[ Close ]
👂
Understand spoken English, and speak!
Stop wasting your time! Instead:
  • Correct your pronunciation in English
  • Learn sentences from daily life
  • Memorize for good
  • Speak and listen to a ton of English!
Learn English and change your life, click here:

Знайдіть свої слова англійською!

Як краще висловитися англійською мовою 🙊 [ВІДЕО]

Міша пояснює, чому говорити так важко, і що ви можете зробити, щоб негайно досягти прогресу у виступі!

Якщо ви більш -менш добре розумієте англійську мову, але вам важко ВІДПОВІДАТИ чи МОВИТИ, то вам варто подивитися це відео!

👇 Ось наш покроковий посібник для вдосконалення ваших навичок розмовляння англійською мовою!

🌎 Не забудьте вибрати мову субтитрів , натиснувши на налаштування відео.

⏱️ таймкодом
0:00 - Вступ
0:20 - Як покращити сприйняття аудіювання англійською мовою (підсумок)
1:58 - Чому англійська мова така важка?
3:31 - Як краще висловитись англійською - напиши більше!
4:30 - Вивчіть слова в контексті, щоб ви могли використовувати їх у контексті
6:14 - Вивчіть цілі речення, а не окремі слова
7:47 - Вивчайте англійську будь -де, будь -коли, БЕЗКОШТОВНО
10:39 - Як вільно володіти англійською мовою, крок за кроком
14:54 - Як покращити свою вимову англійською?

📝 Повна стенограма :

Привіт, це Міша з Click & Speak. І це друга частина нашої відеосерії, яка допоможе вам краще спілкуватися англійською. Це означає, що ви краще розумієте розмовну англійську, але також краще висловлюєтесь з кращим акцентом. У цьому відео я покажу вам, що ви можете зробити, щоб краще говорити англійською. В минулому відео ми говорили про те, чому розуміння розмовної англійської настільки важке, які проблеми і що ви можете зробити, щоб їх вирішити. Ми побачили, що основна проблема - це відсутність практики, і щоб це виправити, потрібно оточити себе аудіо англійською мовою. Вам потрібно якомога більше піддаватися англійській мові.

Проблема номер два. Існує великий контраст між розмовною та письмовою мовою. Ми звикли читати англійську, але написання англійською не відображає того, як слова вимовляються насправді. Тож, щоб виправити це, вам потрібно навчитися фонетичних транскрипцій та аудіозаписів.

Задача номер три. Відсутність словникового запасу. Важко зрозуміти або вгадати значення слів, яких ви не знаєте. Щоб якомога швидше зрозуміти, вам слід спочатку вивчити найважливіші слова. Ви можете зробити це за допомогою списку частот або курсу або методу, заснованого на списку частот. Для того, щоб ви завжди розпізнавали слово і завжди могли вживати його в контексті, вам слід вивчити це слово у всіх його формах.

Останнє питання і одне з найсерйозніших - нудьгувати з використанням ресурсів. І найбільша перевага, яку ми маємо як незалежні учні, так як дорослі, це те, що ми вільно обираємо матеріали. Тож адаптуйте своє вивчення англійської мови відповідно до ваших захоплень та своїх інтересів.

Тепер, коли ви знаєте, як покращити сприйняття аудіювання, настав час зосередитися на мовленні. Тому що спілкування складається з двох частин: слухати та відповідати, розмовляти з іншою людиною. І я вважаю, що говорити англійською дуже важко, тому що насправді ви робите дві речі одночасно. Номер один - знайти свої слова, вибрати правильні слова та побудувати речення, граматично правильні та зрозумілі. І номер два, правильно вимовляючи їх, щоб інша людина зрозуміла нас. Потрібно думати про дві речі одночасно, і це виснажує психіку. Проблема в тому, що зазвичай нам потрібно робити обидва одночасно, і їх важко розділити, якщо ви практикуєте своє вираження англійською мовою, розмовляєте, знаходите свої слова, будуєте речення, вам також потрібно правильно їх вимовляти. І якщо ви практикуєте свою вимову, вам також потрібні слова, щоб вправляти свій акцент і вимову у контексті. Тож вони йдуть рука об руку, і їх важко розділити. Тож у цьому відео я хотів би зосередитися на одній речі за раз.

У цьому відео я покажу вам, що ви можете зробити, щоб краще висловитись англійською мовою, щоб краще висловити свої ідеї англійською, не турбуючись про вимову. Як краще висловлюватись англійською? Перше, що ви можете зробити - це написати. Проблема не завжди в тому, щоб розмовляти англійською як такою, а в тому, щоб знайти свої слова, висловити свої ідеї, побудувати свої речення. І якщо замислитись, то писати і говорити не так вже й сильно. У вас є одна мета-передати повідомлення, і у вас також є співрозмовник, навіть якщо ви не розмовляєте з ним один на один. Різниця в тому, що коли ви говорите, вам також потрібно думати про вимову, наголос тощо. Тоді як під час написання ви можете зосередитися лише на своєму виразі обличчя. Тому, якщо ви багато пишете, ви можете звикнути швидко знаходити свої слова, навчитися мислити англійською, а потім додати до цього вимову і почати говорити з правильною вимовою.

