[ Close ]
👂
Understand spoken English, and speak!
Stop wasting your time! Instead:
  • Correct your pronunciation in English
  • Learn sentences from daily life
  • Memorize for good
  • Speak and listen to a ton of English!
Learn English and change your life, click here:

Õppige inglise keelt YouTube'iga

Ingliskeelsed YouTuber ▶️

Read this article in English: English speaking YouTubers ▶️.

Õppige inglise keelt YouTube'i abil - see on nii tõhus kui ka köitev. Avasta kõige kuulsamad inglise keelt rääkivad YouTuberid!

Me kõik armastame YouTube'i videoid vaadata - sellest on saanud üks populaarsemaid ja mõjukamaid meediakanaleid. Kuid kas teadsite, et YouTube'i videote vaatamine võib olla ka üks parimaid tehnikaid inglise keele harjutamiseks? Täna vaatame, kuidas saate parandada oma inglise keelt, nautides samal ajal ka YouTube'i videoid. Näeme ka mõningaid kõige populaarsemaid ingliskeelseid YouTube'i kanaleid - ingliskeelsete inimeste poolt ingliskeelsetele inimestele tehtud loomulikku sisu!

Kuid olge tähelepanelik - me ei räägi inglise keele õppimiseks mõeldud YouTube'i kanalitest, kus on grammatika- või sõnavara-alaseid videoid - ei! Me räägime kanalitest, mis meeldivad ingliskeelsetele inimestele ja mida nad vaatavad regulaarselt. Ilmselt imestate, miks me seda teeme...

Miks vaadata ingliskeelseid YouTube'i videoid?

Minu jaoks on YouTube üks nauditavamaid meetodeid keele õppimiseks, aga ka üks tõhusamaid. Mõelge järele - need on päris inimesed, kes kasutavad autentseid sõnu, slängi, hääldust ja väljendeid. Nii räägivad tavaliselt ka tõelised inimesed, kellega te tänaval kokku puutute. Kui harjute sellega, kuidas youtuberid räägivad, saate paremini aru kõigist emakeelsetest kõnelejatest.

See on parem, kui kasutada inglise keele õppimiseks käsiraamatut, kust leiad ainult sõnu ja väljendeid, mida inimesed kasutasid 20 või 30 aastat tagasi. Keeled arenevad väga kiiresti ja kui sa ei ela ingliskeelses riigis, on üks parimaid viise inglise keelega tutvumiseks lugeda ja kuulata samu asju, mida inglise keelt kõnelevad inimesed teevad.

Ma võin öelda, et tänu YouTube'ile olen õppinud suure osa oma inglise keelest ja prantsuse keelest.

Seepärast otsustasime koostada nimekirja inglise keelt rääkivatest Youtuberitest, kes on nii populaarsed kui ka huvitavad. Nende abil saate parandada oma inglise keelt, nautides samal ajal videoid, mida vaataksite hea meelega ka oma emakeeles.

Selles artiklis on palju sisu, seega soovitame salvestada selle oma lemmikute nimekirja, et saaksid selle juurde tagasi tulla iga kord, kui tahad uut kanalit avastada.

Nii et vali endale meelepärane videotüüp ja avasta parimad YouTube'i kanalid, mida saad kasutada inglise keele harjutamiseks!

Komöödia

See on kahtlemata kõige populaarsem videotüüp. YouTube'is naljakaid videoid vaadates ei saa mitte ainult hea naeru, vaid õpid ka inglise keeles nalja tegema, sõnamänge tegema ja inglise huumorit tundma õppima!

Siin on mõned kõige populaarsemad koomikud YouTube'is:

JennaMarbles

Jenna teeb videoid, mis näitavad tegelikkust - kuidas inimesed näiteks sõidavad autoga, võtavad duši all või magavad. Kõik saavad tema videotega suhestuda!

Shane Dawson

Shane on youtuber, kes teeb väljakutseid, räägib sageli vandenõuteooriatest ja YouTube'i maailma klatšidest. Võib-olla tänu tema mitmekülgsele sisule on ta saanud 20 miljonit tellijat!

Smosh

Smosh on grupp YouTubereid, kes teevad paroodia videoid populaarsetest olukordadest reaalses elus, näiteks inimestest internetis või kiirtoidurestoranis.

