[ Close ]
👂
Understand spoken English, and speak!
Stop wasting your time! Instead:
  • Correct your pronunciation in English
  • Learn sentences from daily life
  • Memorize for good
  • Speak and listen to a ton of English!
Learn English and change your life, click here:

Ucz się angielskiego z YouTube

Najlepsze kanały YouTube do nauki angielskiego 📸

Read this article in English: The best YouTube channels to learn English 📸.

Szukasz ciekawego sposobu na naukę angielskiego? Oto lista najlepszych kanałów edukacyjnych YouTube do nauki języka angielskiego!

Każdy słyszał o YouTube - ogromnej platformie, na której każdego dnia publikowanych jest ponad 300 godzin filmów! Ale jak możesz wykorzystać to wszystko, aby poprawić swój angielski?

Wybraliśmy dla Ciebie najlepsze kanały do nauki języka angielskiego , doskonalenia akcentu (czy to amerykański czy brytyjski), a także kanały ze wskazówkami i technikami, które pomogą Ci w nauce języka angielskiego, niezależnie od tego, czy jesteś początkującym, czy zaawansowanym!

Wybierz swój poziom i znajdź najlepsze kanały dla siebie!

Kanały dla początkujących

Jeśli chcesz poznać język angielski od samego początku, te kanały są idealne dla początkujących i początkujących:

Porozmawiaj po angielsku z Christiną

Filmy Christiny obejmują szeroki zakres tematów, od gramatyki (np. Różnice między używaniem bezokolicznika i -ing formularz), a także filmy, które pomogą Ci lepiej zrozumieć mówiony angielski, a nawet zacząć myśleć po angielsku!

Jak poprawić swoje rozumienie mówionego języka angielskiego

Codzienna rozmowa w języku angielskim

Jeśli wolisz bardziej tradycyjne metody, to jest to kanał dla Ciebie! Oferuje filmy z popularnymi zdaniami i słownictwem , z dźwiękiem, którego można słuchać w dowolnym miejscu. Pomoże Ci to przyzwyczaić się do dźwięków języka angielskiego i lepiej zrozumieć język angielski w kontekście. Prawie tak, jakbyś słuchał podcastów!

Naucz się popularnych zdań i słownictwa w języku angielskim

Kanały pośrednie

Jeśli jesteś średniozaawansowanym mówcą, polecam oglądanie filmów w całości po angielsku . Jestem pewien, że Twój poziom jest już wystarczająco dobry, aby je zrozumieć - nie bądź skromny!

Brytyjski Angielski

Łatwy angielski

Zacznijmy od jednego z moich ulubionych kanałów, aby ćwiczyć języki. Lubisz autentyczne treści ? Słuchasz prawdziwych ludzi mówiących po angielsku na ulicy? Jeśli tak jest, polecam kanał Easy English ! To świetny sposób na naukę prawdziwego angielskiego z YouTube!

Spaceruj po ulicach Anglii i dowiedz się, co ludzie myślą o aktualnych i interesujących tematach. Będziesz słuchać prawdziwych rozmów, nie wspominając o tym, że dostępne są napisy, które Cię wesprą, jeśli czegoś nie rozumiesz!

Co mieszkańcy Yorku najbardziej kochają w swoim mieście?

Porozmawiaj po angielsku z Misterduncanem

Swoim humorem , osobowością i, oczywiście, brytyjskim akcentem, Misterduncan przyciąga uwagę wszystkich uczniów!

W swoich filmach porusza tematy, które są stosunkowo podstawowe, takie jak alfabet angielski, jak się przywitać i pożegnać po angielsku, ale także tematy, które mogą zainteresować osoby uczące się na poziomie średnio zaawansowanym, takie jak angielski slang:

Porozmawiaj po angielsku z Misterduncan

Angielski z Lucy

Naucz się mówić z pięknym brytyjskim akcentem , tak jak Lucy! Wymienia techniki efektywnej nauki słownictwa , łatwiejsze prowadzenie rozmów w języku angielskim, a przede wszystkim tworzy wiele filmów poświęconych wymowie w brytyjskim angielskim .

Naucz się angielskiej wymowy na YouTube

BBC uczy angielskiego

Nauka języka angielskiego z BBC brzmi jak dobry pomysł, prawda? Plik BBC Kanał YouTube oferuje wiele filmów na interesujące i autentyczne tematy , z pytaniami sprawdzającymi Twoje zrozumienie !

Jeśli jesteś już na poziomie zaawansowanym, możesz również sprawdzić rubrykę News Review , gdzie analizują język używany w wiadomościach i wyjaśniają, jak lepiej zrozumieć bardziej zaawansowane tematy :

Dowiedz się, jak używać języka wiadomości w życiu codziennym!

British Council | LearnEnglish Kids

Masz dzieci? Czy chciałbyś uczyć ich angielskiego od najmłodszych lat? Dzięki temu kanałowi z British Council , możesz pokazać swoim dzieciom język angielski dzięki filmom, które są ekscytujące, interesujące i edukacyjne! A jeśli jesteś zainteresowany, możesz także poprawić swój angielski razem z najmłodszymi - słuchanie bajek lub piosenek dla dzieci w języku angielskim to świetny sposób na przemycenie kilku dodatkowych godzin ćwiczeń!

