[ Close ]
👂
Understand spoken English, and speak!
Stop wasting your time! Instead:
  • Correct your pronunciation in English
  • Learn sentences from daily life
  • Memorize for good
  • Speak and listen to a ton of English!
Learn English and change your life, click here:

Angļu valodas apguve ar YouTube

Angļu valodā runājošie YouTubers ▶️

Read this article in English: English speaking YouTubers ▶️.

Mācieties angļu valodu ar YouTube - tas ir gan efektīvi, gan aizraujoši. Atklājiet slavenākos angļu valodā runājošos YouTuberus!

Mums visiem patīk skatīties YouTube videoklipus - tas ir kļuvis par vienu no populārākajiem un ietekmīgākajiem medijiem. Bet vai zinājāt, ka YouTube videoklipu skatīšanās var būt arī viens no labākajiem angļu valodas praktizēšanas veidiem? Šodien mēs aplūkosim, kā jūs varat uzlabot savu angļu valodu, vienlaikus baudot YouTube videoklipus. Apskatīsim arī dažus no populārākajiem YouTube kanāliem angļu valodā - dabisku saturu, ko veidojuši angliski runājošie angliski runājošajiem!

Taču pievērsiet uzmanību - mēs nerunāsim par YouTube kanāliem angļu valodas apguvei ar video par gramatiku vai vārdu krājumu - nē! Mēs runāsim par kanāliem, kas angļu valodā runājošajiem patīk un kurus viņi skatās regulāri. Jūs droši vien brīnāties, kāpēc mēs to darām...

Kāpēc skatīties YouTube video angļu valodā?

Manuprāt, YouTube ir viens no patīkamākajiem un arī efektīvākajiem valodas apguves paņēmieniem. Padomājiet - tie ir īsti cilvēki, kuri lieto autentiskus vārdus, slengu, izrunu un izteicienus. Tā runā reāli cilvēki, ar kuriem jūs sastopaties uz ielas. Ja pieradīsiet pie tā, kā runā youtubeeri, jūs labāk sapratīsiet visus dzimtās valodas lietotājus.

Tas ir labāk nekā angļu valodas apguvei izmantot rokasgrāmatu, kurā var atrast tikai vārdus un izteicienus, ko cilvēki lietoja pirms 20 vai 30 gadiem. Valodas attīstās ļoti ātri, un, ja nedzīvo angliski runājošā valstī, viens no labākajiem veidiem, kā iepazīt angļu valodu, ir lasīt un klausīties to pašu, ko dara angliski runājošie.

Varu teikt, ka, pateicoties YouTube, esmu iemācījies lielu daļu angļu un franču valodas.

Tāpēc mēs nolēmām izveidot sarakstu ar angliski runājošiem Youtuberiem, kuri ir gan populāri, gan interesanti. Viņi ļaus jums uzlabot angļu valodu, vienlaikus baudot video, kurus jūs labprāt skatītos arī savā dzimtajā valodā.

Šajā rakstā ir daudz satura, tāpēc iesakām to saglabāt savā izlases sarakstā, lai varētu atgriezties pie tā ikreiz, kad vēlaties atklāt kādu jaunu kanālu.

Tātad, izvēlieties sev tīkamu video veidu un atklājiet labākos YouTube kanālus, kurus varat izmantot, lai praktizētu angļu valodu!

Komēdija

Šis neapšaubāmi ir vispopulārākais videoklipu veids. Skatoties smieklīgus videoklipus YouTube, jūs ne tikai labi pasmiesieties, bet arī iemācīsieties jokot angļu valodā, veidot kalambūrus un iepazīsiet angļu humoru!

Lūk, daži no populārākajiem komiķiem YouTube:

JennaMarbles

Dženna veido videoklipus, kuros parādīta realitāte, piemēram, kā cilvēki brauc ar automašīnu, iet dušā vai aizmigt. Ar viņas video var saskarties ikviens!

Shane Dawson

Šeins ir youtuberis, kurš veic izaicinājumus, bieži runā par sazvērestības teorijām un tenkām YouTube pasaulē. Varbūt tieši pateicoties viņa daudzveidīgajam saturam, viņš ir saņēmis 20 miljonus abonentu!