Siin on paroodia reklaam veiseliha kohta, bon appétit:

nigahiga

Ryan Higa, tuntud ka kui nigahiga, mis on tema kanali nimi, teeb humoorikaid videoid, milles sageli mõnitatakse teatud inimrühmi. Näiteks "Kuidas olla emo", "Kuidas olla gangster" ja tema kõige populaarsem video "Nice guys":

IISuperwomanII (Kanada)

Lilly Singh on sündinud Kanadas, kuid tema vanemad on pärit Indiast. Seetõttu teeb ta palju videoid, kus ta imiteerib oma vanemaid ja tihti on kuulda India aktsenti. Teised tema populaarsed videod on "Types of XXX", näiteks "Types of parents" või "Types of commercials".

Liza Koshy

Põhjus, miks inimesed armastavad Liza Koshyt, on see, et ta teeb äärmiselt naljakaid videoid, mis on ka natuke veidrad! Et sulle aimu anda - ühes tema kõige populaarsemas videos näitab ta kõike, mida saab osta vaid ühe dollari eest. Ta laulab ja tantsib keset dollaripoodi - internetihuumor kõige paremas mõttes!

AmazingPhil (Inglismaa)

Phil ja tema sõber Dan teevad väljakutseid, näiteks imiteerivad taimi, laulavad sisalikest või joonistavad oma tellijaid. Kindlasti tänu nende sisu originaalsusele on nad saanud üheks populaarseimaks Briti YouTuberiks!

Joey Graceffa

Joey videod on väga mitmekesised - ta teeb väljakutseid, katsetab erinevaid veidraid tooteid, muusikat ja ennekõike on ta YouTube'i saatejuhi Escape The Night, mis on koostöö mitme YouTuberiga, mis on salapärane ja natuke hirmutav!

Siin on saate esimene episood:

Jacksfilms

Jacki huumor on kahtlemata ainulaadne. Ta ei tee mitte ainult paroodia videoid, vaid ka mitmeid segmente, nagu näiteks YIAY (Yesterday I asked you), kus ta toimetab fotosid, lippe ja pilte, et neid veelgi naljakamaks muuta. Teine segment, mis võib teid inglise keele õppimisel aidata, on Your grammar sucks, kus ta loeb ette piinlike vigadega kommentaare, millel pole mõtet.

https://www.youtube.com/watch?time_continue=68&v=AEmPk7uAQ34&feature=emb_title&ab_channel=jacksfilms

CollegeHumor

CollegeHumor teeb sketše, videosid igapäevaelu tegelikkusest ja ka paroodia videosid:

Troye Sivan(Austraalia)

Võib-olla tunned Troye't juba tänu tema muusikukarjäärile, aga kas teadsid, et ta alustas ka YouTube'is? Ta teeb naljakaid videoid, näiteks sellist, kus tema sõber talle jalgu vahatab või teda meigib:

Jamie's World (Uus-Meremaa)

Jamie võiks kahtlemata teha ühe naise show'd, sest ta oskab suurepäraselt rääkida oma elust lugusid, mis on nii naljakad kui ka huvitavad:

Caspar Lee (Lõuna-Aafrika Vabariik)

Paroodiad, väljakutsed ja naljad - vaid väike ülevaade Caspari videotest:

Mängimine

Üllataval kombel on kõige populaarsemad videod YouTube'is just need, mis on mängude kohta, kus inimesed mängivad videomänge ja näitavad, kuidas mängides keerulisi tasemeid läbida või striimi mängida.

PewDiePie (Rootsi)

Võib-olla oled juba kuulnud PewDiePie'st - ta on kõige populaarsem YouTuber, kellel on üle 110 miljoni tellija! Teda on tõesti raske ühte kategooriasse paigutada, sest tema videod on väga erinevad, kuid me otsustasime, et just mänguvideod on need, kus tema isiksus paistab silma:

VanossGaming (Kanada)

Evan Fong, tuntud ka kui VanossGaming, on teine üks populaarsemaid YouTubereid, kelle kanalil on üle 9 miljardi vaatamise. Tõenäoliselt on ta need välja teeninud tänu oma naljakatele kommentaaridele ja kvaliteetsele montaažile!

Markiplier

Marki eripäraks on kindlasti videod segmendi Let's play. Seda tüüpi videod kuuluvad kategooriasse play-through, kus inimene mängib läbi terve mängu, sageli koos kommentaaridega:

Jacksepticeye (Iirimaa)

Kindlasti tänu tema videomängude mängimise andele ja huumorile on Jack oma YouTube'i kanalil saanud üle 10 miljardi vaatamise. Nii nagu Markplier, teeb ta videoid nimega Let's play:

DanTDM (Inglismaa)

Daniel mängib oma kanalil palju videomänge, kuid peamiselt on ta tuntud oma videote poolest Minecraft ja Spiderman PS4. Ta on üks populaarsemaid YouTubereid Ühendkuningriigis.

