veiksmingo, daug laiko neužimančio anglų kalbos pratybų būdo, leidžiančio lavinti rašymą, klausymąsi ir rašybą, diktantai - tai atsakymas į visus jūsų klausimus!

Neabejotinai esate atlikę keletą jų, kai mokėtės mokykloje ar universitete, ir greičiausiai tuo metu jie jums atrodė skausmingi, sunkūs ir net erzinantys, tačiau dabar niekas netrukdo atlikti trumpus ir įdomius diktantus. Jie padės jums geriau suprasti šnekamąją anglų kalir geriau rašyti.

Šiandien aš jums pristatysiu keletą svetainių, kuriose galima daryti diktantus, Jie nemokami ir turi daugybę turinio.

Svetainės suskirstytos pagal gimtakalbių akcentus, todėl pasirinkite savo mėgstamą akcentą (bet pabandykite keisti, kad galėtumėte priprasti prie visų):

Amerikiečių anglų kalba

English Club

Naudojimasis šia svetaine neabejotinai yra vienas geriausių būdų kuo geriau išnaudoti tas 10-15 minučių, kurias praleidžiate viešajame transporte. Diktantai anglų kalba puikūs tuo, kad per palyginti trumpą laiką jūsų pastangos susikaups, o rašyba ir supratimas smarkiai pagerės.

Dictations in English

Anglų kalbos pratybos su diktantais

Galite pasirinkti savo lygį: pradedančiųjų (trumpi vienos ar dviejų eilučių įrašai), vidutinio lygio (vienos ar dviejų frazių įrašai) arba pažengusiųjų - ilgi vienos ar dviejų pastraipų įrašai.

Rong-Chang

Šia svetaine naudotis gana paprasta - turite prieigą prie 200 trumpų diktantų užduočių! Šios svetainės privalumas yra tas, kad įrašius tekstą mažame kvadratėlyje iš karto gaunamas grįžtamasis ryšys, todėl galite pamatyti savo klaidas ir iš jų pasimokyti.

Dictations in English

Rong-Chang - diktantai anglų kalba

Anglų kalba Express YES!

Nepaisant visų reklamų, ši svetainė siūlo daug turinio, joje yra keturi lygiai, diktantų transkripcijos ir žodžių sąrašas! Turite platų temų pasirinkimą: nuo pagrindinių, pavyzdžiui, žmonių apibūdinimų, iki pažengusiųjų, pavyzdžiui, žemės riešutų maistinė vertė!

Štai kaip galite pasirinkti lygį:

Dictations in English

Anglų kalbos diktantai


Jei esate kaip aš ir jums atrodo, kad reklamos blaško dėmesį, štai maža smulkmena, kuri jums gali būti naudinga - tai Ad blocker!

Tai yra naršyklės plėtinys. Čia pateikiamos nuorodos į įvairius skelbimų blokatorius, kuriuos galite įdiegti priklausomai nuo naudojamos naršyklės:

Atsisveikinkite su erzinančiomis reklamomis!


Learn American English online

Šios svetainės lygių sistema yra šiek tiek... neįprasta!

Vietoj įprastų lygių beginner, intermediate, and advanced, jūs turite lygius blue, red ir t. t. - tarsi karatė!

Norėdami pradėti, pasirinkite savo lygį. Tada galėsite naudotis ilgu diktantų sąrašu. Tada galite pasirinkti jums patinkantį pavadinimą.

Dictations in English

Anglų kalbos diktantai internete

Spustelėkite mygtuką "Play", klausykite ir... prie savo klaviatūros. Kad pamatytumėte diktantų transkripciją / taisymą, turite spustelėti ant vaisiaus dešinėje (priklausomai nuo lygio tai gali būti obuolys, apelsinas, citrina ir t. t.).

Dictations in English

Diktantų tekstai anglų kalba

Greitai priprasite prie nedidelių šios svetainės keistenybių. Tada galėsite mėgautis turtingu svetainės siūlomu turiniu.

Britų anglų kalba

Visiems Anglijos gerbėjams, tiems, kurie planuoja ten vykti arba tiesiog teikia pirmenybę britiškajai anglų kalbos versijai, siūlome keletą svetainių, padėsiančių geriau suprasti British English:

Breaking News English

Šioje svetainėje pateikiami tekstai apie dabartinius įvykius, todėl galite praktikuoti anglų kalbą ir tuo pat metu informuoti save apie tai, kas vyksta pasaulyje. Be to, ji nuolat atnaujinama, todėl kas dvi ar tris dienas rasite naują diktantą.

Dictations in English

ESL diktantai

learnenglish.de

Pradedantiesiems ir vidutinio lygio mokiniams šioje svetainėje siūlomi įdomūs tekstai, kuriuose dažnai kalbama apie anglų kultūrą. Galite net pasirinkti įrašo greitį. Tai gana praktiška, nes galite klausytis lėtesnio garso įrašo varianto, kad galėtumėte atlikti diktantą, o tada, kai jau žinosite visus naujienų žodžius ir posakius, galėsite klausytis jo kaip podkasto įprastu greičiu, kad pasitikrintumėte.

Dictations in English

Lengvi diktantai anglų kalba

Kiti akcentai

Victoria.ac.nz

Skirtingus lygius galite matyti puslapio viršuje:

Dictations in English

Diktantai įvairiais anglų kalbos akcentais

Pasirinkę lygį, galite klausytis aukštos kokybės tekstų įdomiomis temomis, pavyzdžiui, apie Ramųjį vandenyną, nykstančias rūšis ar senovės civilizacijas.

Ar esate girdėję Kiwi accent anksčiau? Tai žargoninis terminas, kurį anglakalbiai vartoja norėdami pasakyti Naujoji Zelandija. Tai puiki proga jį atrasti atliekant kelis diktantus šioje svetainėje.

YouTube

Jei jums nelabai patinka nė viena iš šių svetainių, visada galite tiesiog pasinaudoti senu geruoju "YouTube"! Kai kuriuos geriausius "YouTube" diktantus surinkome į grojaraščius:

Diktantai amerikiečių anglų kalba

Diktantai britų anglų kalba

Diktantai kitais dialektais ir akcentais

Deja, nepavyko rasti diktantų, kuriuos diktuoja žmonės iš Australijos, Škotijos, Velso ar kitų mažiau populiarių akcentų. Jei tokių žinote, palikite komentarą ir padėkite mums papildyti sąrašą!

Kad greitai padarytumėte pažangą, per dieną atlikite vieną ar du diktantus. Būkite nuoseklūs ir jūsų darbas atsipirks. Anglų kalbos niekada nebegirdėsite taip pat!

Taip pat žr.

Be diktantų anglų kalba, taip pat galite greitai tobulinti klausymo supratimą, naudodamiesi šiais šaltiniais:

Profile picture for Dimitar Dimitrov

Dimitar Dimitrov

Author

Machine Translation

Translated from the English

Last modified: November 2, 2021, 6:57 pm