[ Close ]
👂
Understand spoken English, and speak!
Stop wasting your time! Instead:
  • Correct your pronunciation in English
  • Learn sentences from daily life
  • Memorize for good
  • Speak and listen to a ton of English!
Learn English and change your life, click here:

Bezmaksas komiksi un manga angļu valodā

Mācies angļu valodu ar komiksiem 📰

Read this article in English: Learn English with comics 📰.

Mācieties angļu valodu ar komiksu palīdzību - piedāvājam labāko komiksu grāmatu izlasi, ko varat izmantot, lai uzlabotu angļu valodas zināšanas!

Kāpēc lasīt komiksus angļu valodā? Ja tas ir viens no jūsu hobijiem un jūs jau pavadāt tam daudz laika, tad tas var būt lielisks veids, kā uzlabot angļu valodas zināšanas. Iedomājieties, ka viss laiks, ko pavadāt, lasot savus iecienītos komiksus, kļūtu par laiku, ko ieguldāt angļu valodas apguvē... šķiet pārāk labi, lai būtu taisnība?

Jūs varat tos izmantot arī tā sauktajā "mirušajā laikā" - tie ir visi mazie brīži jūsu dienā, kad jūsu ķermenis ir aizņemts, bet prāts ir brīvs, lai praktizētu angļu valodu! Tas var notikt, gaidot autobusu, sabiedriskajā transportā vai gaidot rindā. Pavadiet dažas minūtes (pat stundas), lasot ne tikai grāmatas, bet arī komiksus angļu valodā ar aizraujošiem stāstiem un fantastiskām ilustrācijām! (Bet esiet uzmanīgi - jūs varat nokavēt autobusu.)

Ja nekad neesat lasījis komiksu angļu valodā, kāpēc gan neizmēģināt šodien? Tā ir lieliska iespēja atklāt jaunus mācību avotus, un tas garantēs, ka jums vairs nekad nebūs garlaicīgi!

Komiksu sērijas

Sāksim ar labākajiem komiksiem angļu valodas uzlabošanai internetā. Tie bieži vien ir īsi un viegli, izklaidējoši, un jūs riskējat kļūt atkarīgi no lasīšanas comic strips, pat nenojaušot to!

Nedroid

Viens no maniem iecienītākajiem striptīziem - tas ir smieklīgs, oriģināls un tā varoņi ir, maigi izsakoties, pavisam īpaši. Vai esat jau redzējuši kartupeļu un lāču hibrīdu?

Learn English with comics

Punkti angļu valodā ir vislabākie!

The Oatmeal

Izpētiet dažādus īsus komiksus, kas bieži vien ir līdzīgi mēmiem. Stāsti ir viens no otra neatkarīgi, tāpēc varat sākt ar jebkuru no tiem. Pat viena komiksa izlasīšana dienā palīdzēs jums pilnveidoties.

Learn English with comics

Kā ēst burrito

You're all just jealous of my jetpack

Mēs greizsirdīgi raugāmies ne tikai uz viņa reaktīvo mugursomu, bet arī uz viņa talantu rakstīt komiksus! Tā autors Toms Gaulds ir labi pazīstams ne tikai ar savām ilustrācijām vietnē Tumblr, bet arī ar saviem komiksiem, kas regulāri tiek publicēti laikrakstā The Guardian. Tas nozīmē, ka jūs nebūsiet vīlušies!

Learn English with comics

Toma Gaulda labākie komiksi angļu valodas apguvei

Moonbeard

Radītājam piemīt interesanta humora izjūta, viņa komiksi jūs šokēs, liks jums smieties un pat apšaubīt dzīvi!

Learn English with comics

Kā sveicināt kādu

Webconic Name

Iespējams, jūs būsiet pārsteigts, uzzinot, cik daudz dažādos veidos var izmantot vienu vienīgo saukli - Oh no!! Joki un ilustrācijas ir vienkāršas, bet rezultāti ir satriecoši!

Learn English with comics

Pirmais skūpsts

Cassandra Calin

Kasandra rada smieklīgus un patiesus komiksus, ar kuriem var saskarties ikviens!

Learn English with comics

Produktivitāte

Calvin & Hobbes

Angļu valodas praktizēšana tviterī jums varētu šķist maz ticama, varbūt pat neiespējama? Atklājiet slavenos komiksus Calvin and Hobbes, ko radījis Bils Votersons, un padariet Twitter par savu jauno veidu, kā uzlabot angļu valodu!

Learn English with comics

Nevienam nepatīk, ja mēs uztveram lietas burtiski

Hark! A vagrant

Kate Beaton, Hark! A vagrant autore, ir ieguvusi vēstures zinātnisko grādu, taču viņas radošā enerģija bija pārāk spēcīga, lai visu mūžu paliktu muzejā. Tāpēc viņa nolēma izveidot savu komiksu blogu, kurā dalās ar smieklīgiem īsiem stāstiem, kas vienmēr ir asprātības pilni!

Learn English with comics

Kas notika Senajā Grieķijā...

Dilbert

Šī komiksa autors Skots Adamss savu pirmo darbu publicēja 1989. gadā un ir guvis ievērojamus panākumus - ir izdotas grāmatas, multfilmas un pat videospēles! Visi ir iemīlējuši autora satīriski humoristisko humoru un viņa galveno varoni, inženieri Dilbertu!