TheSyndicateProject (Inglismaa)

Kanali TheSyndicateProject looja Tom võlgneb oma kuulsuse suures osas videotele, kus ta mängib Call of Duty ja Minecraft.

Inglise keelt saab kasutada mitte ainult lõbutsemiseks, vaid ka uute asjade õppimiseks. YouTube'i rikkalikust sisust võib leida teavet kõige kohta, mis sind huvitab.

Teadus

Isegi kui teema on veidi keeruline, kui sulle meeldib teadus, proovi neid kanaleid siin, et parandada oma teadmisi inglise keele ja ümbritseva maailma kohta!

Vsauce

Vsauce on kanal, mis pakub videoid sellistel teemadel nagu teadus, psühholoogia, matemaatika, filosoofia ja palju muud! Oled sa kunagi küsinud endalt, mis juhtuks, kui kõik inimesed Maal korraga hüppaksid? Siin on vastus:

AsapSCIENCE (Kanada)

Kanal AsapSCIENCE annab oma lahedate animatsioonide ja informatiivsete videote abil vastuseid paljudele küsimustele. Näiteks, kas mäletate Twitteris olevat heli Yanny or Laurel? See on helisalvestus, mida kuuldub inimesest sõltuvalt erinevalt - mõned kuulevad Yanny, teised aga Laurel. Siin on selgitus selle mõistatuse kohta:

(Mina isiklikult kuulen alati Yanny... kuidas teie?).

SmarterEveryDay

Destin Sandlin on insener ja 2007. aastal otsustas ta luua oma kanali SmarterEveryDay. Oma videotes selgitab Destin meile, kuidas toimivad asjad igapäevaelus, asjad, mille üle te kahtlemata olete imestanud! Kas sa tead, kuidas tehakse tätoveeringuid või miks need on nii vastupidavad?

Big Think

See YouTube'i kanal pakub selliste ekspertidega nagu Bill Clinton ja Bill Nye tuhandeid videoid erinevatel teemadel, et saada targemaks ja vastutustundlikumaks.

Kas tahad aru saada, kuidas universum toimib? Vaata Michio Kaku ettekannet sel teemal:

Kurzgesagt - In a Nutshell (Saksamaa)

Selle kanali nimi pärineb saksa keelest - kurz gesagt tähendab tõlkes "lühidalt". Tõepoolest, see kanal pakub videoid erinevatel teadusteemadel... lühidalt! Me räägime sageli immuunsüsteemist, kuid kas te teate, kuidas see tegelikult töötab?

SciShow

We live in a fascinating universe... and here, at SciShow, we hate not knowing.

See on kanali tunnuslause. Õpi näiteks, mis on tegelikult gluteen, miks kassid durritavad, kuidas dinosaurused kadusid ja palju muud!

Veritasium

Teine insener ametilt Derek Muller on kirglik teadushuviline ja tahab oma teadmisi maailmaga jagada. Kas sa tead, mis on Magnuse efekt ja kuidas seda oma elus rakendada?

minutephysics

Henry Reich selgitab meile jooniste ja illustratsioonide abil füüsikalisi nähtusi. Mis juhtub, kui liikumatu objekt kohtub pidurdamatu jõuga - kumb neist võidab?

It's Okay To Be Smart

Kuidas hoiab iglu inimesi soojana? Kas me kõik kuulume ühte ja samasse perekonda? Miks on veebruaris 28 päeva? Need on vaid mõned huvitavad küsimused, millele leiad vastused, kui vaatad kanalit It's Okay To Be Smart.

Home Science

Kas sulle meeldib kodus teaduslikke katseid teha? Nagu nimigi ütleb, on Home Science YouTube'i kanal, mis on pühendatud teadusele kodus!

Ajalugu

Big History Project

See on YouTube'i kanal, mis analüüsib, kuidas universum on arenenud 13,8 miljardi aasta jooksul! See aitab meil paremini mõista inimesi, tsivilisatsiooni ja seda, kuidas kõik meie ümber on seotud, alates planeetide kujunemisest kuni ühiskonna eluni!

https://www.youtube.com/watch?time_continue=2&v=SrvPOkMs4U4&feature=emb_title&ab_channel=OERProject

Simple History

Nagu nimigi ütleb, on Simple History kanal, mis tutvustab ajaloolisi sündmusi lihtsal ja huvitaval moel ning illustratsioonidega, mis aitavad uut teavet paremini mõista.

