[ Close ]
👂
Understand spoken English, and speak!
Stop wasting your time! Instead:
  • Correct your pronunciation in English
  • Learn sentences from daily life
  • Memorize for good
  • Speak and listen to a ton of English!
Learn English and change your life, click here:

Знайдіть англомовних друзів 🤗

Як знайти англомовну переписку ✍️

Read this article in English: How to find an English-speaking penpal ✍️.

Навіщо роками вчити англійську, якщо ти ніколи не будеш нею користуватися? Дізнайтеся, як і де можна знайти англомовних друзів з друзів!

Ви, звичайно, роками вивчаєте англійську мову, і тим не менш, ви рідко виявляєте, що розмовляєте нею. Чи знали ви, що в школі половина всіх учнів розмовляє англійською мовою лише одну годину ? Одна година на тиждень? Одна година на місяць? Немає! Одна година протягом усього навчання.

Однак ви, звичайно, теж це чули practice makes perfect! . Вам потрібно зустрітися з партнерами по розмові, знайти друзів по друзях, потренуватися в англійській мові з реальними людьми. Це те, що зробить для вас різницю в розмовній мові та допоможе вам почувати себе комфортно, розмовляючи англійською. Розмовна англійська мова - це не те саме, що письмова мова, і важливо поговорити з носіями мови, навіть якщо це лише на короткий час.

На щастя, ніколи не було так легко знайти англомовних друзів. Ви можете зробити це, використовуючи веб-сайти, щоб знайти англомовних переписувальників .

Пошук англомовних друзів по друзях - добре відомі сайти

Ось добірка сайтів, які я відкрив протягом багатьох років, і які виявились корисними.

ConversationExchange

Перш за все, поговоримо про ConversationExchange - безкоштовний веб-сайт, який дозволяє знаходити англомовних переписувальників. Інтерфейс чистий і не завалить вас рекламою.

Сайт дозволяє шукати людей, з якими можна поспілкуватися, а також дозволяє шукати за мовою , очевидно, а також за країною, де зараз перебуває людина (особливо корисно, якщо ви плануєте відвідати країну!).

Більше того, ви можете вибрати, чи хочете ви мати Face to face conversations (зустрітися з людьми особисто), якщо ви віддаєте перевагу спілкуванню через листи ( Correspondence (Pen-Pal) ) або якщо ви хочете поговорити в Інтернеті ( Using a chat software ). Останній варіант - вибір між Skype та безліччю інших програм.

Каучсерфінг

Каучсерфінг є відомим сайтом, оскільки дозволяє знайти людей, які розмістять вас по всьому світу. Це дозволяє заощадити трохи грошей під час подорожей, і, перш за все, це набагато приємніше, ніж готель.

Я точно не знаю, чому, але розбити лід надзвичайно просто CouchSurfing . Ви все одно повинні бути обережними, де ви натискаєте (на сайті є система рейтингу, яка допоможе з цим), але немає нічого подібного до того, як приїхати в нове місто та негайно зустрітися з носіями мови, щоб показати вам, під час практики нової мови. Це просто здорово!

Але CouchSurfing не просто допомагає вам знайти житло. Ви можете використовувати його для пошуку нових контактів з місцевими носіями мови, за якими випити чашку кави (ви можете зв’язатися з ними до або під час поїздки - я б порадив зробити обидва). Просто подивіться на сайті людей, які нещодавно були активними, або тих, хто має схожі інтереси, і запропонуйте їм випити чату та поспілкуватися. Люди на CouchSurfing типово відкриті (їх інакше там не було б!).

Нарешті, Каучсерфери часто організовують заходи (зустрічі, пікніки). Очевидно, що не всі події однаково хороші, але це все-таки чудовий спосіб знайти носіїв мови, коли ви перебуваєте в країні, або навіть іноземців, які проживають у вашій країні.