Smosh

Smosh ir youtuberu grupa, kas veido parodiju video par populārām reālās dzīves situācijām, piemēram, par cilvēkiem internetā vai ātrās ēdināšanas restorānā.

Šeit ir parodija par liellopu gaļas reklāmu, bon appétit:

nigahiga

Ryan Higa, pazīstams arī kā nigahiga, kas ir viņa kanāla nosaukums, veido humoristiskus video, kuros bieži izsmej noteiktas cilvēku grupas. Piemēram, "Kā būt emo", "Kā būt gangsterim" un viņa populārākais video "Nice guys":

IISuperwomanII (Kanāda)

Lilija Singa ir dzimusi Kanādā, bet viņas vecāki ir no Indijas. Tāpēc viņa daudzos video atdarina savus vecākus, un bieži var dzirdēt indiešu akcentu. Citi populāri viņas videoklipi ir "XXX tipi", piemēram, "Vecāku tipi" vai "Reklāmu tipi".

Liza Koshy

Iemesls, kāpēc cilvēki mīl Lizu Koshy, ir tas, ka viņa veido ārkārtīgi smieklīgus video, kas ir arī nedaudz dīvaini! Lai sniegtu jums priekšstatu - vienā no saviem populārākajiem videoklipiem viņa rāda visu, ko var nopirkt tikai par vienu dolāru. Viņa dzied un dejo dolāru veikala vidū - interneta humors vislabākajā formā!

AmazingPhil (Anglija)

Fils un viņa draugs Dens veic tādus izaicinājumus kā, piemēram, atdarina augus, dzied par ķirzakām vai zīmē savus abonentus. Noteikti, pateicoties viņu satura oriģinalitātei, viņi ir kļuvuši par vieniem no populārākajiem britu YouTuberiem!

Joey Graceffa

Džoija videoklipi ir ļoti daudzveidīgi - viņš veic izaicinājumus, izmēģina dažādus dīvainus produktus, mūziku un, galvenais, viņš ir YouTube raidījuma vadītājs. Escape The Night, kas tapis sadarbībā ar vairākiem YouTuberiem un ir noslēpumains un mazliet biedējošs!

Lūk, pirmā šova epizode:

Jacksfilms

Džeka humors neapšaubāmi ir unikāls. Viņš ne tikai veido parodiju video, bet arī vairākus segmentus, piemēram, YIAY (Yesterday I asked you), kur viņš rediģē fotogrāfijas, karogus un attēlus, lai padarītu tos vēl smieklīgākus. Vēl viens segments, kas varētu jums palīdzēt angļu valodas mācībās, saucas Your grammar sucks, kur viņš lasa komentārus ar apkaunojošām kļūdām, kurām nav jēgas.

https://www.youtube.com/watch?time_continue=68&v=AEmPk7uAQ34&feature=emb_title&ab_channel=jacksfilms

CollegeHumor

CollegeHumor veido skečus, videoklipus par ikdienas dzīves realitāti, kā arī parodiju videoklipus:

Troye Sivan(Austrālija)

Iespējams, tu jau pazīsti Troye, pateicoties viņa mūzikas karjerai, bet vai zini, ka viņš sāka savu karjeru arī YouTube? Viņš veido smieklīgus videoklipus, piemēram, tādus, kuros viņa draugs vaksē viņam kājas vai veido grimu:

Jamie's World (Jaunzēlande)

Džeimija, bez šaubām, varētu veidot vienas sievietes šovu, jo viņa lieliski prot stāstīt par savu dzīvi, kas ir gan smieklīgi, gan interesanti:

Caspar Lee (Dienvidāfrika)

Parodijas, izaicinājumi un joki - tikai neliels pārskats par Kaspara video:

Spēļu

Pārsteidzoši, bet vispopulārākie videoklipi vietnē YouTube ir par spēlēm, kuros cilvēki spēlē videospēles un rāda, kā iziet grūtos līmeņus vai straumē, kamēr viņi spēlē.

