[ Close ]
👂
Understand spoken English, and speak!
Stop wasting your time! Instead:
  • Correct your pronunciation in English
  • Learn sentences from daily life
  • Memorize for good
  • Speak and listen to a ton of English!
Learn English and change your life, click here:

Susiraskite angliškai kalbančių draugų 🤗

Kaip susirasti angliškai kalbantį draugą susirašinėjimui ✍️

Read this article in English: How to find an English-speaking penpal ✍️.

Kam mokytis anglų kalbos metų metus, jei niekada jos nenaudosite? Sužinokite, kaip ir kur rasti angliškai kalbančių susirašinėjimo draugų!

Anglų kalbos mokotės jau daugelį metų, bet vis tiek retai kalbate šia kalba. Ar žinojote, kad mokykloje pusė mokinių angliškai kalba vos vieną valandą? Vieną valandą per savaitę? Vieną valandą per mėnesį? Ne! Vieną valandą per visą mokymosi laikotarpį.

Tačiau tikrai girdėjote ir tai, kad practice makes perfect!. Reikia susitikti su pokalbių partneriais, susirasti susirašinėjimo draugų, praktikuoti anglų kalbą su tikrais žmonėmis. Būtent tai padės jums pakeisti šnekamąją kalbą ir jaustis patogiai kalbant angliškai. Šnekamoji anglų kalba nėra tokia pati kaip rašytinė, todėl labai svarbu kalbėtis su gimtakalbiais, net jei tai būtų tik po truputį.

Laimei, dar niekada nebuvo taip lengva susirasti angliškai kalbančių draugų. Tai galite padaryti naudodamiesi interneto svetainėmis, kuriose rasite angliškai kalbančių susirašinėjimo draugų.

Angliškai kalbančių susirašinėjimo draugų paieška - gerai žinomos svetainės

Štai keletas svetainių, kurias atradau per daugelį metų ir kurios pasirodė esančios naudingos.

ConversationExchange

Pirmiausia pakalbėkime apie ConversationExchange - nemokamą svetainę, kurioje galima susirasti angliškai kalbančių susirašinėjimo draugų. Sąsaja švari ir neapkrauna jūsų reklamomis.

Svetainėje galite ieškoti žmonių, su kuriais galėtumėte bendrauti, ir, aišku, ieškoti pagal kalbą, taip pat pagal šalį, kurioje asmuo šiuo metu yra (ypač naudinga, jei planuojate aplankyti tą šalį!).

Be to, galite pasirinkti, ar norite Face to face conversations (susitikti su žmonėmis asmeniškai), ar norėtumėte bendrauti laiškais (Correspondence (Pen-Pal)), ar norite kalbėtis internetu (Using a chat software). Pastarąjį variantą galite rinktis iš "Skype" ir daugybės kitų programinių įrangų.

CouchSurfing

CouchSurfing yra garsi svetainė, nes joje galima rasti žmonių, kurie galėtų jus apgyvendinti visame pasaulyje. Ji leidžia sutaupyti šiek tiek pinigų kelionių metu ir, svarbiausia, yra daug jaukesnė nei viešbutis.

Tiksliai nežinau kodėl, bet CouchSurfing itin lengva pralaužti ledus. Vis dar turite būti atsargūs, kur paspaudžiate (svetainėje yra reitingų sistema, kuri padeda tai padaryti), bet nėra nieko geriau, nei atvykti į naują miestą ir iš karto sutikti gimtakalbius, kurie jums viską aprodys ir kartu praktikuos jūsų naująją kalbą. Tai tiesiog puiku!

Tačiau CouchSurfing ne tik padeda rasti nakvynės vietas. Ją galite naudoti ieškodami naujų kontaktų su vietiniais gimtakalbiais, su kuriais galėtumėte nueiti išgerti puodelį kavos (su jais galite susisiekti prieš kelionę arba jos metu - patarčiau daryti ir viena, ir kita). Tiesiog paieškokite svetainėje žmonių, kurie neseniai buvo aktyvūs, arba tokių, kurie turi panašių interesų, ir pasiūlykite jiems nueiti išgerti ir pasikalbėti. Žmonės svetainėje CouchSurfing paprastai yra atviri (kitaip jų ten nebūtų!).

Galiausiai, Couchsurfers dažnai organizuojami renginiai (susitikimai, iškylos). Žinoma, ne visi renginiai yra vienodai geri, bet vis dėlto tai puikus būdas rasti gimtakalbių, kai esate toje šalyje, arba net užsieniečių, gyvenančių jūsų šalyje.

