[ Close ]
👂
Understand spoken English, and speak!
Stop wasting your time! Instead:
  • Correct your pronunciation in English
  • Learn sentences from daily life
  • Memorize for good
  • Speak and listen to a ton of English!
Learn English and change your life, click here:

Elektroninės, garsinės ir popierinės knygos...

Kur galima rasti knygų anglų kalba? 📘

Read this article in English: Where can you find books in English? 📘.

Skaitymas anglų kalba yra puikus dalykas, tačiau kur rasti knygų anglų kalba- elektroninių, popierinių ar garsinių?

Kur galite rasti nemokamų ar mokamų knygų? Šiandien gausite keletą puikių rekomendacijų, kad galėtumėte praleisti laiką skaitydami angliškai, o ne švaistydami jį išteklių paieškoms.

Kur galite atsisiųsti knygų anglų kalba?

Turite dvi parsisiuntimo galimybes - arba e. knygas (elektronines knygas), arba garso knygas.

Kur galite rasti elektroninių knygų?

Nemokamos e. knygos

Norint nemokamai ir teisėtai atsisiųsti knygų anglų kalba, geriausia rinktis svetainę Project Gutenberg. Šiame projekte nuo 1971 m. renkamos knygos, kurios atsidūrė viešojoje erdvėje! Jie jas skaitmenina ir tada siūlo nemokamai atsisiųsti.

⚠️ Įspėjimas! Ši svetainė yra įsikūrusi JAV, o kadangi autorių teisės ne visur vienodos, knyga, kuri Jungtinėse Amerikos Valstijose jau yra viešoji nuosavybė, jūsų šalyje iš tikrųjų gali būti NEvieša nuosavybė, todėl ją atsisiųsti gali būti neteisėta. Akivaizdu, kad tai nėra labai praktiška, bet ką galite padaryti? Apibendrinant - jei norite būti tikri, kad nepažeidžiate įstatymų, turite žiūrėti į knygos išleidimo datą savo šalyje.

Books in English

Svetainėje Project Gutenberg, kurioje galima rasti elektroninių knygų anglų kalba

Atsižvelgiant į projekto pobūdį, svetainėje Project Gutenberg siūloma daugiausia literatūros klasikos kūrinių. Jų populiariausių knygų šimtuke galite rasti Džeinės Ostin (Jane Austen) Pride and Prejudice, Lewiso Carrollo Alice in Wonderland, Mary Shelley Frankenstein ir net Kama Sutra... o tai rodo, kad bet kokiam skoniui galima kažką rasti!

Daugelis knygų nėra labai naujos, bet jau tapo klasikinėmis. Taip pat galėtume paminėti Marko Tveno Machiavelli, Kafkos, Oskaro Vaildo, H. G. Wellso... ir daugybę kitų!

Kalbant apie techninę pusę, knygos siūlomos šiais formatais: HTML, EPUB, Mobi/ Kindle, PDF ir paprastas tekstas, o tai užtikrins, kad galėsite naudotis beveik bet kokiu įrenginiu - kompiuteriais, telefonais, planšetiniais kompiuteriais ir t. t.!

Gutenbergo projektas, daugiau nei 54 000 viešai prieinamų elektroninių knygų.

Mokamos elektroninės knygos

Turėti nemokamą medžiagą yra puiku, bet jei norite gauti ką nors naujesnio, teks atverti piniginę. Kur galite nusipirkti knygų anglų kalba atsisiųsti?

Populiariausias variantas neabejotinai yra Amazon ir jo Kindle. Didelis Amazon pranašumas yra nepalyginamai didesnė klientų komentarų įvairovė jų amerikietiškoje svetainėje, Amazon.com. Turėdami tiek daug nuomonių lengviau apsispręsite, o tai, kad Amazon yra didžiausia pasaulyje biblioteka, daro amerikiečių milžinę nepralenkiamą.

