[ Close ]
👂
Understand spoken English, and speak!
Stop wasting your time! Instead:
  • Correct your pronunciation in English
  • Learn sentences from daily life
  • Memorize for good
  • Speak and listen to a ton of English!
Learn English and change your life, click here:

Вивчайте англійську з YouTube

Англомовні ютубери ▶ ️

Read this article in English: English speaking YouTubers ▶️.

Вивчайте англійську з YouTube - це і ефективно, і швидко. Відкрийте для себе найвідоміших англомовних ютуберів!

Ми всі любимо дивитися відео на YouTube - це стало одним із найпопулярніших та найвпливовіших засобів масової інформації. Але чи знаєте ви, що перегляд відео на YouTube також може бути одним з найкращих прийомів для відпрацювання англійської мови? Сьогодні ми побачимо, як ви можете вдосконалити свою англійську, одночасно насолоджуючись відео на YouTube. Ми також побачимо деякі найпопулярніші канали YouTube англійською мовою - природний контент, який готують англомовні для англійських!

Але зверніть увагу - ми не будемо говорити про канали YouTube для вивчення англійської мови , а відео про граматику чи словниковий запас - ні! Ми поговоримо про канали, які люблять англомовні та які регулярно дивляться . Вам, мабуть, цікаво, чому ми це робимо ...

Навіщо дивитися відео YouTube англійською мовою?

Для мене YouTube - це одна з найприємніших технік вивчення мови, але також одна з найефективніших. Подумайте - це справжні люди, які використовують автентичні слова, жаргон, вимову та вирази. Це те, як говорять реальні люди, з якими ви стикаєтесь на вулиці. Якщо ви звикнете до того, як говорять ютубери, ви краще зрозумієте всіх носіїв мови .

Це краще, ніж використовувати посібник для вивчення англійської мови, де ви можете знайти лише слова та вирази, якими користувалися люди 20 або 30 років тому. Мови розвиваються дуже швидко, і якщо ви не живете в англомовній країні, один з найкращих способів піддатися англійській мові - це читати та слухати те саме, що роблять англомовні .

Я можу сказати вам, що завдяки YouTube я вивчив значну частину своєї англійської та французької мов.

Тому ми вирішили створити список англомовних ютуберів, які є як популярними, так і цікавими. Вони дозволять вам покращити свою англійську мову, одночасно насолоджуючись відео, які ви також із задоволенням переглянули б рідною мовою.

У цій статті багато вмісту, тому ми рекомендуємо зберегти його у списку Вибране, щоб ви могли повернутися до нього щоразу, коли захочете відкрити новий канал.

Отже, виберіть тип відео, який вам подобається, і відкрийте для себе найкращі канали YouTube, якими ви можете користуватися для вивчення англійської мови!

Комедія

Це, безперечно, найпопулярніший тип відео. Переглядаючи смішні відеоролики на YouTube, ви не тільки посміяєтесь, але і навчитесь жартувати англійською мовою, робити каламбури та дізнаватися про англійський гумор!

Ось декілька найпопулярніших коміків на YouTube:

JennaMarbles

Дженна робить відео, які демонструють реальність - як, наприклад, люди їздять, приймають душ або засинають. Кожен може ставитись до її відео!

Шейн Доусон

Шейн - ютубер, який робить виклики, часто розповідає про теорії змови та плітки у світі YouTube. Можливо, саме завдяки його різноманітному вмісту він отримав 20 мільйонів підписників!

Смош

Smosh це група користувачів, які роблять пародійні відео про популярні ситуації з реального життя, наприклад, про людей в Інтернеті чи в ресторані швидкого харчування, наприклад.

Ось пародійний рекламний ролик про яловичину, приємного апетиту :

нігахіга

Райан Хіга, також відомий як nigahiga , назва його каналу, робить гумористичні відео, які часто висміюють певні групи людей. Наприклад, "Як бути емо", "Як бути гангстером" та його найпопулярніше відео "Хороші хлопці":

IIСупержінкаII (Канада)

Ліллі Сінгх народилася в Канаді, але її батьки з Індії. Саме тому вона робить багато відео, що імітують своїх батьків, і часто можна почути індійський акцент. Інші її популярні відео - "Типи XXX", наприклад "Типи батьків" або "Типи рекламних роликів".