Зустрітись

Подібно до CouchSurfing але орієнтовані більше на роботу та захоплення, на відміну від вечірок, є MeetUp.com .

A meetup англійською мовою означає неформальну зустріч. Веб-сайт MeetUp дозволяє брати участь або організовувати заходи, присвячені певним темам . Якщо ви хочете познайомитись із групою людей, які займаються йогою або, можливо, обміном мовами, пішим туризмом, бізнесом, технологіями (що дуже популярно на сайті) або навіть розведенням козлів в горах ... Ну, є велика ймовірність, що такі група вже існує.

Приблизно половина подій безкоштовні, а інша половина вимагає скромного внеску за участь, як правило, близько 5 доларів для покриття гонорару.

Сайт налічує близько 100 мільйонів учасників, розташованих у 181 країні, і, незалежно від країни, існує безліч подій англійською мовою . Якщо є тема, навколо якої ви хотіли б познайомитися з людьми, це найкращий веб-сайт для цього.

italki

italki (вимовляється /ˈaɪ·tɔk·i/ ) - це ** платформа, яка з'єднує учнів та викладачів ( professional teachers ) або репетитори ( community tutors ). Більш конкретно, це означає, що ви можете використовувати його для відвідування традиційних уроків англійської мови або для відпрацювання навичок розмови.

Викладачі та викладачі громад, очевидно, стягують плату з вас, оскільки, як і всі ми, повинні платити оренду! Існує також безкоштовний варіант, а саме пошук друзів з друзів або партнера з обміну мовами (у такому випадку ви будете платити за час).

Цей сайт надзвичайно популярний серед людей, які вивчають сучасні мови, зокрема поліглотів.

Не завжди легко знайти когось, з ким поговорити, і цей сайт пропонує просте і практичне рішення. Більшість обмінів відбувається по Skype.

Нові сайти для знайомства з англомовними друзями

Ось короткий перелік інших веб-сайтів, якими я не користувався стільки, але про які люди говорили і, схоже, їм подобаються. Після цього я поділюсь з вами своїми порадами щодо пошуку хорошої англомовної дружини.

  • HelloTalk - це програма для мобільних телефонів, яка дозволяє легко контактувати з носіями мови. Це дозволяє обмінюватися у текстовому форматі за допомогою чату, але, якщо хочете, ви завжди можете зателефонувати своєму партнеру по розмові.
  • Тандем дозволяє обмінюватися повідомленнями на мобільному телефоні.

Я розширюватиму цей список, коли отримуватиму ваші пропозиції та коли виявлятиму нові.

Як знайти правильну англомовну переписку

Зустріч з новими людьми, особливо тими, хто розмовляє іншою мовою, може змінити ваше життя та змусити вас прожити багато надзвичайних пригод. Особисто мені це допомогло завести друзів на кількох континентах, відвідати міста і навіть цілі країни, а також мати кілька стосунків.

Але для всього цього вам потрібно зустріти потрібних людей. Отже, ось декілька порад та приклади повідомлень, які ви можете надсилати один одному.

Поради щодо початку роботи

Вивчення англійської мови - це значною мірою соціальний досвід, і чим більше ми почуваємось комфортно знайомитися з новими людьми, тим простіше це. (Це навичка, над якою можна працювати не лише над своєю англійською мовою - чим комунікабельніший ти, тим більше можливостей ти отримаєш).

Отже, ось кілька простих порад, як знайти та зберегти свої англомовні друзі по друзях.

  • Цікавтеся людьми , будьте цікаві, будьте хорошим слухачем. Чим більше ви ними зацікавитесь, тим більше вони знайдуть вас цікавими.
  • Поговоріть про те, що ви любите . Ентузіазм заразливий!
  • Бути позитивним. Вивчення англійської мови - ідеальний привід забути про власні проблеми.
  • Замість того, щоб говорити про те, що ти робиш (ніхто не має ідеального життя), ти можеш говорити про те, чим би ти займався, і заохочувати своїх партнерів робити те саме. Розмова про ваші мрії та проекти - це хороший спосіб пробити лід.

