[ Close ]
👂
Understand spoken English, and speak!
Stop wasting your time! Instead:
  • Correct your pronunciation in English
  • Learn sentences from daily life
  • Memorize for good
  • Speak and listen to a ton of English!
Learn English and change your life, click here:

Angļu valodas apguve ar YouTube

Labākie YouTube kanāli angļu valodas apguvei 📸

Read this article in English: The best YouTube channels to learn English 📸.

Meklējat jautru veidu, kā apgūt angļu valodu? Šeit ir saraksts ar labākajiem izglītojošajiem YouTube kanāliem angļu valodas apguvei!

Ikviens ir dzirdējis par YouTube - milzīgu platformu, kurā katru dienu tiek publicēti vairāk nekā 300 stundas ilgi videoklipi! Bet kā jūs to visu varētu izmantot, lai uzlabotu savu angļu valodu?

Mēs esam jums atlasījuši labākos kanālus angļu valodas apguvei, akcenta uzlabošanai (neatkarīgi no tā, vai tas ir amerikāņu vai britu akcents), kā arī kanālus ar padomiem un tehnikām, kas palīdzēs jums mācīties angļu valodu, neatkarīgi no tā, vai esat iesācējs vai pieredzējis!

Izvēlieties savu līmeni un atrodiet sev piemērotākos kanālus!

Kanāli iesācējiem

Ja vēlaties iepazīt angļu valodu no pašiem pirmsākumiem, šie kanāli ir ideāli piemēroti iesācējiem un viltus iesācējiem:

Speak English with Christina

Kristīnas video aptver plašu tēmu loku, sākot no gramatikas (piemēram, atšķirības starp nenoteiksmes un -ing formas lietošanu), kā arī video, kas palīdzēs labāk saprast angļu sarunvalodu un pat sākt domāt angļu valodā!

Kā uzlabot runātās angļu valodas izpratni

Daily English Conversation

Ja dodat priekšroku tradicionālākām metodēm, tad šis kanāls ir domāts tieši Jums! Tas piedāvā videoklipus ar biežāk lietotiem teikumiem un leksiku, kas papildināti ar audioierakstiem, kurus varat klausīties jebkurā vietā. Tas palīdzēs jums pierast pie angļu valodas skaņām un labāk saprast angļu valodu kontekstā. Gandrīz tā, it kā jūs klausītos podkāstus!

Iemācieties bieži sastopamus teikumus un vārdu krājumu angļu valodā

Kanāli vidēji veciem

Ja esat vidēji profesionāls runātājs, tad es ieteiktu skatīties videoklipus pilnībā angļu valodā. Esmu pārliecināts, ka jūsu līmenis jau ir pietiekami labs, lai tos saprastu - neesiet pieticīgs!

Britu angļu valoda

Easy English

Sāksim ar vienu no maniem iecienītākajiem kanāliem valodu praktizēšanai. Vai jums patīk autentisks saturs? Klausīties, kā īsti cilvēki uz ielas runā angliski? Tādā gadījumā iesaku kanālu Easy English! Tas ir lielisks veids, kā ar YouTube palīdzību apgūt īstu angļu valodu!

Pastaigājieties pa Anglijas ielām un uzziniet, ko cilvēki domā par aktuālām un interesantām tēmām. Jūs klausīsieties reālās sarunās, nemaz nerunājot par to, ka ir pieejami subtitri, kas jums palīdzēs, ja kaut ko nesapratīsiet!

Kas jorkiešiem visvairāk patīk viņu pilsētā?

Speak English with Misterduncan

Ar savu humoru, personību un, protams, britu akcentu Misterduncan notur visu klausītāju uzmanību!

Savos videoklipos viņš aplūko tēmas, kas ir samērā vienkāršas, piemēram, angļu valodas alfabēts, kā angliski sasveicināties un atvadīties, kā arī tēmas, kas var interesēt vidēja līmeņa skolēnus, piemēram, angļu valodas slengs:

Runājiet angliski ar Misterduncan

English with Lucy

Iemācieties runāt ar skaistu britu akcentu, gluži kā Lūsija! Viņa dalās ar paņēmieniem, kā efektīvi apgūt vārdu krājumu, kā vieglāk risināt sarunas angļu valodā, un, pats galvenais, viņa veido daudz video, kuros pievēršas izrunai britu angļu valodā.

Uzziniet angļu valodas izrunu YouTube vietnē

BBC Learning English

Angļu valodas apguve ar BBC izklausās laba ideja, vai ne? BBC 's YouTube kanālā ir pieejami daudzi video par interesantām un autentiskām tēmām, ar jautājumiem, lai pārbaudītu izpratni!

Ja jau esi sasniedzis padziļinātu līmeni, vari apskatīt arī rubriku News Review, kurā tiek analizēta ziņās lietotā valoda un skaidrots, kā labāk saprast sarežģītākas tēmas:

Uzziniet, kā lietot ziņu valodu ikdienā!

Britu padome | LearnEnglish Kids

Vai jums ir bērni? Vai vēlaties viņiem mācīt angļu valodu jau no agras bērnības? Izmantojot šo kanālu no British Council, jūs varat iepazīstināt savus bērnus ar angļu valodu, izmantojot aizraujošus, interesantus un izglītojošus videoklipus! Un, ja jums ir interese, jūs varat arī uzlabot savu angļu valodu līdztekus mazajiem - klausīties pasakas vai bērnu dziesmas angļu valodā ir lielisks veids, kā ievilkt dažas papildu prakses stundas!

