[ Close ]
👂
Understand spoken English, and speak!
Stop wasting your time! Instead:
  • Correct your pronunciation in English
  • Learn sentences from daily life
  • Memorize for good
  • Speak and listen to a ton of English!
Learn English and change your life, click here:

Електронні книги, аудіокниги, паперові книги ...

Де можна знайти книги англійською мовою? 📘

Read this article in English: Where can you find books in English? 📘.

Читати англійською мовою - це чудово, але де ви можете знайти книги англійською мовою , будь то електронні книги, паперові книги чи аудіокниги?

А де можна знайти безкоштовні чи платні книги? Сьогодні ви отримаєте кілька чудових рекомендацій, тому ви зможете витратити свій час на читання англійською мовою, а не витрачати її на пошук ресурсів.

Де можна завантажити книги англійською мовою?

У вас є два варіанти завантаження - електронні книги (електронні книги) або аудіокниги .

Де ви можете знайти електронні книги?

Безкоштовні електронні книги

Для того, щоб безкоштовно та легально завантажувати книги англійською мовою , найкращим варіантом є веб-сайт Проект Гутенберг . Цей проект збирає книги, які опинились у відкритому доступі з 1971 року! Вони оцифровують їх, а потім пропонують для безкоштовного завантаження.

⚠️ Попередження! Сайт базується в США, і оскільки права авторів не скрізь однакові, книга, яка вже перебуває у відкритому доступі в США, насправді НЕ може бути у відкритому доступі у вашій країні і, отже, незаконно завантажувати . Це, очевидно, не дуже практично, але що ви можете зробити? Підсумовуючи: якщо ви хочете бути впевненим, що поважаєте закон, вам слід подивитися дату видання книги у вашій власній країні.

Книги англійською мовою

Веб-сайт Project Gutenberg , де знайти електронні книги англійською мовою

Враховуючи характер проекту, Project Gutenberg пропонує переважно класику в літературі . У топ-100 найпопулярніших книг ви знайдете книги Джейн Остін Гордість і упередження , Льюїс Керролл Аліса в країні чудес , Мері Шеллі Франкенштейна і навіть Кама Сутра ... що свідчить про те, що є дещо на будь-який смак!

Багато книг не є надзвичайно недавніми, але зарекомендували себе як класика. Ми могли б також назвати Марка Твена Макіавеллі , Кафка, Оскар Уайльд, Х. Г. Уеллс ... та ще маса!

Що стосується технічної сторони, книги пропонуються у таких форматах: HTML, EPUB, Mobi / Kindle, PDF та звичайний текст , що гарантує, що ви зможете використовувати їх практично на будь-яких пристроях, комп’ютерах, телефонах, планшетах тощо. .!

Проект Гутенберга , понад 54 000 електронних книг у відкритому доступі.

Платні електронні книги

Наявність безкоштовних речей - це чудово, але якщо ви хочете отримати дещо новіше, вам доведеться відкрити свій гаманець. Де можна придбати книги англійською мовою для завантаження?

Найпопулярніший варіант - це явно Amazon і його Kindle . Велика перевага Amazon має незрівнянне різноманіття коментарів споживачів на своєму американському сайті, Amazon.com . Наявність такої кількості думок допоможе вам зробити свій вибір, а той факт, що Amazon є найбільшою бібліотекою у світі, що робить американського гіганта неперевершеним.

Книги англійською мовою

Книги англійською мовою для Kindle

Маленька хитрість, якою я користуюся кілька разів на місяць: виконуйте дослідження англійських книг на американському сайті та насолоджуйтесь величезною кількістю коментарів, залишених клієнтами. Потім, знайшовши вподобану книгу, відредагуйте адресу сторінки: замініть .com кодом вашої країни. Наприклад, якщо ви з Іспанії, це буде .es а якщо ви з Росії, це буде .ru . Це переведе вас до версії сайту вашої країни, і ви зможете отримати витяг на своєму Kindle .

Ви також можете перейти безпосередньо до Amazon адреса у вашій країні та її Kindle натисніть "Книги англійською мовою", але майте на увазі, що критики не так багато.

Якщо ви бажаєте уникати Amazon , іншим великим варіантом придбання електронних книг англійською мовою є Кобо . Kobo - це назва різноманітних електронних зчитувачів, подібних до Kindle і веб-сайт, на якому можна придбати книги Kobo є Kobo.com.

