[ Close ]
👂
Understand spoken English, and speak!
Stop wasting your time! Instead:
  • Correct your pronunciation in English
  • Learn sentences from daily life
  • Memorize for good
  • Speak and listen to a ton of English!
Learn English and change your life, click here:

E-grāmatas, audio grāmatas, papīra grāmatas...

Kur var atrast grāmatas angļu valodā? 📘

Read this article in English: Where can you find books in English? 📘.

Lasīt angļu valodā ir lieliski, bet kur jūs varat atrast grāmatas angļu valodā- e-grāmatas, papīra grāmatas vai audio grāmatas?

Kur var atrast bezmaksas vai maksas grāmatas? Šodien jūs saņemsiet dažus lieliskus ieteikumus, lai jūs varētu pavadīt laiku, lasot angļu valodā, nevis tērējot to resursu meklējumos.

Kur var lejupielādēt grāmatas angļu valodā?

Jums ir divas lejupielādes iespējas - vai nu e-grāmatas (elektroniskās grāmatas), vai audiogrāmatas.

Kur var atrast e-grāmatas?

Bezmaksas e-grāmatas

Lai bez maksas un legāli lejupielādētu grāmatas angļu valodā, vislabākais variants ir vietne Project Gutenberg. Šajā projektā kopš 1971. gada tiek apkopotas grāmatas, kas nonākušas publiskajā īpašumā! Viņi tās digitalizē un pēc tam piedāvā bezmaksas lejupielādei.

⚠️ Uzmanību! Šī vietne atrodas ASV, un, tā kā autoru tiesības ne visur ir vienādas, grāmata, kas jau ir publiski pieejama ASV, patiesībā var nebūt publiski pieejama jūsu valstī, un tāpēc tās lejupielāde ir nelikumīga. Tas, protams, nav pārāk praktiski, bet ko jūs varat darīt? Rezumējot - ja vēlaties būt pārliecināts, ka ievērojat likumu, jums jāskatās uz grāmatas publicēšanas datumu savā valstī.

Books in English

Tīmekļa vietne Project Gutenberg, kurā var atrast e-grāmatas angļu valodā.

Ņemot vērā projekta raksturu, Project Gutenberg piedāvā galvenokārt literatūras klasiku. Starp 100 populārākajām grāmatām jūs varat atrast Džeinas Ostinas grāmatas. Pride and Prejudice, Lūisa Kerola (Lewis Carroll) Alice in Wonderland, Mērijas Šellijas Frankenstein un pat Kama Sutra... kas pierāda, ka ir kaut kas jebkurai gaumei!

Daudzas no grāmatām nav īpaši jaunas, bet ir kļuvušas par klasiku. Mēs varētu nosaukt arī Marka Tvena grāmatas. Machiavelli, Kafku, Oskaru Vaildi, H. G. Velsu... un daudzus citus!

No tehniskās puses, grāmatas tiek piedāvātas šādos formātos: HTML, EPUB, Mobi/ Kindle, PDF un vienkāršā teksta formātā, kas nodrošinās, ka tās varēsiet izmantot gandrīz jebkurā ierīcē - datorā, telefonā, planšetdatorā u.c.!

Project Gutenberg, vairāk nekā 54 000 publiski pieejamu elektronisko grāmatu.

Maksas e-grāmatas

Tas, ka jums ir bezmaksas materiāli, ir lieliski, bet, ja vēlaties iegūt kaut ko jaunāku, jums būs jāatver maciņš. Kur var iegādāties grāmatas angļu valodā lejupielādei?

Populārākais variants nepārprotami ir Amazon un tā Kindle. Lielā Amazon priekšrocība ir nesalīdzināmi dažādie klientu komentāri viņu amerikāņu vietnē, Amazon.com. Tik daudz viedokļu palīdzēs jums izdarīt izvēli, savukārt tas, ka Amazon ir lielākā bibliotēka pasaulē, padara amerikāņu gigantu nepārspējamu.