По -друге, це завжди вивчати нові слова в контексті, щоб ви могли краще їх зрозуміти, як ми бачили в попередньому відео, але також, щоб ви могли використовувати їх, коли вони вам знадобляться. Тож кожного разу, коли ви вивчаєте нове слово, знайдіть приклад речення, щоб відповідати йому. Не вивчайте поодинокі слова, вивчайте їх у контексті. Три чудові ресурси, які ви можете використати для вивчення слів у контексті, це номер один - це Вікісловник, який є безкоштовним онлайн -словником, де ви можете знайти визначення слова з аудіозаписом з фонетичною транскрипцією, щоб ви навчилися добре вимовляти його теж. І у вас також є купа прикладів речень.

Номер два - це ще один онлайн -словник, який називається «Ваш словник». Ви можете знайти слово, і ви отримаєте купу прикладів речень. Номер три - це веб -сайт під назвою YouGlish, який дозволяє шукати слово, і ви отримаєте купу прикладів речень з відео YouTube. І це дивно, тому що тут можна побачити, як носії мови в контексті вживають слово.

Правда в тому, що якщо ви хочете добре вивчити слово, вам потрібно провести з ним час. Недостатньо вивчити слово англійською та його переклад рідною мовою. Ні. Ви проводите з ним час. Потрібно подивитися кілька прикладів. Потрібно послухати кілька прикладів. Вам потрібно вивчити слово в контексті, вивчити приклад речення, щоб ви могли дійсно вживати його самостійно. Це підводить мене до наступного кроку - вивчення цілих речень, а не окремих слів. Коли ми говоримо, ми рідко вживаємо окремі слова. Дуже рідко я відповідаю одним словом. То чому б вам вивчати слова окремо, якщо ви рідко вживаєте їх окремо? Має сенс. То чому б замість цього не вивчити цілі речення. Ви можете вивчити приклади речень, які ви використовували, щоб запам’ятати це слово, або також вивчити прислів’я та ідіоми, які являють собою цілі речення, що мають певне значення і готові до використання.

Вам не потрібно думати про слова і вам не потрібно думати про граматику. Вони готові до використання в розмові. Наприклад, якщо ви хочете сказати ніколи, ви можете просто сказати "Коли свині літають". Вам не потрібно думати ні про граматику, ні про слова. Якщо ви повністю з кимось згодні, ви можете сказати: "О, ти можеш сказати це ще раз". Ти можеш сказати це знову. Це означає, що я повністю з вами згоден. Популярне прислів’я англійською мовою, яке часто використовується, краще пізно, ніж ніколи. Це означає, що краще зробити щось із запізненням, ніж не робити цього взагалі. Перевага вивчення цілих речень у тому, що вони готові до використання, і вам більше не потрібно думати про порядок слів чи граматику.

Моя наступна велика порада - почати мислити англійською. Тепер це дивовижна вправа, яку ви можете виконувати, і вона має багато переваг. Перш за все, ви можете робити це де завгодно і в будь -який час і скільки завгодно. І це теж безкоштовно. Це ідеальний спосіб переглянути словниковий запас та граматику. Багато наших студентів кажуть, що вони не можуть практикувати свою англійську мову або їм немає з ким тренуватися. Але реальність така, що половину часу або навіть більше вам навіть не потрібно, щоб хтось тренувався. Ви можете просто думати англійською. Ви можете собі уявити розмови. Ви можете описати, наприклад, те, що бачите навколо себе. Це високе дерево з зеленим листям на узбіччі вулиці. Я бачу, як багато людей гуляє. Я бачу високих людей, невисоких людей, людей з довгим волоссям, людей з коротким волоссям.

Це цінна практика, тому що через повторення ми запам’ятовуємо речі. І через повторення, через практику, наші пасивні знання, слова, які ми знаємо, але не можемо використати, перетворюються на активне знання. Перетворіть на слова, які ми можемо використати. Наступна велика перевага полягає в тому, що мислення англійською мовою дозволяє виявити прогалини у ваших знаннях. Тож, якщо ви про щось думаєте, є ймовірність, що ви про це поговорите. Ви коли -небудь поговорите про це з кимось іншим, і спочатку подумати про це дає вам перевагу, тому що ви можете визначити слова, яких ще не знаєте, щоб висловити себе в такій ситуації. Тож припустимо, що я думаю про те, що мені потрібно купити в магазині. Мені потрібно купити молоко. Мені потрібно купити хліб, і я повинен купити, о, я насправді не знаю, як вимовити це слово англійською.

