[ Close ]
👂
Understand spoken English, and speak!
Stop wasting your time! Instead:
  • Correct your pronunciation in English
  • Learn sentences from daily life
  • Memorize for good
  • Speak and listen to a ton of English!
Learn English and change your life, click here:

Онлайн курс англійської мови

Як використовувати Click & Speak

Read this article in English: How to use Click & Speak .

Ми представляємо вам CLICK & SPEAK, наш курс англійської мови, який дозволить вам опанувати розмовну мову з 22 мов!

Ви хочете розуміти все, що чуєте англійською, а також говорити вільно, без вагань, з правильною вимовою? У цьому відео Міша показує вам, як виглядає курс і як його використовувати, щоб знайти свої слова англійською! 🥰

👇 Натисніть тут, щоб переглянути наш курс англійської мови:

🌎 Не забудьте вибрати мову субтитрів , натиснувши на налаштування відео.

⏱️ Часові коди
0:00 – Вступ
0:37 - Домашня сторінка, категорії контенту
1:25 - Монологи
5:34 - Діалоги
10:08 - Граматичний покажчик
11:45 – Як Click & Speak може допомогти ВАМ вивчити англійську

📝 Повний текст :

Привіт, це Міша. І в цьому відео я хотів би показати вам, як користуватися курсом Click & Speak , що допоможе вам краще спілкуватися англійською. Це означає покращення розуміння на слух англійською мовою, щоб ви могли почати розуміти носіїв мови, коли вони розмовляють з природною швидкістю, а також почати розуміти фільми та телешоу без субтитрів. Але курс також фокусується на пошуку ваших слів англійською. Це означає навчитися виражати себе краще, з правильною вимовою та акцентом. Тепер це домашня сторінка Click & Speak , і перше, що я збираюся зробити, це увійти. Ось так виглядає домашня сторінка. І, як бачите, є кілька категорій вмісту.

Перша категорія — це монологи, які є простими реченнями, які ви можете використовувати, щоб розумно та прогресивно опрацювати свій словниковий запас, граматику та свою вимову. Номер два – діалоги. У діалогах ви ведете прості розмови з повсякденного життя, які ви можете використовувати як зразок, щоб знати, які слова та вирази використовуються в певних ситуаціях, що дозволить вам підготуватися до цієї ситуації. А ще у нас є граматичний зміст. У категорії граматики ви можете дізнатися, як використовувати різні граматичні структури в контексті. Тому я почну з того, що покажу вам, як виглядають монологи, і як ви можете використовувати їх, щоб покращити своє слухання, розуміння та вимову.

Доповідач 2: I'd like to say thank you.
Міша: Тож одразу чуєш речення англійською, яке вимовляє носій мови. Ви можете почути його скільки завгодно разів, натиснувши речення.
Доповідач 2: I'd like to say thank you. I'd like to say thank you. I'd like to say thank you.
Міша: Добре. Тепер настав час трохи проаналізувати вимову та речення. Тут. Тут у вас є фонетичні транскрипції кожного слова, тож ви можете натиснути на кожне слово, щоб почути його ізольовано, щоб ви могли працювати над вимовою цього конкретного слова, якщо вам потрібно.
Доповідач 2: Thank.
Міша: Thank.
Доповідач 2: Thank.
Міша: Thank.
Доповідач 2: Thank.
Міша: Thank. Тут кожен звук представлений іншим кольором. Гаразд. І, як ви можете бачити, приклади слів – це ті самі приклади слів із American IPA chart . Таким чином, ви дійсно можете навчитися вимовляти кожен звук в контексті. Ось інтонаційна крива і те, як змінюється інтонація носія мови. Як ми бачили в одному з попередніх відео, англійська інтонація не плоска. Виходить так. І зазвичай нам, дорослим, недостатньо просто чути щось, тому мати це візуальне представлення інтонації дуже корисно, щоб мати можливість імітувати вимову та інтонацію носія мови. Ідея в основному полягає в тому, щоб прослухати аудіозапис і повторити за носієм мови, а також намагатися з усіх сил імітувати їхню вимову та інтонацію.

Доповідач 2: I'd like to say thank you.
Міша: I'd like to say thank you.
Доповідач 2: I'd like to say thank you.
Міша: I'd like to say thank you. Якщо у вас виникли проблеми з розумінням речення, ви можете перевернути картку, і ви отримаєте переклад рідною мовою. Тепер у нас є переклад іспанською, але Click & Speak наразі доступний багатьма іншими мовами. Тож ви можете вибрати свою рідну мову, щоб розуміти кожне речення курсу. Переходимо до наступного речення.

