[ Close ]
👂
Understand spoken English, and speak!
Stop wasting your time! Instead:
  • Correct your pronunciation in English
  • Learn sentences from daily life
  • Memorize for good
  • Speak and listen to a ton of English!
Learn English and change your life, click here:

Učte sa anglicky s YouTube

Anglicky hovoriaci youtuberi ▶️

Read this article in English: English speaking YouTubers ▶️.

Učte sa angličtinu pomocou YouTube - je to efektívne a pútavé. Objavte najznámejších anglicky hovoriacich youtuberov!

Všetci radi sledujeme videá na YouTube - stal sa jedným z najpopulárnejších a najvplyvnejších médií. Ale vedeli ste, že sledovanie videí na YouTube môže byť aj jednou z najlepších techník na precvičovanie angličtiny? Dnes sa pozrieme na to, ako si môžete zlepšiť angličtinu a zároveň si užívať videá na YouTube. Pozrieme si aj niektoré z najpopulárnejších kanálov YouTube v angličtine - prirodzený obsah vytvorený anglicky hovoriacimi pre anglicky hovoriacich!

Ale pozor - nebudeme hovoriť o kanáloch YouTube na učenie angličtiny s videami o gramatike alebo slovnej zásobe - nie! Budeme hovoriť o kanáloch, ktoré majú radi anglicky hovoriaci používatelia a ktoré pravidelne sledujú. Asi sa čudujete, prečo to robíme...

Prečo sledovať videá na YouTube v angličtine?

Pre mňa je YouTube jednou z najpríjemnejších techník učenia sa jazyka, ale aj jednou z najúčinnejších. Zamyslite sa nad tým - sú to skutoční ľudia, ktorí používajú autentické slovíčka, slang, výslovnosť a výrazy. Takto zvyknú hovoriť skutoční ľudia, ktorých stretnete na ulici. Ak si zvyknete na spôsob, akým hovoria youtuberi, budete lepšie rozumieť všetkým rodeným hovorcom.

Je to lepšie ako používať príručku na učenie angličtiny, kde nájdete len slová a výrazy, ktoré ľudia používali pred 20 alebo 30 rokmi. Jazyky sa vyvíjajú veľmi rýchlo, a ak nežijete v anglicky hovoriacej krajine, jedným z najlepších spôsobov, ako sa zoznámiť s angličtinou, je čítať a počúvať rovnaké veci, ako robia anglicky hovoriaci ľudia.

Môžem vám povedať, že práve vďaka YouTube som sa naučil veľkú časť svojej angličtiny a francúzštiny.

Preto sme sa rozhodli vytvoriť zoznam anglicky hovoriacich youtuberov, ktorí sú populárni a zaujímaví. Umožnia vám zlepšiť si angličtinu a zároveň si vychutnať videá, ktoré by ste si s radosťou pozreli aj vo svojom rodnom jazyku.

V tomto článku je veľa obsahu, preto vám odporúčame uložiť si ho do zoznamu obľúbených, aby ste sa k nemu mohli vrátiť vždy, keď budete chcieť objaviť nový kanál.

Vyberte si teda typ videa, ktoré sa vám páči, a objavte najlepšie kanály YouTube, ktoré môžete využiť na precvičovanie angličtiny!

Komédia

Ide nepochybne o najobľúbenejší typ videí. Sledovaním vtipných videí na YouTube sa nielen dobre zasmejete, ale naučíte sa aj vtipkovať v angličtine, robiť slovné hračky a spoznáte anglický humor!

Tu sú niektorí z najpopulárnejších komikov na YouTube:

JennaMarbles

Jenna natáča videá, ktoré ukazujú realitu - napríklad ako ľudia šoférujú, sprchujú sa alebo zaspávajú. S jej videami sa môže stotožniť každý!

Shane Dawson

Shane je youtuber, ktorý robí výzvy, často hovorí o konšpiračných teóriách a klebetách vo svete YouTube. Možno práve vďaka jeho rozmanitému obsahu získal 20 miliónov odberateľov!

Smosh

Smosh je skupina youtuberov, ktorí robia parodické videá na populárne situácie z reálneho života, ako sú napríklad ľudia na internete alebo vo fastfoodovej reštaurácii.