Ліза Коши

Причина, чому люди люблять Лізу Коши, полягає в тому, що вона робить надзвичайно кумедні відео, які теж трохи дивні! Щоб дати вам уявлення - в одному із своїх найпопулярніших відео вона показує все, що можна придбати всього за один долар. Вона співає та танцює посеред доларового магазину - Інтернет-гумор у найкращому вигляді!

AmazingPhil (Англія)

Філ та його друг Ден роблять виклики, наприклад, імітують рослини, співають про ящірок або малюють своїх передплатників, наприклад. Напевно завдяки оригінальності їх вмісту вони стали одними з найпопулярніших британських ютуберів!

Джої Грейсфа

Відео Джої дуже різноманітні - він робить виклики, випробовує різні види дивних продуктів, музику, і, перш за все, він є ведучим шоу на YouTube Втеча з ночі , співпраця з кількома ютуберами, що є таємничим та дещо страшним!

Ось перший епізод шоу:

Джекфільми

Гумор Джека, без сумніву, унікальний. Він не тільки робить пародійні відео, а й кілька сегментів, наприклад YIAY ( Yesterday I asked you ), де він редагує фотографії, прапори та картинки, щоб зробити їх ще веселішими. Ще один сегмент, який може допомогти вам у вивченні англійської мови, називається Your grammar sucks , де він читає коментарі з незручними помилками, які не мають сенсу.

https://www.youtube.com/watch?time_continue=68&v=AEmPk7uAQ34&feature=emb_title&ab_channel=jacksfilms

КоледжГумор

CollegeHumor робить замальовки, відео про реальність повсякденного життя, а також пародійні відео:

Трое Сіван (Австралія)

Можливо, ви вже знаєте Троє завдяки його музичній кар'єрі, але чи знали ви, що він також починав роботу на YouTube? Він робить такі смішні відео, як той, де його друг воском обробляє ноги або робить макіяж:

Світ Джеймі (Нова Зеландія)

Джеймі без сумніву міг би зробити шоу для однієї жінки, бо вона чудово розповідає історії про своє життя, які є і смішними, і цікавими:

Каспар Лі (Південна Африка)

Пародії, виклики та практичні жарти - лише невеликий огляд відео Каспара:

Ігри

Дивно, але найпопулярніші відео на YouTube - це відео про ігри, в яких люди грають у відеоігри та показують нам, як пройти складні рівні або трансляцію під час гри.

PewDiePie (Швеція)

Можливо, ви вже чули про PewDiePie - він найпопулярніший ютубер із понад 110 мільйонами підписників! Насправді важко віднести його до однієї з цих категорій, оскільки його відео дуже різноманітні, але ми вирішили, що саме в ігрових відео сяє його особистість:

VanossGaming (Канада)

Еван Фонг, також відомий як VanossGaming є ще одним з найпопулярніших користувачів YouTube, який має понад 9 мільярдів переглядів на своєму каналі. Ймовірно, завдяки його смішним коментарям та високоякісному редагуванню він їх заробив!

Маркиплієр

Особливістю Марка, безперечно, є відео цього сегменту Let's play . Цей тип відео потрапляє в play-through категорія, де людина грає цілу гру, часто з коментарями:

Jacksepticeye (Ірландія)

Безумовно, завдяки його таланту грати у відеоігри та гумору, Джек набрав понад 10 мільярдів переглядів на своєму каналі YouTube. Так як Markplier , він робить відео з назвами Let's play :

DanTDM (Англія)

Даніель грає у багато відеоігор на своєму каналі, але в основному він відомий своїми відео Minecraft і Spiderman PS4 . Він один з найпопулярніших користувачів YouTube у Великобританії.

