[ Close ]
👂
Understand spoken English, and speak!
Stop wasting your time! Instead:
  • Correct your pronunciation in English
  • Learn sentences from daily life
  • Memorize for good
  • Speak and listen to a ton of English!
Learn English and change your life, click here:

Učte se anglicky s YouTube

Nejlepší kanály YouTube pro výuku angličtiny 📸

Read this article in English: The best YouTube channels to learn English 📸.

Hledáte zábavný způsob, jak se naučit anglicky? Zde je seznam nejlepších vzdělávacích kanálů YouTube, na kterých se můžete učit anglicky!

Každý už slyšel o YouTube - obrovské platformě, kde se každý den zveřejní více než 300 hodin videí! Ale jak to všechno můžete využít ke zlepšení své angličtiny?

Vybrali jsme pro vás ty nejlepší kanály pro výuku angličtiny, zlepšení přízvuku (ať už amerického nebo britského) a také kanály s tipy a technikami, které vám pomohou při studiu angličtiny, ať už jste začátečník nebo pokročilý!

Vyberte si svou úroveň a najděte ty nejlepší kanály pro vás!

Kanály pro začátečníky

Pokud se chcete s angličtinou seznámit od samého začátku, tyto kanály jsou ideální pro začátečníky a falešné začátečníky:

Speak English with Christina

Christina se ve svých videích věnuje široké škále témat, od gramatiky (například rozdíly mezi používáním infinitivu a -ing tvaru), až po videa, která vám pomohou lépe porozumět mluvené angličtině a dokonce začít anglicky myslet!

Jak zlepšit porozumění mluvené angličtině

Daily English Conversation

Pokud dáváte přednost tradičnějším metodám, pak je tento kanál určen právě vám! Nabízí videa s běžnými větami a slovní zásobou se zvukem, který si můžete poslechnout kdekoli. To vám pomůže zvyknout si na zvuky anglického jazyka a lépe porozumět angličtině v kontextu. Téměř jako byste poslouchali podcasty!

Naučte se běžné věty a slovní zásobu v angličtině

Kanály pro středně pokročilé

Pokud jste středně pokročilý mluvčí, pak bych vám doporučil sledovat videa výhradně v angličtině. Jsem si jistý, že vaše úroveň je již dostatečně dobrá na to, abyste jim rozuměli - nebuďte skromní!

Britská angličtina

Easy English

Začněme jedním z mých nejoblíbenějších kanálů na procvičování jazyků. Máte rádi autentický obsah? Poslouchat, jak skuteční lidé mluví anglicky na ulici? V tom případě doporučuji kanál Easy English! Je to skvělý způsob, jak se pomocí YouTube naučit skutečnou angličtinu!

Projděte se po anglických ulicích a zjistěte, co si lidé myslí o tématech, která jsou aktuální a zajímavá. Budete poslouchat skutečné rozhovory, nemluvě o tom, že jsou k dispozici titulky, které vás podpoří, pokud něčemu nebudete rozumět!

Co mají lidé z Yorku na svém městě nejraději?

Speak English with Misterduncan

Díky svému humoru, osobitosti a samozřejmě britskému přízvuku si Misterduncan udrží pozornost všech posluchačů!

Ve svých videích se věnuje tématům, která jsou relativně základní, jako je anglická abeceda, jak anglicky pozdravit a rozloučit se, ale také tématům, která mohou zajímat středně pokročilé studenty, jako je anglický slang:

Mluvte anglicky s Misterduncan

English with Lucy

Naučte se mluvit s krásným britským přízvukem, stejně jako Lucy! Podělí se s vámi o techniky, jak se efektivně naučit slovíčka, jak snadněji vést konverzaci v angličtině, a především natočí spoustu videí zaměřených na výslovnost v britské angličtině.

Naučte se anglickou výslovnost na YouTube

BBC Learning English

Učit se anglicky s BBC zní jako dobrý nápad, že? Kanál BBC's na YouTube nabízí mnoho videí na zajímavá a autentická témata s otázkami, které prověří vaše porozumění!

Pokud jste již na pokročilé úrovni, můžete se také podívat na rubriku News Review, kde analyzují jazyk používaný ve zprávách a vysvětlují, jak lépe porozumět pokročilejším tématům:

Naučte se používat jazyk zpráv v každodenním životě!

British Council | LearnEnglish Kids

Máte děti? Chtěli byste je učit angličtinu od útlého věku? S tímto kanálem z British Council, můžete své děti seznámit s angličtinou pomocí videí, která jsou napínavá, zajímavá a vzdělávací! A pokud máte zájem, můžete se spolu s malými dětmi zdokonalovat i v angličtině - poslech pohádek nebo dětských písniček v angličtině je skvělý způsob, jak si propašovat pár hodin procvičování navíc!