Tu je parodická reklama na hovädzie mäso, bon appétit:

nigahiga

Ryan Higa, známy aj ako nigahiga, čo je názov jeho kanála, vytvára humorné videá, v ktorých si často uťahuje z určitých skupín ľudí. Napríklad "Ako byť emo", "Ako byť gangster" a jeho najpopulárnejšie video "Nice guys":

IISuperwomanII (Kanada)

Lilly Singh sa narodila v Kanade, ale jej rodičia pochádzajú z Indie. To je dôvod, prečo natáča veľa videí, v ktorých napodobňuje svojich rodičov a často v nich počuť indický prízvuk. Ďalšie jej obľúbené videá sú "Typy XXX", napríklad "Typy rodičov" alebo "Typy reklám".

Liza Koshy

Dôvodom, prečo ľudia milujú Lizu Koshy, je to, že robí mimoriadne vtipné videá, ktoré sú zároveň trochu divné! Aby ste mali predstavu - v jednom z jej najpopulárnejších videí ukazuje, čo všetko si môžete kúpiť len za jeden dolár. Spieva a tancuje uprostred dolárového obchodu - internetový humor v tej najlepšej podobe!

AmazingPhil (Anglicko)

Phil a jeho kamarát Dan robia výzvy, napríklad napodobňujú rastliny, spievajú o jaštericiach alebo kreslia svojich predplatiteľov. Určite aj vďaka originalite ich obsahu sa stali jednými z najpopulárnejších britských YouTuberov!

Joey Graceffa

Joeyho videá sú veľmi rôznorodé - robí výzvy, skúša rôzne typy podivných výrobkov, hudbu a predovšetkým je moderátorom relácie na YouTube Escape The Night, ktorá vznikla v spolupráci s niekoľkými youtubermi a je tajomná a trochu strašidelná!

Tu je prvá epizóda relácie:

Jacksfilms

Jackov humor je bezpochyby jedinečný. Netvorí len parodické videá, ale aj niekoľko segmentov, napríklad YIAY (Yesterday I asked you), kde upravuje fotografie, vlajky a obrázky, aby boli ešte vtipnejšie. Ďalší segment, ktorý by vám mohol pomôcť pri štúdiu angličtiny, sa volá Your grammar sucks, kde číta komentáre s trápnymi chybami, ktoré nedávajú zmysel.

https://www.youtube.com/watch?time_continue=68&v=AEmPk7uAQ34&feature=emb_title&ab_channel=jacksfilms

CollegeHumor

CollegeHumor robí skeče, videá o realite každodenného života a tiež parodické videá:

Troye Sivan(Austrália)

Možno už Troyea poznáte vďaka jeho hudobnej kariére, ale vedeli ste, že začínal aj na YouTube? Točí vtipné videá, ako napríklad to, v ktorom mu jeho kamarát depiluje nohy alebo ho líči:

Jamie's World (Nový Zéland)

Jamie by bezpochyby mohla robiť one-woman show, pretože má vynikajúci spôsob rozprávania o svojom živote, ktorý je vtipný a zaujímavý:

Caspar Lee (Južná Afrika)

Parodie, výzvy a žartíky - to je len malý prehľad Casparových videí:

Hranie hier

Prekvapivo najobľúbenejšie videá na YouTube sú tie o hrách, v ktorých ľudia hrajú videohry a ukazujú nám, ako prejsť ťažké úrovne alebo streamujú počas hrania.

PewDiePie (Švédsko)

Možno ste už počuli o PewDiePie - je to najpopulárnejší YouTuber, ktorý má viac ako 110 miliónov odberateľov! Je naozaj ťažké zaradiť ho do jednej z týchto kategórií, pretože jeho videá sú naozaj rôznorodé, ale rozhodli sme sa, že sú to herné videá, v ktorých žiari jeho osobnosť:

VanossGaming (Kanada)

Evan Fong, známy aj ako VanossGaming, je ďalším z najpopulárnejších youtuberov s viac ako 9 miliardami pozretí na svojom kanáli. Pravdepodobne si ich vyslúžil vďaka svojim vtipným komentárom a kvalitnému spracovaniu!

Markiplier

Markovou špecialitou sú určite videá zo segmentu Let's play. Tento typ videí patrí do kategórie play-through, kde človek hrá celú hru, často s komentármi:

Jacksepticeye (Írsko)

Určite práve vďaka svojmu talentu na hranie videohier a humoru získal Jack na svojom kanáli na YouTube viac ako 10 miliárd pozretí. Rovnako ako Markplier, aj on natáča videá s názvom Let's play:

DanTDM (Anglicko)

Daniel na svojom kanáli hrá veľa videohier, ale známy je najmä svojimi videami na Minecraft a Spiderman PS4. Je jedným z najpopulárnejších youtuberov v Spojenom kráľovstve.