TheSyndicateProject (Англія)

Том, творець каналу TheSyndicateProject , значною мірою завдячує своїй славі відео, де він грає Call of Duty і Minecraft .

Ви не тільки можете користуватися англійською мовою для розваги, але і для вивчення нових речей. Завдяки великому вмісту, доступному на YouTube, ви можете знайти інформацію про все, що вас цікавить.

Наука

Навіть якщо тема дещо складна, якщо вам подобається наука , спробуйте ці канали тут, щоб покращити свої знання англійської мови та навколишнього світу!

Vsauce

Vsauce це канал, який пропонує відео на такі теми, як наука, психологія, математика, філософія та багато іншого! Ви коли-небудь запитували себе, що було б, якби всі люди на Землі стрибнули відразу? Ось відповідь:

Asap НАУКА (Канада)

З їх крутою анімацією та пізнавальними відео на різні теми, AsapSCIENCE канал дає нам відповіді на багато питань. Наприклад, чи пам’ятаєте ви аудіо Yanny or Laurel у Twitter? Це аудіозапис, який чується по-різному залежно від людини - деякі чують Yanny а інші чують Laurel . Ось пояснення загадки:

(Особисто я завжди чую Yanny ... що з вами?)

SmarterEveryDay

Дестін Сендлін - інженер, і в 2007 році він вирішив створити свій канал SmarterEveryDay . У своїх відео Дестін пояснює нам, як працюють речі у повсякденному житті, речі, про які ти, безсумнівно, дивувався! Чи знаєте ви, що роблять татуювання, або чому вони такі міцні?

Велика думка

Завдяки таким експертам, як Білл Клінтон та Біл Най, цей канал YouTube пропонує тисячі відео на різні теми, щоб стати більш розумними та відповідальними.

Ви хочете зрозуміти, як працює Всесвіт? Перегляньте презентацію Мічіо Каку на тему:

Курцгезагт - У двох словах (Німеччина)

Назва цього каналу походить з німецької - kurz gesagt перекладається як "у двох словах". Дійсно, цей канал пропонує відео на різні теми в галузі науки ... у двох словах! Ми часто говоримо про імунну систему, але чи знаєте ви, як вона насправді працює?

SciShow

We live in a fascinating universe... and here, at SciShow, we hate not knowing.

Це гасло каналу. Дізнайтеся такі речі, як те, що насправді є клейковина, чому коти мурчать, як зникли динозаври та багато іншого!

Veritasium

Ще один інженер за професією, Дерек Мюллер захоплюється наукою і хоче поділитися своїми знаннями зі світом. Чи знаєте ви, що таке ефект Магнуса і як ви можете застосувати це у своєму власному житті?

хвилинна фізика

Показуючи нам малюнки та ілюстрації, Генріх Рейх пояснює нам фізичні явища. Що трапляється, коли нерухомий предмет зустрічає нестримну силу - який із них виграє?

Це нормально бути розумним

Як іглу зігріває людей? Чи всі ми належимо до однієї родини? Чому в лютому 28 днів? Це лише кілька цікавих питань, на які ви знайдете відповіді, переглядаючи канал It's Okay To Be Smart .

Домашня наука

Ви любите робити наукові експерименти вдома? Як випливає з назви, Home Science - це канал YouTube, присвячений науці вдома!

Історія

Великий проект історії

Це канал YouTube, який аналізує розвиток Всесвіту за 13,8 мільярдів років історії! Це допомагає нам краще зрозуміти людей, цивілізацію та те, як пов’язано все навколо, від формування планет до життя у суспільстві!

https://www.youtube.com/watch?time_continue=2&v=SrvPOkMs4U4&feature=emb_title&ab_channel=OERProject

Проста історія

Як випливає з назви, Simple History - це канал, який просто та цікаво представляє історичні події з ілюстраціями, що допомагають краще зрозуміти нову інформацію.