Learn English with comics

Nav tik viegli nevienu neapvainot!

Strange Planet

Strange Planet ir Nātana V. Pīla (Nathan W. Pyle) radīts komikss, kurā attēlotas parastas situācijas, par kurām mēs pat neaizdomājamies, bet alternatīvā visumā, kas pasniegtas nevajadzīgi svarīgā veidā. Viņa grāmata kļuva par New York Times bestseller 1. vietu, tāpēc tā noteikti ir pelnījusi jūsu uzmanību! Tu vari sekot viņam Instagram un regulāri vingrināties angļu valodā, vai varbūt pat iegādāties viņa grāmatu!

Learn English with comics

Kāpēc teikt "tēja", ja to var saukt par "lapu šķidrumu"?!

Garfield

Jima Deivisa radītā klasiskā strīpa. Garfīlds ir burvīgs, smieklīgs un (pārsteidzoši bieži) saistošs personāžs. Manuprāt, šie ir vieni no labākajiem komiksiem angļu valodas apguvei!

Learn English with comics

Vai jums dažreiz uznāk miega lēkmes?

Komiksu agregatori

Šeit ir komiksu apkopotāju saraksts. Tās ir tīmekļa vietnes, kurās apkopoti dažādu autoru komiksi:

Commaful

Ritiniet lapas un izvēlieties no simtiem komiksu grāmatu, ko radījuši neatkarīgi autori!

Daily Comics

Kā liecina tās nosaukums, šī tīmekļa vietne piedāvā ikdienas komiksu stripusus, un tie ir vieni no labākajiem komiksu krājumiem arī angļu valodas apguvei! Ieviesiet ieradumu katru rītu veltīt vienu vai divas minūtes ikdienas komiksu lasīšanai, piemēram, dzerot kafiju. Pat ja jums tas nešķiet daudz, nozīme ir regularitātei. Ilgtermiņā jūs neapšaubāmi redzēsiet rezultātu!

Learn English with comics

Robotu ēra

Platformas

Turpināsim mūsu ekskursiju par komiksu lasīšanu internetā ar dažām no labākajām platformām! Tās ļauj publicēt un lasīt komiksus un mangas angļu valodā. Priecīgas lasīšanas!

Tapas

Tapas piedāvā plašu oriģinālo mangas grāmatu angļu valodā izvēli. Mangas ir Japānas izcelsmes komiksi vai grafiskie romāni. Šī vietne tika izveidota, lai palīdzētu neatkarīgiem autoriem publicēt savus darbus. Visi šie apbrīnojamie stāsti nevar sagaidīt, kad tiks atklāti!

ComiXology

Ir vairāki veidi, kā jūs varat izmantot šo vietni - jūs varat abonēt, lai baudītu milzīgu komiksu grāmatu un mangu sarakstu, un tiem no jums, kuriem ir ierobežots budžets, vietne piedāvā arī dāsnu bezmaksas nosaukumu sarakstu!

Amazon Best Sellers

Amazon droši vien nav pirmā vieta, kur jūs meklētu bezmaksas komiksu grāmatas angļu valodā, tomēr vietnē Kindle ir pieejams 100 labāko komiksu saraksts kategorijā "Best Sellers" bez maksas ! Ņemot vērā citu lasītāju viedokļus, jūs varat viegli izvēlēties nosaukumu savam nākamajam literārajam piedzīvojumam un varat būt droši, ka jums būs kvalitatīvs saturs!

Marvel

Vēl viena vieta, kas automātiski nenāk prātā, kad vēlamies atrast bezmaksas komiksus angļu valodā tiešsaistē, bet Marvel patiesībā piedāvā sarakstu ar nosaukumiem, kurus varat lejupielādēt un lasīt bez maksas! Lai to izdarītu, viss, kas jums jādara, ir jāreģistrējas.

Comic Book +

Šīs vietnes kolekcija ar tūkstošiem nosaukumu no komiksu zelta laikmeta ir patiesi iespaidīga! Tajā var atrast klasiku, piemēram, 50. gadu romantiskos komiksus. Tomēr brīdinu, ka šajā vietnē var pavadīt stundām ilgi, jo iespējas ir gandrīz neierobežotas!

Go Comics

Šajā vietnē katru dienu tiek publicēti īsi komiksi. Tos var saņemt arī pa e-pastu, kas ir ļoti ērti. Pievienojieties 44 000 abonentu no visas pasaules un iepazīstieties ar jaunām komiksu grāmatām angļu valodā.

Izveidojiet savus komiksus!

Vai esat kādreiz vēlējies izveidot savu komiksu angļu valodā tiešsaistē? Ja esat pilns ideju un vēlaties sākt savu komiksu sēriju, varat izmēģināt. Canva! Bonusa punkti, ja tie ir angļu valodā!

Skatīt arī

Iegremdēties svešvalodā, nešķērsojot robežu un pat neizejot no mājām, ir kļuvis tik vienkārši! Pateicoties internetam, pieejamo resursu skaits, ar kuru palīdzību mācīties un praktizēt angļu valodu, ir vienkārši neticams. Angļu valodas apguve patstāvīgi ir kļuvusi iespējama. Lūk, daži citi lieliski resursi:

Profile picture for Dimitar Dimitrov

Dimitar Dimitrov

Author

Machine Translation

Translated from the English

Last modified: November 2, 2021, 7:11 pm