MeetUp

Panašiai kaip CouchSurfing, bet labiau orientuotas į darbą ir pomėgius, o ne į vakarėlius, yra MeetUp.com.

meetup anglų kalba reiškia neformalų susitikimą. Svetainėje MeetUp galima dalyvauti arba organizuoti renginius tam tikromis temomis. Jei norite susitikti su grupe žmonių, užsiimančių joga, o gal kalbų mainais, žygiais pėsčiomis, verslu, technologijomis (kurios svetainėje labai populiarios) ar net ožkų auginimu kalnuose... Ką gi, didelė tikimybė, kad tokia grupė jau egzistuoja.

Maždaug pusė renginių yra nemokami, o už kitą pusę prašoma nedidelio dalyvio mokesčio, paprastai apie 5 dolerius, kad būtų padengtas renginio mokestis.

Svetainė turi apie 100 mln. narių, esančių 181 šalyje, ir, kad ir kokia šalis būtų, joje gausu renginių anglų kalba. Jei turite temą, dėl kurios norėtumėte susitikti su žmonėmis, ši svetainė yra geriausia tam tinklavietė.

italki

italki (tariama /ˈaɪ·tɔk·i/) - tai **platforma, jungianti besimokančiuosius ir mokytojus (professional teachers) arba dėstytojus (community tutors). Tiksliau, tai reiškia, kad ja galite naudotis arba lankydami tradicines anglų kalbos pamokas, arba lavindami savo pokalbių įgūdžius.

Mokytojai ir bendruomenės mokytojai, aišku, ima iš jūsų mokestį, nes, kaip ir mes visi, turi mokėti nuomą! Taip pat yra ir nemokamas variantas, t. y. susirasti susirašinėjimo draugą arba kalbos mainų partnerį (tokiu atveju mokėsite savo laiku).

Ši svetainė itin populiari tarp šiuolaikinių kalbų besimokančių žmonių, įskaitant poliglotus.

Ne visada lengva rasti žmogų, su kuriuo būtų galima pasikalbėti, o ši svetainė siūlo paprastą ir praktišką sprendimą. Dauguma mainų vyksta per "Skype".

Naujos svetainės, kuriose galima susirasti angliškai kalbančių draugų

Štai trumpas kitų svetainių, kuriomis ne taip dažnai naudojausi, bet apie kurias žmonės kalbėjo ir kurios, atrodo, jiems patinka, sąrašas. Po to pasidalysiu su jumis patarimais, kaip susirasti gerą angliškai kalbantį draugą susirašinėjimui.

  • HelloTalk tai mobiliojo telefono programa, leidžianti lengvai susisiekti su gimtakalbiais. Tai leidžia keistis teksto formatu, per pokalbį, bet jei pageidaujate, visada galite paskambinti pašnekovui.
  • Tandem leidžia keistis žinutėmis mobiliuoju telefonu.

Šį sąrašą papildysiu, kai sulauksiu jūsų pasiūlymų ir kai atrasiu naujų.

Kaip susirasti tinkamą angliškai kalbantį draugą susirašinėjimui

Pažintis su naujais žmonėmis, ypač tais, kurie kalba kita kalba, gali pakeisti jūsų gyvenimą ir priversti patirti daug nepaprastų nuotykių. Man asmeniškai tai padėjo susirasti draugų keliuose žemynuose, aplankyti miestus ir net ištisas šalis, taip pat užmegzti keletą santykių.

Tačiau kad visa tai pasiektumėte, turite sutikti tinkamus žmones. Taigi, štai keletas patarimų ir žinučių pavyzdžių, kuriuos galite siųsti vieni kitiems.

Patarimai pradžiai

Anglų kalbos mokymasis didžiąja dalimi yra socialinė patirtis, ir kuo patogiau jaučiamės susipažindami su naujais žmonėmis, tuo paprasčiau. (Šį įgūdį galite lavinti ne tik dėl anglų kalbos - kuo labiau bendraujate, tuo daugiau galimybių gausite).

Taigi, štai keletas paprastų patarimų, kaip susirasti ir išlaikyti angliškai kalbančius susirašinėjimo draugus.

  • Domėkitės žmonėmis, būkite smalsūs, būkite geri klausytojai. Kuo labiau jais domėsitės, tuo labiau jiems atrodysite įdomus .
  • Kalbėkite apie tai, kas jums patinka. Entuziazmas yra užkrečiamas!
  • Būkite pozityvūs. Anglų kalbos mokymasis yra puiki proga pamiršti savo problemas.
  • Užuot kalbėję apie tai, ką darote (niekas neturi tobulo gyvenimo), galite kalbėti apie tai, ką darytumėte, ir paskatinti partnerius daryti tą patį. Pokalbiai apie savo svajones ir projektus yra geras būdas pralaužti ledus.

