[ Close ]
👂
Understand spoken English, and speak!
Stop wasting your time! Instead:
  • Correct your pronunciation in English
  • Learn sentences from daily life
  • Memorize for good
  • Speak and listen to a ton of English!
Learn English and change your life, click here:

Вивчайте англійську з YouTube

Найкращі канали YouTube для вивчення англійської мови 📸

Read this article in English: The best YouTube channels to learn English 📸.

Шукаєте цікавий спосіб вивчити англійську мову? Ось список найкращих освітніх каналів YouTube для вивчення англійської мови!

Усі чули про YouTube - величезну платформу з відео, що публікується понад 300 годин щодня! Але як ти міг використати все це для вдосконалення своєї англійської мови?

Ми вибрали для вас найкращі канали для вивчення англійської мови , покращення вашого акценту (будь то американський чи британський), а також канали з порадами та прийомами, які допоможуть вам у вивченні англійської мови, незалежно від того, початківець ви чи просунутий!

Виберіть свій рівень і знайдіть найкращі канали для себе!

Канали для початківців

Якщо ви хочете познайомитись з англійською мовою з самого початку, ці канали ідеально підходять для початківців та фальшивих початківців:

Розмовляйте англійською з Крістіною

Відео Крістіни охоплюють широкий спектр тем, починаючи від граматики (наприклад, про різницю між використанням інфінітиву та -ing форма), а також відео, які допоможуть вам краще зрозуміти розмовну англійську мову і навіть почати мислити англійською мовою!

Як покращити розуміння розмовної англійської мови

Щоденна англійська розмова

Якщо ви віддаєте перевагу більш традиційним методам, то це канал для вас! Він пропонує відео із загальноприйнятими реченнями та словниковим запасом зі звуком, який ви можете слухати де завгодно. Це допоможе вам звикнути до звуків англійської мови та краще зрозуміти англійську в контексті. Майже так, ніби ви слухаєте подкасти!

Вивчіть поширені речення та лексику англійською мовою

Проміжні канали

Якщо ви промовець середнього рівня, то я б рекомендував переглядати відео повністю англійською мовою . Я впевнений, що ваш рівень вже достатньо хороший, щоб їх зрозуміти - не будьте скромними!

Британська англійська мова

Легка англійська

Почнемо з одного з моїх улюблених каналів, щоб практикувати мови. Вам подобається автентичний вміст ? Слухати реальних людей, які розмовляють англійською на вулиці? Якщо це так, я рекомендую канал Easy English ! Це чудовий спосіб вивчити справжню англійську з YouTube!

Пройдіться вулицями Англії та дізнайтеся, що люди думають про актуальні та цікаві теми. Ви будете слухати справжні розмови, не кажучи вже про те, що є субтитри, які можуть вас підтримати, якщо ви чогось не розумієте!

Що люди з Йорку найбільше люблять у своєму місті?

Розмовляйте англійською з Містердунканом

З його гумором , індивідуальністю та, звичайно, британським акцентом, Misterduncan утримує увагу всіх учнів!

У своїх відео він висвітлює теми, які є відносно базовими, наприклад, англійський алфавіт, як привітатись і до побачення англійською мовою, а також теми, які можуть зацікавити учнів середнього рівня, такі як англійський сленг:

Розмовляйте англійською з Misterduncan

Англійська з Люсі

Навчіться говорити з прекрасним британським акцентом , як Люсі! Вона ділиться методами ефективного вивчення словникового запасу , легшого ведення розмов англійською мовою, і, перш за все, робить багато відео, зосереджених на вимові британською англійською мовою .

Вивчіть англійську вимову на YouTube

BBC вивчає англійську мову

Вивчення англійської мови з BBC звучить як гарна ідея, так? BBC Канал YouTube пропонує безліч відео на цікаві та справжні теми , із запитаннями для перевірки вашого розуміння !

Якщо ви вже на просунутому рівні, ви також можете перевірити рубрику News Review , де вони аналізують мову, що використовується в новинах, і пояснюють, як краще зрозуміти більш просунуті теми :

Дізнайтеся, як використовувати мову новин у повсякденному житті!

