[ Close ]
👂
Understand spoken English, and speak!
Stop wasting your time! Instead:
  • Correct your pronunciation in English
  • Learn sentences from daily life
  • Memorize for good
  • Speak and listen to a ton of English!
Learn English and change your life, click here:

Iegūstiet angliski runājošus draugus 🤗

Kā atrast angliski runājošu draugu ✍️

Read this article in English: How to find an English-speaking penpal ✍️.

Kāpēc gadiem ilgi mācīties angļu valodu, ja jūs to nekad neizmantosiet? Uzziniet, kā un kur atrast angliski runājošus vēstuļu korespondentus!

Jūs noteikti gadiem ilgi mācāties angļu valodu, tomēr reti kad runājat tajā. Vai zinājāt, ka skolā puse skolēnu angļu valodā runā tikai vienu stundu? Vienu stundu nedēļā? Vienu stundu mēnesī? Nē! Viena stunda visā mācību laikā.

Tomēr jūs noteikti esat arī dzirdējuši, ka practice makes perfect!. Jums ir nepieciešams tikties ar sarunu partneriem, atrast sarakstes partnerus, praktizēt angļu valodu ar reāliem cilvēkiem. Tas ir tas, kas jums palīdzēs uzlabot sarunvalodu un ļaus justies komfortabli, runājot angliski. Runātā angļu valoda nav tas pats, kas rakstītā valoda, un ir būtiski sarunāties ar dzimtās valodas runātājiem, pat ja tas ir tikai uz brīdi.

Par laimi, vēl nekad nav bijis tik viegli atrast angliski runājošus draugus. To var izdarīt, izmantojot tīmekļa vietnes, kurās var atrast angliski runājošus sarakstes draugus.

Angliski runājošu sarakstes draugu meklēšana - labi zināmās vietnes

Šeit ir atlasītas vietnes, kuras esmu atklājis gadu gaitā un kuras ir izrādījušās noderīgas.

ConversationExchange

Vispirms parunāsim par ConversationExchange - bezmaksas tīmekļa vietni, kas ļauj atrast angliski runājošus sarakstniekus. Interfeiss ir tīrs un neapgrūtina jūs ar reklāmām.

Vietnes ļauj meklēt cilvēkus, ar kuriem varētu sarakstīties, un ļauj meklēt pēc valodas, protams, kā arī pēc valsts, kurā persona pašlaik atrodas (īpaši noderīgi, ja plānojat šo valsti apmeklēt!).

Turklāt jūs varat izvēlēties, vai vēlaties Face to face conversations (satikt cilvēkus klātienē), vai vēlaties sazināties, izmantojot vēstules (Correspondence (Pen-Pal)), vai arī vēlaties sarunāties tiešsaistē (Using a chat software). Attiecībā uz pēdējo iespēju jums ir iespēja izvēlēties starp Skype un tonnām citu programmatūru.

CouchSurfing

CouchSurfing Šī ir slavena vietne, jo ļauj atrast cilvēkus, kas jūs uzņem s visā pasaulē. Tā ļauj jums ietaupīt naudu ceļojuma laikā, un, galvenais, tā ir daudz viesmīlīgāka nekā viesnīca.

Es īsti nezinu, kāpēc, bet ir ārkārtīgi viegli lauzt ledus CouchSurfing. Joprojām ir jābūt uzmanīgam, kur klikšķināt (vietnē ir vērtēšanas sistēma, kas palīdz to izdarīt), bet nav nekā labāka par to, kā ierasties jaunā pilsētā un uzreiz satikt dzimtās valodas runātājus, kas jums visu parādīs, vienlaikus praktizējot jauno valodu. Tas ir vienkārši lieliski!

Taču CouchSurfing ne tikai palīdz atrast naktsmītnes. Jūs varat to izmantot, lai atrastu jaunus kontaktus ar vietējiem dzimtās valodas runātājiem, ar kuriem doties iedzert tasi kafijas (jūs varat sazināties ar viņiem pirms ceļojuma vai ceļojuma laikā - es ieteiktu jums darīt abus). Vienkārši sameklējiet vietnē cilvēkus, kuri nesen ir bijuši aktīvi vai kuriem ir līdzīgas intereses, un piedāvājiet viņiem iet uz dzērienu un aprunāties. Cilvēki vietnē CouchSurfing parasti ir atvērti (citādi viņi tur nebūtu!).

Visbeidzot, Couchsurfers bieži organizē pasākumus (tikšanās, piknikus). Protams, ne visi pasākumi ir vienlīdz labi, bet tas tomēr ir lielisks veids, kā atrast dzimtās valodas runātājus, kad atrodaties attiecīgajā valstī, vai pat ārzemniekus, kas dzīvo jūsu valstī.