Crash Course - Історія

Crash Course насправді є каналом YouTube, який пропонує курси на різні теми, такі як біологія, хімія, театр та багато іншого, але ми вирішили включити їх курси з історії. Цей курс, представлений відомим письменником Джоном Гріном, містить 42 епізоди, які йдуть від сільськогосподарської революції до глобалізації.

Велика війна

Канал, присвячений Першій світовій війні, який щотижня стежить за подіями під час конфлікту.

Епічна історія ТБ (Англія)

Світові війни, історія Росії та Олександр Македонський - лише кілька відео, на яких ви можете знайти Epic History TV .

Історія функцій (Австралія)

Відкрийте для себе речі з менш відомими темами, такими як Громадянська війна в Китаї або війна між Радянським Союзом та Афганістаном, усі подані в легкій та жартівливій формі завдяки розважальному оповідачу.

https://www.youtube.com/watch?time_continue=15&v=jJr3KVM3lBo&feature=emb_title&ab_channel=FeatureHistory

Подорожі

Відкрийте для себе красу нашого світу, спостерігаючи за найпопулярнішими англомовними мандрівниками на YouTube !

FunForLouis (Англія)

Луї робить високоякісні відео, щоб продемонструвати красу нашого світу. В одному з своїх найпопулярніших відео він зустрічає африканське плем’я і демонструє нам деякі їхні традиції:

Привіт Надін (Канада)

Надін не тільки документує свої подорожі та ділиться ними з нами, але вона також дає поради щодо бюджетних поїздок, чого слід уникати під час подорожі, як упакувати валізи та багато іншого.

Містер Бен Браун

Містер Бен Браун показує нам красу таких країн, як Канада чи США, а також те, чому важливо пристебнути ремінь безпеки та що відбувається під час дорожньо-транспортної пригоди:

Марк Віенс (Таїланд)

Відео Марка орієнтовані на їжу. Він показує нам кухню кожної країни, яку він відвідує:

Wolters World

Мета цього каналу - надати мандрівникам всю інформацію, необхідну їм для поїздки в ту чи іншу країну - найкращу і найгіршу з кожного міста, як подорожувати з бюджетом, щоб у вас було більше грошей на наступні поїздки тощо. хочете відвідати Сполучені Штати, було б непогано знати про те, що ви повинні, а що не повинні робити там:

https://www.youtube.com/watch?time_continue=1&v=2w6ephOxnTY&feature=emb_title&ab_channel=WoltersWorld

Крістен і Сія

У своїх відео Крістен і Сія ведуть нас до таких країн, як Індія, Фінляндія чи Таїланд, і дають нам поради, як пережити довгі перельоти або як ефективно збирати речі.

Спосіб життя

Тайлер Оклі

Важко віднести Тайлера до однієї категорії, оскільки його відео настільки різноманітні - багато комедії, багато викликів, а також кулінарні відео, тестування продуктів та багато іншого.

https://www.youtube.com/watch?time_continue=1&v=HZJ2U-lYc30&feature=emb_title

КейсіНейстат

Різноманітність відео Кейсі просто неймовірне - на його каналі ви можете знайти відео про подорожі, тестування продуктів та послуг, витівки та багато іншого. В одному з найпопулярніших відео він показує нам, як виглядає першокласне сидіння в літаку, яке коштує 21 000 доларів.

Зоелла (Англія)

Зоелла, мабуть, серед найпопулярніших англійських ютуберів. У своїх відео вона тестує продукти (іноді дивні), дає поради щодо тривоги, повсякденного стресу, робить покупки та, як і багато користувачів, робить забавні виклики!

Девід Добрик

Ви обов’язково отримаєте задоволення від перегляду відео Девіда, де він плаває на 1400 фунтів вуглекислого снігу, робить пустощі або їсть найбільшу піцу у світі.

Інгрід Нілсен

Екскурсії по квартирах, ранкові та вечірні процедури, забавні виклики та здорові рецепти - це лише деякі відео, які ви можете знайти на каналі Інгрід.

Сімейство ACE

Цей канал слідкує за життям чарівної родини - від пропозиції про одруження до народження та життя їхніх дітей!