Books in English

Knygos anglų kalba Kindle

Maža gudrybė, kurią naudoju kelis kartus per mėnesį: atlikite knygų anglų kalba paiešką amerikiečių svetainėje ir pasidžiaukite gausybe pirkėjų paliktų komentarų. Tada, radę patinkančią knygą, redaguokite puslapio adresą: vietoj .com įrašykite savo šalies kodą. Pavyzdžiui, jei esate iš Ispanijos, tai būtų .es, o jei iš Rusijos - .ru. Taip pateksite į savo šalies svetainės versiją ir galėsite gauti ištrauką iš Kindle.

Taip pat galite eiti tiesiai į Amazon's adresą savo šalyje ir jo Kindle skyrių, tada spustelėkite "Knygos anglų kalba", bet turėkite omenyje, kad kritikos nėra tiek daug.

Jei norėtumėte išvengti Amazon, kita didelė galimybė pirkti elektronines knygas anglų kalba yra Kobo. Kobo yra įvairių elektroninių skaityklių, panašių į Kindle, pavadinimas, o svetainė, kurioje galite įsigyti knygų Kobo, yra Kobo.com.

Amazon.com, daugiau nei 1,4 mln. e. knygų

Kobo.com, elektroninės knygos

Kur galite rasti garsinių knygų

Skaityti yra gerai, bet dirbti su klausymo supratimu (ir praktikuoti anglų kalbą viešajame transporte) yra dar geriau! Garso knygos anglų kalba padės padaryti didelę pažangą mokantis anglų kalbos - nesvarbu, ar laikote ją Šekspyro, ar Britney Spears kalba!

Nemokamos garso knygos

Pradėkime nuo nemokamų šaltinių.

LoyalBooks (anksčiau vadinosi BooksShouldbeFree) - tai viešai prieinamų garsinių knygų anglų kalba rinkinys. Šias garsines knygas įrašė savanoriai pagal projektą Librivox iš viešai prieinamų knygų (plg. Project Gutenberg pirmiau).

Knygos yra MP3 formato, o svetainėje po kiekviena garsine knyga rasite nuorodas į nemokamas elektroninių knygų versijas, kurios leis jums sekti garsinę knygą anglų kalba kartu su tekstu. Tai labai praktiška, norint iš naujo išmokti skaityti angliškai po metų, praleistų mokykloje ugdant blogus įpročius.

Books in English

Svetainė LoyalBooks

Kaip ir svetainėje Project Gutenberg, prieš mus - visa klasikos kolekcija. Dauguma jų - grožinė literatūra, tačiau galime rasti ir keletą garsių pavadinimų, pavyzdžiui, Henry Davido Thoreau Walden arba Charleso Darwino On the Origin of Species.

Jūsų žiniai, pasakotojai yra iš viso pasaulio. Galite pasižiūrėti pasakotojų akcentų lentelę, o gal šias Ezopo pasakėčias, įrašytas įvairiais akcentais iš viso pasaulio ( antrąjį tomą rasite čia).

FYI, LoyalBooks ir Libribox turinys yra daugmaž vienodas. Knygas įrašinėjo savanoriai Librivox, o svetainė LoyalBooks gal patogesnė ir leidžia lengvai pasiekti knygos versiją.

LoyalBooks, daugiau kaip 7 000 viešai prieinamų garsinių knygų ir elektroninių knygų.

Librivox, daugiau kaip 11 000 viešojoje erdvėje esančių garsinių knygų.

Mokamos garso knygos

Didžiausia garsinių knygų pardavėja yra Audible, bendrovė Amazon. Pagrindinė jų konkurentė yra Kobo, kurią minėjome anksčiau ir kuri taip pat siūlo garso įrašų. Deja, nerekomenduočiau nei vienos, nei kitos.

Rinkitės

Šiuo metu visos garso knygos parduodamos apsaugotu formatu su DRM. Tai reiškia, kad, įsigiję knygą iš kiekvienos bendrovės, galite ją skaityti tik naudodamiesi jų pačių programine įranga - Audible arba Kobo.

