[ Close ]
👂
Understand spoken English, and speak!
Stop wasting your time! Instead:
  • Correct your pronunciation in English
  • Learn sentences from daily life
  • Memorize for good
  • Speak and listen to a ton of English!
Learn English and change your life, click here:

Mokykitės anglų kalbos su "YouTube

Geriausi "YouTube" kanalai anglų kalbai mokytis 📸

Read this article in English: The best YouTube channels to learn English 📸.

Ieškote smagaus būdo mokytis anglų kalbos? Pateikiame geriausių mokomųjų "YouTube" kanalų anglų kalbai mokytis sąrašą!

Visi yra girdėję apie "YouTube" - didžiulę platformą, kurioje kasdien paskelbiama daugiau nei 300 valandų vaizdo įrašų! Bet kaip galėtumėte visa tai panaudoti anglų kalbai tobulinti?

Atrinkome jums geriausius kanalus, kuriuose galima mokytis anglų kalbos, tobulinti akcentą (nesvarbu, ar jis amerikietiškas, ar britiškas), taip pat kanalus su patarimais ir metodais, kurie padės mokytis anglų kalbos, nesvarbu, ar esate pradedantysis, ar pažengęs!

Pasirinkite savo lygį ir raskite geriausius kanalus!

Kanalai pradedantiesiems

Jei norite susipažinti su anglų kalba nuo pat pradžių, šie kanalai puikiai tinka pradedantiesiems ir netikriems pradedantiesiems:

Speak English with Christina

Kristinos vaizdo įrašai apima daugybę temų: nuo gramatikos (pavyzdžiui, skirtumus tarp infinityvo ir -ing formos vartojimo) iki vaizdo įrašų, kurie padės geriau suprasti šnekamąją anglų kalbą ir net pradėti mąstyti angliškai!

Kaip geriau suprasti šnekamąją anglų kalbą

Daily English Conversation

Jei labiau mėgstate tradicinius metodus, šis kanalas kaip tik Jums! Jame pateikiami vaizdo įrašai su bendriniais sakiniais ir žodynu, su garso įrašais, kurių galite klausytis bet kur. Tai padės jums priprasti prie anglų kalbos garsų ir geriau suprasti anglų kalbą kontekste. Beveik taip, tarsi klausytumėtės podkastų!

Mokykitės bendrinių sakinių ir žodyno anglų kalba

Vidutinio sudėtingumo kanalai

Jei esate vidutinio lygio kalbėtojas, rekomenduočiau žiūrėti vaizdo įrašus tik anglų kalba. Esu įsitikinęs, kad jūsų lygis jau pakankamai geras, kad juos suprastumėte - nebūkite kuklūs!

Britų anglų kalba

Easy English

Pradėkime nuo vieno mano mėgstamiausių kanalų kalboms praktikuoti. Ar jums patinka autentiškas turinys? Klausytis, kaip tikri žmonės gatvėje kalba angliškai? Tokiu atveju rekomenduoju kanalą Easy English! Tai puikus būdas mokytis tikros anglų kalbos su "YouTube"!

Vaikščiokite Anglijos gatvėmis ir sužinokite, ką žmonės mano aktualiomis ir įdomiomis temomis. Klausysitės tikrų pokalbių, jau nekalbant apie tai, kad yra subtitrai, kurie jums padės, jei ko nors nesuprasite!

Ką Jorko gyventojai labiausiai mėgsta savo mieste?

Speak English with Misterduncan

Savo humoru, asmenybe ir, žinoma, britišku akcentu Misterduncan išlaiko visų besimokančiųjų dėmesį!

Savo vaizdo įrašuose jis nagrinėja gana paprastas temas, pavyzdžiui, anglų kalbos abėcėlę, kaip angliškai pasisveikinti ir atsisveikinti, taip pat temas, kurios gali būti įdomios vidutinio lygio mokiniams, pavyzdžiui, anglų kalbos slengas:

kalbėti angliškai su Misterduncan

English with Lucy

Išmokite kalbėti su gražiu britišku akcentu kaip Lucy! Ji dalijasi metodais, kaip efektyviai mokytis žodyno, kaip lengviau palaikyti pokalbius anglų kalba ir, svarbiausia, daug vaizdo įrašų, skirtų britų anglų kalbos tarimui.

Mokykitės anglų kalbos tarimo per "YouTube

BBC Learning English

Mokytis anglų kalbos su BBC skamba kaip gera idėja, tiesa? BBC "YouTube" kanale pateikiama daug vaizdo įrašų įdomiomis ir autentiškomis temomis su klausimais, kuriais galima pasitikrinti, kaip suprantate!

Jei jau esate pažengę, taip pat galite peržiūrėti rubriką News Review, kurioje analizuojama naujienose vartojama kalba ir paaiškinama, kaip geriau suprasti sudėtingesnes temas:

Sužinokite, kaip vartoti naujienų kalbą kasdieniame gyvenime!

Britų taryba | LearnEnglish Kids

Turite vaikų? Ar norėtumėte juos nuo mažens mokyti anglų kalbos? Naudodamiesi šiuo British Council kanalu, galite supažindinti vaikus su anglų kalba, naudodami jaudinančius, įdomius ir mokomuosius vaizdo įrašus! O jei jums įdomu, kartu su mažaisiais galite tobulinti ir savo anglų kalbą - klausytis pasakų ar vaikiškų dainelių anglų kalba yra puikus būdas praleisti kelias papildomas valandas praktikuojantis!