Amazon.com , понад 1,4 мільйона електронних книг

Kobo.com , електронні книги

Де можна знайти аудіокниги

Читати добре, але працювати над своїм розумінням аудіювання (і практикувати англійську в громадському транспорті) ще краще! Аудіокниги англійською мовою допоможуть вам досягти значного прогресу у вивченні англійської мови - незалежно від того, вважаєте ви її мовою Шекспіра чи Брітні Спірс!

Безкоштовні аудіокниги

Почнемо з безкоштовних ресурсів.

LoyalBooks (раніше відомий як BooksShouldbeFree ) - це колекція аудіокниг англійською мовою у відкритому доступі. Ці аудіокниги були записані волонтерами проектом Лібривокс з книг, що знаходяться у відкритому доступі (пор. Project Gutenberg вище).

Книги у форматі MP3, і на сайті, під кожною аудіокнигою, ви можете знайти посилання на безкоштовні версії електронних книг, які дозволять вам стежити за аудіокнигою англійською мовою разом із текстом . Це надзвичайно практично, щоб навчитися читати англійську мову після років, витрачених на розвиток шкідливих звичок у школі.

Книги англійською мовою

Сайт LoyalBooks

Так само, як для Project Gutenberg , перед нами ціла колекція класики. Більшість із них є художньою літературою, але ми також можемо знайти деякі відомі назви, такі як "Генрі Девід Торо" Walden або Чарльза Дарвіна On the Origin of Species .

Для вашої інформації, оповідачі з усього світу. Ви можете ознайомитися з таблицею акцентів оповідачів чи, можливо, з цими байками Езопа, записаними в різних акцентах з усього світу ( другий том тут).

FYI, LoyalBooks і Libribox мають більш-менш однаковий вміст. Книги записані волонтерами для Librivox , поки сайт LoyalBooks може бути більш зручним для користувача та дозволяє легко отримати доступ до версії книги.

LoyalBooks , понад 7000 аудіокниг та електронних книг у відкритому доступі.

Лібривокс , понад 11 000 аудіокниг у відкритому доступі.

Платні аудіокниги

Найбільший продавець аудіокниг - Audible , компанія від Amazon . Їх головним конкурентом є Kobo , про яку ми вже згадували раніше, яка також пропонує аудіо. На жаль, я б не рекомендував жоден.

Рант

В даний час усі аудіокниги продаються у захищеному форматі з DRM . Це означає, що коли ви купуєте книгу у кожної компанії, ви можете читати її лише на власному програмному забезпеченні Audible або Kobo .

Ви хочете послухати свою книгу за допомогою іншого програмного забезпечення? Ви хочете конвертувати його в інший формат? Ви хочете використовувати його на пристрої, який не підтримує їх програмне забезпечення? Ну не можна.

(Якщо ви хочете пропустити мою заяву, перейдіть до наступного розділу).

Або, як викладено на довідковій сторінці Audible:

Чи можу я перетворити свої аудіокниги зі звуком у файли MP3?

На жаль, звукові аудіофайли не можуть бути перетворені в MP3 або будь-який інший формат файлу. Причиною цього є те, що ми використовуємо технології безпеки для захисту прав інтелектуальної власності наших постачальників вмісту та авторів.

Востаннє я щось замовляв Audible , Я виявив, що гравію книгу на компакт-диску ... щоб потім я міг скопіювати компакт-диск у MP3 ... щоб нарешті послухати на телефоні! Я купив дві книги. Другий - я щойно завантажив із торрент-сайту, щоб я міг легко отримати доступ до MP3-версії (що є законним, оскільки у мене є оригінал). Звичайно, це було десять років тому, але DRM З тих пір ситуація насправді не змінилася.

Книги англійською мовою

Кампанія FSF боротися проти DRM

Я розумію, що виробники хочуть захистити своє виробництво (як незалежний автор, я, мабуть, це розумію краще за них). Проблема в тому, що їх система карає клієнта . Якщо я хочу пограбувати книгу, знайти її не так важко, peer-to-peer сайти переповнені варіантами завантаження! І головна іронія полягає в тому, що якщо ви пірат, ви можете насолоджуватися товаром, як завгодно, тоді як якщо ви платите, вам заблоковано звідусіль .

Підводячи підсумок, ми караємось за те, що ми придбали товар легально ... Це виграш. Ви бачите проблему, так?

Книжкова індустрія, як і раніше музична, все ще дуже чутлива і, здається, забуває, що вона повинна обслуговувати своїх клієнтів, але на практиці вона їх не заслуговує. Це заохочує піратство з почуття помсти, замість того, щоб заохочувати своїх клієнтів.