PewDiePie (Zviedrija)

Iespējams, jūs jau esat dzirdējuši par PewDiePie - viņš ir populārākais YouTubers ar vairāk nekā 110 miljoniem abonentu! Ir patiešām grūti viņu iedalīt kādā no šīm kategorijām, jo viņa videoklipi ir patiešām daudzveidīgi, taču mēs nolēmām, ka tieši spēļu videoklipi ir tie, kuros spilgti izpaužas viņa personība:

VanossGaming (Kanāda)

Evan Fong, pazīstams arī kā VanossGaming, ir vēl viens no populārākajiem YouTuberiem, kura kanālā ir vairāk nekā 9 miljardi skatījumu. Iespējams, tos viņš ir nopelnījis, pateicoties saviem smieklīgajiem komentāriem un kvalitatīvai montāžai!

Markiplier

Marka specialitāte noteikti ir video no segmenta Let's play. Šāda veida videoklipi ietilpst play-through kategorijā, kur cilvēks izspēlē visu spēli, bieži vien ar komentāriem:

Jacksepticeye (Īrija)

Noteikti, pateicoties viņa talantam spēlēt videospēles un humoram, Džeks savā YouTube kanālā ir saņēmis vairāk nekā 10 miljardus skatījumu. Tāpat kā Markplier, viņš veido videoklipus ar nosaukumu Let's play:

DanTDM (Anglija)

Daniels savā kanālā spēlē daudz videospēļu, taču galvenokārt viņš ir pazīstams ar saviem videoklipiem par Minecraft un Spiderman PS4. Viņš ir viens no populārākajiem YouTuberiem Apvienotajā Karalistē.

TheSyndicateProject (Anglija)

Toms, kanāla TheSyndicateProject autors, par savu slavu lielā mērā ir pateicīgs videoklipiem, kuros viņš spēlē Call of Duty un Minecraft.

Izmantojot angļu valodu, jūs varat ne tikai izklaidēties, bet arī apgūt jaunas lietas. Pateicoties bagātīgajam YouTube pieejamajam saturam, jūs varat atrast informāciju par jebko, kas jūs interesē.

Zinātne

Pat ja tēma ir mazliet sarežģīta, ja tev patīk zinātne, izmēģini šos kanālus šeit, lai uzlabotu savas zināšanas par angļu valodu un apkārtējo pasauli!

Vsauce

Vsauce ir kanāls, kas piedāvā videoklipus par tādām tēmām kā zinātne, psiholoģija, matemātika, filozofija un daudz ko citu! Vai esi kādreiz vaicājis sev, kas notiktu, ja visi cilvēki uz Zemes uzreiz izlēktu? Lūk, atbilde:

AsapSCIENCE (Kanāda)

Kanāls AsapSCIENCE ar savu foršo animāciju un informatīvajiem videoklipiem par dažādām tēmām sniedz mums atbildes uz daudziem jautājumiem. Piemēram, vai atceraties audio Yanny or Laurel Twitter? Tas ir audioieraksts, kas atkarībā no cilvēka tiek dzirdēts atšķirīgi - daži dzird Yanny, bet citi Laurel. Lūk, paskaidrojums par šo noslēpumu:

(Es personīgi vienmēr dzirdu Yanny... bet jūs?)

SmarterEveryDay

Destins Sandlins ir inženieris, un 2007. gadā viņš nolēma izveidot savu kanālu SmarterEveryDay. Savos videoklipos Destins mums skaidro, kā darbojas lietas ikdienā, lietas, par kurām jūs, bez šaubām, esat aizdomājušies! Vai zini, kā top tetovējumi vai kāpēc tie ir tik izturīgi?

Big Think

Šajā YouTube kanālā ir tādi eksperti kā Bils Klintons un Bils Nijs, un tas piedāvā tūkstošiem videoklipu par dažādām tēmām, lai kļūtu gudrāki un atbildīgāki.

Vai vēlaties saprast, kā darbojas Visums? Noskatieties Mičio Kaku prezentāciju par šo tēmu:

Kurzgesagt - In a Nutshell (Vācija)

Šī kanāla nosaukums nāk no vācu valodas - kurz gesagt tulkojams kā "īsumā". Patiešām, šis kanāls piedāvā videoklipus par dažādām tēmām zinātnes jomā... īsumā! Mēs bieži runājam par imūnsistēmu, bet vai jūs zināt, kā tā patiesībā darbojas?