Crash Course - History

Crash Course on tegelikult YouTube'i kanal, mis pakub kursusi erinevatel teemadel, nagu bioloogia, keemia, teatri ja palju muud, kuid me otsustasime lisada nende kursused ajaloost. Kuulsa kirjaniku John Greeni poolt esitatud kursusel on 42 episoodi, mis ulatuvad põllumajanduslikust revolutsioonist kuni globaliseerumiseni.

The Great War

Esimesele maailmasõjale pühendatud kanal, mis jälgib iganädalaselt konflikti ajal toimunud sündmusi.

Epic History TV (Inglismaa)

Maailmasõjad, Venemaa ajalugu ja Aleksander Suur on vaid mõned videod, mida leiate veebilehelt Epic History TV.

Feature History (Austraalia)

Avastage asju vähemtuntud teemadest, nagu kodusõda Hiinas või sõda Nõukogude Liidu ja Afganistani vahel, mis kõik on esitatud kergelt ja humoorikalt tänu meelelahutuslikule jutustajale.

https://www.youtube.com/watch?time_continue=15&v=jJr3KVM3lBo&feature=emb_title&ab_channel=FeatureHistory

Reisimine

Avastage meie maailma ilu, vaadates YouTube'i kõige populaarsemaid ingliskeelseid reisijaid!

FunForLouis (Inglismaa)

Louis teeb kvaliteetseid videoid, et näidata meie maailma ilu. Ühes tema kõige populaarsemas videos kohtub ta ühe Aafrika hõimuga ja näitab meile mõningaid nende traditsioone:

Hey Nadine (Kanada)

Nadine mitte ainult ei dokumenteeri oma reise ja jaga neid meiega, vaid annab ka nõuandeid, kuidas reisida eelarvega, mida peaks reisides vältima, kuidas kohvreid pakkida ja palju muud.

Mr Ben Brown

Ben Brown näitab meile selliste riikide nagu Kanada või Ameerika Ühendriigid ilu, aga ka seda, miks on oluline turvavööd kasutada ja mis juhtub autoõnnetuse korral:

Mark Wiens (Tai)

Marki videod keskenduvad toidule. Ta näitab meile iga riigi kööki, mida ta külastab:

Wolters World

Selle kanali eesmärk on anda reisijatele kogu teave, mida nad vajavad, et minna riiki - iga linna parimad ja halvimad küljed, kuidas reisida eelarve piires, et teil oleks järgmisteks reisideks rohkem raha jne. Kui soovite külastada Ameerika Ühendriike, siis oleks hea teada, mida peaksite seal tegema ja mida mitte:

https://www.youtube.com/watch?time_continue=1&v=2w6ephOxnTY&feature=emb_title&ab_channel=WoltersWorld

Kristen & Siya

Kristen ja Siya viivad meid oma videotes sellistesse riikidesse nagu India, Soome või Tai ning annavad nõuandeid, kuidas pikki lende üle elada või kuidas tõhusalt pakkida.

Elustiil

Tyler Oakley

Tylerit on raske ühte kategooriasse paigutada, sest tema videod on nii mitmekesised - palju komöödiat, palju väljakutseid, aga ka kokandusvideod, tootetestid ja palju muud.

https://www.youtube.com/watch?time_continue=1&v=HZJ2U-lYc30&feature=emb_title

CaseyNeistat

Casey videote mitmekesisus on lihtsalt uskumatu - tema kanalilt leiad videod reisimisest, toodete ja teenuste testimisest, naljadest ja palju muust. Ühes tema kõige populaarsemas videos näitab ta, kuidas näeb välja 21 000 dollarit maksev esimese klassi lennuki iste.

Zoella (Inglismaa)

Zoella kuulub ilmselt kõige populaarsemate ingliskeelsete YouTuberite hulka. Oma videotes testib ta tooteid (vahel ka veidraid), annab nõu ärevusega elamiseks, igapäevaelu stressi kohta, teeb ostuhoosid ja nagu paljud teised YouTuberid, teeb ta ka naljakaid väljakutseid!

David Dobrik

Kindlasti on lõbus vaadata Davidi videoid, kus ta ujub 1400-kilogrammises süsihappegaasilumes, teeb nalja või sööb maailma suurimat pitsat.

Ingrid Nilsen

Korterituurid, hommikused ja õhtused rutiinid, naljakad väljakutsed ja tervislikud retseptid on vaid mõned videod, mida leiad Ingridi kanalilt.