Books in English

Grāmatas angļu valodā Kindle

Neliels triks, ko izmantoju vairākas reizes mēnesī: veiciet savu pētījumu par grāmatām angļu valodā amerikāņu vietnē un izbaudiet milzīgo pircēju atstāto komentāru skaitu. Tad, kad esat atradis sev tīkamu grāmatu, rediģējiet lapas adresi: aizstāt .com ar savas valsts kodu. Ja esat, piemēram, no Spānijas, tas būtu .es, un, ja esat no Krievijas, tas būtu .ru. Tādējādi jūs nokļūsiet uz savas valsts vietnes versiju, un jūs varēsiet iegūt izrakstu savā vietnē Kindle.

Varat arī doties tieši uz Amazon's adresi savā valstī un tās Kindle sadaļu, pēc tam noklikšķiniet uz "Grāmatas angļu valodā", bet paturiet prātā, ka kritikas nav tik daudz.

Ja vēlaties izvairīties no Amazon, otra lielā iespēja iegādāties e-grāmatas angļu valodā ir. Kobo. Kobo ir dažādu elektronisko lasītāju, kas līdzinās Kindle, nosaukums, un vietne, kurā var iegādāties grāmatas Kobo, ir Kobo.com.

Amazon.com, vairāk nekā 1,4 miljoni e-grāmatu

Kobo.com, elektroniskās grāmatas

Kur var atrast audio grāmatas

Lasīt ir labi, bet strādāt pie klausīšanās izpratnes (un praktizēt angļu valodu sabiedriskajā transportā) ir vēl labāk! Audio grāmatas angļu valodā palīdzēs jums gūt lieliskus panākumus angļu valodas apguvē - neatkarīgi no tā, vai jūs to uzskatāt par Šekspīra vai Britnijas Spīrsas valodu!

Bezmaksas audio grāmatas

Sāksim ar bezmaksas resursiem.

LoyalBooks (iepriekš pazīstama kā BooksShouldbeFree) ir publiski pieejama audio grāmatu angļu valodā kolekcija. Šīs audiogrāmatas ir ierakstījuši brīvprātīgie projekta Librivox no publiskajā īpašumā esošajām grāmatām (sk. Project Gutenberg iepriekš).

Grāmatas ir MP3 formātā, un vietnē zem katras audiogrāmatas jūs atradīsiet saites uz bezmaksas e-grāmatu versijām, kas ļaus jums sekot līdzi audiogrāmatai angļu valodā ar tekstu. Tas ir ļoti praktiski, lai no jauna iemācītos lasīt angļu valodā pēc gadiem, kas pavadīti, skolā veidojot sliktus ieradumus.

Books in English

Vietne LoyalBooks

Tāpat kā vietnē Project Gutenberg, mūsu priekšā ir vesela klasikas darbu kolekcija. Lielākā daļa no tiem ir daiļliteratūra, bet mēs varam atrast arī dažus slavenus nosaukumus, piemēram, Henrija Deivida Toro grāmatu Walden vai Čārlza Darvina grāmatu On the Origin of Species.

Jūsu informācijai - stāstnieki ir no visas pasaules. Jūs varat aplūkot stāstnieku akcentu tabulu vai varbūt šīs Ezopa pasakas, kas ierakstītas ar dažādiem akcentiem no visas pasaules ( otrais sējums ir šeit).

FYI, LoyalBooks un Libribox ir vairāk vai mazāk vienāds saturs. Grāmatas ir ierakstījuši brīvprātīgie Librivox, savukārt vietne LoyalBooks varbūt ir lietotājam draudzīgāka un ļauj viegli piekļūt grāmatas versijai.

LoyalBooks, vairāk nekā 7000 publiski pieejamu audio grāmatu un e-grāmatu.

Librivox, vairāk nekā 11 000 publiskajā īpašumā esošu audio grāmatu.

Maksas audio grāmatas

Lielākais audiogrāmatu pārdevējs ir Audible, uzņēmums Amazon. Viņu galvenais konkurents ir Kobo, ko jau minējām iepriekš un kas arī piedāvā audio grāmatas. Diemžēl es neiesaku ne vienu, ne otru.

Rant

Pašlaik visas audiogrāmatas tiek pārdotas aizsargātā formātā ar DRM. Tas nozīmē, ka, iegādājoties grāmatu no katras firmas, to var lasīt tikai ar tās programmatūru - Audible vai Kobo.

Jūs vēlaties klausīties grāmatu ar citu programmatūru? Vai vēlaties to konvertēt citā formātā? Jūs vēlaties to izmantot ierīcē, kas neatbalsta viņu programmatūru? Jūs to nevarat.