SciShow

We live in a fascinating universe... and here, at SciShow, we hate not knowing.

Tāds ir kanāla sauklis. Uzziniet, piemēram, kas patiesībā ir glutēns, kāpēc kaķi purpina, kā pazuda dinozauri un daudz ko citu!

Veritasium

Vēl viens inženieris pēc profesijas, Dereks Mullers ir aizrauts ar zinātni un vēlas dalīties savās zināšanās ar pasauli. Vai jūs zināt, kas ir Magnusa efekts un kā jūs to varat izmantot savā dzīvē?

minutephysics

Rādot mums zīmējumus un ilustrācijas, Henrijs Reihs skaidro mums fizikālās parādības. Kas notiek, kad nekustīgs objekts sastop neapturamu spēku - kurš no tiem uzvarēs?

It's Okay To Be Smart

Kā iglu saglabā siltumu? Vai mēs visi piederam vienai ģimenei? Kāpēc februārī ir 28 dienas? Šie ir tikai daži no interesantajiem jautājumiem, uz kuriem jūs atradīsiet atbildes, skatoties kanālu It's Okay To Be Smart.

Home Science

Vai jums patīk veikt zinātniskus eksperimentus mājās? Kā jau liecina nosaukums, Home Science ir YouTube kanāls, kas veltīts zinātnei mājās!

Vēsture

Big History Project

Šis ir YouTube kanāls, kas analizē, kā visums ir attīstījies 13,8 miljardu gadu vēsturē! Tas palīdz mums labāk izprast cilvēkus, civilizāciju un to, kā viss ap mums ir saistīts, sākot no planētu veidošanās līdz pat sabiedrības dzīvei!

https://www.youtube.com/watch?time_continue=2&v=SrvPOkMs4U4&feature=emb_title&ab_channel=OERProject

Simple History

Kā jau liecina tā nosaukums, Simple History ir kanāls, kas vienkāršā un interesantā veidā iepazīstina ar vēstures notikumiem, pievienojot ilustrācijas, kas palīdz labāk izprast jauno informāciju.

Crash Course - History

Crash Course patiesībā ir YouTube kanāls, kas piedāvā kursus par dažādām tēmām, piemēram, bioloģiju, ķīmiju, teātri un daudzām citām, bet mēs nolēmām iekļaut viņu kursus par vēsturi. Šajā kursā, ko pasniedz slavenais rakstnieks Džons Grīns, ir 42 epizodes, kas aptver laika posmu no lauksaimniecības revolūcijas līdz globalizācijai.

The Great War

Pirmajam pasaules karam veltīts kanāls, kas ik nedēļu seko līdzi notikumiem konflikta laikā.

Epic History TV (Anglija)

Pasaules kari, Krievijas vēsture un Aleksandrs Lielais ir tikai daži no videoierakstiem, ko var atrast vietnē Epic History TV.

Feature History (Austrālija)

Atklājiet lietas par mazāk zināmām tēmām, piemēram, par pilsoņu karu Ķīnā vai karu starp Padomju Savienību un Afganistānu, un tas viss tiek pasniegts vieglā un humoristiskā veidā, pateicoties izklaidējošam stāstniekam.

https://www.youtube.com/watch?time_continue=15&v=jJr3KVM3lBo&feature=emb_title&ab_channel=FeatureHistory

Ceļojumi

Atklājiet mūsu pasaules skaistumu, vērojot populārākos angļu valodā runājošos ceļotājus YouTube!

FunForLouis (Anglija)

Luiss veido augstas kvalitātes videoklipus, lai parādītu mūsu pasaules skaistumu. Vienā no saviem populārākajiem video viņš tiekas ar kādu Āfrikas cilti un iepazīstina mūs ar viņu tradīcijām:

Hey Nadine (Kanāda)

Nadine ne tikai dokumentē savus ceļojumus un dalās tajos ar mums, bet arī sniedz padomus, kā ceļot ar nelielu budžetu, no kā izvairīties ceļojuma laikā, kā sapakot koferi un daudz ko citu.