TheSyndicateProject (Anglicko)

Tom, tvorca kanála TheSyndicateProject, do veľkej miery vďačí za svoju slávu videám, v ktorých hrá Call of Duty a Minecraft.

Angličtinu môžete využiť nielen na zábavu, ale aj na učenie sa nových vecí. Vďaka bohatému obsahu, ktorý je na YouTube k dispozícii, môžete nájsť informácie o všetkom, čo vás zaujíma.

Veda

Aj keď je téma trochu zložitejšia, ak máte radi vedu, vyskúšajte tieto kanály tu, aby ste si zlepšili svoje znalosti anglického jazyka a okolitého sveta!

Vsauce

Vsauce je kanál, ktorý ponúka videá na témy ako veda, psychológia, matematika, filozofia a mnohé ďalšie! Položili ste si niekedy otázku, čo by sa stalo, keby všetci ľudia na Zemi naraz skočili? Tu je odpoveď:

AsapSCIENCE (Kanada)

Vďaka skvelým animáciám a informatívnym videám na rôzne témy nám kanál AsapSCIENCE poskytuje odpovede na mnohé otázky. Pamätáte si napríklad na zvuk Yanny or Laurel na Twitteri? Ide o zvukovú nahrávku, ktorá sa v závislosti od človeka počuje rôzne - niektorí počujú Yanny, zatiaľ čo iní Laurel. Tu je vysvetlenie k tejto záhade:

(Ja osobne vždy počujem Yanny... a čo vy?)

SmarterEveryDay

Destin Sandlin je inžinier a v roku 2007 sa rozhodol vytvoriť svoj kanál SmarterEveryDay. Vo svojich videách nám Destin vysvetľuje, ako fungujú veci v každodennom živote, veci, nad ktorými ste sa nepochybne pozastavili! Viete, ako vznikajú tetovania alebo prečo sú také odolné?

Big Think

Tento kanál YouTube, na ktorom sa nachádzajú odborníci ako Bill Clinton a Bill Nye, ponúka tisíce videí na rôzne témy, aby ste sa stali inteligentnejšími a zodpovednejšími.

Chcete pochopiť, ako funguje vesmír? Pozrite si prezentáciu Michia Kaku na túto tému:

Kurzgesagt - In a Nutshell (Nemecko)

Názov tohto kanála pochádza z nemčiny - kurz gesagt v preklade znamená "v kocke". Tento kanál skutočne ponúka videá na rôzne témy z oblasti vedy... v kocke! Často hovoríme o imunitnom systéme, ale viete, ako vlastne funguje?

SciShow

We live in a fascinating universe... and here, at SciShow, we hate not knowing.

To je slogan tohto kanála. Dozviete sa napríklad, čo je to vlastne lepok, prečo mačky vrčia, ako zmizli dinosaury a mnoho ďalšieho!

Veritasium

Derek Muller, ďalším povolaním inžinier, je vášnivý vedec a o svoje vedomosti sa chce podeliť so svetom. Viete, čo je to Magnusov efekt a ako ho môžete uplatniť vo svojom živote?

minutephysics

Henry Reich nám prostredníctvom kresieb a ilustrácií vysvetľuje fyzikálne javy. Čo sa stane, keď sa stretne nepohyblivý predmet s nezastaviteľnou silou - ktorá z nich zvíťazí?

It's Okay To Be Smart

Ako iglú udržiava ľudí v teple? Patríme všetci do jednej rodiny? Prečo má február 28 dní? To je len niekoľko zaujímavých otázok, na ktoré nájdete odpovede pri sledovaní kanála It's Okay To Be Smart.

Home Science

Robíte doma radi vedecké pokusy? Ako už názov napovedá, Home Science je kanál YouTube venovaný vede v domácnosti!

História

Big History Project

Toto je kanál na YouTube, ktorý analyzuje, ako sa vesmír vyvíjal počas svojej 13,8 miliardy rokov dlhej histórie! Pomáha nám lepšie pochopiť ľudí, civilizáciu a to, ako všetko okolo nás súvisí, od formovania planét až po život v spoločnosti!

https://www.youtube.com/watch?time_continue=2&v=SrvPOkMs4U4&feature=emb_title&ab_channel=OERProject

Simple History

Ako už názov napovedá, Simple History je kanál, ktorý jednoduchým a zaujímavým spôsobom predstavuje historické udalosti s ilustráciami, ktoré pomáhajú lepšie pochopiť nové informácie.