Британська Рада | Діти LearnEnglish

Чи у вас є діти? Ви хотіли б навчити їх англійській мові з раннього дитинства? За допомогою цього каналу з British Council , Ви можете представити своїх дітей англійській мові за допомогою захоплюючих, цікавих та навчальних відео! А якщо вам цікаво, ви також можете вдосконалити свою англійську поруч з найменшими - прослуховування казок чи дитячих пісень англійською мовою - чудовий спосіб пробратися за кілька зайвих годин практики!

Англійська для початківців на YouTube

Американська англійська

Ми продовжуємо свій список найкращими каналами YouTube для вивчення американської англійської:

Англійська Рейчел

Ми представляємо вам Рейчел, королеву американської вимови! Якщо ви хочете покращити свій американський акцент , ми настійно рекомендуємо вам переглянути її відео, присвячені вимові, положенню рота для продукування кожного звуку американської англійської та як покращити ваше розуміння американської англійської . Наприклад, у своєму найпопулярнішому відео вона пояснює різницю між вимовою слів six і sex ... Ви можете уявити, що це гарна ідея навчитися розрізняти ці два!

Якщо вам цікаво відео Рейчел про вимову, я впевнений, вам сподобається наша інтерактивна інфографіка, яка допоможе вам освоїти всі 39 звуків американської англійської!

Accent's Way English with Hadar

Хадар походить з Ізраїлю, але вона говорить англійською з досконалим американським акцентом. У своїх відео вона ділиться своїми секретами вимови звуків американською англійською та вчить, як вимовляти хитрі слова англійською . Якби вона могла це зробити, то чому б і вам?

5 складних слів для вимови в американській англійській мові

engVid

Цей канал охоплює граматику, словниковий запас, навчання наголосу, сленг, ідіоматичні вислови, культуру та багато іншого! Насолоджуйтесь чіткими поясненнями , структурованими уроками та 11 різними викладачами з усього світу!

Найкращий канал YouTube для вивчення граматики англійської мови?

ДженніферЕСЛ

Вам потрібно вивчити основи англійською мовою ? Це можна зробити за допомогою відео Дженніфер! Вона спокійна вчителька , позитивно налаштована та гостинна. Це створює ідеальну атмосферу навчання! Вона робить відео про вимову англійською мовою, структуровані уроки з основ, а також більш просунуті теми, такі як ідіоматичні вислови або сленг, наприклад!

Навчіться говорити англійською мовою!

Бізнес англійська Pod

Якщо вам потрібно вивчити англійську для роботи або для ведення бізнесу англійською , то ви, безсумнівно, знайдете цей канал дуже корисним! Він охоплює спеціалізовані теми , такі як надання пропозиції або фінансовий словник англійською мовою!

Як висловити свою думку під час робочої зустрічі?

VOA Вивчення англійської мови

Ви хочете переглядати відео англійською мовою, але, можливо, все одно це трохи важко зрозуміти ? Якщо це так, цей канал ідеально підходить для вас! Ці відеоролики повільніші, а динаміки артикулюють більше ! Це може послужити вам сходинкою для досягнення більш просунутого рівня!

Що означає a stereotype маю на увазі?

Австралійська англійська

Австралійська англійська

Вас цікавить Австралія чи австралійський акцент? Піт показує нам, як вимовляється австралійські голосні звуки, демонструє різні австралійські акценти та вчить нас жаргонним термінам з рідної країни!

Різні варіації австралійського акценту

Новозеландська англійська

На жаль, досі немає каналів, повністю присвячених новозеландському акценту, але ми зібрали найкращі відео на YouTube, щоб показати вам, як звучить акцент, як його прийняти та деякі загальні Kiwi жаргон!

Найкращі відео для вивчення англійської на YouTube

Розширені канали

Якщо ви володієте просунутим рівнем англійської мови, то ми рекомендуємо переглядати неадаптований вміст ! Відео, зроблені носіями мови для носіїв мови. Це найкращий спосіб познайомитись із природним способом говорити та набути чудового акценту англійською мовою! Навчання та тренування з відео на YouTube - один із найулюбленіших способів вдосконалення мовних навичок! Ми фактично також планували найближчим часом опублікувати статтю зі списком найкращих каналів YouTube для практики англійської мови. Тож, слідкуйте за новинами!

Дивитися також

Якщо вам сподобалась ця стаття на найкращих каналах YouTube для вивчення англійської мови, то вам точно також сподобаються ці:

Profile picture for Dimitar Dimitrov

Dimitar Dimitrov

Author

Machine Translation

Translated from the English

Last modified: March 25, 2021, 9:54 am