Mr Ben Brown

Bena Brauna kungs mums parāda ne tikai tādu valstu kā Kanāda vai ASV skaistumu, bet arī to, kāpēc ir svarīgi lietot drošības jostu un kas notiek autoavārijas laikā:

Mark Wiens (Taizeme)

Marka videoklipi ir veltīti pārtikai. Viņš iepazīstina ar katras valsts, kuru viņš apmeklē, virtuvi:

Wolters World

Šī kanāla mērķis ir sniegt ceļotājiem visu informāciju, kas nepieciešama, lai dotos uz kādu valsti - katras pilsētas labākās un sliktākās vietas, kā ceļot ar nelielu budžetu, lai būtu vairāk naudas nākamajiem ceļojumiem utt. Ja vēlaties apmeklēt Amerikas Savienotās Valstis, būtu labi zināt, ko tur vajadzētu un ko nevajadzētu darīt:

https://www.youtube.com/watch?time_continue=1&v=2w6ephOxnTY&feature=emb_title&ab_channel=WoltersWorld.

Kristen & Siya

Savos video Kristena un Sija mūs aizvedīs uz tādām valstīm kā Indija, Somija vai Taizeme un sniegs padomus, kā izdzīvot ilgos lidojumus vai kā efektīvi sapakoties.

Dzīvesveids

Tyler Oakley

Tyleru ir grūti iedalīt vienā kategorijā, jo viņa videoklipi ir tik dažādi - daudz komēdiju, daudz izaicinājumu, kā arī gatavošanas video, produktu testēšanas un daudz kas cits.

https://www.youtube.com/watch?time_continue=1&v=HZJ2U-lYc30&feature=emb_title

CaseyNeistat

Keisija video daudzveidība ir vienkārši neticama - viņa kanālā var atrast video par ceļošanu, produktu un pakalpojumu testēšanu, jokiem un daudz ko citu. Vienā no saviem populārākajiem video viņš rāda, kā izskatās pirmās klases lidmašīnas sēdeklis, kas maksā 21 000 dolāru.

Zoella (Anglija)

Zoella, iespējams, ir viens no populārākajiem angļu YouTuberiem. Savos videoklipos viņa testē produktus (dažkārt dīvainus), sniedz padomus par dzīvi ar trauksmi, ikdienas stresu, iepērkas un, kā jau daudzi YouTuberi, veic smieklīgus izaicinājumus!

David Dobrik

Tev noteikti būs jautri skatīties Deivida video, kuros viņš peld 1 400 kilogramu ogļskābā sniega, izspēlē jokus vai apēd lielāko picu pasaulē.

Ingrid Nilsen

Ekskursijas pa dzīvokli, rīta un vakara rutīnas, smieklīgi izaicinājumi un veselīgas receptes ir tikai daži no videoklipiem, ko var atrast Ingrīdas kanālā.

The ACE Family

Šis kanāls seko līdzi burvīgas ģimenes dzīvei - no laulības piedāvājuma līdz pat bērnu dzimšanai un dzīvei!

Wengie (Austrālija)

Ingrīda piesaista skatītājus ar saviem krāsainajiem video, humoru un to, ka viņa sniedz interesantus padomus par dažādām tēmām, testē produktus un veido DIY video:

https://www.youtube.com/watch?time_continue=1&v=o9XoHms0IEc&feature=emb_title&ab_channel=Wengie.

Politika

VisualPolitik EN (Anglija)

Šajā kanālā tiek apskatītas tādas tēmas kā politika, ekonomika un pasaulē notiekošais. Vai jūs zināt, piemēram, kāpēc Katara ir bagātākā valsts pasaulē vai kāpēc Izraēlas armija ir tik spēcīga?

The Daily Wire

The Daily Wire ir politisks YouTube kanāls, kas publicē videoklipus, kuros izsaka savu viedokli par dažādām ar politiku saistītām tēmām.

C-Span

Ja jūs interesē Amerikas politika, šis kanāls jums būs interesants:

Jordan B Peterson (Kanāda)

Džordans ir profesors un terapeits, un savos videoklipos viņš runā par politiku, reliģiju, personību, kā arī aplūko daudzas citas tēmas.