The ACE Family

See kanal jälgib ühe võluva perekonna elu - alates abieluettepanekust kuni nende laste sünni ja eluni!

Wengie (Austraalia)

Wengie meelitab vaatajaid oma värviliste videote, huumori ja sellega, et ta annab huvitavaid nõuandeid erinevatel teemadel, testib tooteid ja teeb DIY-videosid:

https://www.youtube.com/watch?time_continue=1&v=o9XoHms0IEc&feature=emb_title&ab_channel=Wengie

Poliitika

VisualPolitik EN (Inglismaa)

See kanal hõlmab selliseid teemasid nagu poliitika, majandus ja maailmas toimuv. Kas te teate, miks Katar on maailma rikkaim riik või miks näiteks Iisraeli armee on nii võimas?

The Daily Wire

The Daily Wire on poliitiline YouTube'i kanal, kus postitatakse videoid, kus nad avaldavad oma arvamust erinevatel poliitikaga seotud teemadel.

C-Span

Kui teid huvitab Ameerika poliitika, siis on see kanal kindlasti huvitav:

Jordan B Peterson (Kanada)

Jordan on professor ja terapeut ning ta räägib oma videotes poliitikast, religioonist, isiksusest ja käsitleb ka paljusid teisi teemasid.

LiberalViewer

Poliitikast ja ühiskonnast kirglikult huvitatud jurist, kes usub kindlalt sõnavabadusse, jagab oma arvamusi ja analüüsib päevakajalisi sündmusi.

Köök

Gordon Ramsay (Ühendkuningriik)

Gordon Ramsay on kahtlemata üks tuntumaid kokkasid Ühendkuningriigis ja maailmas. Oma videotes jagab ta toiduvalmistamise tehnikaid, näpunäiteid ja nippe, kuidas saada paremaks kokaks, ning huvitavaid ja eksootilisi retsepte!

Binging with Babish

Babish ühendab oma YouTube'i kanalil oma kire tootmise ja köögi vastu. Õpi, kuidas valmistada New Yorgi stiilis pitsat, ratatouille'i või kuulsat Krabby Patty multifilmist Sponge Bob:

Food Wishes

Täienda oma kulinaarset andekust kokk Johni videote abil!

Munchies

Munchies on kulinaarne YouTube'i kanal, kus näidatakse, kuidas valmistada juustuburgerit, kergeid kreppe või kuidas süüa õigesti sushit.

Bon Appétit

Kokka enesekindlalt, vaadates Bon appétit videoid, kust leiad lihtsaid retsepte, näpunäiteid paremaks toiduvalmistamiseks ja restoraniõpikuid. Vaata, kuidas professionaalne peakokk valmistab gurmee Oreos'eid:

Laura in the Kitchen

Laura jagab oma kirge toiduvalmistamise vastu ja näitab meile kergesti järgitavaid retsepte, mis on tõeliselt maitsvad:

https://www.youtube.com/watch?time_continue=14&v=ngN4TWgL3sY&feature=emb_title&ab_channel=LauraintheKitchen

Ilu

Rclbeauty101

Rachel pakub suurt valikut videoid - näpunäiteid ja nippe, DIY, komöödiat ja muidugi iluvideosid:

Bethany Mota

Bethany teeb ostukäru videoid, annab nõuandeid ja ideid riietuse kohta, samuti meigi- ja juusteõpetusi:

NikkieTutorials (Madalmaad)

Nikkie de Jager, kes on tegelikult hollandlane, on üks populaarsemaid ilu YouTubereid maailmas. Ta sai internetis populaarseks tänu oma videole The Power of MAKEUP!, mis on inspireerinud teisi YouTubereid näitama oma nägu nii meigiga kui ka ilma.

Tanya Burr (Inglismaa)

Tanya ei tegele kirglikult ainult meigiga, ta on ka kirjanik ja näitleja. Aastal 2014 alustas ta isegi oma iluliini nimega Tanya Burr Cosmetics.

Shaaanxo (Uus-Meremaa)

Testi oma arusaamist Uus-Meremaa aktsendist, nautides samal ajal videoid meigi, kosmeetika ja ilu kohta:

Fitness ja toitumine

FitnessBlender

FitnessBlender pakub rohkem kui 500 treeningut ja nõuandeid, kuidas saada parimaks versiooniks iseendast!

Nikki Blackketter

Nikki teeb oma kanalil vlogisid (teisisõnu videoblogi) - ta jagab oma elu, mida ta sööb ja mida ta teeb, et püsida vormis.