Angļu valoda iesācējiem par YouTube

Amerikāņu angļu valoda

Turpinām mūsu sarakstu ar labākajiem YouTube kanāliem amerikāņu angļu valodas apguvei:

Rachel's English

Mēs piedāvājam jums Reičelu, amerikāņu izrunas karalieni! Ja vēlaties uzlabot savu amerikāņu valodas akcentu, iesakām noskatīties viņas video, kas veltīti izrunai, mutes stāvoklim, lai izrunātu katru amerikāņu angļu valodas skaņu, un tam, kā uzlabot savu izpratni par amerikāņu angļu valodu. Piemēram, savā populārākajā videoklipā viņa skaidro atšķirību starp vārdu six un sex izrunu... ... Jūs varat iedomāties, ka ir labi iemācīties atšķirt šos divus vārdus!

Ja jums ir interesanti Reičelas video par izrunu, esmu pārliecināts, ka jums patiks mūsu interaktīvā infografika, kas palīdzēs apgūt visas 39 amerikāņu angļu valodas skaņas!

Accent's Way English with Hadar

Hadara ir no Izraēlas, taču viņa runā angliski ar perfektu amerikāņu akcentu. Savos videoklipos viņa dalās ar amerikāņu angļu valodas skaņu izrunas noslēpumiem un māca, kā izrunāt sarežģītus vārdus angļu valodā. Ja viņa to varēja, tad kāpēc gan jūs to nevarētu izdarīt?

5 grūti izrunājami vārdi amerikāņu angļu valodā

engVid

Šis kanāls aptver gramatiku, vārdu krājumu, akcenta apmācību, slengu, idiomātiskus izteicienus, kultūru un daudz ko citu! Izbaudiet skaidrus skaidrojumus, strukturētas nodarbības un 11 dažādus skolotājus no visas pasaules!

Labākais YouTube kanāls angļu valodas gramatikas apguvei?

JenniferESL

Vai jums nepieciešams no jauna apgūt angļu valodas pamatus? Jūs to varat izdarīt ar Jennifer video! Viņa ir mierīga skolotāja, kas ir pozitīva un pretimnākoša. Tas rada perfektu mācību atmosfēru! Viņa veido videoklipus par angļu valodas izrunu, strukturētas nodarbības par valodas pamatiem, kā arī padziļinātas tēmas, piemēram, idiomātiskus izteicienus vai slengu!

Iemācieties sarunāties angļu valodā!

Business English Pod

Ja jums nepieciešams apgūt angļu valodu darbam vai lai veiktu darījumus angļu valodā, tad šis kanāls jums noteikti būs ļoti noderīgs! Tas aptver specializētas tēmas, piemēram, piedāvājuma izteikšana vai finanšu leksika angļu valodā!

Kā paust savu viedokli darba tikšanās laikā?

VOA Learning English

Vai vēlaties skatīties videoklipus angļu valodā, bet varbūt jums joprojām ir mazliet grūti saprast? Tādā gadījumā šis kanāls ir kā radīts tieši jums! Šie videoklipi ir lēnāki, un runātāji vairāk artikulē! Tas var kalpot jums kā atspēriena punkts, lai sasniegtu augstāku līmeni!

Ko nozīmē stereotype?

Austrālijas angļu valoda

Aussie English

Vai jūs interesē Austrālija vai Austrālijas akcents? Pīts parāda, kā izrunāt Austrālijas patskaņu skaņas, demonstrē dažādus Austrālijas akcentus un māca mums savas dzimtenes žargona terminus!

Dažādas Austrālijas akcenta variācijas

Jaunzēlandes angļu valoda

Diemžēl joprojām nav kanālu, kas būtu pilnībā veltīti jaunzēlandiešu akcentam, taču mēs esam apkopojuši labākos video vietnē YouTube, lai parādītu, kā skan šis akcents, kā to pārņemt, un dažus izplatītākos Kiwi slengus!

Labākie video angļu valodas apguvei YouTube

Padziļināti kanāli

Ja jūsu angļu valodas prasmes ir augstā līmenī, tad iesakām skatīties neadaptētu saturu! Videoklipus, kurus ir veidojuši dzimtās valodas runātāji dzimtās valodas runātājiem . Tas ir labākais veids, kā iepazīt dabisku runas veidu un apgūt lielisku angļu valodas akcentu! Mācīšanās un praktizēšanās ar YouTube videoklipiem ir viens no maniem absolūti iecienītākajiem veidiem, kā uzlabot savas valodas prasmes! Patiesībā drīzumā mēs esam ieplānojuši publicēt arī rakstu ar labāko YouTube kanālu sarakstu angļu valodas praktizēšanai. Tāpēc sekojiet līdzi!

Skatīt arī

Ja jums patika šis raksts par labākajiem YouTube kanāliem angļu valodas apguvei, tad jums noteikti patiks arī šie:

Profile picture for Dimitar Dimitrov

Dimitar Dimitrov

Author

Machine Translation

Translated from the English

Last modified: November 2, 2021, 7:10 pm