MeetUp

Līdzīgi kā CouchSurfing, bet vairāk orientēti uz darbu un hobijiem, nevis ballītēm, ir arī MeetUp.com.

meetup angļu valodā nozīmē neformālu tikšanos. Vietnē MeetUp var piedalīties vai organizēt pasākumus par konkrētām tēmām. Ja vēlaties satikt cilvēku grupu, kas nodarbojas ar jogu vai varbūt ar valodu apmaiņu, pārgājieniem, uzņēmējdarbību, tehnoloģijām (kas vietnē ir ļoti populāra) vai pat kazu audzēšanu kalnos... Ir liela iespēja, ka šāda grupa jau pastāv.

Aptuveni puse pasākumu ir bezmaksas, bet par otru pusi tiek prasīta neliela dalības maksa, parasti aptuveni 5 dolāri, lai segtu pasākuma izmaksas.

Vietnē ir aptuveni 100 miljoni dalībnieku, kas atrodas 181 valstī, un neatkarīgi no valsts ir daudz pasākumu angļu valodā. Ja ir tēma, ap kuru vēlaties satikt cilvēkus, šī ir labākā vietne, lai to izdarītu.

italki

italki (izrunā /ˈaɪ·tɔk·i/) ir **platforma, kas savieno skolēnus un skolotājus (professional teachers) vai pasniedzējus (community tutors). Konkrētāk, tas nozīmē, ka to var izmantot vai nu tradicionālo angļu valodas nodarbību apmeklēšanai, vai arī sarunvalodas prasmju praktizēšanai.

Skolotāji un kopienas pasniedzēji, protams, iekasē maksu, jo viņiem, tāpat kā mums visiem, ir jāmaksā īre! Pastāv arī bezmaksas iespēja, proti, atrast rakstāmpiederīgo vai valodas apmaiņas partneri (šajā gadījumā jūs maksāsiet ar savu laiku).

Šī vietne ir ārkārtīgi populāra starp cilvēkiem, kas mācās modernās valodas, tostarp poliglotiem.

Ne vienmēr ir viegli atrast kādu, ar ko aprunāties, un šī vietne piedāvā vienkāršu un praktisku risinājumu. Lielākā apmaiņa notiek, izmantojot Skype.

Jaunas vietnes, lai atrastu angliski runājošus draugus

Šeit ir īss saraksts ar citām vietnēm, kuras neesmu tik bieži izmantojis, bet par kurām cilvēki ir runājuši un kuras, šķiet, viņiem patīk. Pēc tam es dalīšos ar jums savos padomos, kā atrast labu angliski runājošu spalvas draugu.

  • HelloTalk ir mobilā tālruņa lietojumprogramma, kas ļauj viegli sazināties ar dzimtās valodas runātājiem. Tā ļauj apmainīties ar informāciju teksta formātā, izmantojot tērzēšanu, bet, ja vēlaties, vienmēr varat piezvanīt sarunu partnerim.
  • Tandem ļauj apmainīties ar ziņām mobilajā tālrunī.

Es paplašināšu šo sarakstu, kad saņemšu jūsu ieteikumus un kad atklāju jaunas.

Kā atrast piemērotu angliski runājošu spalvasbiedru

Iepazīšanās ar jauniem cilvēkiem, īpaši tiem, kuri runā citā valodā, var mainīt jūsu dzīvi un likt jums piedzīvot daudz neparastu piedzīvojumu. Man personīgi tas ir palīdzējis iegūt draugus vairākos kontinentos, apmeklēt pilsētas un pat veselas valstis, kā arī nodibināt vairākas attiecības.

Taču, lai to visu paveiktu, ir nepieciešams satikt īstos cilvēkus. Tāpēc šeit ir sniegti daži padomi un piemēri ziņām, ko jūs varat sūtīt viens otram.

Padomi, lai sāktu

Angļu valodas apguve lielā mērā ir sociāla pieredze, un, jo ērtāk mēs jūtamies, satiekoties ar jauniem cilvēkiem, jo vienkāršāk tas notiek. (Šī ir prasme, pie kuras var strādāt ne tikai angļu valodas apguvē - jo sabiedriski spējīgāks būsi, jo vairāk iespēju iegūsi).

Tāpēc šeit ir daži vienkārši padomi, kā atrast un noturēt savus angliski runājošos domubiedrus.