Crash Course - History

Crash Course je vlastne kanál YouTube, ktorý ponúka kurzy na rôzne témy, ako je biológia, chémia, divadlo a mnohé ďalšie, ale my sme sa rozhodli zaradiť ich kurzy o histórii. Tento kurz, ktorý prezentuje známy spisovateľ John Green, má 42 epizód, ktoré sa venujú obdobiu od poľnohospodárskej revolúcie až po globalizáciu.

The Great War

Kanál venovaný prvej svetovej vojne, ktorý každý týždeň sleduje udalosti počas tohto konfliktu.

Epic History TV (Anglicko)

Svetové vojny, dejiny Ruska a Alexander Veľký sú len niektoré z videí, ktoré nájdete na stránke Epic History TV.

Feature History (Austrália)

Objavte veci o menej známych témach, ako je občianska vojna v Číne alebo vojna medzi Sovietskym zväzom a Afganistanom, ktoré sú vďaka zábavnému rozprávačovi podané ľahkým a humorným spôsobom.

https://www.youtube.com/watch?time_continue=15&v=jJr3KVM3lBo&feature=emb_title&ab_channel=FeatureHistory

Cestovanie

Objavte krásy nášho sveta sledovaním najpopulárnejších anglicky hovoriacich cestovateľov na YouTube!

FunForLouis (Anglicko)

Louis vytvára vysokokvalitné videá, ktoré ukazujú krásy nášho sveta. V jednom zo svojich najobľúbenejších videí sa stretáva s africkým kmeňom a ukazuje nám niektoré z ich tradícií:

Hey Nadine (Kanada)

Nadine nielenže dokumentuje svoje cesty a delí sa o ne s nami, ale poskytuje aj tipy, ako cestovať s nízkym rozpočtom, čomu sa pri cestovaní vyhnúť, ako si zbaliť kufre a mnoho ďalšieho.

Mr Ben Brown

Pán Ben Brown nám ukáže krásy krajín, ako je Kanada alebo Spojené štáty, ale aj to, prečo je dôležité používať bezpečnostné pásy a čo sa deje počas dopravnej nehody:

Mark Wiens (Thajsko)

Markove videá sú zamerané na jedlo. Ukazuje nám kuchyňu každej krajiny, ktorú navštívi:

Wolters World

Cieľom tohto kanála je poskytnúť cestovateľom všetky informácie, ktoré potrebujú na to, aby sa do danej krajiny vybrali - to najlepšie a najhoršie z každého mesta, ako cestovať s obmedzeným rozpočtom, aby ste mali viac peňazí na ďalšie výlety atď. Ak chcete navštíviť Spojené štáty, bolo by dobré vedieť o tom, čo by ste tam mali a nemali robiť:

https://www.youtube.com/watch?time_continue=1&v=2w6ephOxnTY&feature=emb_title&ab_channel=WoltersWorld.

Kristen & Siya

Kristen a Siya nás vo svojich videách zavedú do krajín ako India, Fínsko alebo Thajsko a poradia nám, ako prežiť dlhé lety alebo ako sa efektívne zbaliť.

Životný štýl

Tyler Oakley

Tylera je ťažké zaradiť do jednej kategórie, pretože jeho videá sú veľmi rôznorodé - veľa komédie, veľa výziev, ale aj videá o varení, testovaní produktov a mnoho ďalšieho.

https://www.youtube.com/watch?time_continue=1&v=HZJ2U-lYc30&feature=emb_title

CaseyNeistat

Rozmanitosť Caseyho videí je jednoducho neuveriteľná - na jeho kanáli nájdete videá o cestovaní, testovaní produktov a služieb, vtipy a mnoho ďalšieho. V jednom z jeho najpopulárnejších videí nám ukazuje, ako vyzerá sedadlo v lietadle prvej triedy, ktoré stojí 21 000 dolárov.

Zoella (Anglicko)

Zoella patrí pravdepodobne medzi najpopulárnejších anglických youtuberov. Vo svojich videách testuje produkty (niekedy aj čudné), radí, ako žiť s úzkosťou, každodenným stresom, robí nákupné ťaháky a ako mnohí YouTuberi robí zábavné výzvy!

David Dobrik

Pri sledovaní Davidových videí, v ktorých pláva v 1 400 kilogramoch uhličitého snehu, robí žartíky alebo zje najväčšiu pizzu na svete, sa určite zabavíte.

Ingrid Nilsen

Prehliadky bytov, ranné a večerné rituály, vtipné výzvy a zdravé recepty sú len niektoré z videí, ktoré nájdete na Ingridinom kanáli.

