[ Close ]
👂
Understand spoken English, and speak!
Stop wasting your time! Instead:
  • Correct your pronunciation in English
  • Learn sentences from daily life
  • Memorize for good
  • Speak and listen to a ton of English!
Learn English and change your life, click here:

Õppige inglise keelt YouTube'iga

Parimad YouTube'i kanalid inglise keele õppimiseks 📸

Read this article in English: The best YouTube channels to learn English 📸.

Otsid lõbusat viisi inglise keele õppimiseks? Siin on nimekiri parimatest õpetlikest YouTube'i kanalitest inglise keele õppimiseks!

Kõik on kuulnud YouTube'ist - see on tohutu platvorm, kus iga päev avaldatakse üle 300 tunni videoid! Aga kuidas saaksite seda kõike kasutada oma inglise keele parandamiseks?

Oleme välja valinud teile parimad kanalid inglise keele õppimiseks, oma aktsendi parandamiseks (olgu see siis ameerika või briti aktsent), samuti kanalid, kus on näpunäiteid ja tehnikaid, mis aitavad teil inglise keele õppimisel, olgu te siis algaja või edasijõudnu!

Vali oma tase ja leia enda jaoks parimad kanalid!

Kanalid algajatele

Kui soovite end inglise keelega algusest peale kurssi viia, siis need kanalid sobivad ideaalselt algajatele ja valealgajaile:

Speak English with Christina

Christina videod hõlmavad laia teemaderingi, alates grammatikast (näiteks erinevused infinitiivi ja -ing vormi kasutamise vahel), aga ka videod, mis aitavad sul paremini mõista räägitud inglise keelt ja isegi hakata inglise keeles mõtlema!

Kuidas parandada suulise inglise keele mõistmist

Daily English Conversation

Kui eelistate traditsioonilisemaid meetodeid, siis on see kanal just teie jaoks! See pakub videoid tavaliste lausete ja sõnavara kohta koos heliga, mida saate kuulata ükskõik kus. See aitab teil harjuda inglise keele helidega ja paremini mõista inglise keelt kontekstis. Peaaegu nagu kuulaksite podcaste!

Õppige inglise keeles tavalisi lauseid ja sõnavara

Vahepealsed kanalid

Kui olete keskastme kõneleja, siis soovitan teil vaadata täielikult ingliskeelseid videoid. Olen kindel, et sinu tase on juba piisavalt hea, et neist aru saada - ära ole tagasihoidlik!

Briti inglise keel

Easy English

Alustame ühest minu lemmikkanalist keelte harjutamiseks. Kas sulle meeldib autentne sisu? Kuulata, kuidas tõelised inimesed tänaval inglise keelt räägivad? Kui see on nii, siis soovitan kanalit Easy English! See on suurepärane võimalus õppida tõelist inglise keelt YouTube'i abil!

Jaluta Inglismaa tänavatel ringi ja uuri, mida inimesed arvavad teemadest, mis on aktuaalsed ja huvitavad. Sa kuulad tõelisi vestlusi, rääkimata sellest, et seal on olemas subtiitrid, mis toetavad sind, kui sa millestki aru ei saa!

Mida Yorki inimesed oma linna juures kõige rohkem armastavad?

Speak English with Misterduncan

Oma huumori, isiksuse ja muidugi Briti aktsendiga hoiab Misterduncan kõigi õppijate tähelepanu!

Tema videotes käsitletakse suhteliselt põhilisi teemasid, nagu inglise keele tähestik, kuidas öelda inglise keeles tere ja hüvasti, aga ka teemasid, mis võivad huvi pakkuda ka edasijõudnutele, näiteks inglise keele släng:

Räägi inglise keeles Misterduncan

English with Lucy

Õpi rääkima ilusa briti aktsendiga, nagu Lucy! Ta jagab tehnikaid, kuidas tõhusalt sõnavara õppida, kuidas inglise keeles kergemini vestlusi pidada ja eelkõige teeb ta palju videoid, mis keskenduvad Briti inglise keele hääldusele.

Õppige inglise keele hääldust YouTube'is

BBC Learning English

Inglise keele õppimine koos BBC kõlab hea mõte, eks ole? YouTube'i kanalil BBC on palju videoid huvitavatel ja autentsetel teemadel koos küsimustega, mis testivad teie arusaamist!

Kui oled juba edasijõudnute tasemel, võid vaadata ka rubriike News Review, kus analüüsitakse uudistes kasutatavat keelt ja selgitatakse, kuidas edasijõudnute teemasid paremini mõista:

Õppige, kuidas uudisekeelt igapäevaelus kasutada!

Briti Nõukogu | LearnEnglish Kids

Kas teil on lapsed? Kas sooviksite õpetada neile inglise keelt juba varases eas? Selle British Council kanali abil saate oma lastele inglise keelt tutv ustada põnevate, huvitavate ja harivate videote abil! Ja kui teil on huvi, siis saate koos pisikeste lastega parandada ka oma inglise keelt - inglise keeles muinasjuttude või lastelaulude kuulamine on suurepärane viis, et hiilida paar tundi lisaharjutust!