Norite klausytis knygos naudodami kitą programinę įrangą? Norite ją konvertuoti į kitą formatą? Norite ją naudoti įrenginyje, kuris nepalaiko jų programinės įrangos? Na, negalite.

(Jei norite praleisti mano kalbas, eikite į kitą skyrių).

Arba, kaip rašoma "Audible" pagalbos puslapyje:

Ar galiu konvertuoti savo "Audible" garso knygas į MP3 failus?

Deja, "Audible" garso failų negalima konvertuoti į MP3 ar bet kokį kitą failų formatą. Taip yra todėl, kad naudojame saugumo technologijas, kad apsaugotume savo turinio teikėjų ir autorių intelektinės nuosavybės teises.

Kai paskutinį kartą užsisakiau ką nors iš Audible, atsidūriau taip, kad knygą graviravau į kompaktinį diską... kad paskui galėčiau jį nusikopijuoti į MP3... kad pagaliau galėčiau klausytis telefone! Buvau nusipirkęs dvi knygas. Antrąją - tiesiog parsisiunčiau iš torrentų svetainės, kad galėčiau lengvai gauti prieigą prie MP3 versijos (kuri yra legali, nes turiu originalą). Žinoma, tai buvo prieš dešimt metų, bet DRM situacija nuo to laiko tikrai nepasikeitė.

Books in English

Kampanija FSF skirta kovai su DRM

Suprantu, kad prodiuseriai nori apsaugoti savo produkciją (kaip nepriklausomas autorius, tikriausiai suprantu tai geriau už juos). Problema ta, kad jų sistema baudžia klientą. Jei noriu piratauti knygą, ne taip jau ir sunku ją rasti, peer-to-peer svetainėse gausu parsisiuntimo variantų! Ir didžioji ironija ta, kad jei piratauji, gali naudotis produktu, kaip tik nori, o jei moki, esi visur užblokuotas.

Apibendrinant galima pasakyti, kad esame baudžiami už tai, kad teisėtai nusipirkome produktą... Štai toks yra atlygis. Matote problemą, tiesa?

Knygų pramonė, kaip ir anksčiau muzikos, vis dar labai jautri ir, atrodo, pamiršta, kad ji turėtų tarnauti savo klientams, bet praktiškai jiems nusileidžia. Ji skatina piratavimą iš keršto jausmo, užuot skatinusi savo klientus.

(Nesileisiu į detales dėl negalimumo skaityti knygą su vokalinės sintezės sistema ar net dėl apribojimų, priklausančių nuo šalies, problemos... Atkreipkite dėmesį, kad Kindle/ Kobo nėra daug geriau, kai kalbama apie DRM tačiau jų paprastumas ir tai, kad jie patogesni naudoti, daro kai ką, kas padeda pamiršti šią problemą).

Trumpai tariant, tikrai negaliu rekomenduoti nieko legalaus.

Negrožinės literatūros knygų santraukos

Būtinai turėtume paminėti Blinklist mūsų sąraše, t. y. programėlę ir interneto svetainę, kurioje galima klausytis negrožinių knygų santraukų.

Kiekvieną knygos pavadinimą galima rasti kaip santrauką garso formatu (15 minučių) arba teksto forma, tik anglų kalba. Labai praktiška klausytis angliškai ir ką nors sužinoti vaikštinėjant, o gal važiuojant viešuoju transportu (tik pabandykite atsiversti knygą judrioje metro linijoje!).

Negrožinių knygų produkcija jau daugelį metų yra itin gausi ir neįmanoma visko suspėti. Blinklist padeda susidurti su šiuo informacijos srautu ir leidžia greitai peržiūrėti daugybę knygų.

Books in English

Programos ekrano nuotrauka Blinklist

Ši sistema dar naudingesnė, nes knygų (manau, ypač verslumo srities knygų) yra labai daug. Mano supratimu, autorius pradeda nuo vienos geros idėjos, tačiau pirmame skyriuje yra viskas, o likusioje knygos dalyje kartojama tai, kas jau buvo pasakyta.