Angielski dla początkujących na YouTube

amerykański angielski

Kontynuujemy naszą listę z najlepszymi kanałami YouTube do nauki amerykańskiego angielskiego:

Rachel jest angielska

Przedstawiamy Rachel, królową amerykańskiej wymowy! Jeśli chcesz poprawić swój amerykański akcent , zdecydowanie zalecamy obejrzenie jej filmów poświęconych wymowie, ułożeniu ust podczas odtwarzania każdego dźwięku amerykańskiego angielskiego oraz sposobom poprawienia zrozumienia amerykańskiego angielskiego . Na przykład w swoim najpopularniejszym filmie wyjaśnia różnicę między wymową słów six i sex ... Możesz sobie wyobrazić, że dobrym pomysłem jest nauczenie się odróżniania tych dwóch rzeczy!

Jeśli uważasz, że filmy Rachel na temat wymowy są interesujące, na pewno spodoba ci się nasza interaktywna infografika, która pomoże ci opanować wszystkie 39 dźwięków amerykańskiego angielskiego!

Accent's Way English z Hadar

Hadar pochodzi z Izraela, ale mówi po angielsku z doskonałym amerykańskim akcentem. W swoich filmach opowiada o swoich sekretach wymawiania dźwięków w amerykańskim angielskim i uczy, jak wymawiać trudne słowa po angielsku . Jeśli ona mogła to zrobić, to dlaczego nie?

5 trudnych do wymówienia słów w amerykańskim angielskim

engVid

Ten kanał obejmuje gramatykę, słownictwo, naukę akcentów, slang, wyrażenia idiomatyczne, kulturę i wiele więcej! Ciesz się jasnymi wyjaśnieniami , ustrukturyzowanymi lekcjami i 11 różnymi nauczycielami z całego świata!

Najlepszy kanał YouTube do nauki gramatyki angielskiej?

JenniferESL

Czy musisz ponownie nauczyć się podstaw języka angielskiego ? Możesz to zrobić dzięki filmom Jennifer! Jest spokojną nauczycielką , która jest pozytywna i przyjazna. To tworzy idealną atmosferę do nauki! Tworzy filmy z angielską wymową, ustrukturyzowane lekcje podstaw, ale także bardziej zaawansowane tematy, takie jak na przykład wyrażenia idiomatyczne lub slang!

Naucz się rozmawiać po angielsku!

Business English Pod

Jeśli chcesz nauczyć się angielskiego w pracy lub w celu prowadzenia biznesu po angielsku , z pewnością ten kanał okaże się bardzo przydatny! Obejmuje tematy specjalistyczne , takie jak składanie oferty lub słownictwo finansowe w języku angielskim!

Jak wyrazić swoją opinię podczas spotkania roboczego?

VOA Learning English

Chcesz oglądać filmy w języku angielskim, ale może nadal wydaje Ci się, że jest to trochę trudne do zrozumienia ? Jeśli tak jest, ten kanał jest dla Ciebie idealny! Te filmy są wolniejsze, a mówcy mówią więcej ! Może to służyć jako odskocznia do bardziej zaawansowanego poziomu!

Co robi stereotype oznaczać?

Australijski angielski

Aussie English

Interesuje Cię Australia czy australijski akcent? Pete pokazuje nam, jak wymawiać australijskie samogłoski, demonstruje różne australijskie akcenty i uczy slangowych terminów z jego ojczystego kraju!

Różne odmiany akcentu australijskiego

Angielski w Nowej Zelandii

Niestety, nadal nie ma kanałów poświęconych wyłącznie nowozelandzkiemu akcentowi, ale zebraliśmy najlepsze filmy na YouTube, aby pokazać, jak brzmi akcent, jak go zastosować i kilka typowych Kiwi gwara!

Najlepsze filmy do nauki języka angielskiego na YouTube

Kanały zaawansowane

Jeśli masz zaawansowany poziom języka angielskiego, zalecamy obejrzenie niedostosowanych treści ! Filmy, które zostały przygotowane przez native speakerów dla native speakerów. To najlepszy sposób, aby poznać naturalny sposób mówienia i nabrać świetnego akcentu w języku angielskim! Nauka i ćwiczenia z filmami na YouTube to jeden z moich ulubionych sposobów na doskonalenie umiejętności językowych! W rzeczywistości planowaliśmy wkrótce opublikować artykuł z listą najlepszych kanałów YouTube do ćwiczenia języka angielskiego. Bądźcie na bieżąco!

Zobacz też

Jeśli podobał Ci się ten artykuł na najlepszych kanałach YouTube do nauki języka angielskiego, z pewnością pokochasz też te:

Profile picture for Dimitar Dimitrov

Dimitar Dimitrov

Author

Machine Translation

Translated from the English

Last modified: March 25, 2021, 9:54 am