The ACE Family

Tento kanál sleduje život očarujúcej rodiny - od žiadosti o ruku až po narodenie a život ich detí!

Wengie (Austrália)

Wengie priťahuje divákov svojimi farebnými videami, humorom a tým, že poskytuje zaujímavé rady na rôzne témy, testuje výrobky a robí videá typu "urob si sám":

https://www.youtube.com/watch?time_continue=1&v=o9XoHms0IEc&feature=emb_title&ab_channel=Wengie.

Politika

VisualPolitik EN (Anglicko)

Tento kanál sa zaoberá témami ako politika, hospodárstvo a dianie vo svete. Viete napríklad, prečo je Katar najbohatšou krajinou na svete alebo prečo je izraelská armáda taká silná?

The Daily Wire

The Daily Wire je politický kanál na YouTube, ktorý zverejňuje videá, v ktorých vyjadruje svoje názory na rôzne témy týkajúce sa politiky.

C-Span

Ak sa zaujímate o americkú politiku, bude pre vás tento kanál zaujímavý:

Jordan B Peterson (Kanada)

Jordan je profesor a terapeut a vo svojich videách hovorí o politike, náboženstve, osobnosti a venuje sa aj mnohým iným témam.

LiberalViewer

Právnik zanietený pre politiku a spoločnosť, ktorý pevne verí v slobodu slova, sa delí o svoje názory a analyzuje aktuálne udalosti.

Kuchyňa

Gordon Ramsay (Spojené kráľovstvo)

Gordon Ramsay je bezpochyby jedným z najznámejších šéfkuchárov v Spojenom kráľovstve a na svete. Vo svojich videách sa delí o techniky varenia, tipy a triky, ako sa stať lepším kuchárom, ako aj o zaujímavé a exotické recepty!

Binging with Babish

Babish na svojom kanáli YouTube spája svoju vášeň pre výrobu a kuchyňu. Naučte sa pripraviť pizzu v newyorskom štýle, ratatouille alebo slávny Krabby Patty z kresleného filmu Sponge Bob:

Food Wishes

Zdokonaľte svoj kulinársky talent vďaka videám šéfkuchára Johna!

Munchies

Munchies je kulinársky kanál YouTube, ktorý ukazuje, ako pripraviť cheeseburger, ľahké palacinky alebo ako správne jesť sushi.

Bon Appétit

Varte s istotou sledovaním videí na Bon appétit, kde nájdete jednoduché recepty, tipy na lepšie varenie a návody na reštaurácie. Pozrite si, ako profesionálny kuchár pripravuje gurmánske Oreos:

Laura in the Kitchen

Laura sa delí o svoju vášeň pre varenie a ukazuje nám jednoduché recepty, ktoré sú naozaj chutné:

https://www.youtube.com/watch?time_continue=14&v=ngN4TWgL3sY&feature=emb_title&ab_channel=LauraintheKitchen

Krása

Rclbeauty101

Rachel ponúka širokú škálu videí - tipy a triky, DIY, komédie a samozrejme videá o kráse:

Bethany Mota

Bethany natáča videá o nakupovaní, dáva tipy a nápady na oblečenie, ako aj návody na líčenie a vlasy:

NikkieTutorials (Holandsko)

Nikkie de Jager, ktorá je v skutočnosti Holanďanka, je jednou z najpopulárnejších youtuberiek v oblasti krásy na svete. Na internete sa stala populárnou vďaka svojim videám The Power of MAKEUP!, ktoré inšpirovali ďalších youtuberov, aby ukázali svoju tvár s mejkapom aj bez neho.

Tanya Burr (Anglicko)

Tanya sa venuje nielen líčeniu, ale je aj spisovateľkou a herečkou. V roku 2014 dokonca založila vlastnú kozmetickú líniu s názvom Tanya Burr Cosmetics.

Shaaanxo (Nový Zéland)

Otestujte si, či rozumiete novozélandskému prízvuku, a zároveň si vychutnajte videá o líčení, kozmetike a kráse:

a výživu.

FitnessBlender

StránkaFitnessBlender ponúka viac ako 500 cvičení a tipov, ako sa stať najlepšou verziou seba samého!

Nikki Blackketter

Nikki na svojom kanáli robí vlogy (inými slovami videoblog) - delí sa o svoj život, o to, čo jedáva a čo robí, aby sa udržala vo forme.