Венгі (Австралія)

Венгі приваблює глядачів своїми барвистими відео, своїм гумором та тим, що вона дає цікаві поради на різні теми, тестує товари та робить відео "зроби сам":

https://www.youtube.com/watch?time_continue=1&v=o9XoHms0IEc&feature=emb_title&ab_channel=Wengie

Політика

VisualPolitik EN (Англія)

Цей канал висвітлює такі теми, як політика, економіка та те, що відбувається у світі. Чи знаєте ви, чому Катар є найбагатшою країною у світі або чому ізраїльська армія така потужна, наприклад?

Щоденний провід

The Daily Wire це політичний канал YouTube, який розміщує відео, де вони висловлюють свою думку на різні теми, пов’язані з політикою.

C-Span

Якщо вас цікавить американська політика, вам буде цікавий цей канал:

Джордан Б Петерсон (Канада)

Джордан - професор і терапевт, і у своїх відео він розповідає про політику, релігію, особистість, а також висвітлює багато інших тем.

LiberalViewer

Адвокат, захоплений політикою та суспільством, який сильно вірить у свободу слова, ділиться своїми думками та аналізує поточні події.

Кухня

Гордон Рамзі (Об'єднане Королівство)

Гордон Рамзі, без сумніву, є одним із найвідоміших кухарів Великобританії та світу. У своїх відео він ділиться прийомами приготування, порадами та підказками щодо того, як стати кращим кулінаром, а також цікавими та екзотичними рецептами!

Смішність з Бабішем

Бабіш поєднує свою пристрасть до виробництва та кухні на своєму каналі YouTube. Дізнайтеся, як приготувати піцу в нью-йоркському стилі, рататуй або знамениту Krabby Patty з мультфільму Sponge Bob :

Харчові побажання

Удосконалюйте свій кулінарний талант за допомогою відео шеф-кухаря Джона!

Манчі

Munchies - це кулінарний канал YouTube, який показує, як приготувати чізбургер, легкі млинці або як правильно їсти суші.

Смачного

Готуйте з упевненістю, спостерігаючи за Bon appétit відео, де ви можете знайти прості рецепти, поради щодо кращого приготування їжі та керівництва по ресторанах. Подивіться, як професійний шеф-кухар готує вишукані страви Oreos:

Лора на кухні

Лора ділиться своєю пристрастю до кулінарії та показує нам прості у користуванні рецепти, які справді дуже смачні:

https://www.youtube.com/watch?time_continue=14&v=ngN4TWgL3sY&feature=emb_title&ab_channel=LauraintheKitchen

Краса

101

Рейчел пропонує великий вибір відео - поради та підказки, "зроби сам", комедії та, звичайно ж, відео про красу:

Бетані Мота

Бетані робить відеоролики для покупок, дає поради та ідеї щодо вбрань, а також підручники з макіяжу та зачіски:

NikkieTutorials (Нідерланди)

Ніккі де Ягер, яка насправді є голландкою, є однією з найпопулярніших ютуберів краси у світі. Вона стала популярною в Інтернеті завдяки своєму відео The Power of MAKEUP! що надихнуло інших користувачів YouTube показувати свої обличчя з макіяжем та без нього.

Таня Бурр (Англія)

Таня не тільки захоплюється макіяжем, вона ще і письменниця, і актриса. У 2014 році вона навіть запустила власну лінію краси Tanya Burr Cosmetics .

Шааанхо (Нова Зеландія)

Перевірте своє розуміння новозеландського акценту, одночасно насолоджуючись відео про макіяж, косметику та красу:

Фітнес та харчування

Фітнес-блендер

FitnessBlender пропонує більше 500 тренувань та поради щодо того, як стати найкращою версією себе!

Ніккі Блеккеттер

Ніккі робить влоги (іншими словами, відеоблог) на своєму каналі - вона ділиться своїм життям, чим їсть і чим займається, щоб підтримувати форму.