LiberalViewer

Jurists, kurš aizrautīgi interesējas par politiku un sabiedrību un stingri tic vārda brīvībai, dalās ar saviem viedokļiem un analizē aktuālos notikumus.

Virtuve

Gordon Ramsay (Apvienotā Karaliste)

Gordons Ramsijs neapšaubāmi ir viens no pazīstamākajiem pavāriem Apvienotajā Karalistē un pasaulē. Savos videoklipos viņš dalās ar gatavošanas tehnikām, padomiem un ieteikumiem, kā kļūt labākam pavāram, kā arī interesantām un eksotiskām receptēm!

Binging with Babish

Babišs savā YouTube kanālā apvieno savu aizraušanos ar ražošanu un virtuvi. Uzziniet, kā pagatavot Ņujorkas stila picu, ratatuju vai slaveno Krabby Patty no multfilmas Sponge Bob:

Food Wishes

Pilnveidojiet savu kulinārijas talantu ar šefpavāra Džona video!

Munchies

Munchies ir kulinārijas YouTube kanāls, kurā parādīts, kā pagatavot siera burgeru, vieglas crepes vai kā pareizi ēst suši.

Bon Appétit

Gatavojiet ar pārliecību, skatoties Bon appétit videoklipus, kuros atradīsiet vienkāršas receptes, padomus, kā labāk pagatavot ēdienu, un restorānu ceļvežus. Skatieties, kā profesionāls šefpavārs gatavo gardēžu Oreos:

Laura in the Kitchen

Laura dalās ar savu aizraušanos ar ēdienu gatavošanu un rāda mums viegli izpildāmas receptes, kas ir patiešām gardas:

https://www.youtube.com/watch?time_continue=14&v=ngN4TWgL3sY&feature=emb_title&ab_channel=LauraintheKitchen

Skaistums

Rclbeauty101

Rachel piedāvā plašu videoklipu klāstu - padomus un trikus, DIY, komēdijas un, protams, skaistumkopšanas video:

Bethany Mota

Bethany veido iepirkšanās video, sniedz padomus un idejas par tērpiem, kā arī sniedz grima un matu lietošanas pamācības:

NikkieTutorials (Nīderlande)

Nikkie de Jager, kura patiesībā ir holandiete, ir viena no populārākajām skaistumkopšanas YouTube lietotājām pasaulē. Viņa kļuva populāra internetā, pateicoties savam video The Power of MAKEUP!, kas ir iedvesmojis citus YouTuberus parādīt savu seju ar un bez grima.

Tanya Burr (Anglija)

Tānija ne tikai aizraujas ar grima lietām, viņa ir arī rakstniece un aktrise. 2014. gadā viņa pat izveidoja savu skaistumkopšanas līniju ar nosaukumu Tanya Burr Cosmetics.

Shaaanxo (Jaunzēlande)

Pārbaudiet, kā saprotat Jaunzēlandes akcentu, vienlaikus baudot video par grimu, kosmētiku un skaistumu:

un uzturu, kā arī skatieties un baudiet skaistumkopšanas un skaistumkopšanas produktus.

FitnessBlender

FitnessBlender piedāvā vairāk nekā 500 treniņu sesiju un padomus, kā kļūt par labāko sevis versiju!

Nikki Blackketter

Nikki savā kanālā veido vlogus (citiem vārdiem sakot, videoblogu) - viņa dalās ar savu dzīvi, ēdienu un to, ko dara, lai saglabātu formu.

Bodybuilding.com

Kanāla Bodybuilding.com mērķis ir atbalstīt jūs, mācīt par uzturu un sniegt labākos vingrinājumus, lai iegūtu formu:

https://www.youtube.com/watch?time_continue=5&v=o9zCgPtsups&feature=emb_title&ab_channel=Bodybuilding.com.

Lauren Toyota

Savā YouTube kanālā Laurēna dalās ar savu aizraušanos dzīvot atbildīgi, radoši un dzīvot mirklī. Ja jūs interesē vegānisks dzīvesveids, jums noteikti patiks viņas video:

Sixpackfactory (Dienvidāfrika)

Ja vēlaties zaudēt svaru, sadedzināt taukus vai uzņemt muskuļu masu, šis kanāls jums būs interesants:

Sarunu šovi

Skatieties tos pašus TV šovus, ko amerikāņi YouTube!