Inglise keel algajatele aadressil YouTube

Ameerika inglise keel

Jätkame oma nimekirja parimate YouTube'i kanalitega Ameerika inglise keele õppimiseks:

Rachel's English

Tutvustame teile Rachelit, ameerika keele häälduse kuningannat! Kui soovid parandada oma ameerika aktsenti, siis soovitame kindlasti vaadata tema videoid, mis on pühendatud hääldusele, suu asendile iga ameerika inglise keele hääle tekitamiseks ja sellele, kuidas parandada oma arusaamist ameerika inglise keelest. Näiteks tema kõige populaarsemas videos selgitab ta, kuidas erinevad sõnade six ja sex hääldused ... Võite kujutleda, et on hea mõte õppida nende kahe vahel vahet tegema!

Kui Racheli hääldusvideod on sinu arvates huvitavad, siis kindlasti meeldib sulle ka meie interaktiivne infograafika, mis aitab sul omandada kõik 39 Ameerika inglise keele häälikut!

Accent's Way English with Hadar

Hadar on pärit Iisraelist, kuid ta räägib inglise keelt täiusliku Ameerika aktsendiga. Oma videotes jagab ta oma saladusi, kuidas hääldada Ameerika inglise keele helisid ja õpetab , kuidas hääldada keerulisi sõnu inglise keeles. Kui ta suudab seda teha, siis miks mitte ka sina?

5 rasket sõna, mida ameerika inglise keeles hääldada

engVid

See kanal hõlmab grammatikat, sõnavara, aktsendikoolitust, slängi, idiomaatilisi väljendeid, kultuuri ja palju muud! Naudi selgeid selgitusi, struktureeritud õppetunde ja 11 erinevat õpetajat üle maailma!

Parim YouTube'i kanal inglise keele grammatika õppimiseks?

JenniferESL

Kas teil on vaja uuesti õppida inglise keele põhitõdesid? Seda saad teha Jennifer'i videote abil! Ta on rahulik õpetaja, kes on positiivne ja sõbralik. See loob täiusliku õpiõhkkonna! Ta teeb videoid inglise keele häälduse kohta, struktureeritud õppetunde põhitõdedest, aga ka edasijõudnuteemadest, nagu näiteks idiomaatilised väljendid või släng!

Õpi inglise keeles small-talk'i pidama!

Business English Pod

Kui sul on vaja õppida inglise keelt töö jaoks või selleks, et inglise keeles äri ajada, siis on see kanal kindlasti väga kasulik! See hõlmab erialaseid teemasid, nagu näiteks pakkumise tegemine või finantssõnavara inglise keeles!

Kuidas väljendada oma arvamust töökoosolekul?

VOA Learning English

Kas soovite vaadata inglise keeles videoid, kuid võib-olla on see siiski natuke raske mõista? Kui see on nii, siis on see kanal sinu jaoks ideaalne! Need videod on aeglasemad ja kõnelejad artikuleerivad rohkem! See võib olla teile hüppelauaks, et jõuda edasijõudnute tasemele!

Mida tähendab stereotype?

Austraalia inglise keel

Aussie English

Kas teid huvitab Austraalia või Austraalia aktsent? Pete näitab meile, kuidas hääldada Austraalia häälikuid, demonstreerib erinevaid Austraalia aktsente ja õpetab meile oma kodumaa slängitermineid!

Austraalia aktsendi erinevad variatsioonid

Uus-Meremaa inglise keel

Kahjuks ei ole veel ühtegi kanalit, mis oleks täielikult Uus-Seemaa aktsendile pühendatud, kuid me oleme kogunud YouTube'i parimad videod, et näidata, kuidas see aktsent kõlab, kuidas seda omaks võtta ja mõned levinud Kiwi slängi keeled!

Parimad videod inglise keele õppimiseks YouTube'is

Edasijõudnute kanalid

Kui sul on inglise keele oskus edasijõudnute tasemel, siis soovitame vaadata mitteadapteeritud sisu! Videod, mis on tehtud emakeelekõnelejate poolt emakeelekõnelejatele. See on parim viis, kuidas puutuda kokku loomuliku kõnelemisviisiga ja omandada suurepärane aktsent inglise keeles! Õppimine ja harjutamine YouTube'i videote abil on üks minu absoluutseid lemmikviise keeleoskuse parandamiseks! Meil on tegelikult plaanis varsti avaldada ka artikkel parimate YouTube'i kanalite loeteluga inglise keele harjutamiseks. Nii et jääge kursis!

Vaata ka

Kui sulle meeldis see artikkel parimatest YouTube'i kanalitest inglise keele õppimiseks, siis kindlasti meeldivad sulle ka need:

Profile picture for Dimitar Dimitrov

Dimitar Dimitrov

Author

Machine Translation

Translated from the English

Last modified: November 2, 2021, 4:53 pm