Galiausiai, džentelmenai, venkite žiūrėti į šias kalbų mainų svetaines kaip į pažinčių programėles. Jei su kuo nors gerai sutariate ir trauka yra abipusė, reikalai natūraliai išsivystys. Nereikia būti drauge ir atkalbinėti žmonių nuo naudojimosi šiomis svetainėmis.

Puiki knyga apie bendravimą, kurią lengva skaityti arba klausytis anglų kalba, yra How to Win Friends and Influence People Dale Carnegie. Tai klasika, netgi pagrindinė knyga asmeninio tobulėjimo srityje. Pavadinimas gali pasirodyti šiek tiek kvailas, tačiau knygoje gausu gerų patarimų.

Siunčiamų žinučių pavyzdžiai

Štai keletas mano siųstų žinučių pavyzdžių, kuriuos sėkmingai naudojau norėdamas susirasti angliškai kalbančių draugų ir pradėti kalbų mainus įvairiomis kalbomis (naudojau ją mokydamasis vengrų kalbos ir praktikuodamas ispanų kalbą, tačiau pavyzdžius pritaikiau anglų kalbai).

Žinutė Couchsurfing anglų kalba (apgyvendinimas 1):

Hello [ASMENS VARDAS IR PAVARDĖ]!

If you feel like traveling without leaving [JŪSŲ MIESTAS], let meet sleep on your couch! :) I'll be in [JŪSŲ ŠALIS] for [X MĖNESIŲ/X SAVAIČIŲ] and I would like to CouchSurf a little in [JŪSŲ MIESTAS]. because I definitely want to spend time with locals. I'm here to learn English.

Ciao

[JŪSŲ VARDAS]

Pranešimas Couchsurfing anglų kalba (2 apgyvendinimo vieta):

Hi [THE PERSON'S NAME],

My name is [YOUR NAME]. I'm from France and started a little trip around the world two weeks ago. Right now I'm in [CITY A] and next week I'll be in [YOUR CITY]. I'd like to couchsurf with someone chill with who I could speak English, because I'm learning this nice language. I only know a few words (this sucks!), but I'm trying my best. I would only need a couch to sleep on for 2-3 nights, or whatever is most convenient for you, of course.

Have a nice day!

[YOUR NAME]

Žinutė Couchsurfing angliškai (išgerti):

Hi girls, (žinutė, kurią nusiunčiau draugų grupei CouchSurfing)

I've just moved to [CITY] and I am looking to make friends around a drink, chatting in English or French. I have been learning English for a few months and now have the chance to practice and make faster progress!

[YOUR NAME]

Kitoms svetainėms neturiu vienos iš savo žinučių pavyzdžio, bet kažkas panašaus turėtų pakakti:

Hi [THE PERSON'S NAME]!

My name is [YOUR NAME]. I'm from [YOUR COUNTRY] and am planning to travel and see the world. Right now, I'd like to find someone cool to practice my English with. In exchange, I'll be happy to help you with your [YOUR LANGUAGE]. I definitely want to spend time chatting with [AMERICANS / ENGLISH / AUSTRALIANS OR WHEREVER YOU WANT TO GO]. I love [HOBBY 1], [HOBBY 2] and just to talk to people and make friends.

All the best,

[YOUR NAME]

Tai gana bendro pobūdžio žinutės, kurios pasiteisino, bet jei norite, žinoma, galite jas pritaikyti arba suasmeninti, atsižvelgdami į savo ir asmens, su kuriuo bendraujate, pomėgius (ypač jei turite ką nors bendro). Tai padės jums pasiruošti kalbėti apie įdomius dalykus angliškai!

Smagių susitikimų su naujais žmonėmis!

P.S. Ar nepraleidau kokių nors gerų svetainių, kuriose galima rasti angliškai kalbančių susirašinėjimo draugų? O kaip jūs, kaip radote žmonių, su kuriais galėtumėte bendrauti angliškai? Pasidalykite informacija ir anekdotais komentaruose!

P.P.S. Jei norite susirasti angliškai kalbančių draugų, naudokitės vienu iš pirmiau minėtų šaltinių, o ne komentarų skiltimi.

Profile picture for Fabien Snauwaert

Fabien Snauwaert

Author

Machine Translation

Translated from the English

Last modified: November 2, 2021, 6:57 pm