Доповідач 2: Would you like to drive?
Міша: Would you like to drive? Гаразд. І я збираюся його послухати ще раз.
Доповідач 2: Would you like to drive?
Міша: Would you like to drive? Ось що цікаво, так це його інтонація.
Доповідач 2: Would you like to drive?
Міша: Would you like to drive? Гаразд. І я бачу, як змінюється інтонація завдяки цій інтонаційній кривій. Would you like to drive? Те саме: я можу натиснути на кожне слово, щоб почути його вимовлення окремо, щоб я міг працювати над своєю вимовою над цим конкретним словом. Наприклад, б.
Доповідач 2: Would.
Міша: Would.
Доповідач 2: Було б.
Міша: Would.
Доповідач 2: Would.
Міша: Would.
Доповідач 2: Drive.
Міша: Drive.
Доповідач 2: Drive.
Міша: Drive. Я можу слухати власне речення кілька разів, тому я можу практикувати свою вимову та свій акцент, вимовляючи це конкретне речення.
Доповідач 2: Would you like to drive?
Міша: Would you like to drive?
Доповідач 2: Would you like to drive?
Міша: Would you like to drive? І я можу побачити переклад речення, перегорнувши картку.

Доповідач 2: We would like to build our own house.
Міша: We would like to build our own house.
Доповідач 2: We would like to build our own house.
Міша: We would like to build our own house. Отже, у вас є понад 7000 монологів або подібних простих речень, які дозволять вам вивчити 5000 найуживаніших слів англійської мови в контексті аудіо. Тож ви можете навчитися їх вимовляти і розуміти розмовною мовою. А також засвоєння граматичних конструкцій через контекст.

Переходимо до другої категорії змісту, якою є діалоги. Це прості розмови, які дозволяють вам досліджувати повсякденне життя англійською, як висловлюватися, які слова, які вирази ви можете почути та використовувати в різних ситуаціях повсякденного життя. Є 365 діалогів, серед яких ви можете вибрати, і вони класифіковані за темами. Отже, як бачите, перший у відпустці за кордоном. ,Ми зустрічаємося з носієм мови, представляємо себе на груповій зустрічі, спілкуємося в чаті та дружимо з кимось тощо. Отже, є 365 діалогів, тобто один діалог на день протягом цілого року. Тому ми рекомендуємо вам працювати над одним діалогом на день, щоб ви могли бачити ті самі монологи, над якими працюєте, у контексті розмови, що справді допомагає зміцнити ситуацію. Діалоги легкі, веселі, цікаві, природні. Вони записані носіями мови зі Сполучених Штатів, і вони звучать як ситком. Так це буде утримувати вашу увагу.

Якщо ви знаєте, що будете використовувати англійську в певній ситуації, ви можете прослухати й проаналізувати один із діалогів, щоб заздалегідь підготуватися. Скажімо, ви знаєте, що збираєтеся зустрітися з носієм мови або взагалі з носієм англійської мови, і ви хочете подружитися з ними. Ви можете знайти цю тему в нашому меню та вивчити її. Тож ви можете спочатку прослухати весь діалог, натиснувши кнопку Відтворити все.

Доповідач 1: Imagine you're chatting and making friends with someone.
Доповідач 2: Hey, what kind of music do you like?
Доповідач 1: Oh, you know, I listen to all kinds of music.
Доповідач 2: All kinds, hey?
Доповідач 1: Yes, really.
Доповідач 2: Do you listen to Britney Spears?
Доповідач 1: No, I don't listen to Britney.
Доповідач 2: Never?
Доповідач 1: Never. Do you?
Доповідач 2: Yes, I do.
Доповідач 1: Are you kidding me?
Доповідач 2: No, I'm serious. I listen to her all the time.
Доповідач 1: Really?
Доповідач 2: Really.
Доповідач 1: I don't believe you. You're kidding.
Доповідач 2: Oops, I did it again.

Міша: Добре. Отже, як бачите, діалоги насправді смішні. І це уявлення про те, як можна поговорити по-англійськи з посиланнями на поп-культуру, фільми, музику, які популярні в Сполучених Штатах та в англомовному світі. Після прослуховування діалогу можна працювати над кожним реченням окремо, як і з монологами. Якщо ви хочете попрацювати над одним реченням, ви можете натиснути на нього, щоб почути, як воно вимовляється окремо.