Bodybuilding.com

Kanalil Bodybuilding.com on eesmärk toetada sind, õpetada sind toitumise kohta ja anda sulle parimaid harjutusi, et saada vormi:

https://www.youtube.com/watch?time_continue=5&v=o9zCgPtsups&feature=emb_title&ab_channel=Bodybuilding.com

Lauren Toyota

Oma YouTube'i kanalil jagab Lauren oma kirge vastutustundliku, loomingulise ja hetkes elamise vastu. Kui sind huvitab vegan eluviis, siis tema videod kindlasti meeldivad sulle:

Sixpackfactory (Lõuna-Aafrika Vabariik)

Kui soovid kaalust alla võtta, rasva põletada või lihaseid juurde võtta, siis on see kanal sulle kindlasti huvitav:

Talk show'd

Vaata samu telesaateid kui ameeriklased YouTube'is!

TheEllenShow

TheEllenShow on tänu saatejuhi Ellen DeGeneres'i huumorile ja vaimukusele muutunud üheks kõige populaarsemaks vestlussaadeks Ameerika Ühendriikides.

The Tonight Show Starring Jimmy Fallon

Selles saates on palju segmente, kuid kõige populaarsem on kindlasti Wheel of Musical Impressions, kus lauljad nagu Christina Aguilera, Ariana Grande või Céline Dion imiteerivad teisi populaarseid artiste:

Jimmy Kimmel Live

Jimmy Kimmel teeb oma saates palju intervjuusid, nalja ja sotsiaalseid eksperimente:

The Kelly Clarkson Show

Minu lemmik Ameerika talk show! Kelly Clarkson on muidugi peamiselt tuntud oma muusikukarjääri poolest, kuid viimased paar aastat on ta olnud ka ühe populaarsema päevase saate saatejuht - The Kelly Clarkson Show! Tema saade ei ole mitte ainult lõbus tänu tema säravale isiksusele ja huumorile, vaid ta kutsub sageli külalisi, kes on tavalised inimesed, kes on teinud midagi huvitavat ja/või olulist:

FBE

Reaktsioonivideod on ühed kõige populaarsemad veebis. Seepärast otsustasid kaks venda Benny ja Rafi luua YouTube'i kanali, kus mitmed eri vanuses inimesed reageerivad päevakajalistele sündmustele, videotele, muusikale ja muule. Veebilehe Try not to laugh videod on olnud tohutu edu ja neid on vaadatud miljoneid kordi:

TED talks

Kuula sadu inimesi üle kogu maailma, kes jagavad oma teadmisi, kogemusi ja lugusid!

Kas sa leiad end sageli edasilükkamast?

Avastage YouTube'i enda jaoks

Kui sulle ei meeldi ükski meie soovitatud kanalitest, võid proovida ka ise YouTube'i maailma avastada ja leida enda maitsele sobivad kanalid! Kasuta seda saiti, vali oma lemmikžanr, -riik, -keel ja avasta, kes on selle valdkonna populaarseimad YouTuberid!

Ole alati kursis

Kui soovid alati kursis olla ja teada, mis toimub YouTube'i maailmas sinu lemmiku ingliskeelses riigis, siis klõpsa ühel neist linkidest, et näha trendidega videoid sinu valitud riigis:

Siin on need kõige populaarsemad YouTube'i kanalid inglise keele harjutamiseks. Ilmselt on võimatu kõiki YouTubereid lisada, seega aidake meid, öeldes meile, millised on teie lemmik YouTuberid!

Vaata ka

  • See artikkel keskendus ingliskeelsetele YouTuberitele. Kui soovite õppida inglise keelt YouTube'is traditsioonilisema lähenemisega, st pigem õppides kui harjutades, siis vaadake meie artiklit parimatest YouTube'i kanalitest inglise keele õppimiseks. Sealt leiad inglise keele õpetajaid, grammatika- ja häälduskursusi algajatele ja edasijõudnutele. Seejärel tulge tagasi selle artikli juurde, et harjutada inglise keelt autentse sisuga.

  • Kui te ikka veel ei mõista inglise keelt piisavalt hästi, et nautida YouTube'i sisu, siis soovitame teil tutvuda meie koolitusega Click & Speak, mis võimaldab teil mõista ja kasutada 96% räägitavat inglise keelt.

Profile picture for Dimitar Dimitrov

Dimitar Dimitrov

Author

Machine Translation

Translated from the English

Last modified: November 2, 2021, 6:36 pm