Нарешті, панове, будь ласка, уникайте розгляду цих сайтів для обміну мовами як додатків для знайомств. Якщо ви з кимось добре ладнаєте і потяг взаємний, все розвиватиметься природним чином. Не потрібно затягувати і відбивати людей від використання цих сайтів.

Чудова книга про спілкування, яку легко читати чи слухати англійською мовою Як завоювати друзів і вплинути на людей автор Дейл Карнегі. Це класика, навіть основний продукт у галузі розвитку особистості. Заголовок може здатися дещо безглуздим, але книга повна добрих порад.

Приклади повідомлень для надсилання

Ось декілька прикладів повідомлень, які я надіслав та успішно використовував для заснування англомовних друзів та започаткування мовного обміну різними мовами (я використовував його для вивчення угорської мови та практики іспанської мови, але пристосував приклади до англійської).

Повідомлення на Couchsurfing англійською мовою (проживання 1):

Hello [ІМ'Я ОСОБИ]!

If you feel like traveling without leaving [ТВОЄ МІСТО], let meet sleep on your couch! :) I'll be in [ТВОЯ КРАЇНА] for [Х МІСЯЦІВ / Х ТИЖНІВ] and I would like to CouchSurf a little in [ТВОЄ МІСТО] because I definitely want to spend time with locals. I'm here to learn English.

Ciao

[ТВОЄ ІМ'Я]

Повідомлення на Couchsurfing англійською мовою (проживання 2):

Hi [THE PERSON'S NAME],

My name is [YOUR NAME]. I'm from France and started a little trip around the world two weeks ago. Right now I'm in [CITY A] and next week I'll be in [YOUR CITY]. I'd like to couchsurf with someone chill with who I could speak English, because I'm learning this nice language. I only know a few words (this sucks!), but I'm trying my best. I would only need a couch to sleep on for 2-3 nights, or whatever is most convenient for you, of course.

Have a nice day!

[YOUR NAME]

Повідомлення про каучсерфінг англійською мовою (щоб випити):

Hi girls, (повідомлення, яке я надіслав групі друзів CouchSurfing )

I've just moved to [CITY] and I am looking to make friends around a drink, chatting in English or French. I have been learning English for a few months and now have the chance to practice and make faster progress!

[YOUR NAME]

Для інших веб-сайтів я не маю прикладу одного зі своїх повідомлень, але щось подібне повинно зробити трюк:

Hi [THE PERSON'S NAME]!

My name is [YOUR NAME]. I'm from [YOUR COUNTRY] and am planning to travel and see the world. Right now, I'd like to find someone cool to practice my English with. In exchange, I'll be happy to help you with your [YOUR LANGUAGE]. I definitely want to spend time chatting with [AMERICANS / ENGLISH / AUSTRALIANS OR WHEREVER YOU WANT TO GO]. I love [HOBBY 1], [HOBBY 2] and just to talk to people and make friends.

All the best,

[YOUR NAME]

Це досить загальні повідомлення, які спрацювали, але якщо ви хочете, ви, очевидно, можете їх адаптувати або персоналізувати залежно від власних інтересів та інтересів людини, з якою ви контактуєте (особливо коли у вас є щось спільне). Це підготує вас до розмови про цікаві речі англійською мовою!

Приємного знайомства з новими людьми!

PS Чи я пропустив якісь хороші сайти для пошуку англомовних друзів з друзів? А як щодо вас, як ви знаходили людей, з якими поговорили англійською? Поділіться своєю інформацією та анекдотами у коментарях!

PPS Якщо ви хочете завести англомовних друзів, використовуйте один із вищезазначених ресурсів, а не розділ коментарів.

Profile picture for Fabien Snauwaert

Fabien Snauwaert

Author

Machine Translation

Translated from the English

Last modified: June 4, 2021, 10:53 am