Bodybuilding.com

Cieľom, ktorý má kanál Bodybuilding.com, je podporiť vás, naučiť vás o výžive a poskytnúť vám najlepšie cvičenia, aby ste sa dostali do formy:

https://www.youtube.com/watch?time_continue=5&v=o9zCgPtsups&feature=emb_title&ab_channel=Bodybuilding.com.

Lauren Toyota

Lauren sa na svojom kanáli na YouTube delí o svoju vášeň žiť zodpovedne, s kreativitou a žiť v danom momente. Ak sa zaujímate o vegánsky životný štýl, jej videá sa vám určite budú páčiť:

Sixpackfactory (Južná Afrika)

Ak chcete schudnúť, spáliť tuky alebo pribrať svalovú hmotu, tento kanál vás zaujme:

V tomto prípade sa vám budú páčiť diskusné relácie

Sledujte na YouTube rovnaké televízne relácie ako Američania!

TheEllenShow

TheEllenShow sa stala jednou z najpopulárnejších talkshow v Spojených štátoch vďaka humoru a dôvtipu moderátorky Ellen DeGeneres.

The Tonight Show Starring Jimmy Fallon

V tejto relácii je veľa segmentov, ale najpopulárnejším musí byť Wheel of Musical Impressions, kde speváčky ako Christina Aguilera, Ariana Grande alebo Céline Dion imitujú iných populárnych umelcov:

Jimmy Kimmel Live

Jimmy Kimmel vo svojej šou robí veľa rozhovorov, žartov a sociálnych experimentov:

The Kelly Clarkson Show

Moja najobľúbenejšia americká talk show! Kelly Clarkson je samozrejme známa najmä vďaka svojej hudobnej kariére, ale posledných pár rokov je aj moderátorkou jednej z najpopulárnejších denných šou - The Kelly Clarkson Show! Jej šou je nielen zábavná vďaka jej žiarivej osobnosti a humoru; často si pozýva hostí, ktorí sú obyčajní ľudia, ktorí urobili niečo zaujímavé a/alebo dôležité:

FBE

Videá s reakciami patria k najobľúbenejším na webe. Preto sa dvaja bratia Benny a Rafi rozhodli vytvoriť kanál YouTube, kde niekoľko ľudí rôzneho veku reaguje na aktuálne udalosti, videá, hudbu a iné. Videá zo segmentu Try not to laugh zaznamenali obrovský úspech s miliónmi zhliadnutí:

TED talks

Počúvajte stovky ľudí z celého sveta, ktorí sa delia o svoje poznatky, skúsenosti a príbehy!

Stáva sa vám, že často odkladáte?

Objavte YouTube na vlastnú päsť

Ak sa vám nepáči žiadny z nami odporúčaných kanálov, môžete skúsiť objavovať svet YouTube aj na vlastnú päsť a nájsť si ideálne kanály podľa svojho gusta! Použite túto stránku, vyberte si svoj obľúbený žáner, krajinu, jazyk a zistite, kto sú najpopulárnejší youtuberi v danej oblasti!

Buďte vždy aktuálni

Ak chcete byť vždy aktuálni a vedieť, čo sa deje vo svete YouTube vo vašej obľúbenej anglicky hovoriacej krajine, kliknite na jeden z týchto odkazov a pozrite si trendové videá vo vami zvolenej krajine:

Tu sú najpopulárnejšie kanály YouTube na precvičovanie angličtiny. Je zrejmé, že nie je možné zahrnúť všetkých YouTuberov, preto nám pomôžte a napíšte nám, ktorí sú vaši obľúbení YouTuberi!

Pozri tiež

  • Tento článok bol zameraný na anglicky hovoriacich youtuberov. Ak sa chcete učiť angličtinu na YouTube tradičnejším spôsobom, teda skôr štúdiom ako cvičením, pozrite si náš článok o najlepších kanáloch YouTube na učenie angličtiny. Nájdete tam učiteľov angličtiny, kurzy gramatiky a výslovnosti, pre začiatočníkov aj mierne pokročilých. Potom sa vráťte k tomuto článku a precvičujte angličtinu s autentickým obsahom.

  • Ak stále nerozumiete anglicky dostatočne dobre na to, aby ste si mohli vychutnať obsah na YouTube, potom vám odporúčame pozrieť si naše školenie Click & Speak, ktoré vám umožní porozumieť a používať 96 % hovorenej angličtiny.

Profile picture for Dimitar Dimitrov

Dimitar Dimitrov

Author

Machine Translation

Translated from the English

Last modified: November 2, 2021, 7:29 pm