Скажімо, вам потрібно купити огірки, овочі. І, подумавши, ви розумієте, що не знаєте цього слова англійською. Що ти робиш? Ви шукаєте це на своєму смартфоні і вивчаєте це в контексті. І наступного разу, коли вам знадобиться це слово, щоб описати те, що ви робите у звичайний день, тоді ви його вивчите. Як я вже сказав, ви можете думати скільки завгодно. Ви можете зробити це в будь -якому місці в будь -який час безкоштовно, а це сотні годин додаткової практики. І чим більше ви будете тренуватися, тим впевненіше ви почуватиметесь, тому що матимете більше досвіду. Тож подумайте. Як ми говоримо англійською, маленькі струмки роблять великі річки. Багато наших студентів приходять з нами з метою: "Я хочу вільно володіти англійською мовою". Це чудова мета. Це амбітно.

Проблема в тому, що це не конкретно, бо що означає вільно володіти мовою? Не чисто. Кожен має різну думку з цього приводу. І якщо у вас є мета, яка не є конкретною, то ви не будете знати, як її досягти. Набагато кращим підходом є зосередження на конкретних темах. Отже, "я хочу мати можливість вільно говорити про своє хобі англійською мовою". Це набагато краща мета, тому що ви знаєте, яке ваше хобі. Скажімо, підводне плавання, і ви знаєте, які слова вам потрібні, які вирази вам потрібні, щоб висловити себе в цій ситуації. Інший приклад кращої мети: "Я хочу мати можливість замовити улюблений напій у ресторані, не вагаючись, англійською". Знову ж таки, це конкретно, і це допомагає вам знати, що вам потрібно зробити, щоб цього досягти. Отже, щоб вільно володіти англійською мовою, щоб вільно володіти англійською, вам потрібно виконати цю вправу, обравши певну тему та навчившись вільно висловлюватись на цю конкретну тему 100 або 1000 разів.

На початку я б порадив вам вибрати свої битви. Оберіть найважливіші для вас теми, найбільш актуальні для вас, про які ви будете говорити найбільше. Подібно до списку частот, немає сенсу вивчати слова, які ви не будете використовувати, і немає сенсу вчитися висловлюватись на теми, про які ви не говорите рідною мовою. Чому б ви навчилися говорити про них англійською мовою або, принаймні, чому б це робили на початку? Тому вибирайте теми, про які найбільше говорите. Це може бути ваша робота, ваше хобі, ваша сім'я, ваше улюблене телешоу, ваші улюблені книги, будь -що, якщо це персонально, і це те, про що ви багато говорите. Те, що ви можете зробити, - це потренуватися висловитися на цю тему. Ви можете писати, як ми бачили. Ви можете подумати про це. Ви можете собі уявити розмову. Я не можу підкреслити цінність уявлення розмов достатньо, тому що це ще раз дозволяє вам практикувати розмову, виявляти прогалини у своїх знаннях, проводити більше часу з цією темою та набувати впевненості, набувати вільного володіння цією темою.

Отже, як ви уявляєте собі розмову? Ось кілька запитань, які ви повинні задати собі. Що б ви хотіли сказати на цю тему? Скажімо, ви хочете поговорити про дайвінг. Що б ви хотіли сказати? Можливо, як давно ви займаєтесь цим видом спорту. Можливо, чому вам це подобається, тому що це хороші вправи і тому, що ви можете побачити багато чудових диких тварин. Що б ви хотіли запитати у іншої людини? Можливо, ви коли -небудь пробували підводне плавання? Або ви чули про дайвінг? Чи хотіли б ви колись спробувати? Що вони можуть вас запитати? Вони можуть запитати вас, яке спорядження вам потрібно для підводного плавання. І це багато специфічного словника, який вам потрібно вивчити, лише якщо це важлива для вас тема.

Якщо ви хочете поговорити про підводне плавання англійською мовою, вам потрібно вивчити слова для конкретного спорядження, щоб ви могли пояснити іншій людині, що їм потрібно. Як тільки ви уявите собі розмову, подивіться на всі невідомі слова, на всі невідомі вирази, потренуйтеся висловлюватись через письмо, через мислення. Ви можете займатися самостійно, з учителем або з партнером по бесіді. У цьому відео ми побачили, як можна краще висловитися англійською. Що ви можете зробити, щоб краще висловитися англійською мовою. Але ми побачили, що це лише одна частина розмови англійською. Інша частина - це вимова. А в наступному відео ми побачимо, що ви можете зробити, щоб покращити свою вимову англійською мовою та говорити по -англійськи з більшою впевненістю. Дякую за перегляд.

Profile picture for Dimitar Dimitrov

Dimitar Dimitrov

Author

Machine Translation

Translated from the English

Last modified: October 6, 2021, 7:09 am