TheEllenShow

TheEllenShow ir kļuvis par vienu no populārākajiem sarunu šoviem Amerikas Savienotajās Valstīs, pateicoties raidījuma vadītājas Ellenas Dedženeresas (Ellen DeGeneres) humoram un prātam.

The Tonight Show Starring Jimmy Fallon

Šajā šovā ir daudz segmentu, bet vispopulārākajam no tiem ir jābūt Wheel of Musical Impressions, kurā tādas dziedātājas kā Christina Aguilera, Ariana Grande vai Céline Dion atdarina citus populārus māksliniekus:

Jimmy Kimmel Live

Džimijs Kimels (Jimmy Kimmel) savā šovā veic daudz interviju, joku un sociālo eksperimentu:

The Kelly Clarkson Show

Mans mīļākais amerikāņu sarunu šovs! Kelly Clarkson, protams, galvenokārt ir pazīstama ar savu muzikālo karjeru, bet pēdējos pāris gadus viņa ir arī viena no populārākajiem dienas šoviem vadītāja - The Kelly Clarkson Show! Viņas šovs ir ne tikai jautrs, pateicoties viņas spožajai personībai un humoram; viņa bieži aicina viesus, kas ir parasti cilvēki, kuri ir paveikuši kaut ko interesantu un/vai svarīgu:

FBE

Reakcijas video ir vieni no populārākajiem tīmeklī. Tāpēc abi brāļi Benijs un Rafi nolēma izveidot YouTube kanālu, kurā vairāki dažāda vecuma cilvēki reaģē uz aktuāliem notikumiem, videoklipiem, mūziku un citiem. Video no Try not to laugh segmenta ir guvuši milzīgus panākumus un miljoniem skatījumu:

TED talks

Klausieties, kā simtiem cilvēku visā pasaulē dalās savās zināšanās, pieredzē un stāstos!

Vai jūs bieži kavējat darbu?

Atklājiet YouTube pats

Ja jums nepatīk neviens no mūsu ieteiktajiem kanāliem, varat arī paši pamēģināt izpētīt YouTube pasauli un atrast savai gaumei piemērotus kanālus! Izmantojiet šo vietni, izvēlieties savu iecienītāko žanru, valsti, valodu un uzziniet, kuri ir populārākie YouTuberi šajā jomā!

Vienmēr sekot līdzi jaunumiem

Ja vēlaties vienmēr būt lietas kursā un zināt, kas notiek YouTube pasaulē jūsu iecienītajā angliski runājošajā valstī, tad noklikšķiniet uz kādas no šīm saitēm, lai redzētu, kādi video ir aktuāli jūsu izvēlētajā valstī:

Lūk, populārākie YouTube kanāli angļu valodas apguvei. Acīmredzot nav iespējams iekļaut visus YouTuberus, tāpēc palīdziet mums, pastāstot, kuri ir jūsu mīļākie YouTuberi!

Skatīt arī

  • Šajā rakstā galvenā uzmanība tika pievērsta angliski runājošiem YouTuberiem. Ja vēlaties apgūt angļu valodu YouTube, izmantojot tradicionālāku pieeju, citiem vārdiem sakot, mācoties, nevis praktizējoties, tad izlasiet mūsu rakstu par labākajiem YouTube kanāliem angļu valodas apguvei. Tur jūs atradīsiet angļu valodas skolotājus, kursus par gramatiku un izrunu, kas paredzēti iesācējiem un vidēja līmeņa studentiem. Pēc tam atgriezieties šajā rakstā, lai praktizētu angļu valodu, izmantojot autentisku saturu.

  • Ja jūs joprojām nespējat pietiekami labi saprast angļu valodu, lai baudītu YouTube saturu, tad iesakām iepazīties ar mūsu apmācību Click & Speak, kas ļaus jums saprast un lietot 96 % angļu valodas runas.

Profile picture for Dimitar Dimitrov

Dimitar Dimitrov

Author

Machine Translation

Translated from the English

Last modified: November 2, 2021, 7:13 pm