(Я не буду вдаватися в подробиці неможливості прочитати книгу із системою вокального синтезу або навіть проблемою обмеження залежно від країни ... Зверніть увагу, що Kindle / Kobo не набагато кращі, коли справа доходить до DRM але їх простота і той факт, що вони більш зручні для користувача, роблять щось, що допомагає забути про проблему.)

Коротше кажучи, я не можу порекомендувати нічого законного.

Конспекти нехудожньої літератури

Слід однозначно згадати Список моргань у нашому списку, який є додатком та веб-сайтом, що дозволяє слухати короткі викладки нехудожньої літератури .

Кожен заголовок доступний у формі резюме в аудіоформаті (15 хвилин) або тексту повністю англійською мовою. Дуже практично слухати англійську мову та вчитися чомусь, коли ви гуляєте або, можливо, перебуваєте в громадському транспорті (просто спробуйте відкрити книгу на жвавій лінії метро!).

Виробництво нехудожньої літератури протягом багатьох років надзвичайно багате, і за цим неможливо стежити. Blinklist допомагає зіткнутися з цим потоком інформації та дозволяє швидко переглядати багато книг .

Книги англійською мовою

Екранна панель програми Blinklist

Ця система ще більш корисна, враховуючи велику кількість книг (я вважаю, особливо тих, що належать до підприємницької сфери). Я бачу це так, що автор починає з однієї хорошої ідеї, але перша глава містить усе, тоді як решта книги повторює вже сказане.

С Blinklist , ви можете навчитися чомусь щодня, працюючи над своєю англійською мовою. Якщо я знаю людей, які добре читають наш блог, думаю, серед вас буде багато тих, хто це оцінить!

Тепер давайте не будемо жартувати - ці резюме дозволяють коротко переглянути книгу, щоб ви могли впоратися з лавиною інформації, доступної в нашому сучасному світі ... але це все ще досить поверхнево.

Якщо ви хочете піти глибше, з усіма перевагами, які може запропонувати читання (думайте з чистим розумом, скористайтеся досвідом автора, який не поспішав упорядкувати свої думки на папері, детально побачити речі тощо) , ніщо не замінить прочитання повної версії чудової книги.

Blinklist все ж є, однак, чудовим інструментом для виявлення.

Список моргань , резюме понад 2000 науково-популярних книг.

Де можна придбати книги англійською мовою?

Читання на папері завжди приносить певне задоволення, якого ми просто не можемо отримати від холодного екрану, незалежно від того, наскільки практичною стала технологія (особливо для збереження певних уривків).

Інтернет

Це ще раз важко не згадати Amazon , будь то американський сайт, домен, що використовується у вашій країні, або одна з багатьох його регіональних варіацій (Великобританія, Німеччина, Італія ...)

Книги стають дедалі доступнішими у всьому світі одночасно , тому ви можете просто замовити на найближчому сайті. Якщо ви дійсно хочете, ви також можете замовити з американського веб-сайту, але майте на увазі, що це, як правило, займає від 2 до 4 тижнів, залежно від закордонної доставки.

Що встановлює Amazon крім його конкуренції, це різноманітність та якість коментарів споживачів , а також відчуття неперевершеної підтримки клієнтів.

Якщо є якісь незалежні варіанти, які ви порекомендуєте, повідомте нам про це!

Офлайн

Ну так, до Інтернету люди ходили в магазини, щоб купувати речі. І є ще кілька невеликих книгарнь, які чинили опір загарбникам.

Майже в кожному великому місті є спеціалізована англійська бібліотека. Шукати English bookshop у місті, яке вас цікавить, і ви мали б можливість знайти його.

Книги англійською мовою

Гаразд, то що тобі потрібно? Книги, багато книг ...

➤ Шукайте "Англійська книжкова крамниця" на Картах Google.

Сподіваюсь, я відповів на ваші запитання про те, де знайти книги англійською мовою. Тепер вам потрібно знайти найкращих! Досліджуйте, читайте та відкривайте книги англійською мовою ... Пристосуйте їх до свого смаку та способу навчання. Я сподіваюся, вони займуть велике місце у вашому житті!

Дивитися також

Ми щойно побачили, де знайти книги англійською мовою. Тепер ви напевно хочете отримати кілька порад щодо читання англійською мовою, тож перевірте це:

  • Читання англійською мовою - якою має бути ваша перша книга? Де можна знайти двомовні книги? За допомогою яких інструментів ви можете читати англійською, Інтернетом, Інтернетом? І ще багато порад щодо читання, які вам сподобаються і допоможуть вам покращити свою англійську!
Profile picture for Fabien Snauwaert

Fabien Snauwaert

Author

Machine Translation

Translated from the English

Last modified: May 20, 2021, 10:53 am