Anglų kalba pradedantiesiems YouTube

Amerikos anglų kalba

Tęsiame sąrašą su geriausiais "YouTube" kanalais amerikiečių anglų kalbai mokytis:

Rachel's English

Pristatome jums Rachel, amerikietiškojo tarimo karalienę! Jei norite patobulinti savo amerikietiškąjį akcentą, labai rekomenduojame žiūrėti jos vaizdo įrašus, skirtus tarimui, burnos padėčiai išgaunant kiekvieną amerikiečių anglų kalbos garsą ir kaip pagerinti amerikiečių anglų kalbos supratimą. Pavyzdžiui, populiariausiame savo vaizdo įraše ji aiškina, kuo skiriasi žodžių six ir sex tarimas... Galite įsivaizduoti, kad gerai išmokti atskirti šiuos du žodžius!

Jei jums įdomūs Rachelės vaizdo įrašai apie tarimą, esu tikra, kad jums patiks mūsų interaktyvus infografikas, kuris padės įvaldyti visus 39 amerikiečių anglų kalbos garsus!

Accent's Way English with Hadar

Hadar yra kilusi iš Izraelio, bet angliškai kalba su puikiu amerikietišku akcentu. Savo vaizdo įrašuose ji dalijasi amerikiečių anglų kalbos garsų tarimo pas laptimis ir moko, kaip ištarti sudėtingus žodžius anglų kalba. Jei ji gali tai padaryti, kodėl gi jūs negalėtumėte?

5 sudėtingi žodžiai, kuriuos reikia ištarti amerikiečių anglų kalba

engVid

Šis kanalas apima gramatiką, žodyną, akcento mokymą, slengą, idiomatinius posakius, kultūrą ir dar daugiau! Mėgaukitės aiškiais paaiškinimais, struktūruotomis pamokomis ir 11 skirtingų mokytojų iš viso pasaulio!

Geriausias "YouTube" kanalas mokytis anglų kalbos gramatikos?

JenniferESL

Ar jums reikia iš naujo išmokti anglų kalbos pagrindus? Tai galite padaryti su Jennifer vaizdo įrašais! Ji rami mokytoja, kuri yra pozityvi ir draugiška. Tai sukuria puikią mokymosi atmosferą! Ji kuria vaizdo įrašus apie anglų kalbos tarimą, struktūruotas pamokas apie pagrindus, taip pat ir sudėtingesnes temas, pavyzdžiui, idiomatinius posakius ar slengą!

Išmokite kalbėti angliškai!

Business English Pod

Jei jums reikia mokytis anglų kalbos darbui arba verslui anglų kalba, šis kanalas jums tikrai bus labai naudingas! Jame nagrinėjamos specializuotos temos, pavyzdžiui, pasiūlymo teikimas arba finansinis žodynas anglų kalba!

Kaip išreikšti savo nuomonę per darbo susitikimą?

VOA Learning English

Norite žiūrėti vaizdo įrašus anglų kalba, bet galbūt vis dar sunkiai suprantate? Jei taip, šis kanalas kaip tik jums! Šie vaizdo įrašai yra lėtesni, o kalbėtojai daugiau artikuliuoja! Tai gali pasitarnauti jums kaip laiptelis, kad pasiektumėte aukštesnį lygį!

Ką reiškia stereotype?

Australijos anglų kalba

Aussie English

Ar domitės Australija arba australiškuoju akcentu? Pete parodo, kaip tarti australiškus balsius, demonstruoja skirtingus australiškus akcentus ir moko mus žargoniškų terminų iš savo gimtosios šalies!

Skirtingi australietiško akcento variantai

Naujosios Zelandijos anglų kalba

Deja, vis dar nėra kanalų, skirtų vien tik Naujosios Zelandijos akcentui, tačiau surinkome geriausius "YouTube" vaizdo įrašus, kuriuose parodysime, kaip skamba šis akcentas, kaip jį perimti ir kai kuriuos įprastus Kiwi slengus!

Geriausi vaizdo įrašai anglų kalbai mokytis "YouTube

Išplėstiniai kanalai

Jei jūsų anglų kalbos žinios yra pažengusio lygio, rekomenduojame žiūrėti neadaptuotą turinį! Vaizdo įrašus, kuriuos sukūrė gimtakalbiai gimtakalbiams . Tai geriausias būdas susidurti su natūraliu kalbėjimo būdu ir įgyti puikų anglų kalbos akcentą! Mokymasis ir praktikavimasis naudojant "YouTube" vaizdo įrašus yra vienas mėgstamiausių mano kalbos įgūdžių tobulinimo būdų! Tiesą sakant, netrukus planuojame paskelbti straipsnį su geriausių "YouTube" kanalų, kuriuose galima praktikuotis anglų kalbą, sąrašu. Taigi, likite su mumis!

Taip pat žr.

Jei jums patiko šis straipsnis apie geriausius "YouTube" kanalus anglų kalbai mokytis, tuomet jums tikrai patiks ir šie:

Profile picture for Dimitar Dimitrov

Dimitar Dimitrov

Author

Machine Translation

Translated from the English

Last modified: November 2, 2021, 6:55 pm