Доповідач 2: Hey, what kind of music do you like?
Міша: Ви можете натиснути на цю маленьку нотатку тут, щоб побачити фонетичну транскрипцію, і ви можете працювати з реченнями так само, як і з монологами. Тож ви можете натиснути на ці речення й увійти тут скільки завгодно разів.
Доповідач 2: Гей, яку музику ти любиш? Гей, яку музику ти любиш?
Міша: Тут можна подивитися переклад рідною мовою, а також проаналізувати кожен звук у кожному слові.
Доповідач 2: Hey.
Міша: Hey.
Доповідач 2: Hey.
Міша: Hey.
Доповідач 2: What.
Міша: What.
Доповідач 2: Kind.
Міша: Kind.
Доповідач 2: Of.
Міша: Of.
Доповідач 2: Music.
Міша: Music. Ось дещо цікаве, це також слово наголос. Отже, у словах, які мають більше одного складу, очевидно, що один із них має бути наголошений. А у фонетичній транскрипції позначається те, що більший склад.
Доповідач 2: Music.
Міша: Music.
Доповідач 2: Music.
Міша: Music. І ви можете продовжувати так з усіма реченнями.
Доповідач 2: Oh, you know, I listen to all kinds of music.
Міша: Oh, you know, I listen to all kinds of music. Ви також можете переглянути весь діалог, перекладений вашою мовою, щоб ви могли дійсно зрозуміти, що відбувається. Як я вже згадував, існує 365 діалогів, подібних до цього, які ви можете використовувати, щоб навчитися висловлюватися в повсякденних ситуаціях англійською.

Третя категорія змісту — граматичний покажчик. І це чудовий спосіб дослідити всі необхідні граматичні структури в контексті. Ось як це виглядає. Над граматикою можна працювати на конкретному рівні. Тож припустимо, що ви зараз на рівні A2, і ви хочете вивчити всі граматичні структури, які необхідні, щоб досягти наступного рівня. Тож натисніть на A2. І ви бачите, що це граматичні структури, які вам потрібно знати, щоб досягти рівня А2. Тож один приклад – давати поради, щоб досягти рівня A2, вам потрібно знати, як давати поради англійською. І ви можете натиснути на цю категорію, щоб побачити кілька прикладів.

You should see a doctor. You should ask someone. You should take that job. We could ask your mom. We could always Google it. You could start with this book , і так далі. Отже, ми даємо поради. Тож, припустимо, ви хочете попрацювати над своїми присвійними займенниками. Ви можете знайти їх у граматичному покажчику та вивчити різні приклади. Whose phone is this? Is it yours? Yes, that's mine. No, it's not mine. I think it's, Lauren's. Робота над граматикою в контексті є набагато кращим способом засвоєння та розуміння того, як вона працює, ніж вивчення правил і просто відмінювання дієслів без контексту.

Тож це був короткий відеоурок про те, як користуватися Click & Speak . Як я вже згадував, курс гігантський. Він містить понад 7000 монологів, коротких речень і 365 діалогів або простих розмов, у яких ви зможете працювати над своїм виразом і розумінням щоденної англійської мови. У цьому чудово те, що він дає змогу працювати над англійською мовою у власному темпі. Деякі з наших користувачів витрачають принаймні 20 хвилин на день, а інші, які мають більше часу або гнучкіші, витрачають до трьох годин на день, працюючи над своєю англійською протягом цілого року.

Після того, як ви закінчили Click & Speak Звичайно, ви вивчите всі 5000 найуживаніших слів англійської мови, що дозволить вам розуміти та використовувати до 96% мови. Ви засвоїте 86 граматичних структур, які вам потрібні, щоб висловлюватися англійською. І ви станете вільно володіти англійською, а це означає, що ви все зрозумієте, або слова, які ви не розумієте, ви зможете вгадати, виходячи з контексту. І ви зможете вільно висловлюватися. Навіть якщо ви не знаєте жодного слова, у вас буде достатньо слів, щоб пояснити, що ви маєте на увазі. Ви зможете працювати, вчитися і жити в англомовній країні і робити все, що хочете, англійською. Дякую за перегляд. І я сподіваюся побачити, як ви використовуєте Click & Speak скоро.

Profile picture for Dimitar Dimitrov

Dimitar Dimitrov

Author

Machine Translation

Translated from the English

Last modified: November 2, 2021, 4:59 pm