(Ja vēlaties izlaist manu runu, dodieties uz nākamo sadaļu).

Vai, kā teikts Audible palīdzības lapā:

Vai es varu pārvērst savas Audible audiogrāmatas MP3 failos?

Diemžēl Audible audio failus nevar konvertēt MP3 vai jebkurā citā datņu formātā. Iemesls tam ir tāds, ka mēs izmantojam drošības tehnoloģijas, lai aizsargātu mūsu satura nodrošinātāju un autoru intelektuālā īpašuma tiesības.

Pēdējo reizi, kad pasūtīju kaut ko no Audible, es atradu sevi, kas iegravēja grāmatu CD... lai es pēc tam varētu nokopēt CD MP3 formātā... lai es beidzot varētu klausīties savā tālrunī! Es biju nopircis divas grāmatas. Otro - es vienkārši lejupielādēju no torrents vietnes, lai es varētu viegli piekļūt MP3 versijai (kas ir legāla, jo man ir oriģināls). Protams, tas bija pirms desmit gadiem, bet DRM kopš tā laika situācija nav mainījusies.

Books in English

Kampaņa, ko īsteno FSF lai cīnītos pret DRM

Es saprotu, ka producenti vēlas aizsargāt savu produkciju (kā neatkarīgs autors es, iespējams, to saprotu labāk nekā viņi). Problēma ir tā, ka viņu sistēma soda klientu. Ja es vēlos pirātiski iegūt kādu grāmatu, nav nemaz tik grūti to atrast, vietnes peer-to-peer ir pārpildītas ar lejupielādes iespējām! Un lielākā ironija ir tā, ka, ja pirātosi, varēsi baudīt produktu, kā vien vēlies, savukārt, ja maksāsi, tev visur bloķēs piekļuvi.

Rezumējot, mēs esam sodīti par to, ka esam iegādājušies produktu legāli... Tāda ir samaksa. Jūs redzat problēmu, vai ne?

Grāmatu industrija, tāpat kā pirms tam mūzikas industrija, joprojām ir ļoti jūtīga un, šķiet, aizmirst, ka tai ir jākalpo saviem klientiem, bet praksē tā tos apzog. Tā veicina pirātismu atriebības sajūtas dēļ, tā vietā, lai iedrošinātu savus klientus.

(Es neiedziļināšos sīkumos par neiespējamību lasīt grāmatu ar vokālās sintēzes sistēmu vai pat ierobežojumu problēmu atkarībā no valsts... Ievērojiet, ka Kindle/ Kobo nav daudz labāk, ja runa ir par DRM bet to vienkāršība un tas, ka tie ir lietotājam draudzīgāki, dara kaut ko tādu, kas palīdz aizmirst par šo problēmu).

Īsāk sakot, es īsti nevaru ieteikt neko legālu.

Neliteratūras grāmatu kopsavilkumi

Mums noteikti vajadzētu pieminēt Blinklist mūsu sarakstā, kas ir lietojumprogramma un tīmekļa vietne, kas ļauj noklausīties nefantastisku grāmatu kopsavilkumus.

Katra grāmata ir pieejama kā kopsavilkums audio formātā (15 minūtes) vai teksta veidā, pilnībā angļu valodā. Ļoti praktiski klausīties angļu valodā un kaut ko iemācīties pastaigas laikā vai varbūt atrodoties sabiedriskajā transportā (tikai pamēģiniet atvērt grāmatu noslogotā metro līnijā!).

Nozaru grāmatu produkcija jau gadiem ilgi ir ārkārtīgi bagāta, un visam nav iespējams sekot līdzi. Blinklist palīdz stāties pretī šim informācijas straumēm un ļauj ātri pārlūkot daudzas grāmatas.

Books in English

Programmas ekrānšāviņš Blinklist

Šī sistēma ir vēl noderīgāka, ņemot vērā lielo grāmatu skaitu (manuprāt, jo īpaši uzņēmējdarbības jomā). Es to redzu tā, ka autors sāk ar vienu labu ideju, bet pirmajā nodaļā ir viss, savukārt pārējā grāmatas daļa ir jau teiktā atkārtošana.