Бодібілдінг.com

Мета, яка Bodybuilding.com Канал має підтримати вас, навчити вас харчуванню та дати найкращі вправи для набуття форми:

https://www.youtube.com/watch?time_continue=5&v=o9zCgPtsups&feature=emb_title&ab_channel=Bodybuilding.com

Лорен Тойота

На своєму каналі YouTube Лорен ділиться своєю пристрастю жити відповідально, з творчістю та жити в даний момент. Якщо вас цікавить веганський спосіб життя, вам точно сподобаються її відео:

Sixpackfactory (Південна Африка)

Якщо ви хочете схуднути, спалити жири або набрати м’язову вагу, вам буде цікавий цей канал:

Ток шоу

Дивіться ті самі телевізійні шоу, що й американці на YouTube!

TheEllenShow

TheEllenShow стало одним з найпопулярніших ток-шоу в США завдяки гумору та кмітливості ведучої Еллен Дедженерес.

Вечірнє шоу з Джиммі Фаллоном у головній ролі

У цьому шоу багато сегментів, але найпопулярнішим повинен бути Wheel of Musical Impressions , де такі співачки, як Крістіна Агілера, Аріана Гранде чи Селін Діон наслідують інших популярних виконавців:

Jimmy Kimmel Live

У своєму шоу Джиммі Кіммель робить багато інтерв’ю, пустощів та соціальних експериментів:

Шоу Келлі Кларксон

Моє улюблене американське ток-шоу! Келлі Кларксон, звичайно, в основному відома своєю музичною кар'єрою, але останні пару років вона також була ведучою одного з найпопулярніших денних шоу - The Kelly Clarkson Show ! Її шоу не тільки веселе завдяки її сяючій особистості та гумору; вона часто запрошує гостей, які є звичайними людьми, які зробили щось цікаве та / або важливе:

FBE

Відео з реакцією є одними з найпопулярніших у Мережі. Ось чому два брати Бенні та Рафі вирішили створити канал на YouTube, де кілька людей різного віку реагують на поточні події, відео, музику та інші. Відео з Try not to laugh сегмент мав величезний успіх з мільйонами переглядів:

Розмови TED

Слухайте сотні людей по всьому світу, які діляться своїми знаннями, досвідом та історіями!

Чи часто ви стикаєтесь із зволіканням?

Відкривайте YouTube самостійно

Якщо вам не подобається жоден із рекомендованих нами каналів, ви також можете спробувати дослідити світ YouTube самостійно та знайти ідеальні канали на свій смак! Скористайтеся цим веб-сайтом , виберіть свій улюблений жанр, країну, мову та дізнайтеся, хто найпопулярніші ютубери у цій галузі!

Завжди будьте в курсі подій

Якщо ви хочете завжди бути в курсі подій і знати, що відбувається у світі YouTube у вашій улюбленій англомовній країні, натисніть на одне з цих посилань, щоб побачити популярні відео у вибраній вами країні:

Ось вони у вас, найпопулярніші канали YouTube для практики англійської мови . Очевидно, що неможливо включити кожного окремого ютубера, тож допоможіть нам, розповівши нам, які ваші улюблені ютубери!

Дивитися також

  • Ця стаття була зосереджена на англомовних ютуберах. Якщо ви хочете вивчити англійську мову на YouTube із більш традиційним підходом, іншими словами, вивчаючи, а не практикуючи, перегляньте нашу статтю про найкращі канали YouTube, щоб вивчити англійську мову . Там ви знайдете викладачів англійської мови, курси граматики та вимови для початківців та середніх курсів. Потім поверніться до цієї статті, щоб практикувати англійську мову з автентичним змістом.

  • Якщо ви все ще не можете розуміти англійську мову настільки добре, щоб насолоджуватися вмістом на YouTube, то ми пропонуємо вам ознайомитися з нашим тренінгом Click & Speak, який дозволить вам зрозуміти та використовувати 96% розмовної англійської мови.

Profile picture for Dimitar Dimitrov

Dimitar Dimitrov

Author

Machine Translation

Translated from the English

Last modified: July 23, 2021, 2:10 pm