Naudodamiesi Blinklist, galite kasdien ko nors išmokti, kartu tobulindami savo anglų kalbos žinias. Jei gerai pažįstu žmones, kurie skaito mūsų tinklaraštį, manau, kad tarp jūsų bus daug tokių, kurie tai įvertins!

Dabar neapgaudinėkime savęs - šios santraukos leidžia trumpai peržvelgti knygą, kad galėtumėte susidoroti su dabartiniame pasaulyje esančia informacijos lavina... bet tai vis tiek gana paviršutiniška.

Jei norite įsigilinti, su visais skaitymo teikiamais privalumais (mąstyti blaiviu protu, pasinaudoti autoriaus, kuris skyrė laiko sutvarkyti savo mintis popieriuje, detaliai pamatyti dalykus ir t. t., patirtimi), niekas nepakeis pilnos puikios knygos versijos skaitymo.

TačiauBlinklist vis tiek yra puiki priemonė atrasti.

Blinklist, daugiau kaip 2 000 negrožinių knygų santraukos.

Kur galite įsigyti knygų anglų kalba?

Skaitymas popieriuje visada teikia tam tikrą malonumą, kurio tiesiog negalime patirti iš šalto ekrano, nepaisant to, kokios praktiškos tapo technologijos (ypač norint išsaugoti tam tikras ištraukas).

Internete

Sunku nepaminėti Amazon, nesvarbu, ar tai būtų amerikietiška svetainė, ar jūsų šalyje naudojamas domenas, ar vienas iš daugelio regioninių variantų (JK, Vokietija, Italija...).

Knygų vis daugiau ir daugiau vienu metu galima įsigyti visame pasaulyje, todėl galite tiesiog užsisakyti artimiausioje svetainėje. Jei labai norite, galite užsisakyti ir iš amerikietiškos svetainės, tačiau turėkite omenyje, kad tai paprastai užtrunka nuo 2 iki 4 savaičių, priklausomai nuo pristatymo į užsienį.

Iš konkurentų Amazon išsiskiria klientų komentarų įvairove ir kokybe, taip pat neprilygstamu klientų aptarnavimo jausmu.

Jei yra nepriklausomų variantų, kuriuos rekomenduotumėte, praneškite mums!

Neprisijungęs

Na, taip, prieš atsirandant internetui žmonės eidavo į parduotuves pirkti daiktų. Ir vis dar yra keletas mažų knygynų, kurie atsilaikė prieš įsibrovėlius.

Beveik kiekviename didesniame mieste yra specializuota angliška biblioteka. Paieškokite English bookshop jus dominančiame mieste ir turėtumėte tokią rasti.

Books in English

Gerai, tad ko jums reikia? Knygų, daug knygų...

➤ "Google" žemėlapiuose ieškokite "angliškų knygynų".

Tikiuosi, kad atsakiau į jūsų klausimus apie tai, kur rasti knygų anglų kalba. Dabar jums belieka susirasti geriausias! Tyrinėkite, skaitykite ir atraskite knygas anglų kalba... Pritaikykite jas pagal savo skonį ir mokymosi būdą. Tikiuosi, kad jos užims svarbią vietą jūsų gyvenime!

Taip pat žr.

Ką tik pamatėme, kur rasti knygų anglų kalba. Dabar tikrai norite gauti patarimų, kaip skaityti angliškai, todėl peržiūrėkite šį:

  • Kokia turėtų būti jūsų pirmoji knyga? Kur galite rasti dvikalbių knygų? Kokias priemones galite naudoti, kad lengviau skaitytumėte anglų kalba, internete, internete? Ir dar daug kitų patarimų apie skaitymą, kurie jums patiks ir padės tobulinti anglų kalbą!
Profile picture for Fabien Snauwaert

Fabien Snauwaert

Author

Machine Translation

Translated from the English

Last modified: November 2, 2021, 6:56 pm