Ar Blinklist, jūs varat iemācīties kaut ko katru dienu, vienlaikus strādājot pie savas angļu valodas. Ja es labi pazīstu cilvēkus, kas lasa mūsu blogu, domāju, ka starp jums būs daudz tādu, kas to novērtēs!

Tagad neļausim sevi apmānīt - šie kopsavilkumi ļauj jums īsumā pārlūkot grāmatu, lai jūs varētu tikt galā ar informācijas lavīnu, kas pieejama mūsu pašreizējā pasaulē... bet tas tomēr ir diezgan virspusēji.

Ja vēlaties iedziļināties ar visiem lasīšanas sniegtajiem ieguvumiem (domāt ar skaidru prātu, gūt labumu no autora pieredzes, kurš veltījis laiku, lai sakārtotu savas domas uz papīra, lai ieraudzītu lietas detalizēti u. c.), nekas neaizstās lieliskas grāmatas pilnās versijas lasīšanu.

TomērBlinklist joprojām ir lielisks rīks, ko atklāt.

Blinklistvairāk nekā 2000 daiļliteratūras grāmatu kopsavilkumi.

Kur var iegādāties grāmatas angļu valodā?

Lasīšana uz papīra vienmēr sniedz zināmu baudu, ko mēs vienkārši nevaram gūt no auksta ekrāna, neatkarīgi no tā, cik praktiskas ir kļuvušas tehnoloģijas (īpaši, lai saglabātu atsevišķus fragmentus).

Tiešsaistē

Atkal ir grūti nepieminēt Amazon, neatkarīgi no tā, vai tā ir amerikāņu vietne, jūsu valstī izmantotais domēns vai kāda no tās daudzajām reģionālajām variācijām (Apvienotā Karaliste, Vācija, Itālija...).

Grāmatas kļūst arvien vairāk pieejamas visā pasaulē vienlaicīgi, tāpēc jūs varat vienkārši pasūtīt tuvākajā vietnē. Ja ļoti vēlaties, varat pasūtīt arī kādā no amerikāņu tīmekļa vietnēm, taču paturiet prātā, ka parasti tas aizņems no 2 līdz 4 nedēļām atkarībā no aizjūras sūtījumiem.

Tas, kas atšķir Amazon no konkurentiem, ir klientu komentāru daudzveidība un kvalitāte, kā arī nepārspējama klientu atbalsta sajūta.

Ja ir kādas neatkarīgas iespējas, ko jūs ieteiktu, dariet mums zināmu!

Bezsaistē

Jā, pirms interneta cilvēki devās uz veikaliem, lai iegādātos preces. Un vēl joprojām ir dažas nelielas grāmatnīcas, kas ir izturējušas iebrucēju spiedienu.

Gandrīz katrā lielā pilsētā ir specializēta angļu valodas bibliotēka. Meklē English bookshop pilsētā, kas tevi interesē, un tev vajadzētu spēt tādu atrast.

Books in English

Labi, kas jums ir vajadzīgs? Grāmatas, daudz grāmatu...

➤ Google Maps meklējiet "angļu grāmatu veikals".

Es ceru, ka atbildēju uz jūsu jautājumiem par to, kur atrast grāmatas angļu valodā. Tagad jūsu ziņā ir atrast labākās! Izpētiet, lasiet un atklājiet grāmatas angļu valodā... Pielāgojiet tās savai gaumei un savam mācību veidam. Es ceru, ka tās ieņems lielu vietu jūsu dzīvē!

Skatīt arī

Tikko apskatījām, kur atrast grāmatas angļu valodā. Tagad jūs noteikti vēlaties saņemt dažus padomus, kā lasīt angļu valodā, tāpēc izlasiet šo:

  • Kādai vajadzētu būt jūsu pirmajai grāmatai? Kur var atrast bilingvālās grāmatas? Kādus rīkus jūs varat izmantot, lai palīdzētu jums lasīt angļu valodā tiešsaistē, internetā? Un vēl daudzi citi padomi par lasīšanu, kas jums patiks un palīdzēs uzlabot angļu valodu!
Profile picture for Fabien Snauwaert

Fabien Snauwaert

Author

Machine Translation

Translated from the English

Last modified: November 2, 2021, 7:11 pm