  • Interesējieties par cilvēkiem, esiet ziņkārīgs, esiet labs klausītājs. Jo vairāk jūs par viņiem interesēsieties, jo vairāk viņiem jūs šķitīsiet interesants.
  • Runājiet par to, kas jums patīk. Entuziasms ir lipīgs!
  • Esiet pozitīvi noskaņoti. Angļu valodas apguve ir lieliska iespēja aizmirst par savām problēmām.
  • Tā vietā, lai runātu par to, ko jūs darāt (nevienam nav ideālas dzīves), jūs varat runāt par to, ko jūs darītu, un mudināt partnerus darīt to pašu. Sarunas par saviem sapņiem un projektiem ir labs veids, kā lauzt ledu.

Visbeidzot, kungi, lūdzu, neuzskatiet šīs valodas apmaiņas vietnes par iepazīšanās aplikācijām. Ja jūs ar kādu labi saprotaties un pievilcība ir abpusēja, viss attīstīsies dabiski. Nav vajadzības būt draņķīgam un atturēt cilvēkus no šo vietņu izmantošanas.

Lieliska grāmata par saziņu, ko var lasīt vai klausīties angļu valodā, ir šāda. How to Win Friends and Influence People Dale Carnegie. Tā ir klasika, pat pamats personības attīstības jomā. Grāmatas nosaukums var šķist mazliet muļķīgs, taču tajā ir daudz labu padomu.

Nosūtāmo ziņojumu piemēri

Šeit ir daži piemēri ziņām, ko esmu sūtījis un veiksmīgi izmantojis, lai iegūtu angliski runājošus draugus un uzsāktu valodu apmaiņu dažādās valodās (esmu to izmantojis, lai mācītos ungāru valodu un praktizētu spāņu valodu, bet piemērus esmu pielāgojis angļu valodai).

Ziņa Couchsurfing angļu valodā (izmitināšana 1):

Hello [PERSONAS VĀRDS]!

If you feel like traveling without leaving [JŪSU PILSĒTA], let meet sleep on your couch! :) I'll be in [JŪSU VALSTS] for [X MĒNEŠU/X NEDĒĻU] and I would like to CouchSurf a little in [JŪSU PILSĒTA]. because I definitely want to spend time with locals. I'm here to learn English.

Ciao

[JŪSU NOSAUKUMS]

Ziņa Couchsurfing angļu valodā (2. izmitināšanas vieta):

Hi [THE PERSON'S NAME],

My name is [YOUR NAME]. I'm from France and started a little trip around the world two weeks ago. Right now I'm in [CITY A] and next week I'll be in [YOUR CITY]. I'd like to couchsurf with someone chill with who I could speak English, because I'm learning this nice language. I only know a few words (this sucks!), but I'm trying my best. I would only need a couch to sleep on for 2-3 nights, or whatever is most convenient for you, of course.

Have a nice day!

[YOUR NAME]

Ziņa Couchsurfing angļu valodā (lai iedzertu):

Hi girls, (ziņa, ko es nosūtīju draugu grupai vietnē CouchSurfing).

I've just moved to [CITY] and I am looking to make friends around a drink, chatting in English or French. I have been learning English for a few months and now have the chance to practice and make faster progress!

[YOUR NAME]

Attiecībā uz pārējām vietnēm man nav piemēra ar kādu no manām ziņām, bet kaut kam līdzīgam vajadzētu pietikt:

Hi [THE PERSON'S NAME]!

My name is [YOUR NAME]. I'm from [YOUR COUNTRY] and am planning to travel and see the world. Right now, I'd like to find someone cool to practice my English with. In exchange, I'll be happy to help you with your [YOUR LANGUAGE]. I definitely want to spend time chatting with [AMERICANS / ENGLISH / AUSTRALIANS OR WHEREVER YOU WANT TO GO]. I love [HOBBY 1], [HOBBY 2] and just to talk to people and make friends.

All the best,

[YOUR NAME]

Šīs ir diezgan vispārīgas ziņas, kas ir darbojušās, bet, ja vēlaties, jūs, protams, varat tās pielāgot vai personalizēt atkarībā no savām un kontaktējamās personas interesēm (īpaši, ja jums ir kaut kas kopīgs). Tas jūs sagatavos sarunām par interesantām lietām angļu valodā!

Priecājieties, iepazīstot jaunus cilvēkus!

P.S. Vai esmu izlaidis kādu labu vietni, kur atrast angliski runājošus sarakstes biedrus? Un kā jūs, kā jūs atradāt cilvēkus, ar kuriem sarunāties angliski? Dalieties ar informāciju un anekdotēm komentāros!

P.P.S. Ja vēlaties iegūt angliski runājošus draugus, lūdzu, izmantojiet kādu no iepriekš minētajiem resursiem, nevis komentāru sadaļu.

Profile picture for Fabien Snauwaert

Fabien Snauwaert

Author

Machine Translation

Translated from the English

Last modified: November 2, 2021, 7:12 pm