Angličtina pro začátečníky na YouTube

Americká angličtina

Pokračujeme v našem seznamu nejlepších kanálů YouTube pro výuku americké angličtiny:

Rachel's English

Představujeme vám Rachel, královnu americké výslovnosti! Pokud si chcete zlepšit svůj americký přízvuk, vřele doporučujeme shlédnout její videa věnovaná výslovnosti, poloze úst při tvorbě jednotlivých zvuků americké angličtiny a tomu, jak zlepšit porozumění americké angličtině. Ve svém nejoblíbenějším videu například vysvětluje rozdíl mezi výslovností slov six a sex... Můžete si představit, že je dobré naučit se mezi nimi rozlišovat!

Pokud vás Rachelina videa o výslovnosti zaujala, určitě se vám bude líbit naše interaktivní infografika, která vám pomůže zvládnout všech 39 hlásek americké angličtiny!

Accent's Way English with Hadar

Hadar pochází z Izraele, ale anglicky mluví s dokonalým americkým přízvukem. Ve svých videích se dělí o svá tajemství výslovnosti hlásek americké angličtiny a učí, jak vyslovovat záludná anglická slova. Když to zvládla ona, proč byste to nezvládli i vy?

5 obtížných slov, která se vyslovují v americké angličtině

engVid

Tento kanál se zabývá gramatikou, slovní zásobou, tréninkem přízvuku, slangem, idiomatickými výrazy, kulturou a mnohým dalším! Užijte si jasné vysvětlení, strukturované lekce a 11 různých učitelů z celého světa!

Nejlepší kanál YouTube pro výuku anglické gramatiky?

JenniferESL

Potřebujete se znovu naučit základy angličtiny? S videi Jennifer to zvládnete! Je to klidná učitelka, která je pozitivní a vstřícná. To vytváří dokonalou atmosféru pro učení! Natáčí videa o anglické výslovnosti, strukturované lekce základů, ale i pokročilejší témata, jako jsou například idiomatické výrazy nebo slang!

Naučte se mluvit anglicky!

Business English Pod

Pokud se potřebujete naučit anglicky kvůli práci nebo kvůli obchodování v angličtině, pak pro vás bude tento kanál jistě velmi užitečný! Zabývá se odbornými tématy, jako je například vytváření nabídek nebo finanční slovní zásoba v angličtině!

Jak vyjádřit svůj názor během pracovní schůzky?

VOA Learning English

Chcete se dívat na videa v angličtině, ale možná vám stále připadá, že je trochu těžképorozumět? V tom případě je pro vás tento kanál ideální! Tato videa jsou pomalejší a mluvčí více artikulují! Může vám posloužit jako odrazový můstek k dosažení pokročilejší úrovně!

Co znamená stereotype?

Australská angličtina

Aussie English

Zajímá vás Austrálie nebo australský přízvuk? Pete nám ukáže, jak vyslovovat australské samohlásky, předvede různé australské přízvuky a naučí nás slangové výrazy ze své rodné země!

Různé varianty australského přízvuku

Novozélandská angličtina

Bohužel zatím neexistují kanály, které by se věnovaly výhradně novozélandskému přízvuku, ale shromáždili jsme nejlepší videa na YouTube, která vám ukáží, jak tento přízvuk zní, jak si ho osvojit a některé běžné Kiwi slangy!

Nejlepší videa k výuce angličtiny na YouTube

Kanály pro pokročilé

Pokud máte pokročilou úroveň angličtiny, pak bychom vám doporučili sledovat neadaptovaný obsah! Videa, která byla vytvořena rodilými mluvčími pro rodilé mluvčí. To je nejlepší způsob, jak se seznámit s přirozeným způsobem mluvení a získat skvělý přízvuk v angličtině! Učení a procvičování pomocí videí na YouTube je jedním z mých absolutně nejoblíbenějších způsobů, jak si zlepšit jazykové dovednosti! Ve skutečnosti jsme také plánovali, že brzy zveřejníme článek se seznamem nejlepších kanálů YouTube k procvičování angličtiny. Takže zůstaňte naladěni!

Viz také

Pokud se vám líbil tento článek o nejlepších kanálech YouTube pro výuku angličtiny, pak se vám jistě budou líbit i tyto:

Profile picture for Dimitar Dimitrov

Dimitar Dimitrov

Author

Machine Translation

Translated from the English

Last modified: November 2, 2021, 4:37 pm